Najlepsze duety w NBA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ

Najlepszy Duet??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 10:01

Solaris pisze:
leniup pisze:
Chris pisze:ja tma zagłosowałem na Allena i Lewisa. wszysyc sa tak podniecenii Yao i T-Mackiem tylko w ogóle jakby nie patrzyli na wyniki Houston kibice Juve tak nie nawidzą Realu i tyhc ich pseudogwiazd, ale w koszykówce sami lubią kibicować tkaim graczom. nie twierdzę ze Tracy albo Yao są słabi, ale przyjrzyjcie się na jakim procencie gra Tracy albo jakie ma wyniki Yao w starciu z Shaqiem albo nawet Benem Wallacem
Jak chcesz kibicować drużynie która ciągle wygrywa to się przerzuć na Suns albo SAS.
I moge się założyć że zagosowałeś na duet z Seatlee bo zobaczyłeś że w tym sezonie dobrze się im gra i wygrywaja i dlatego głosujesz. To jest właśnie pseudokibic. A zresztą nie chce mi się gadać....
Pierwsze podkreślenie-sorry ale wydaje mi się że w twoich intencjach wyczułem to że kubicuje SAS od kedy7 zaczeli dobrze
grac... :evil: 8) -moze jestem przewrażliwiony ale czułem tu cos podobnego...chyba że piosałeś do ogólu to sorry :D :!:
2gi-czemu pseudokibic...moze lubi Seattle bo są dobrzy fajny mają styl,są "modni" wiec masz do mnie pretensje że sie czepepiam a sam tak się zachowujesz...a tak pozatym to licze i sznanuje twoje poglądy LeniuP
Co do Lamara & Kobego to już dziś spotkaja sie oni z Wade & Shaq...szykuje sie jatka :D ciekawe kogo duet okaże sie lepszy (myśle Pelson że nie będe musiał zwracać honoru :wink: )
Solaris oczywiście że niepisałem tego do ogółu. Napisałem to do Chrisa. nie czepiam się Ciebie że kibicujesz SAS bo to twój wybór. Ten mój tekst był npisany do Chrisa a nie do Ciebie. Bo odczułem że on nazywa pseudogwiazdkami YAOSA&T-Maca a sam głosuje na Lewisa i Allena bo obecnie ich druzyna najlepiej w lidze gra. I chodziło mi właśnie o to a nie o Twoje przywiazanie do SAS bo wiem że tak nie jest i twoje zdanie takze szanuje.
PS. Moze jesteś jednak przewrażliwiony :wink:


Obrazek
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 11:57

Chyba jednak tak :D
Uważamy temat za zamknięty :?:
kToś napisał że świetny duet tworzy Kidd i Martin-ciekawe kedy chyba na wakacjach :lol:


crul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 13
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 13:56

to przeczytaj jeszcze raz 'tworzył !!!!'


Never agressive, never depressive, always progressive
Mayday Forever
WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 14:12

Dla mnie najlepszy duet to Shaq i Kobe :D joke
A tak na serio to wedlug mnie NAJLEPSZYM, a nie najbardziej widowiskowy, jest duet Shaq-Wade. Bardzo blisko nich plasuje się w mojej ocenie duet rakiet...
Chciałbym aby najlepszym duetem był Kobe-...... No własnie. W moim ulubionym klubie od wielu wielu lat nie ma wartosciowego partnera dla Bryanta :cry:
PS. Powiedzcie mi o co chodzi z Paytonem?? W zeszłym sezonie w Lakersach cieniował, a teraz co? :shock: Znowu zaczął dobrze grać....


crul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 13
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 14:35

bo w Lakersach w zeszlym sezonie bylo za duzo 'gwiazd'. Payton, Bryant, Malone i O`Neal - przeciez kazdy z nich oddaje w meczu po 15-20 rzutow, kazdy chcialby tyle oddawac a jesli tacy zawodnicy razem graja to nic z tego najlepszego nie wychodzi... a teraz Payton moze znowu sobie porzucac, bo w takim Bostonie nie ma tylu 'wybitnych' graczy co zeszloroczny sklad LAL


Never agressive, never depressive, always progressive
Mayday Forever
crul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 13
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 14:36

jeszcze cos - w Bostonie znaja wartosc Paytona i daja mu swobode a w Lakers zawsze gra byla podporzadkowana pod Shaqa - w sumie to sie nie ma co dziwic bo on jest jak walec...


Never agressive, never depressive, always progressive
Mayday Forever
nailman86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 26
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2005, 13:14

Ja zagłosowałem na Wade i Shaq'a. Jak dal mnie to świetnie się uzupełniają...
Wade jest szybki, zwrotny, dobrze asustuje. A Shaq to wiadomo: ogromna siła :)


FORZA JUVE, FORZA ALEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ