Polska-Białoruś 1-3

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 13:44

Jołki pisze: po co wchodziol Rasiak czemu nie ma Niedzialana czemu gra Boruc zamiast Majdana????????
1. A kogo ma powoływać jak nie Rasiaka ? Niedzielan pierwszy raz po kilku miesiącach strzelił bramkę dla NEC i już ma być powoływany...
2. Boruc jest bezapelacyjnie numerem 2. w kadrze a nie przereklamowany Majdanek czy wychwalany Cabaj.


Co do meczu: istne topicielstwo. Zagraliśmy tak jakbyśmy nie mogli złapac oddechu. Białorusini rozklepywali nas jak chcieli a my zagraliśmy jak amatorzy. Mila pokazał że do liderowania w kadrze mu bardzo daleko. Widać że polski atak pozycyjny stoi już od kilku lat w tym samym miejscu. Dlatego wolimy grać z kontry, najchętniej na wyjazdach. Może i druga połowa była lepsza jednak też bez rewelacji. Nawet bramka Żurawskiego była skutkiem błędu obrońców. Gleb mijał naszych jak pachołki treningowe. Wogóle druzyna Bajdacznego wypadła bardzo dobrze i nie dziwię się że z Włochami przegrali tylko 3:4. Nie zdziwiłbym się za bardzo jeśli Białoruś zamiesza swoją tabelą eliminacyjną.
Pavciooo pisze:Oooooo tak Grzesiu był boski..... Ach ten jego "wolej" :roll: :lol:
Rasiak dostał piłkę na takiej wysokości że ani nie mógł strzelac nogą, ani głową. Nie jest Van der Vaartem lub Corridonem żeby strzelać przewrotki do przodu. Najlepiej tylko krytykować...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 15:26

pan Zambrotta pisze:Rasiak dostał piłkę na takiej wysokości że ani nie mógł strzelac nogą, ani głową.
Mogl spokojnie strzelic. Bramkarz poszedł w przeciwną strone i nawet gdyby przyjął pilke, chocby na kolano, zdązylby strzelic, albo z lekkiego szczupaka, ale widocznie nie wie jak to sie robi, bo popisal sie strzalem w przestrzen... :?

Gdyby zdobyl gola w tym momencie( co zrobic powinien) jestem pewien ze wygralibysmy ten mecz. Pierwsza polowa to totalna padaka, nie wiedzieli co sie dzieje, nie wiedzieli ze grają chyba :? W drugiej cos ruszylo i wreszcie zaczeli sie ruszac, co poskutkowalo golem Zurawskiego, ktory po jego zdobyciu, przestal grac. Pod koniec odpuscili i dali sobie wbic dwa latwe gole. Gleb robil z nimi co chcial.

Nie ma co rozpaczac bo towarzyski, ale jednak. Jesli z taką grą pojedziemy do Anglii to biada mili, biada !


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 16:18

Pavciooo pisze:Oooooo tak Grzesiu był boski..... Ach ten jego "wolej" :roll: :lol:
Wyjdz i zagraj lepiej :!: Wszyscy krytycy Rasiaka i reszt zawodnikow: wyjdzie przy temperaturze -5 stopni, w trakcie przygotowan do sezonu gdzie macie jeszcze problemy z panowaniem nad pilka i nie jestescie dobrze przygotowani kondycyjnie do takiego meczu. Nie wszycy sa w trakcie przygotowan ale trudno wymagac od zepolu dobrej gry gdy 1/2 zawodnikow na bosiku dopiero trenuje. A i jeszcze jedno, ktos napisal czemu gra Boruc a nie Majdan. No stary bez jaj. Jak chce ogladac komedie albo popisy cyrkowcow to ide do cyrku a nie na mecz. Boruc jest absolutnym numerem 2 w reprezentacji.


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 17:03

zlatan_sc pisze:
Pavciooo pisze:Oooooo tak Grzesiu był boski..... Ach ten jego "wolej" :roll: :lol:
Wyjdz i zagraj lepiej :!: Wszyscy krytycy Rasiaka i reszt zawodnikow: wyjdzie przy temperaturze -5 stopni, w trakcie przygotowan do sezonu gdzie macie jeszcze problemy z panowaniem nad pilka i nie jestescie dobrze przygotowani kondycyjnie do takiego meczu. Nie wszycy sa w trakcie przygotowan ale trudno wymagac od zepolu dobrej gry gdy 1/2 zawodnikow na bosiku dopiero trenuje. A i jeszcze jedno, ktos napisal czemu gra Boruc a nie Majdan. No stary bez jaj. Jak chce ogladac komedie albo popisy cyrkowcow to ide do cyrku a nie na mecz. Boruc jest absolutnym numerem 2 w reprezentacji.
Rasiak nie jest w trakcie przygotowań do sezonu tylko w jego pełni, więc teoretycznie nie powinien mieć problemów z przyjęciem piłki ani z kondycją. I jeszcze nie rozróżniasz jednej rzeczy - Rasiak jest teoretycznie zawodowcem - dostaje pieniadze za grę i nic więcej nie musi robić aby przeżyć i występuje jako REPREZENTANT KRAJU podkreślam REPREZENTANT KRAJU więc mamy prawo od niego wymagać więcej niż to zwykł w meczach reprezentacji pokazywać. I nie rozśmieszaj mnie z tekstem -5 stopni. Czy ty uważasz że on w Anglii ma cieplej :?: Aby Cię jeszcze uświadomić to nie pół składu jest w trakcie przygotowań tlko jak ktoś wcześniej napisał aż 3 piłkarzy (Żurawski Franek i Mila) więc jakby nie liczyc pół skąłdu to to nie jest. 8)


Obrazek
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 17:34

matej pisze:
zlatan_sc pisze:
Pavciooo pisze:Oooooo tak Grzesiu był boski..... Ach ten jego "wolej" :roll: :lol:
Wyjdz i zagraj lepiej :!: Wszyscy krytycy Rasiaka i reszt zawodnikow: wyjdzie przy temperaturze -5 stopni, w trakcie przygotowan do sezonu gdzie macie jeszcze problemy z panowaniem nad pilka i nie jestescie dobrze przygotowani kondycyjnie do takiego meczu. Nie wszycy sa w trakcie przygotowan ale trudno wymagac od zepolu dobrej gry gdy 1/2 zawodnikow na bosiku dopiero trenuje. A i jeszcze jedno, ktos napisal czemu gra Boruc a nie Majdan. No stary bez jaj. Jak chce ogladac komedie albo popisy cyrkowcow to ide do cyrku a nie na mecz. Boruc jest absolutnym numerem 2 w reprezentacji.
Rasiak nie jest w trakcie przygotowań do sezonu tylko w jego pełni, więc teoretycznie nie powinien mieć problemów z przyjęciem piłki ani z kondycją. I jeszcze nie rozróżniasz jednej rzeczy - Rasiak jest teoretycznie zawodowcem - dostaje pieniadze za grę i nic więcej nie musi robić aby przeżyć i występuje jako REPREZENTANT KRAJU podkreślam REPREZENTANT KRAJU więc mamy prawo od niego wymagać więcej niż to zwykł w meczach reprezentacji pokazywać. I nie rozśmieszaj mnie z tekstem -5 stopni. Czy ty uważasz że on w Anglii ma cieplej :?: Aby Cię jeszcze uświadomić to nie pół składu jest w trakcie przygotowań tlko jak ktoś wcześniej napisał aż 3 piłkarzy (Żurawski Franek i Mila) więc jakby nie liczyc pół skąłdu to to nie jest. 8)

No fakt, od reprezentanta kraju mozna wymagac troche wiecej, ale kazdydemu moze sie przytrafic blad. A w Angli jest chyba cos okolo 10 stopni, chyba tak w wiadomosciach podawali 8) A do sezonu przygotowywuje sie Frankowski, Zurawski, Kłos, Boruc, Gorawski wiec juz 5 graczy czyli prawie polowa :P


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 22:46

zlatan_sc pisze:
matej pisze:
zlatan_sc pisze:
Wyjdz i zagraj lepiej :!: Wszyscy krytycy Rasiaka i reszt zawodnikow: wyjdzie przy temperaturze -5 stopni, w trakcie przygotowan do sezonu gdzie macie jeszcze problemy z panowaniem nad pilka i nie jestescie dobrze przygotowani kondycyjnie do takiego meczu. Nie wszycy sa w trakcie przygotowan ale trudno wymagac od zepolu dobrej gry gdy 1/2 zawodnikow na bosiku dopiero trenuje. A i jeszcze jedno, ktos napisal czemu gra Boruc a nie Majdan. No stary bez jaj. Jak chce ogladac komedie albo popisy cyrkowcow to ide do cyrku a nie na mecz. Boruc jest absolutnym numerem 2 w reprezentacji.
Rasiak nie jest w trakcie przygotowań do sezonu tylko w jego pełni, więc teoretycznie nie powinien mieć problemów z przyjęciem piłki ani z kondycją. I jeszcze nie rozróżniasz jednej rzeczy - Rasiak jest teoretycznie zawodowcem - dostaje pieniadze za grę i nic więcej nie musi robić aby przeżyć i występuje jako REPREZENTANT KRAJU podkreślam REPREZENTANT KRAJU więc mamy prawo od niego wymagać więcej niż to zwykł w meczach reprezentacji pokazywać. I nie rozśmieszaj mnie z tekstem -5 stopni. Czy ty uważasz że on w Anglii ma cieplej :?: Aby Cię jeszcze uświadomić to nie pół składu jest w trakcie przygotowań tlko jak ktoś wcześniej napisał aż 3 piłkarzy (Żurawski Franek i Mila) więc jakby nie liczyc pół skąłdu to to nie jest. 8)

No fakt, od reprezentanta kraju mozna wymagac troche wiecej, ale kazdydemu moze sie przytrafic blad. A w Angli jest chyba cos okolo 10 stopni, chyba tak w wiadomosciach podawali 8) A do sezonu przygotowywuje sie Frankowski, Zurawski, Kłos, Boruc, Gorawski wiec juz 5 graczy czyli prawie polowa :P
sory od dwóch czy trzech piłkarzach zapomniałem :oops:. W Anglii może i mają troche wyższe temperatury ale nie mogę jak słysze tłumaczenie że mógł grać źle bo temperatura -5 stopni. Kurde Białorusini (teoretycznie gorsi od Rasiaka) grali w tym meczu w tej samej temperaturze i jakoś grali dużo lepiej. Denerwuje mnie w Polsce jedno też że tłumaczymy złą grę zawodników tekstem że nie byli w dobrej kondycji albo że musza oszczędzać siły. Ludzie jakby któryś piłkarz powiedział tak w lepszej lidze to wszyscy łącznie z prasą by go wyśmiali. Nie chodzi mi o to żeby zawsze krytkować. Jak grają dobrze to pochwalić troche ale jak grają źle to trzeba o tym mówić :!:


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 22:53

Powiedzcie mi co to za koles co wszedl po przerwie za Andreja Ostrowskiego. Nazywa sie Dienis Kowba, niektorzy pisza przez 'u', czyli Kouba :D

A gry Polakow nie bede komentowal, bo to jest smiech na sali. Pewnie znowu w meczach el. beda mieli wiecej szczescia niz rozumu...


Enzo Francescoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 10
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 10:38

heh....W S T Y D I H A Ń B A


nasi piłkarze powinni sie wstydzic!!
dziwi mnie dlaczego od poczatku nie zagrał Hajto, a na prawej obronie wyszedł Zewłak zamiast Baszczynskiego!!
Myslalem tez ze Rosi cos pokaze, ale zmarnowa chyba ze dwie doskonałe okazje!!

cenzurka PZPN - dogadali sie z Wisła i wiślacy pojechali do domu!
co to ma byc/
to jest reprezentacja!!

Niech zwolnia w taklim razie takze Legionistów, Amocowców i Groclinistów!!!!!


WSTYD panie Janas!

chcemy Kasperczaka w reprezentacji!


Deni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 16 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 13:10

Żaden wstyd ,poprsotu jesteś niedoinformowany o sile Białorusi albo zbyt mocno wierzysz w umiejętnoście naszej reprezentacji.

To ja możę odniose sie do dwóch antybohaterów tego spotkania według mnie :

Kosowski

Ten zawodnik podbno był przymierzany do Interu tylko na jakiej postwie można tak przpuszczać jesli nie potrfi sobie nawet piłki wypuścic odowiednio bo wiadomo żę tylko w jego wypadku można liczyć na szybkość bo techinka jest u niego na poziomie 3 ligi polskiej.Jak dla mnie to jest największy bład Janasa tylko zajmuje miejsce Krzynówka na lewej flance .

Rasiak

To naprawde jest ciekawy zawodnik ale tylko na okreslony styl gry . Rasiak gra w stylu angielkim czyli mocne dośrodkowanie na głowe ale kto ma taka piłke dograc jeżeli tylko Dudek i Krzynówek grają w "markowych" druzynach.Moim zdaniem Rasialdino :D stracił swoją szybkośc która prezntował grając w Grodzisku.


----->WWW.AJAX.ANV.PL <-------
Enzo Francescoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 10
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 16:34

jaki niedoinformowany!!
przed meczem obtawiłem 2:0 dla Białorusinów!!

wiedzialem ze maja swietnych: Omeljanczuka, braci Hlebów czy romaszczenke, ale po cichu liczylem ze wygramy z nimi!!

po pierwsze
* czemu Kłos gra na srodku jak w ŁKS, Auxerre i Kaisersautern no i za Engela grał na prawej obronie??
* czemu od pierwszej minuty nie zagreał Hajto??
* dlaczego na dzisiejszy mecz zostali zwolnieni Wiślacy?

jak ktos grał na prawej obronie to niech tam gra a nie - próbowany jest Zewłak który tam sobienie radzi!
pozatym mamy Hajte, Bąka, Głowackiego, Rzezniczaka, Jopa - ich trzeba próbowac w srodku!!
Rzase zmieniac Zewłakiem i Sznaucnerem, a Baszczynskiego zmieniac Kłosem!
Prawa strona powinna nalezec zdecydowanie do Madeja i zmieniac go Zajacem i Smolarkiem, a lewa strona - Krzynówek i Kosowski - ewentualnie Zienczuk!
w srodku radomski, Mila, Szymek, bracia Butkhardtowie, Giza i......Cantoro!!
w ataku Niedzielan, Zuraw, Franek, Sikora, Włodarczyk, Zakrzewski i Rasiak!!

i niech wykorzystaja to ze Kasperczak nie ma pracy i wezma go jako trenera - bo zobaczycie - z janasem to my zremisujemy z Azerami!!


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 16:43

Enzo Francescoli pisze:jaki niedoinformowany!!
przed meczem obtawiłem 2:0 dla Białorusinów!!

wiedzialem ze maja swietnych: Omeljanczuka, braci Hlebów czy romaszczenke, ale po cichu liczylem ze wygramy z nimi!!

po pierwsze
* czemu Kłos gra na srodku jak w ŁKS, Auxerre i Kaisersautern no i za Engela grał na prawej obronie??
* czemu od pierwszej minuty nie zagreał Hajto??
* dlaczego na dzisiejszy mecz zostali zwolnieni Wiślacy?

jak ktos grał na prawej obronie to niech tam gra a nie - próbowany jest Zewłak który tam sobienie radzi!
pozatym mamy Hajte, Bąka, Głowackiego, Rzezniczaka, Jopa - ich trzeba próbowac w srodku!!
Rzase zmieniac Zewłakiem i Sznaucnerem, a Baszczynskiego zmieniac Kłosem!
Prawa strona powinna nalezec zdecydowanie do Madeja i zmieniac go Zajacem i Smolarkiem, a lewa strona - Krzynówek i Kosowski - ewentualnie Zienczuk!
w srodku radomski, Mila, Szymek, bracia Butkhardtowie, Giza i......Cantoro!!
w ataku Niedzielan, Zuraw, Franek, Sikora, Włodarczyk, Zakrzewski i Rasiak!!

i niech wykorzystaja to ze Kasperczak nie ma pracy i wezma go jako trenera - bo zobaczycie - z janasem to my zremisujemy z Azerami!!
powiem krótko z Milą, Zajacem i rasiakiem nie przesadzaj co o nich myślę napisałem juz wyżej.


Obrazek
enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 19:02

Mecz tragedia jak a nasz kochany Rasialdinho to poprostu powalil mnie na kolana jak mial pusta bramke i nie wiem co chcial zrobic z ta pilka krotko podsumowujac to poprostu zasluzenie przegralismy bo bialorus grala 2 razy lepiej od nas


ENBEA
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 20:30

Meczu nie widziałem ,bo miałem ciekawsze rzeczy na głowie i jak czytam za dużo nie straciłem. Dla mnie lepiej ,że teraz przegraliśmy z Białorusią niż mielibyśmy zremisować z Azerami ... Rasiak dał swoim krytykom kolejny prezent. Widocznie Grzesiu jest takim piłkarzem, że w klubie mu się dobrze wiedzie ,a w reprezentacji jak po grudzie. Można go porónwać do Gucia czyli Krzysztofa Warzychy - legendarnego snajpera Panatinaikosu Ateny ,lecz jest mała różnica - Rasiak jak narazie może wiązać buty Guciowi ,porównując to co obaj dokonali :)


ODPOWIEDZ