Kto powinen zastąpić Nedveda na lewej flance?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Kto powinien zastąpić Nedveda ?

Czas głosowania minął 31 stycznia 2005, 12:37

Kapo
48
36%
Olivera
25
19%
Appiah
0
Brak głosów
Zambrotta
19
14%
Blasi
5
4%
Zmiana taktyki (ustawienia)
7
5%
Kupno nowego zawodnika
31
23%
 
Liczba głosów: 135
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 17:43

Jak już pisaliście kupno nowego gracza nie wchodzi w rachubę. Za mało czasu pozostało do końca okienka, aby znaleźć odpowiedniego kandydata. Według mnie na czas absencji Nedveda miejsce na lewej stronie pomocy powinien zająć Olivera. Jest to gracz bardzo zdolny i przydatny drużynie. Co do Kapo to nie jestem do końca przekonany. Jest to piłkarz grający z nonszalancją, nieszablonowo, może jednak się okazać, że dzięki tym cechom Juventus więcej straci niż zyska :roll:


:roll:
Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 17:45

nookie pisze: wiec czemu nie dac teraz szansy Kapo??jesli by to wypalilo to nie byloby potrzebne sprowadzania zadnego nowego zawodnikai byloby dobrze...ja bym tak zrobil :wink:
A jesli by nie wypalilo to przegrywamy scudetto i nie daj boze LM :!: wlasnie dlatego zaglosowalem na Olivere bo co do Kapo mam watpliwosci :?


Obrazek
Wener

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2004
Posty: 46
Rejestracja: 26 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 18:52

Właściwie to zasatnawiałbym się tylko nad Kapo albo Oliveirą. Najlepiej jesli obydwoje zagraliby po połowie meczu, i ten ,który zagra najlepiej powinien dostac szansę dłuższej gry w następnym meczu. Ale tak naprawdę to tylko Capello wie na co stać obu zawodnikówi On wybierze tego najlepszego- oby wybór był trafny


raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 19:11

Jak narazie faworytem jest Kapo. Szczerze mówiąc podoba mi sie jego gra. Jest dobrze zbudowany i dobrze panuje nad pilką. :D
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2005, 09:21 przez raptorb, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
10 Szymon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 171
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 19:18

Moim zdaniem kadra jest na tyle duża i przed sezonem tak kompletowana, żeby strata któregokolwiek zawodnika była jak najmniej odczuwalna. Rozwiązania widzę jedno: należy dać szansę któremuś z dwójki młodych skrzydłowych: Oliver Kapo bądź Ruben Olivera. Za Oliverą przemawia fakt iż jest dłużej zawodnikiem Juventusu, za Kapo - jest ograny w europejskich pucharach. Mi trudno oceniać który powinien dostąć szansę. Capello widzi Ich codziennie, więc Sam powinien wybrać. Udanie oczywiście...


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 19:28

Marcin (Chester) pisze:Kupić mascherano! Młody, dobry co tu dużo mówić. A jeśli się nie uda nikogo kupić to wtedy Zambro na lewą pomoć (radził sobie na lewej obronie to i na pomocy będzie wymiatał) i wtedy na miejsce Włocha na lewąobronę Pessotto. Można też nic nie zmieniać i wstawić Kapo na lewą flankę i powinno być dobrze.
i jak kupimy mascherano to co?? przeciez on jest srodkowym pomocnikiem :wink:


Obrazek
gloria_victis

Szczakowianin
Szczakowianin
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2005
Posty: 77
Rejestracja: 21 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 20:36

Blasi, Blasi, Blasi i tylko Blasi. Piłkarz wciąż niedoceniany przez większość jednak gdy tylko ktoś da mu szanse pokazuje na co go stać. Może wreszcie dadzą mu możliwość wypromowania sie na którą z pewnością zasługuje. Kupno piłkarza raczej odpada. Wypożyczenie już prędzej. Ale po co kupować lub wypożyczać skoro ma sie taki talent jak Blasi? Ten człowiek poradzi sobie na każdej pozycji, tylko trzeba mu dać SZANSE.


"Chciałbym umrzeć na kiłę" Wojciech Jaruzelski
"Szkoda, ze Wojciech Jaruzelski nie umarł na kiłę w 68" Teodor Biegin
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 20:42

U mnie zdecydowanie jest to Olivera, bardzo dobry zawodnik który już nie raz pokazał że jeszcze nie raz w przyszłości bardzo się przyda. Ale tak wogóle uważam że i tak trzeba kupić nowego pomocnika, bo Pavel za dwa lata kończy, ja bym chciał Montolivo


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ADRian_zdw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 2
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 20:43

:) niech kupią Krzynówka !! :)
Poczytaj chlopcze regulamin...


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 21:00

ADRian_zdw pisze::) niech kupią Krzynówka !! :)
tak orócz niego jeszce żurwaskiego , dudka, smolarka i rasiaka. Nie wiem po co nam krzynówek, strzelił pare ładnych bramek i jak narazie tyle. Ja już bardziej wolałbym ściągnąc Solariego z realu madryt. nepwno Juve by na tym transferze nie straciło, to co on ostatno pokazuje to wiecej niż forma krzynówka :P
PS. Montolivo ?? szczerze to nie widziałem jak on gra, ale jeśli jest tak dobry jak w cm 03/04 to juve nie powinno sie zastanawiać :P


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 21:50

Sa dwa wyjscia kupic nowego obronce wtedy zambro do lini srodkowej albo dobrego lewego pomocnik.Ale lepsze wyjscie byloby kupienie takie zawodnika jak Maxwell ktory jest mlody kreatywny dalby sobie rade takze na pomocy lewej :D


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2005, 21:55

absencja Nedveda potrwa około miesiąca, więc nie warto sprowadzać kogoś nowego. najlepiej by było, gdyby zastąpiłby go Zambrotta. a za niego na lewej obronie może grać np. Montero :?


raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2005, 14:44

Ale trzeba myślec o pszyszłości, bo co będzie jak Nedved bedzie znowu kontuzjowany, to nie ma on godnego zastępcy. Trzeba kupić jakiegoś "młodego wilka". :D


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2005, 10:53

Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupno Rafaela Van der Vaarta.


Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2005, 11:24

Zlatan Ibrahimovic pisze:Najlepszym rozwi±zaniem by³oby kupno Rafaela Van der Vaarta.
Akurat Zlatan z Van dre Varteem bardzo sie nie lubią i mogliby niepotrzebnie psuć atmosfere :? .Dla mnie kadydatem jest Kapo albo Olivera. 8)


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
ODPOWIEDZ