Boks

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2005, 16:01

Ach jaka szkoda.Niestety ten pseudo bokser Saleta będzie mógł teraz mówić że Andrew wymiękł, że się przestraszył a może jeszcze że jest najlepszym polskim bokserem... :?
Walka zapowiadała się świetnie.Gołota wreszcie by wygrał a na dodatek pokazał by temu pyszałkowi Salecie że potrafi być tylko twardy w gębie!
No cóż mam nadzieje że z tą kontuzją to prawda...
A może Gołota zadecyduje że mimo wszystko chce walczyć...Ale chyba są na to nikłe szanse :(


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 13:56

http://www.maxior.pl/?p=index&id=2112&17 Zapraszam Do Obejrzenia Najladniejszych KO w wykonaniu Mika Taysona !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2005, 15:29

steru pisze: A może Gołota zadecyduje że mimo wszystko chce walczyć...Ale chyba są na to nikłe szanse :(
Gołota JUZ zdecydował ze CHCE walczyć, ale zadna komisja lekarska go ne dopusci w takim stanie.


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2005, 21:34

Ja nienawidze Lewisa i Salety:-D. Moim ulubionym boserem jest Mike Tyson i David Tua no i oczywiscie Golota. Ze starszych czasow to lubie Rokiego Marciano. Bardzo podobala mi sie walka Witalija Kliczki z Lewisem ale strzasznie sie wkurzylem gdy sedzia przerwal walke Ukrainiec bylo niebo lepszy.


ODPOWIEDZ