Boks

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 22:06

Moim idolem jest od dawna Muhammad Ali.Jest to czlowiek dla ktorego zawsze na 1 miejscu byla rodzina a na 2 boks.Poswiecil swoje zdrowie do zdobycia tytulu niekwestiowanego mistrza swiata,4 razy obronil pas mistrzowski.Wiedzac ze moze zachorowac na Parkinsona dalej walczyl.Kiedys zapytany (juz w czasie choroby) czy zaluje tego wszystkiego powiedzial gdybym nie walczyl bylbym teraz zwyklym,nikomu nie znanym pracownikiem :twisted: Jeszcze moge dlugo pisac o nim,ale nie dlatego zalozylem ten temat.Chcialbym was zapytac kto jest waszym ulubionym bokserem i dlaczego.Jesli ma ktos z was filmy z Muhammedem albo z Tyson prosze podac mi linki,ja posiadam tylko fotki :(

ostatnie pytanie-Kto waszym zdaniem w calej historii boksu zasluguje na miano najlepszego i dlaczego??


CLK 320...........350Z
www.butybialystok.za.pl posiadam wiecej modeli
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 22:09

Na pewno Muhhamad Ali. Juz napisales Howik dla czego wiec nie bede pisal :-D Zawsze go szanaowlem, mial chlop zasady, nie to co dzisaj, wszyscy za kasa lataja tylko. Ali rispekt 8)


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 22:24

i ja się zgadzam z tym stwierdzeniem. on sam zapracował na swój sukces i niejednokrotnie potwierdził, że nie było na niego silnego. bokser doskonały...


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 22:38

ostatnia nadzieja białych 8) ...Endriu.....Gooooollllllooooottttaaaaaa :D hehe,nie mam ulubionego boksera ale ostatnio spodobała mi sie walka Byrda jak gościa klepał a ten nie wiedział o co cho.Ale i tak Mike`a Tysona nikt nie przebije


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 22:42

To prawda Mohamed Ali wielka postac musze powiedziec ze od kiedy dowiedzialem sie ze w czasie walki z Georghem Foremanem otrzymal 3000 :shock: ciosów w szczeke a wygral zadajac tylko 8(!!!!!!!) :shock: :shock: :shock: to poprostu niewiedzialem co powiedziec, z filmów(reportazy) o nim dowiedzialem sie ze jego tajna bronia szybkosc osy a nie potezna sila(choc ja równiez posiadal) wiadomo ze takie polaczenie jest wrecz nokautujaca(doslownie :-D )


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 23:21

Fanom boksu polecam Polsat Sport. Tam leci mnóstwo starych wręcz klasyków. Cała historia Cassius'a Clay'a ;) z wszystkimi jego walkami oraz 'pojedynkami' na słowa przed walkami - cudo. Do tego Frazier, Foreman, błyskotliwa kariera Tysona, ciekawe walki Holyfield'a i wiele wiele innych. Wtedy to się okładali pięknie ;)

Tak więc jak macie kumpli z Polsatem Sport to wypatrzcie kiedy znowu będzie lecialłten cykl i możecie sobie nagrać czy co tam zrobić ;)

Co do Ali'ego...taki miał sposób boksowania. Opierał się o liny, przyjował masę ciosów zadając tylko pojedyncze ciosy w tułów przeciwnika (które w miare upływu czasu są bardzo męczace) i gdy ten był już zmęczony ciągłym boksowaniem to dostawał serie szybkich ciosów, które kończyły pojedynek. Największą wadę tej taktyki widać dopiero teraz....


aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2005, 01:16

Od początku gdzy zaczynałem się interesować boksem moim idolem był Mike Tyson... i absolutnie nie chodzi mi o jego prywatne wpadki tylko o to jak boksuje (boksował)! Pare lat temu sam zaczęłem śmigać na treningi bokserskie, ale nigdy nie będę choć w 1/10 tak wymiatał jak żelazny Mike bo to co on robił ze swoimi przeciwnikami to jest po prostu nieziemskie... szkoda, że tak się stoczył bo jestem pewien, że gdyby nie poszedł siedzieć to dalej byłby najlepszym bokserem na świecie, ale niestety stało się jak się stało i zapewne już nie powróci do swoich lat świetności... teraz tak jak mój poprzednik podziwiam w akcji Crisa Byrda... może nie ma knock out - ującego ciosu, ale jego szybkość i technika są zachwycające! koleś wymiata a na jego uniki po prostu brak mi słów... to by było na tyle ciaO.


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2005, 07:09

Ja boksem sie zupelnie nie interesuje, ale o gustach sie podobno nie rozmawia :wink: Kiedys czytalem o Ali'm, jesli chodzi o Tysona to dla mnie to jest troche niezrownowazona psychicznie postac, podobno dobrzy sa bracia Kiliczko (czy jakos w ten desen), jedynie co mnie interesowalo i interesuje w miare to wyniki Michalczewskiego. :roll:
Sprzęgło pisze:ostatnia nadzieja białych 8) ...Endriu.....Gooooollllllooooottttaaaaaa :D
:D :D

PS: Hmm jestem ciekawy o kim napisze w tym poscie jeden z userow- Bob Saap :D


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2005, 08:28

ja nie mam ulubionego boksera, co nie znaczy ze sie nie interesuje boksem :wink: bardzo lubie polskich bokserow wlodarczyka, zegana, golote. zawsze ogladam ich walki :wink: co do tysona to go nie lubie, :wink: nie wiem dlaczego ale tak mam :twisted:


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2005, 09:24

Ja boxem to asz tak za bardzo sie nie interesuje ale jesli chodzi o mojego ulubionego boxer to zdecydowanie nim jest Muhamed Ali.


Obrazek
howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2005, 17:23

Jesli macie jakies linki skad mozna sciagnac jakies skroty walk to podajcie :wink:


CLK 320...........350Z
www.butybialystok.za.pl posiadam wiecej modeli
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2005, 17:32

Zawsze kibicowalem Lenoxowi Lewisowi facet był niesamowity . Wymieklem wtedy kiedy Lewis po prostu prawie zabił gołote w kilkanascie sekund :-D :-D :D :D :-D :D Szkoda ze skonczyl kariere :(
Ostatnio zmieniony 13 maja 2015, 23:53 przez Radidam, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2005, 10:02

Ja mam walke na kompie oczywiscie Gołota-Ruiz zajmuje 350mb :D


Obrazek
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2005, 13:12

Hmmm 3000 uderzen?
A ile bylo rund?
Bo logicznie to to wyglada tak:
Runda 3 minuty=180 sekund
x 10 rund=1800 sekund
3000 : 1800= Hmmmm bil go non stop ponad 1 ciosem na sekunde?
jestem tylko ciekawy :)
Pozdro


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2005, 13:35

Majkel napisał:
Hmmm 3000 uderzen?
A ile bylo rund?
Bo logicznie to to wyglada tak:
Runda 3 minuty=180 sekund
x 10 rund=1800 sekund
3000 : 1800= Hmmmm bil go non stop ponad 1 ciosem na sekunde?
jestem tylko ciekawy Pozdro

Chłopie kiedyś walczyli więcej rund niż 10.Z tego co pamiętam wtedy Ali wygrał z nim po 15-rundowym pojednyku.

Zgadzam się co do stwierdzenia że Ali był najlepszym bokserem jaki walczył.Był wytrzymały i miał swoje zasady.Teraz walczy jego córka Laila Ali dobra jest.


ODPOWIEDZ