Jakość edycja III

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 17:39

I wreszcie nadeszla pora na Qualitki edycja III. Zebyscie nie pomysleli ze o tym zapomnielismy. :D Niestety musimy was rozczarowac ale III edycja nie wyłoniła żadnego użytkownika, który mógłby na tą Qualitke zasluzyc. Wprawdzie mieliśmy aż 8 kandydatow jednak nikt nie uzyskał wymaganej ilości głosów od moderatorow i adminow. A trzeba przyznac ze paru było bardzo blisko. Wystarczylo uzyskac uznanie w oczach jednego wiecej admina lub moderatora.

Aby zachecic Was do walki podam kto był brany pod uwagę:

DjJuve
Bad_Magick
RadeKas
JuveQL
Jah
kornknot
Dionizos

Dla przypomnienia podam kto aktualnie może sie poszczycic Qualitką.

Ti_Amo_Juventus_Dragon (aktualnie moderator)
Johnny777
Youri`
TomekW
Maggie Del Piero
Azzurra
3d_man
Semi (za wielki wkład w życie forum i strony JP)
Lipa (za wielki wkład w życie forum i strony JP)
mee_too (za wielki wkład w życie forum i strony JP)


Czyli jak widać jest to nielada wyróżnienie. Warto sie o nie starac poniewaz w niedlugim czasie wiazemy z tym pewnego rodzaju przywileje.
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2005, 18:28 przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 17:49

Moimi cichymi faworatymai sa RadeKas i DjJuve powodzienia :wink:


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 18:00

Ech... Szkoda że nikt nie otrzymał Qualitki, a prezcież już bardzo długo nie była otrzymywana. Ale i tak wielkie gratulacje dla osób które były tak blisko. Dla mnie z tych wszystkich użytkowników którzy byli na tej liście najdłuższe i najciekawsze posty pisał zdecydowanie DjJuve i Dionizos. Dla tych właśnie użytkowników życzę aby w kolejnej już 4 edycji zdobyli Qualitki.
Nierozumiem tylko jednego... Czemu niebierzecie pod uwage ADAMJUVENTUSPL. Niepiszę to dlatego, ze go lubie, bo wcale go nieznam. Naprawdę pisze on bardzo dlugie posty. Oczywiście jak każdy czasami coś napisze bardzo którkiego, ale wdług mnie on zasłużył na dostanie Q.

P.S: A Martin ma przed nami kolejne tajemnice :wink:


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 18:09

Jak bym ja miał wybierać kto ma dostać qualitkę to pewno wybrał bym Dionizosa, pewnie za to że zawsze wszystko wie dobrze i karci każdego uzytkownika który coś źle napisze. A karci niemiłosiernie :wink: Ma też spcyficzne poczucie humoru, które jednak nie każdemu uzytkownikowi zwłaszcza temu skarconemu się podoba :wink: No ale ogólnie ma ciekawe posty i Q mu się należy.


Obrazek
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 18:14

Dionizos of course ;) Jest moim faworytem i licze ze otrzyma Qualitke ;)


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 18:47

No fajnie że być może kadra poszerzy się o Qualitki myslę że z tych nominowanych dostaną Jah i Radekas

Jah - Bardzo podobają mi sie jego posty potrafi pisać długie posty i jeszcze sensownie i potrafi skleic zdania

Radekas - Sami Wiecie siedzi tutaj już długo jest zrównoważonym użytkownikiem pisze sensone posty

dodałbym jeszcze do tej ekipy ADAMAJUVENTUSPL ale tak jak ryby nie mam głosu. NO to panowie chętni do Qualitki teraz to bedą poważne posty!


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 18:52

no ja też wyraże swoje zdanie: spośród nominowanych, ja bym wybrał z dwójki Dionizos - DjJuve. wydaje mi się, że Qualitka należy się jednemu z nich za całokształt. znają się na piłce i potrafią wyrazić sensownie swoje myśli na dany temat. no ale nie ode mnie zależy ten wybór...


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 19:09

Miło zobaczyć swojego nicka nominowanego do Qualitki. Naprawde niesamowicie zachęca do udzielania sie na forum. W życiu bym nie pomyslał, że będe brany pod uwage, bo jestem w naprawde śladowej ilości tematow (z prostego powodu - nie mam nic odkrywczego do napisania to nie robie tego). Dzieki dla tych, którzy na mnie głosowali.
Gratulacje dla pozostałej szóstki :)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 19:13

Niektorzy chyba nie potrafia czytac postow. Sorka ale panowie to ze ci ludzie byli nominowani do III edycji Qualitek nie oznacza, ze beda nominowani do IV. A to co napisalismy to nie sa nominacje tylko informacja ze III edycja zakonczyla sie bez Qualitek, a otarli sie o nia wlasnie wyzej wymienieni. Czytajcie prosze was dokladnie co sie pisze... :roll:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 20:37

Martin pisze:I wreszcie nadeszla pora na Qualitki edycja III. Zebyscie nie pomysleli ze o tym zapomnielismy.
A juz myslalem :D
Martin pisze:Niestety musimy was rozczarowac ale III edycja nie wyłoniła żadnego użytkownika, który mógłby na tą Qualitke zasluzyc.
Tu sie nie zgodze.Osoby takie jak Dionizos Jah czy JuveQL zasluzyly na znaczek Q lecz nie dostaly odpowiedniej ilosci glosow.
Martin pisze:Aby zachecic Was do walki podam kto był brany pod uwagę:

DjJuve
Dziekuje za wyroznienie.

Czuje jakbym otarl sie o Oskara :D :wink: (nie mylic z Oskarem8 :D )
Ocieranie się o Oskara8 nie jest miłe :P /swiergot
Coz mowi sie trudno choc nadzieje byly :P
Ciekaw jestem teraz kiedy nastepna edycja bo cos czuje ze chyba znow bedzie trza czekac kilka miesiecy :roll:

p.s.
dzieki dla osob ktore poparly moja kandydature :)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 21:29

Znalazłem pewną wypowiedź , która bardzo dobrze oddaje to o czym chciałby, (tym razem jednak dośc krótko ;) ) napisać
DjJuve pisze: [...]Obecnie moje uczucia sa troche dziwne.Na poczatku kiedy uslyszalem o Q bylo to cos super mozna to porownac do tortu ktory byl nagroda.Druga edycje moge porownac juz do zwyklego ciastka bo Q za drugim razem to juz cos innego natomiast trzecia i kolejne edycje beda juz zwyklym suchym chlebem.Mysle ze pomysl byl dobry ale na raz.Teraz juz troche sie przejadl w moim odczuciu[...]
I właśnie dlatego uważam, że słusznie tym razem odczekano nie dwa, a pięć miesięcy do kolejnego głosowania nad Qualitkami.

Cieszę się również z tego, że nie przyznano Qualitki. Nie dlatego, że ja nie dostałem to inni mają nie dostać, nie. Osobiście mogę powiedzieć, że w moim odczuciu jedynie DjJuve zasługiwał na przyznanie odznaczenia(choć wiem, że moje zdanie nie ma tu nic do tego, subiektywizm się nie liczy ;) ). Nie mówię tego przez skromność. Zdaję sobie poprostu sprawę , że by to naprawdę coś znaczyło to liczba Qualita Juventino powinna być jak najmniejsza. Przyznanie wyróżnienia mnie, Jah__'owi(którego posty uważam za najtrafniejsze na forum) , Dionizosowi(który ma ogromny wkład w atmosferę na forum), czy komukolwiek z wyżej wymienionych przez Martina, wiązało by się jednak z obniżeniem prestiżu tej nagrody, a powinno być dokładnie odwrotnie.
Nie odbierzcie tego oczywiście jako negatywnej opinii o Was. Uważam tylko, że jeszcze nie czas ;)
Gratuluję i życzę Nam choćby nominacji w przyszłej edycji - to też ogromne wyróżnienie.


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 22:01

Jak dla mnie to Dionizos i Jah ... najbardziej zasłużyli na Qualitke , za "dobry" głos i specyficzny "wkład" na Naszym forum :wink:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 22:11

:shock:

Na wstępie chciałbym podziękować tym ,dzieki którym byłem brany pod uwagę w tym głosowaniu. Szczerze mowiac, nie spodziewałem się, że znajdę sie w tym gronie (jakos zawsze bylem żyłem na tym forum "trochę obok wszystkich" ) Cieszę się jednak niezmiernie z wyróznienia, jakim była sama już nominacja (oznacza to, że przynajmniej kilka osob czyta moje posty :wink: )

Nie chciałbym być posądzony o fałszywą skromność, jednak w moim odczuciu jest kilka osób, które nie były nominowane, a zasługuja na to bardziej ode mnie. Qualitka powinna być wyróznieniem przyznawanym nie tylko za w miare rozsądne i poprawne posty, ale także za wpływ na życie forum. Ja takowego wpływu raczej nie mam, dlatego uważam iż dobrze sie stało jak się stało. Mam oczywiscie swoich faworytów, jednak pozostawie to dla siebie 8)

Chciałem oczywiście pogratulować wszystkim nominowanym, bo każdy z nich na pewno w jakims stopniu się temu forum przysłużył (ja jednak czuję sie jednak w tym gronie, jak najsłabsze ogniwo :wink: )


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 22:32

ja z takim zapytaniem: co jaki czas przyznaje się Qualitki? czy dają one jakieś przywileje? powiedzcie coś więcej na ich temat. wiem, że są przyznawane userom za ich sensowne wypowiedzi. jeśli się mylę, poprawcie mnie...


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2005, 22:59

jesli na q nie zasluzyl bad_magick i jah to powinni stracic je wszyscy.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
ODPOWIEDZ