Atalanta 1-2 Juve (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 17:14

Obrazek Juventus, Obrazek Bologna.

Juventus pokonał Atalantę 2:1. Może innych ten wynik nie napawa optymizmem, jednak ja jestem bardzo zadowolony. Atalanta wyeliminowała nas z Pucharu Włoch i obawiałem się tego spotkania. Jednak Juventus nie zawiódł i pokonał Atalantę. Cieszy zwycięstwo i bramka Alexa. Obrazek Milan, Obrazek Bologna. Mamy już 8 pkt przewagi i jeśli nie będziemy tracić głupio punktów (tzn. tak jak teraz Milan :-D ) to Scudetto jest coraz bliżej :-D .
Wojtom pisze:Bardzo się ciesze z dzisiejszego dnia, choć jutro juz koniec ferii i trzeba ruszać do szkoły, co troche psuje humor :?
:-D W Wielkopolsce dopiero jutro się zaczynają :-D . Miłego stracia z rzeczywistością Ci życzę :wink:
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2005, 17:21 przez M., łącznie zmieniany 1 raz.


:roll:
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 17:16

Więc dziś pokazaliśmy Atalancie jak się gra w piłkę 8)
Cioeszy gol zmiennika - Oliviery z którego rośnie młoda gwiazda, noi 167 gol w 418 meczu Alexa Del PIero. Dostał szansę i pokazał że strzelać to on potrafi. Zapewnił nam zwycięstwo.
8 ptk przewagi to poważna zaliczka do scudetto.
Ten gol samobójczy wydaje mi się troszka niepotrzebny :wink: :D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 17:19

Szcesliwa liczba dzisiejszego dnia jest 8 :D

Co mozna powiedziec po tak fenomenalnym popoludniu,jestem szczesliwy,jestem dumny z mojego Juve i wdzieczny Bologny za pomoc :]

Troche obawialem sie dzisiejszego meczu glownie ze wzgledu na porazke w PW (choc wtedy gralismy rezerwami) ale jak widac obawy byly bezpodstawne.Olivera po raz kolejny udowodnil ze zasluguje na miejsce w Juve mimo iz niektorzy zaczeli w niego watpic.Urus jest bardzo zdolnym zawodnikiem z ktorego w przyszlosci moze byc jeszcze wiele radosci.
Niepokoi nijaka gra Zlatana i Treze.Pomocnicy odgrywali glowne role w tym meczu,pierwsza bramke strzelil Ruben a druga wypracowal niesamowity Camor.DP nie zwykl nie wykorzystywac karnych i tak mielismy juz dwie bramki na swoim koncie.Troche szkoda niepotrzebnie straconego gola w koncowce lecz to jest niewazne.O ile nasze zwyciestwo niespodzinka byc nie powinno to mecz Milanu z Bologna owszem.

Goscie pozytywnie mnie zaskoczyli pokonujac zespol z mediolanu.Dziwie sie tylko brakowi skutecznosci w obozie rossonerich.Mieli ogromna ilosc szans ktorych nie potrafili wykorzystac.Nam pozostaje sie tylko z tego cieszyc i miec nadzieje na kolejne niespodzianki i straty punktow wicelidera.Do tego wszystkiego ich najlepszy zawodnik dorobil sie konztuzji choc akurat z tego nie powinnismy sie cieszyc.
Nalezy pamietac ze to jeszcze nie koniec a zbyt wczesne oglaszanie sie mistrzem moze byc niebezpieczne,pamietajcie o tym.

Nadal kroczymy nasza zwyciesko sciezka i mam nadzieje ze dojdziemy nia az do tronu 28-krotnego krola Italii.Tego sobie i wam zycze :]
Forza Juve!!
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2005, 17:25 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Adu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 218
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 17:25

tylko 2:1 i az 2:1 w perspektywie porazki milanu z bologna. na pewno przewaga 8 pt to jest osiagniecie, ale teraz nie mozbna jej roztrwonic. moze teraz juve zacznie grac troche pewniej i bardziej widowiskowo


wszystkie drogi prowadza do... TURYNU!
raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 17:28

Swietny dzień. JUVE WIN A MILAN WTOPA. I juz mamy 8 pkt przewagi.

Postaraj się o bardziej rozbudowane wypowiedzi, które wniosą coś do tematu.
DJJ


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 17:48

Wygraliśmy 2:1,ale czy to nie za niski wynik jak na mecz z takim przeciwinikiem???Brawa dla Olivery,strzelił 1 bramke i dobrze należało mu sięzawsze dawał dobrą zmianę i jak wchodził z rezerwy dobrze sie pokazywał.Cieszy mnie gol Del Piero,to co ze z karnego strzelony,mam nadzieje ze teraz sie obudzi i zacznie cos z gry strzelac.Jak dobrze że Milan poległ u siebie z Bologną. Powiększyliśmy przewage do 8 punktów i teraz trzeba tylko czekac do meczu z Sampdorią w środe. :)


iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 17:54

Cieszy wygrana. Szkoda straconej bramki. Napawa optymizmem druga porazka Milanu.
Del Piero pokazal sie z dobrej strony. Strzelił bramke. Zapewn zaraz posypia sie komentarze typu - co to za bramka, to tylko karny. Na powstrzymanie tego rodzaju komentarzy mam taki argument, ze po 3 kolejkach przerwy od gry z decyzji trenera to i tak dobrze, a wykorzystac rzut karny nie wszyscy potrafia, przypomnijmy sobie chociazby final Ligi Mistrzow z Milanem!
Mam nadzieje, ze ALEX powroci do gry w wyjsciowej jedenastce.
W srode z Sampdoria moglby zagrac od poczatku DEL PIERO, a Ibrahimovic moglby sobie odpoczac, skoro jest tak waznym pilkarzem dla Capello to powinien go trener JUVE oszczedzic na najwazniejsze mecze w sezonie.
FORZA JUVE!!! GRANDE ALEX!!!


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 18:02

No ładna wygrana i ten wyczekiwany kryzys milanu. Byle tylko tak do końca sezonu. Zresztą nawet bez kryzysu JUVENTUS powinien pokonać milan a póżniej wyniki z Serie A przełozyć na rezultaty w LM i jesteśmy w siódmym niebie!!!!!!!!!!!! :D :D :D


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 18:55

Znowu zwyciestwo jednobramkowe, ale jak bobrze to teraz "ponarzekać", że tylko jedna bramka przewagi. Gra Juve może nie była imponująca, ale najważniejsze są 3 pkt. Olivera wykorzystał swoja szanse, żeby zaprezentować swoje umiejętności. Swój wystemp uwieńczył bramka i napewno pokazał aspiracje do czestszej gry. Napewno cieszy bramka Alexa - rzuty karne też trzeba umieć egzekwować i Alex jest właśnie takim pewnym egzekutorem jedenastek.
Z gry w defensywie można być dość zadowolonym - owszem, jedna stracona bramka, ale to zupełny wypadek, efekt rozluźnienia - wszystkim może się zdarzyć.
Bardzo cieszą 3 pkt, ale jeszcze bardziej cieszy 8 pkt. przewagi nad Milanem - coraz bardziej uciekamy Milanowi i taka passe trzeba utrzymać.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 18:55

Wygrana mni bardzo cieszy martwi to ze juve ma slaba forme ale ta slaba forme ma juz troche czasu a nbadal jest na 1 miejscu moze to jest nowy styl juve gerac slabo i wygrywac 1 golem :D juve slaba skutecznosc ale i milan nie grzeszy kusztem strzeleckim coz z tego ze raz wygra 5-0 jak pozniej przegrywa po 1-0 to ja juz wole zeby juve gralo malo widowiskowo a osiognele swoj cel(1 miejsce na koniec w lidze wloskiej) jedna juve musi poprawic swoj styl bo oile na lige wloska to wystarcza to na LM mozemy niedac sobie rady nawet z realem ktory tez niejest w dobrej formie


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 20:15

BIANCONERI pisze: Nasza przewaga wzrosła do 8 punktów i na tym etapie jest to poważna przewaga.
Myśle, że to jeszcze nie ten etap, na którym przewagę możnaby nazwać "poważną". Dopiero co zaczęła się runda rewanżowa, przed piłkarzami jeszcze 17 spotkań, a to bardzo dużo.
Szymek pisze:Więc dziś pokazaliśmy Atalancie jak się gra w piłkę 8)
Ciężko wymęczyliśmy zwycięstwo i jakby nie wykorzystany karny Del Piero nasze nastroje mogłyby być zupełnie odwrotne. Nie sądze, aby Atalanta czuła się skarcona, pouczona... Nasza wygrana nie była taka pewna, a Atalanta była w stanie pokazać nam, jak odbiera się punkty liderowi...
iero10 pisze: Napawa optymizmem druga porazka Milanu.
Nie powinniśmy się oglądać na Milan. Nie wiem, czy można to uznać za kryzys Milanu, czy tylko wypadki przy pracy. Cieszą wpadki Milanu, ale przede wszystkim powinniśmy się skupić, na wygrywaniu naszych meczy. Po meczu z Brescią wydwało się, że odpoczynek dobrze zrobił piłkarzom. W dziejszym meczu znów nie błyszczeli.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 20:18

No i zwycięstwo jednak gra wogóle nei cieszy , monotonna , słaba widać braki Nedveda chęci były i determinacja ogromna jednak skuteczności brakowało i kogoś kto by ruszył grę do przodu taką osobą był właśnie Pavel Nedved Chwała młodemu Oliverze że jeszcze próbował walczyć i chwała sędziemu że gwiazdną karnego i że go Alessandro Del Piero wykorzystał bo by było 1-0 i by się 1-1 skończyło a ten smak już wielkokrotnie przełykaliśmy niby zaczynamy pasmo zwycięstw ale z takimi zespołami jak Brescia czy Atalanta to grzechem było nie wygrać teraz przychodzą dwa większe wyzwania Sampdoria i Palermo a nasze zwycięstwa nei są przekonujące 2-0 z Brescią u siebie ?? to możemy traktować jak wymęczone 1-0 ,zwycięstwo wyjazdowe z będącą już na tamtym świecie ( Serie B nie łapcie mnie za słówka) Atalantą 2-1 jedyny + tego to to że potrafiliśmy sobie poradzić bez Pavela Nedveda mimo wszystkiego kolejne zwycięstwo cieszy i mam nadzieje że zgranie się i wyjście na prostą drogę i pasmem zwycięstw to już tylko kwestia czasu.


Bardzo Mile zaskoczyła mnie Bologna naprawdę jestem bardzo szczęśliwy Milan przegrywa drugi raz z rzędu a my zwiększamy przewagę do aż ośmiu punktów mam nadzieje że nie roztrfonimy tego tak jak kiedyś, jednak mecz z Milanem na wyjeździe będzie ciężki,zagrają o wszystko więc możemy sieobawaić ale do meczu jeszcze kupa czasu wiec narazie miejmy inne zmartwienia

Pozdro


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 20:35

Nasz kochany Buffonik zaliczyl dzisiaj chyba najgorszego kiksa w calej swojej karierze, no coz, moze sie zdarzyc, choc najlepszemu bramkarzowi na swiecie raczej nie przystoi :D
Biedak zaczerwienil sie po same uszy, az mi sie go zal zrobilo :D
Ale to nic, kazdemu moze sie przytrafic, grunt, ze wpadly 3 punkty.
Swietnie sie spisal Olivera, jeden z najlepszych na boisku, Capello twardo stoi na swoim wpuszczajac Del Piero z lawy i popieram ta decyzje, lepiej zeby gral niezle tylko 30 minut niz byl niewidoczny przez 90.
Dobrze tez, ze Capello zdjal Zlatana, po tym jak zaliczyl w nos od jednego z obroncow byl dosc bojowniczo nastawiony i moglo sie to dla nas zle skonczyc. Jestesmy na +8 i mozemy troche odetchnac (nie mylic z: rozluznic sie :wink: ).


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 20:46

Los nam sprzyja, i chyba tylko z tego powinniśmy się cieszyć. Kluczowym momentem spotkania był rzut karny, który na bramkę zamienił Alessandro Del Piero. To bardzo ważna chwila dla Niego, dzięki której poczuję się po prostu przydatny tej drużynie, nawet, jeżeli wchodzi na boisko w roli zmiennika. Ten gol, pomoże mu w szybszym oswojeniu się z tą trudną, dla niego sytuacją. Nastały czasy, kiedy Alex schodzi z pierwszych stron gazet, ale to wcale nie oznacza, że jest nam nie potrzebny. Gdyby nie on, znajdowalibyśmy się w tym momencie, w ogromnym zażenowaniu. Doceńmy chociaż to, że w tak trudnym i jednocześnie, ważnym momencie meczu, on podchodzi do piłki z odpowiednio, wskazanym spokojem, i kończy dzieło. Niby to takie proste, ale wierzcie, że potrafią to tylko najwięksi. Kto jak kto, ale On nas w tych najtrudniejszych momentach, nie zawiedzie. A nawet jeśli, on ma największe predyspozycje ku temu, aby nie zawieść. Wierzmy w niego, gdyż jeżeli marzymy o cudach, to tylko w nim nadzieja.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 21:38

Medi pisze:Nasz kochany Buffonik zaliczyl dzisiaj chyba najgorszego kiksa w calej swojej karierze, no coz, moze sie zdarzyc, choc najlepszemu bramkarzowi na swiecie raczej nie przystoi :D
Biedak zaczerwienil sie po same uszy, az mi sie go zal zrobilo :D
przypomniał mi się podobny kiks Kahna. jakiś zawodnik podał do niego piłkę, a ten przepuścił ją pod nogą. a co do "interwencji" Thurama, to chyba nawet w podstawówce wiedzą, że nie podaję się piłki w światło bramki. no ale ok. stało się i się nie odstanie.

ogólnie kapitalny dzień dziś mam. zaliczone egzaminy, wygrana Juve i wtopa Milanu :-D no, ale jesteśmy dopiero w połowie sezonu i trzeba uważać na kolejne wpadki, do których nie możemy dopuścić. Juve powinno złapać teraz odpowiedni rytm i podążać nim do końca sezonu...


Zablokowany