Turniej 4 skoczni

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 17:33

Dziwię się, że ten temat nie został założony :? .Po pierwszej serii konkursu w Oberstdorfie prowadzi jak zwykle Ahonen, przed Ito i Małyszem :-D Przewaga Japończyka to tylko 0,4 punktu i myślę że Adam to odrobi. Zadowolony jestem też z postawy inych skoczków bo 27 miejsce Długopolskiego i 19 Mateji to dobre wyniki biorąc pod uwage rangę turnieju. Piszcie kto waszym zdaniem wygra cały turniej. Ja stawiam jednak na Ahonena :-D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 17:40

Zdecydowanie Ahonen :!: Malysz 3 :shock: Zdziwil mnie :D :D Dlugopolski w 1 30 :shock: Ten to mnie dopiero zdziwil :D :D :D Skoczyl w 2 turze 107 metrów :twisted:

P.S. Zaczyna sie 2 tura :wink:

Pozdrawiam 8)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 17:52

Brawo Ahonen Brawo Małysz Brawo Długopolski oglądałem turniej i Małysz skakł nieźle ale Ahonen wymiata! Szkoda Małysza bo mógł wygrać ale moze w nastepnym konkursie mu sie uda! zadziwił mnie ITO! naprawdę nieźle skoczył myśle że Małysz będzei teraz w elicie i rozpocznie passe niezłych skoków i wystepów


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 18:18

pan Zambrotta pisze:Dziwię się, że ten temat nie został założony :? .
Jest temat o skokach :) Ahonen i tylko Ahonen wszysko do wygrania w tym roku juz nalezy do niego. Dziś bohaterem jest Robert"Mati"Mateja 14 lokata Długopolski 28 a Małyszo 3 dawno nie bło 3 polaków w 30 klasa 8)


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 18:24

Według mnie do histori przejdzie wyczyn Ljokelsoya!!! z 20 miejsca na 2...

pierwsza trójka to
1. Ahonen Janne 268.4 pkt
2. Ljoekelsoey Roar 258.8 pkt
3. Małysz Adam 253.8 pkt


Robet Mateja w I serii skoczył na odległość 115,5 m, w II doleciał aż do 129. metra i z oceną końcową 235,1 pkt zajął 14. lokatę.
Krystian Długopolski w pierwszej serii uzyskał odległość 105,5 m, a w drugiej - 107 m, i z notą łączną 170,5 pkt uplasował się na 28. pozycji, zdobywając pierwsze w tym sezonie punkty Pucharu Świata.

mnie cieszy lokata Małysza!!! oby to był powrót do lat, w których był najlepszy, chociaż Ahonnen w tym sezonie i z tą forma jest znakomity!!!


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 18:44

Dobrze jest. Po raz pierwszy w drugiej serii pojawiło się 3 Polaków. To już pierwszy sukces. Później Długopolski... utrzymał się na swojej pozycji. Skok był beznadziejny ale jak na niego to dobre jest. Nagle skacze Mateja i... 129 metrów :shock: Zaskok niesamowity! Mateja skoczył 129 metrów. Naprawdsę wielki szok, tylko szkoda że pierwszy skok był dosyć słaby. Małysz skacze... i 2. Ale dobrze jest. Skok był ładny. Później Janda i... słabvbiej od Małysza i już uśmiech na twarzach chyba wszystikch Polaków, którzy to oglądali. Małysz po raz pierwszy w Oberstorfie stoi na podium. Ogólnie bardzo mi się ten konkurs podobał. Ale niestety pewnie gdyby wiatr był spokojny całkiekm inni skoczkowie znaleźli by się w 2 serii.


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 19:09

brawo dla wszystkich Polakow, forma Matei dobrze rokuje przed przyszlorocznymi ms w ...oberstdorfie :wink: . mnie tylko jedno zdenerwowalo 2 miejsce ljoekesoeya<chyba tak to sie pisze :wink: > :evil: :evil: ...fuksiarz


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 19:47

Serce mówi że wygra Adam a rozum że Ahonen :wink:
Napewno cieszy dobry występ Polaków. :wink:
Oby tak dalej!!! :wink:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 19:54

I znowu ten Ahonen :evil:

Adas Malysz tez dobrze.... skacze rowno no i dzisiaj wyladowal na pudle :-D
Mateja i Dlugopolski jak na swoje mozliwosci to super :D

Ogolnie zawody byly dosc nudne.... wiatr przeszkadzal skoczkom :?
No i ta niemiecka publicznosc :roll: Nigdy nie lubie patrzec na skoki w Niemczech !!!!! Cisza, nuda, zadnych wyrazow emocji, dopingu.... nic :roll:


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 19:57

DamKam pisze:Cisza, nuda, zadnych wyrazow emocji, dopingu.... nic :roll:
No co ty... przeciez jak najlepsi skakali kibice wydawali tak dziew siebie "ttttutututututututututuututut" było to bardzo fajne skoki w czechach to dopiero nuda


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 20:35

Juventin pisze:
DamKam pisze:Cisza, nuda, zadnych wyrazow emocji, dopingu.... nic :roll:
No co ty... przeciez jak najlepsi skakali kibice wydawali tak dziew siebie "ttttutututututututututuututut" było to bardzo fajne skoki w czechach to dopiero nuda
Juventin mi sie wydaje, że to by znane całym skokom " Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" - ten dzwiek zawsze słychac na niemieckich obiektach, a ten tutut to bardziej do zakopanego gdzie gurolalów aż miło! i kołataja


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 22:23

Noo jestem pod wrażeniem postawy Polaków, z powodu słabych wyników ograniczyli nam liczbe zawodników, których możemy wystawić do kwalfikacji a tu prosze 3 Polaków w kwalfikacjach, 3 Polaków w finałowej serii.... Brawo !!!
Postawa Małysza cieszy, ale Ahonen dalej jest nie do pobicia i to może martwić...
Mam nadzieje ze w Ga-Pa jego hegemonia zostanie już złamana....


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 11:36

Ja mysle że Małysz jest w wielkiej formie ale zajmnie na turniej 2 miejsce w klasyfikacji ogólnej. Bo Ahonen jest nie do przeskoczenia przynajmniej narazie.
Mateja dostał super kopa i teraz skacze super.
A długopolski gdzies tam sie mieści na końcu ale ważne ze jest ww 30.


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 13:28

leniup pisze:Mateja dostał super kopa i teraz skacze super.
:roll: :shock:

Mateja miał po prostu świetny wiatr. Skakał w prawie takich samych warunkach jak Ljoekelsoey i skoczył o 11 metrów krócej :roll: . Fuks nic więcej. Małysz potwierdził, że jest w dobrej formie i że spokojnie może wygrać jedne z konkursów 4 skoczni. Ahonen jest w dobrej formie, ale jest do pokonania. Janda jest słaby psychicznie, a Ljoekelsoey ma szczęście :wink: . Walka rozstrzygnie się między Małyszem a Ahonenem.


:roll:
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2004, 16:20

Diego pisze:Mateja miał po prostu świetny wiatr. Skakał w prawie takich samych warunkach jak Ljoekelsoey i skoczył o 11 metrów krócej :roll: . Fuks nic więcej. Małysz potwierdził, że jest w dobrej formie i że spokojnie może wygrać jedne z konkursów 4 skoczni. Ahonen jest w dobrej formie, ale jest do pokonania. Janda jest słaby psychicznie, a Ljoekelsoey ma szczęście :wink: . Walka rozstrzygnie się między Małyszem a Ahonenem.
z druga strana tego sie zgadzam, ale to ze mateja mial fuksa to nie prawda juz wczesniej punktowal na pucharze swiata i teraz poprostu pokazuje ze jest w formie, co nie oznacza oczywiscie ze uwazam ze jest lepszy ljoekelsoeya :wink: ljoekelsoey mial mocniejszy wiatr od matei, nie duzo ale mial :wink: :ball:


ODPOWIEDZ