Flaga JuvePoland (wyjazd do Turynu)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2005, 14:52

Oskar8 pisze: szkoda ze taka jakość
Sorry, ale nie rozumiem. Zła jakość jest tych zdjęć czy flagi?? :roll:

Flaga na zdjęciach prezentuje się dobrze.

Jakie sa wymiary tej flagi??


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2005, 18:37

Asta#8 pisze:
Oskar8 pisze: szkoda ze taka jakość
Sorry, ale nie rozumiem. Zła jakość jest tych zdjęć czy flagi?? :roll:

Flaga na zdjęciach prezentuje się dobrze.

Jakie sa wymiary tej flagi??
Chodzi o czywiscie o jakość zdjęć bo normalnie flaga prezentuje się duzo lepiej za 2 tygodnie będe miał do dyspozycji cyfrówke (mam nadzieje) to postaram się zamieścić lepsze zdięcia flagi:)

moze dzisiaj bedzie jeszcze film


Obrazek
Jasiu_GKSBełchatów

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2005
Posty: 1
Rejestracja: 03 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 15:23

Witam

Na początku, chciałbym się przywitać jako ze jestem nowy na tym forum, ale fan Juventusu od dłuższego czasu (tak gdzieś od 1995, kiedy to na dobre zacząłem się interesować piłką nożną, czyli z 10 letnią tradycją). Jestem kibicem polskiej drużyny (obecnie pierwszoligowca) GKS Bełchatów, ale i włoskiego Juve. Mam nadzieje, że moja przygoda na tym nie będzie czymś krótko trwałym. To tyle na początek. Teraz coś w temacie.

Fajnie byłoby zrobić kolejną flagę Juventusu. Pokazać Kibicom z Turynu, że ich drużyna ma też bardzo wielu kibiców w Polsce i Juventus jest tu bardzo silnie reprezentowany, przez rzesze fanów. Mam tu na myśli kolejną tym razem wiele większą flagę. Wiadomo, że pieniądze na tą flagę zbierane byłyby dość długo, ale myślę ze byłoby warto. Więc, decyzja należy do Was. Napiszcie co o tym sądzicie, A przy okazji można odświeżyć temat ;) Pozdrawiam


seberoff

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2005
Posty: 17
Rejestracja: 23 października 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2005, 22:00

Jestem nowy na tym forum pewnie jak duzo innych kibicow juve ale chetny do pomocy i jesli w jakis sposob moglbym pomuc to ja chetnie podajcie mi numer konta i juz z 30zl wedruje na zecz flagi :) co prawda jestem młody i od niedawna fanem juve ale juz zaczynam mazyc o jakimś wyjeżdzie na mecz. :prochno:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9981
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2005, 22:21

seberoff pisze:Jestem nowy na tym forum pewnie jak duzo innych kibicow juve ale chetny do pomocy i jesli w jakis sposob moglbym pomuc to ja chetnie podajcie mi numer konta i juz z 30zl wedruje na zecz flagi :) co prawda jestem młody i od niedawna fanem juve ale juz zaczynam mazyc o jakimś wyjeżdzie na mecz. :prochno:
No to jak jestes nowy na forum to zapoznaj sie z tym i owym.Gdybys to zrobil, wiedzialbys, ze flaga juz istnieje i byla obecna na ostatnim meczu z Bayernem.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2005, 22:58

seberoff pisze:Jestem nowy na tym forum pewnie jak duzo innych kibicow juve ale chetny do pomocy i jesli w jakis sposob moglbym pomuc to ja chetnie podajcie mi numer konta i juz z 30zl wedruje na zecz flagi :) co prawda jestem młody i od niedawna fanem juve ale juz zaczynam mazyc o jakimś wyjeżdzie na mecz. :prochno:

Zapraszam do fabn clubu, o ile masz ukonczone 16 lat


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
seberoff

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2005
Posty: 17
Rejestracja: 23 października 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2005, 23:06

napisalem wiadomoś a nie spojrzałem na date troche śmieszne no coz w koncu jesten owy duzo do nauki :)


seberoff

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 października 2005
Posty: 17
Rejestracja: 23 października 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2005, 23:20

Do JUVELUCK napisałem ci maila na poczte jak bys mogl to odczytaj i daj szybka odpowiedz :)

Prosze o załatwianie takich spraw na privie :) /Martin


kamiltum

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 09 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 02:23

Nie chce mi sie wszystkiego czytac, wiec mam pare pytan do Was :
* jak czesto jezdzicie na mecze w grupie ? Bo jechac na mecz raz do roku grupa i wywiesic flage to jest "troche" smieszne, a samemu jezdzic z flaga to tez chyba niebardzo.
* flaga do czegos zobowiazuje, klimat we Wloszech jest inny niz w Polsce, ale jakby cos sie dzialo na stadionie to czy mialby kto bronic tej flagi ? (glownie o wyjazdy mi chodzi)


(L)... czy trzeba cos wiecej ?
Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 03:29

Po zarejestrowaniu JPC mamy [tj. tak wynika z ogłoszeń zarządu, ja jestem tylko pionkiem] zamiar regularnie kilka razy w sezonie pojawiać się na meczach Juve razem z flagą. Częstotliwość tych wypadów jest jednak ograniczona finansami, bo nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek choćby raz w roku.

O samą flagę się nie martw. Dumnie wisiała w Monachium obok Nucleo i Vikingów.

http://www.nucleo1985.it/05_06_file/05- ... Juve-1.jpg
http://www.nucleo1985.it/05_06_file/05- ... Juve-2.jpg
http://www.nucleo1985.it/05_06_file/05- ... Juve-3.jpg


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 15:55

Jak widac na zalaczonym obrazku (nr1), to dumnie ona nie wisiala :D. Troche lipa byla z jej wieszaniem, ale jakos to wyszlo.


Jjeubvaec

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2005
Posty: 3
Rejestracja: 12 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 19:57

Obrazek

MOJA PROPOZYCJA NA OFICJALNĄ POLSKĄ FANE JUVENTUSU !


J.W.
rafiq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 września 2003
Posty: 38
Rejestracja: 04 września 2003

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2005, 23:05

Wy może uważajcie z tą flagą, bo ktoś wam ją skroi i trzeba będzie zamknąć tą stronkę. A byłaby to wielka szkoda.


todos mentira ...
umek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2006, 14:24

Jedździe do Magenta koło Mediolanu, tam przy ulicy via Roma w pubie Orchidea, tam jest funklub DRUGHI i tam im dacie flagę.


ODPOWIEDZ