Najlepsze duety w NBA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Najlepszy Duet??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 14:27

Jaki według was jest najlepszy duet w NBA??
Moim zdaniem zdecydowanie Wade&Shaq
Jeden dobrze rzuca i asystuje a drugi super zbiera i blokuje...uzupoełaniją się :D
PS-Modzi,admini nie traktujcie tego jako dubel tematu... 8)


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 14:33

Powinno być raczej Duncan i Parker, ale OK.
No więc rozum podpowiada ze jest to Shaq&Wade. Ale serce że jest to YAO&T-Mac. YAOSA uważam za najlepszego zawodnika NBA i dlatego oddam gos właśnie na niego. Przy jego wzroscie jest niezwykle zwrotny a i potrafi rzucić, zebrać, zczapować, ma świetną skuteczność, nie jest samolubem bo prostu jest THE BEST. Oczywiście ma pare wad jak każdy (straty, faule) ale to się dla mnie nie liczy.
YAO THE BEST !!!
GO GO HOUSTON !!!
GO GO ROCKETS !!!


Obrazek
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 14:35

Widze że narazie każdy myśli inaczej...po 3 głosach zauważyłem... :twisted:
Hmmm...co do Yao &Macmac
To wydaje mi się ze Yao ma czasami mecze przebojowe a inym razem beznadzijene 8)
ale cóż taki jego urok


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 14:42

Zdecydowanie YAO&T-Mac :!: :!: Jeden zbiera drugi rzuca :!: :!: Nie ma lepszego duetu w NBA :wink:

POZDRAWIAM


LG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2004
Posty: 27
Rejestracja: 02 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 14:49

Shaq i Wade, mam nadzieję w stworzą oni podobny duet jak Shaq-Penny w Orlando


Lepiej nie pić nic na balu niż kibicem być Realu.
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 15:47

Dla mnie trochę smieszne jest to że...porównuje się Ya do Shaq'a
Shaq jest niepowtarzalny,nniesamowity,ogólnie super-wprowadza to coś :!:
Yao taki nie jest 8)
ALe koleie głosowali na Kobe&Lamar :shock:
jeszcze bym zrozumiałe Manu&Parker,ale to... :?
Pizmak-czemu nie zaglosowales na Wade&Shaq :?: :?:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 15:48

No więc ja bedę ''patryjotą'' i powiem że najlepszy duet Kobe i Lamar Odom chociaż ostatnio kobe lepiej współpracuje z Chuckym Atkinsem No więc tak:
-Serce Mówi : Kobe i Lamar
- Rzeczywistość Mówi : T-Mac & YAO


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 16:49

Wg. mnie najlepszym duetem jest Yao i Mac z Houston.Dziwie sie jednak ze nie ma pary z Timberwolves K.G. i Sprewell.Jednak juz dlugo tak nie bedzie ze para z Houston bedzie najlepsza, czekam na powrot po kontuzji Cartera z New Jersey i to wlasnie Vince i Jefferson bedzie najlepsza para,bede najlepiej punktowali w calej lidze


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 16:56

Pelson pisze:No więc ja bedę ''patryjotą'' i powiem że najlepszy duet Kobe i Lamar Odom chociaż ostatnio kobe lepiej współpracuje z Chuckym Atkinsem No więc tak:
-Serce Mówi : Kobe i Lamar
- Rzeczywistość Mówi : T-Mac & YAO
Ten to ma tryby... :P
Dziwi mnie czemu rzeczywostość masz taką nierealną :shock: no ogólnie to lepiej wypada Wade od t-Maca a Shaq od Yao


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 17:59

Solaris pisze:
Pelson pisze:No więc ja bedę ''patryjotą'' i powiem że najlepszy duet Kobe i Lamar Odom chociaż ostatnio kobe lepiej współpracuje z Chuckym Atkinsem No więc tak:
-Serce Mówi : Kobe i Lamar
- Rzeczywistość Mówi : T-Mac & YAO
Ten to ma tryby... :P
Dziwi mnie czemu rzeczywostość masz taką nierealną :shock: no ogólnie to lepiej wypada Wade od t-Maca a Shaq od Yao
Solaris nie czepiaj sie każdej wypowiedzi. Skoro Pelson uważa tak ( ja tak samo uważam) to jest jego zdanie i ma do tego prawo. Po to chyba jest ankieta żeby dowiedzieć się co inni myslą. A ty tylko czepiasz się Pelsona albo do Pizmaka czego zagłosował tak a nie inaczej. Mają do tego prawo. Zę Ty uważasz Shaqa&Wadea za najlepszych to nie znaczy że każdy musi tak uważać. Zważ na to że niektórzy np. nie lubią Shaqa (np. Ja). Bez urazy Solar oczywiście.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 18:34

Solaris pisze:
Pelson pisze:No więc ja bedę ''patryjotą'' i powiem że najlepszy duet Kobe i Lamar Odom chociaż ostatnio kobe lepiej współpracuje z Chuckym Atkinsem No więc tak:
-Serce Mówi : Kobe i Lamar
- Rzeczywistość Mówi : T-Mac & YAO
Ten to ma tryby... :P
Dziwi mnie czemu rzeczywostość masz taką nierealną :shock: no ogólnie to lepiej wypada Wade od t-Maca a Shaq od Yao
To jest mój wybór a pozatym jeżeli chcesz żeby każdy miał takie sao zdanie jak ty to najlepiej w Ankiecie daj tylko jedno prawo do wyboru. Jeżeli chodzi o Shaq'a Wadea to wcale mi sieich gra neipodoba Wade podaje pod kosz do Shaqa ten się rozpycha i robi pake co w tym pięknego oczywiście nie mówi że grają brzydko ale skoro wygrywająno to majądobry sposób


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 19:05

ja tma zagłosowałem na Allena i Lewisa. wszysyc sa tak podniecenii Yao i T-Mackiem tylko w ogóle jakby nie patrzyli na wyniki Houston kibice Juve tak nie nawidzą Realu i tyhc ich pseudogwiazd, ale w koszykówce sami lubią kibicować tkaim graczom. nie twierdzę ze Tracy albo Yao są słabi, ale przyjrzyjcie się na jakim procencie gra Tracy albo jakie ma wyniki Yao w starciu z Shaqiem albo nawet Benem Wallacem


Juve per sempre!!!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 19:41

Chris pisze:ja tma zagłosowałem na Allena i Lewisa. wszysyc sa tak podniecenii Yao i T-Mackiem tylko w ogóle jakby nie patrzyli na wyniki Houston kibice Juve tak nie nawidzą Realu i tyhc ich pseudogwiazd, ale w koszykówce sami lubią kibicować tkaim graczom. nie twierdzę ze Tracy albo Yao są słabi, ale przyjrzyjcie się na jakim procencie gra Tracy albo jakie ma wyniki Yao w starciu z Shaqiem albo nawet Benem Wallacem
Po pierwsze nawet jakby Houston przegrało wszystkie mecze to i tak bede im kibicował. Z tym klubem jestem zwiazany od lat. Zawsze byłem za nimi na dobre czy na złe. Ty tylko z swoimi wynikami!!! Jak chcesz kibicować drużynie która ciągle wygrywa to się przerzuć na Suns albo SAS. Kibicuje Rockets bo kocham ten klub( może nie tak bardzo jak Juve ale prawie tak samo). Odkąd dwa sezony temu do Rockets przyszedł YAOS zacząłem go uwielbiać za jego sposób gry. Uwielbiam patrzyć na jego gre. I choć jest wiele osób które go krytykują to ja GO uwielbiam.
Francis jest moim drugim ulubionym graczem mimo ze przeszedł do Orlando. Na zawsze pozostanie w mojej pamięcia jako Rakieta. Żal mi taqmtego Houston. Ale teraz jest Tracy więc go też lubie i mam nadzieje że w Houston osiągnie razem z YAO bardzo wiele. I nie są to wcale pseudo gqwiazdy bo nikt się tak bardzo nimi nie podnieca. PSeudo gwiazdy to dla mnie Shaq and kobe bo nimi zawsze się wszyscy podniecają a ja Kobego osobićie nienawidze.
I moge się założyć że zagosowałeś na duet z Seatlee bo zobaczyłeś że w tym sezonie dobrze się im gra i wygrywaja i dlatego głosujesz. To jest właśnie pseudokibic. A zresztą nie chce mi się gadać....


Obrazek
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 20:09

leniup pisze:
Chris pisze:ja tma zagłosowałem na Allena i Lewisa. wszysyc sa tak podniecenii Yao i T-Mackiem tylko w ogóle jakby nie patrzyli na wyniki Houston kibice Juve tak nie nawidzą Realu i tyhc ich pseudogwiazd, ale w koszykówce sami lubią kibicować tkaim graczom. nie twierdzę ze Tracy albo Yao są słabi, ale przyjrzyjcie się na jakim procencie gra Tracy albo jakie ma wyniki Yao w starciu z Shaqiem albo nawet Benem Wallacem
Jak chcesz kibicować drużynie która ciągle wygrywa to się przerzuć na Suns albo SAS.
I moge się założyć że zagosowałeś na duet z Seatlee bo zobaczyłeś że w tym sezonie dobrze się im gra i wygrywaja i dlatego głosujesz. To jest właśnie pseudokibic. A zresztą nie chce mi się gadać....
Pierwsze podkreślenie-sorry ale wydaje mi się że w twoich intencjach wyczułem to że kubicuje SAS od kedy7 zaczeli dobrze
grac... :evil: 8) -moze jestem przewrażliwiony ale czułem tu cos podobnego...chyba że piosałeś do ogólu to sorry :D :!:
2gi-czemu pseudokibic...moze lubi Seattle bo są dobrzy fajny mają styl,są "modni" wiec masz do mnie pretensje że sie czepepiam a sam tak się zachowujesz...a tak pozatym to licze i sznanuje twoje poglądy LeniuP
Co do Lamara & Kobego to już dziś spotkaja sie oni z Wade & Shaq...szykuje sie jatka :D ciekawe kogo duet okaże sie lepszy (myśle Pelson że nie będe musiał zwracać honoru :wink: )
Pelson pisze:
Solaris pisze:
Pelson pisze:No więc ja bedę ''patryjotą'' i powiem że najlepszy duet Kobe i Lamar Odom chociaż ostatnio kobe lepiej współpracuje z Chuckym Atkinsem No więc tak:
-Serce Mówi : Kobe i Lamar
- Rzeczywistość Mówi : T-Mac & YAO
Ten to ma tryby... :P
Dziwi mnie czemu rzeczywostość masz taką nierealną :shock: no ogólnie to lepiej wypada Wade od t-Maca a Shaq od Yao
To jest mój wybór a pozatym jeżeli chcesz żeby każdy miał takie sao zdanie jak ty to najlepiej w Ankiecie daj tylko jedno prawo do wyboru. Jeżeli chodzi o Shaq'a Wadea to wcale mi sieich gra neipodoba Wade podaje pod kosz do Shaqa ten się rozpycha i robi pake co w tym pięknego oczywiście nie mówi że grają brzydko ale skoro wygrywająno to majądobry sposób
chyba mnie nie zrozumiałeś Pelson... :evil: chodzi mi o to że podziwiam takich kibiców jak Ty...nie dość że to już nie to LAL to jeszcze im kibicujesz podziwiam to a ten to ma tryby to miało byc pozytywne
i uważam że mało jest takich fanów jak Ty i LeniuP,szczerze to sam ulegam sugestii,ale tlyko w koszu,w piłce nożej tego nie ma... :twisted:
PS-sorry jeśli to źle zrozumiałeś


crul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 13
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 23:57

superduet tworzyl Jason Kidd i Kenyon Martin...


Never agressive, never depressive, always progressive
Mayday Forever
ODPOWIEDZ