Reggina-Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2003, 19:32

Juventusowi zostały dwa mecze do końca sezonu.Jutro gramy na wyjeździe z broniącą się przed spadkiem Regginą.Mamy juz zapewnione mistrzostwo i w perspektywie finał Ligi Mistrzow więc wystapimy w rezerwowym składzie,a konkretnie:Chimenti-Zenoni,Iuliano,Montero,Pessotto-Camoranesi,Tudor,Conte,Zambrotta-Di Vaio,Zalayeata.Licze na zwycięstwo Juve,niech pokażą się dublerzy,mam tez nadzieje że szanse dostanie Urugwajczyk Oliveira.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2003, 19:37

Juz pisalem ze zdecydowanie trzeba dac sznase mlodym i rezerwowym, przed nami final Champions, nie mozemy zlapac kontuzji a przeciez kazdy chce zagrac. Wynik nie gra juz roli ale wolal bym jednak zeby padl chociaz remis.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2003, 19:39

Mysle ze wygramy i rezerwa pokaze sie z jak najlepiej strony .... stawiam 0:3 dla naszych


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2003, 20:18

stawiam na 1-0 dla Juve....bardzo dobrze ze rezerwy !! oby pokazali sie z dobrej strony !! Niestety nie moge być w domu w tym czasie ale ciesze sie ze juz gramy o pietruszke !! FORZA JUVE
Ostatnio zmieniony 16 maja 2003, 20:26 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2003, 20:19

Mysle ze mlodziez i dublerzy zagraja ambitnie, zeby sie pokazac Lippiemu, a z tego moze wyjsc jakis kozystny dla nas wynik.. podobnie jak koledzy licze na wystep Olivery i gol Di Vaio... FORZA JUVE !!


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2003, 22:57

Taaa, będzie dobrze, myślę, że nie wlepią nam więcej niż 2 gole. :D

Stawiam na remis 2-2 z Juve, które goniło wynik (cóż za optymizm 8) )


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2003, 23:23

Mądra decyzja Lippiego o wystawieniu rezerw no ale inaczej niemogło być. Martwi mnie tylko, że Zambrotta jest awizowany w 1 składzie. Lepiej by było go oszczędzić. to co pokazał z Realem to kawał ogromnej roboty. Niedajboże.......nic niemówię. Mecz praktycznie o nic ale zawsze o coś. Ogromna szansa dla rezerw, które w PW nic niepokazały dając sie ośmieszyć Perugi :cry: Ale to już przeszłość. O co walczymy: Bowiem miło by było w ostatecznych statystykach mieć najmiej porażek a najwiecej zwycięstw oraz strzelić najwięcej goli a najmniej stracić jak na mistrza przystało. A po 2........gdzieś wyczytałem niejest to 100% iformacja, że rekord zdobytych pkt. przez JUVE w 1 sezonie to 74pkt. Był to sezon 97/98r. Przed meczem z Regginą mamy 69 pkt. Miło by było powalcyć o pobicie własnego rekordu :wink:


Obrazek
Zablokowany