Polska-Białoruś 1-3

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 23:35

Wogóle to byla rzenada, totalny obciach,jak oni chcą wlaczyć o awans z Anglią skoro dostają baty z Białorusią.
Gra sie zmienila jak zszedł Kosowski,wielka gwiazda bundesligi ktora siedzi na lawie w K'lautern.Spodziewalem sie czegos wiedzej zobaczyc w wykonaniu Krzynowka.Jednak jedym slowem mowiac "OBCIACH".


Dyzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 52
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 23:55

jak dla mnie to nie ma co tlumaczyc Polakow ze nic nie graja dlatego ze nie sa w rytmie meczowym bo z pierwszej jedenastki to tylko 3 ma obecnie przerwe (zurawski frankowski i mila).
po prostu nasi zagrali bardzo slaby mecz!! zero ruchu w ataku, brak powrotu do obrony, miedzy linia obrony a pomoca bylo tyle miejsca ze gleb i inni mogli robic co im sie podobalo.
mila w reprezentacji to obecnie chyba najslabszy punkt (poza wooden boyem 8) ), od jakichs 3-4 lat jest nadzieja polskiej pilki, a oprocz gola strzelonego w meczu z manCity nie pokazal nic wielkiego.
a grzesiu?? powiem tylko tyle 1. liga angielska musi byc bardzo slaba skoro on strzela tam bramki!
z taka gra moze byc ciezko o awans ale rywali mamy naprawde slabych wiec moze sie uda. a na MS znowu dostaniemy od jakiejs portugalii czy czegos podobnego 4:0 i bedzie fajnie


Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 00:29

Powiem wam że jestem szczęśliwy z tego meczu :!: Bo jak sie nie umie grać to się nie gra :?
Bo jak sie wybiera Rasiaka (Jak można nie trafić na pustą bramke :?: ) zamiast np. Smolarka, który jest nawet w formie to co sie dziwić
Polakom gratulujemy ... Reprezentacji & Janasa aaa.. i Rasiaka 8) (super strzelca :D )
Dzisiaj Polacy biegali za Hlebem. Mam nadzieje ze nasz skoleniowiec wie co robi :? Bo ja jeszcze Janasa nie rozgryzłem. Mam jeszcze jedno pytanko : Czy ma być i (i jezeli tak) bo coś słyszalem ze mamy jeszcze raz zagrać z Białorusią :?:


Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 00:30

ech... przynajmniej Włosi wygrali :) Małe pocieszenie ale juz... :)


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 09:09

w sobote jeszcze raz zagramy z Białorusią ale zagrają tylko zawodnicy z polskiej ligi a reszta wraca do klubów zagranica ponieważ jest to spotkanie nieoficjalne. A co do meczu to fatalny co tu dużo gadać. Oby na eliminacje inaczej grali bo jak tak to nawet z Irlandią będziemy mieć problem a co dopiero z Walią czy Anglią. Jedynie gra Żurawia i Żurawskiego mi się podobała. Ale ogólnie mecz był nudny i do tego jeszcze kibice którzy zamiast śpiewać to dmuchali w te trąbki. Zero atmosfery.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 09:25

A moim zdaniem gra była bardzo dobra tylko nie odzwierciedlił tego wynik prawie przez cały mecz atakowaliśmy , pierwszy gol dla Białorusi prawie z niczego monotony strzał na bramkę , rykoszet i gol , później Żurawski po błędzie obrony , brawa dla Radomskiego który szarpnął całą akcję do przodu , no i ten drugi gol nie powiem ładna bramka na pełnym biegu trudna pozycja do strzału ale jakoś to strzelił , no i 3 gol to już chwila rozluźnienia Polaków jak by byli pewni że nie zremisują tego meczu , kompromitacja ponad wszystko jest bo przegrać u siebie z Białorusia a wszyscy Polscy experci mówili : ''Jakoś dziwnie się nie boję tego spotkania'' :lol: , kurde Rasiak wszedł na boisko dumny ale ten strzał był cudowny nawet komentator powiedział : '' Rasiaaaak!!!!!! No i zamiast do bramki to do góry" :wink:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 09:47

Przecież ich się powinno uczyć gry w piłke od podstaw ! zero ruchu, ruszac im sie nie chcialo ? Szkoda słow, po bramce Żurawskiego myslalem ze strzelą na 2-1 no ale było jak było. Gdyby nie Żurawski to nie wiem czy bysmy zdobyli bramke :? Krzynówek ? Hm nie zagral dobrze, za długo przetrzymywał piłke i tracił ją, choc czasami udawało mu się przedostać. Kosowski ? To już nie ten Kosa za czasów kiedy grał w Wiśle. Brak było mu walecznośći. Mila sie obudził troche w drugiej połowie. Wejście Gorawskiego troche ożywiło naszych ale tylko na pare minut. I wkoncu wejście Rasialdoooooo, najlepszy tekst "Rasiak szybuje w powietrzu" :D:D:D Nie zagrał złego meczu ale po jego wejsciu było 2-1, a póżniej 3-1 :D Wygrana Białorusi zasłużona.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 09:57

Pelson pisze:Rasiak wszedł na boisko dumny ale ten strzał był cudowny nawet komentator powiedział : '' Rasiaaaak!!!!!! No i zamiast do bramki to do góry" :wink:
Czytalem przedmeczowy wywiad z Gregorym, w ktorym wypowiadal sie, ze obecnie "jest w bardzo dobrej formie, bo strzelil w Anglii 11 bramek i ma 8 asyst, co chyba mowi samo za siebie". :roll:
Coz, zazdroszcze mu takiej formy :wink: heh no coz, chcialbym w przyszlosci tak cudownie strzelac jak on... :roll:

Co do meczu- po bramce Zurawskiego mialem nadzieje na korzystniejszy wynik. Co do gry nie bede sie rozwodzil, bo jak patrze na gre niektorych to mi rece opadaja... :|


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 10:13

Kurcze, szkoda :?
Wyszlśmy na boisko w optymalnym składzie ale coś nasza gra się nie kleiła. Nedługo zaczynają się mecze eliminacyjne i nie możmy tak grać.
Kiedyprzegrywaliśmy 1:0 to pomyślałem, że to tylko błąd obrony, po tym jak Żurawski strzelił bramkę myślałem że to my będziemy dyktować waunk na boisku.
Mam nadzeję że do eliminacj nasza gra sie zmieni.

Pozdrawiam 8)


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 10:39

Dyzio pisze:jak dla mnie to nie ma co tlumaczyc Polakow ze nic nie graja dlatego ze nie sa w rytmie meczowym bo z pierwszej jedenastki to tylko 3 ma obecnie przerwe (zurawski frankowski i mila).
A Białoruś to byla w rytmie meczowym?, no rzeczywiście ładne usprawiedliwienie dla Polaków ;) Oba zespoły miały te same warunki i koniec. Zagraliśmy fatalny mecz, czyli taki do jakiego przyzwyczaiły nas Orły Janasa. :shock:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Luiza

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 84
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 10:51

nie bede komentowac bo wszystko juz powiedzieliscie

Tylko mam male pytanko:
dlaczego wszyscy mowia ( dobra - pisza) ze Polacy przegrali? Przecież żeby przegrać trzeba grac!! a Polacy grali ?!....przepraszam jesli to sie nazywa gra....to nic tylko usiasc i plakac :roll:

Chyba gorzej juz byc nie moze...ale tak to jest jak sie kreci reklamy w taaakim mrozie. Jak to napisal ktos na jakims forum" niech sie ciesza ze Unimil ich nie sponsoruje" :D :D


Życie to surfing wiec nie boj sie fal.......wstawaj!
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 11:02

Wajron pisze:Zagraliśmy fatalny mecz, czyli taki do jakiego przyzwyczaiły nas Orły Janasa. :shock:
Ej no Wajron nie przesadzaj. Przecież w meczach elminacyjnych gralismy naprawdę dobrze. Wywalczylśmy 9 ptk. Walczylśmy do końca o punkty z Anglikami. Francji też się nie poddalismy i zremisowaliśmy z taką europejską firmą jak Francja. Ale prawda jest taka że do meczu z Białorusią gralismy super. Bałorusini dali nam zimny prysznic.


Dyzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 52
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 11:30

Szymek pisze:Przecież w meczach elminacyjnych gralismy naprawdę dobrze. Wywalczylśmy 9 ptk. Walczylśmy do końca o punkty z Anglikami. Francji też się nie poddalismy i zremisowaliśmy z taką europejską firmą jak Francja. Ale prawda jest taka że do meczu z Białorusią gralismy super. Bałorusini dali nam zimny prysznic.
Tylko z kim my gralismy w tych meczach eliminacyjnych?? irlandia pln nie maja zadnego klasowego zawodnika, wiekszosc gra w drugiej lidze angielskiej w ktorej Grzesiu Rasiak strzela bramki co swiadczy o poziomie ligi
!! Austria i Walia troche lepsze ale remis Wal z irlandia i Austrii z Azerbejdzanem troszke mowia o klasie tych zespolow! a co do meczu z francja to 1. oni nie sa juz tacy wielcy 2. gdyby nie jurek to by sie skonczylo cos kolo 5:0.
jak gramy z troche lepsza druzyna i dudek nie ma cudownego dnia to sie konczy na 5:1 jak z Dania albo 3:1 z Bialorusia!


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 12:23

Dyzio pisze:Tylko z kim my gralismy w tych meczach eliminacyjnych?? irlandia pln nie maja zadnego klasowego zawodnika, wiekszosc gra w drugiej lidze angielskiej w ktorej Grzesiu Rasiak strzela bramki co swiadczy o poziomie ligi
A może świadczy to o tym, że Rasiak jest w dobrej formie?
Dyzio pisze:Austria i Walia troche lepsze ale remis Wal z irlandia i Austrii z Azerbejdzanem troszke mowia o klasie tych zespolow!
W meczu Austria - Azerbejdżan było 2:0. O sile Austrii świadczy również remis z Anglią.
Dyzio pisze:a co do meczu z francja to 1. oni nie sa juz tacy wielcy 2. gdyby nie jurek to by sie skonczylo cos kolo 5:0.
Francja to wielki zespół i remis z nim jest na pewno sukcesem. Piszesz, że gdyby nie było Dudka przegralibyśmy 5:0. Możliwe. Ale jeśli mielibyśmy troszkę więcej szczęścia ten mecz moglibyśmy wygrać.
Dyzio pisze:jak gramy z troche lepsza druzyna i dudek nie ma cudownego dnia to sie konczy na 5:1 jak z Dania albo 3:1 z Bialorusia!
Przegraliśmy z Danią 1:5, a następnie w eliminacjach MŚ zdobyliśmy 9 na 12 możliwych punktów :wink: . Może mecz z Białorusią też jest dobrym prognostykiem?

Nie wiem czemu twierdzicie, że Polska zagrała słaby (ba według niektórych fatalny!). Według mnie Polska rozegrała dobry mecz, popełniając głupie błędy w końcówce. Jestem pewien, że gdyby to był mecz o punkty to Polacy nie straciliby tak frajersko tych dwóch bramek. A gra z początku drugiej połowy była bardzo dobra, później zabrakło sił naszemu zespołowi. Wynik na pewno nie odzwierciedlał poziomu gry, Polska grała jak równy z równym z Białorusią. A Białoruś to zespół bardzo solidny, który sprawiał wiele problemów drużynom dużo lepszym od Polski.
Drugra sprawa. Dlaczego przyczepiliście się do Rasiaka? Owszem, kiedy Grzesiu grał słabo i był ciągle wystawiany to też miałem pretensje. Ale w meczu z Białorusią Rasiak zagrał dobrze, na poziomie Frankowskiego.


:roll:
Dyzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 52
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 13:32

Przy Austrii miala byc irlandia pln zamiast azerbejdzanu! sorry za pomylke
Diego pisze:A może świadczy to o tym, że Rasiak jest w dobrej formie?
moze i jest w dobrej formie ale jakos nie umie tego pokazac w reprezentacji
Diego pisze:Nie wiem czemu twierdzicie, że Polska zagrała słaby (ba według niektórych fatalny!).
pewnie dlatego ze sytuacje bramkowe mozna policzyc na palcach jednej reki, nie bylo ruchu w ataku, nikomu sie nie chcialo biegac.
bialorus to rzeczywiscie solidny zespol czemu nikt chyba tutaj nie zaprzeczal tylko glownie mowimy o poziomie Polski, ze mecze ze slabeuszami potrafimy wygrywac ale gdy sie pojawi druzyna solidna to juz sa duze problemy.
Diego pisze:Francja to wielki zespół i remis z nim jest na pewno sukcesem. Piszesz, że gdyby nie było Dudka przegralibyśmy 5:0. Możliwe. Ale jeśli mielibyśmy troszkę więcej szczęścia ten mecz moglibyśmy wygrać.
tego szczescia naprawde musialoby byc bardzo duzo;) bo mielismy w meczu jedna czysta sytuacje do strzelenia bramki
a co do eliminacji to wierze ze 2 miejsce jest w naszym zasiegu ale glownie dlatego ze przeciwnicy sa slabi a nie dlatego ze my mamy cudowny zespol


ODPOWIEDZ