Podziekowania z przymrużeniem oka ;)

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Podziekowania dla:

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 12:18

pionka pisze:"Deportivo za 4 luty wlepione Milanowi"
"Boca za 4-2 z Milanem"
Widzę u pani moderator kompleks niższości na arenie międzynarodowej. A potem kibice Juve piszą, że milaniści im czegoś zazdroszczą :lol: Popatrzcie na siebie.
Szacuneczek dla wszystkich, którzy nawet nie pomyśleli o tych dwóch punktach przy oddawaniu głosu :)
Medi sie czepiasz, a sama masz podpis przeciwko Juve. Proponuje najpierw popatrzec na siebie a potem ewentualnie zwracac uwage innym. To tylko swiadczy o tobie. Twojej odp na ten post nawet nie bede czytal , szkoda mi czasu na takie brednie i ewentualne wdawanie sie w kolejna glupia dyskusje z toba, zawsze widzisz to co chcesz. Nawet jezeli wszyscy na okolo widza inaczej


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 13:29

ja dzienkuje figo, ale okazuje sie ze nie tylko nam zrobil taki prezencik z karnym.... chyba pamietacie jak strzelal karnego z bayerem leverkusen :wink: :twisted:


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 13:44

ja jednak zagłosowałem na karniaki Silooya i Davidsa... tamto Scudetto, to była piękna chwila, ale jednak wtedy zdobyliśmy Puchar Europy... to dopiero było coś... kurnia, jak ja czekam na tą chwilę... jeszcze raz JUVE z pucharem... oby jak najwcześniej...


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 14:03

juveluck pisze:Medi sie czepiasz, a sama masz podpis przeciwko Juve.
juveluck, pionka jest mezczyzna :wink:
Chodzi przede wszystkim o Juventus, który mógłby zaopatrzyć lekami niejedną misję humanitarną." - Przegląd Sportowy 7.12.2004r
Widze ze pani dziennikarz stala sie twoim idolem :lol: dziwi mnie tylko to dlaczego juz od tak dawna nie pisze artykulow??Czyzby ktos w PS przejrzal na oczy i zobaczyl totalny brak obiektywizmu?? 8)

Jeszcze co do tematu.
Chyba nie ma co dziekowac za niestrzelone karne gdyz powiedzmy szczerze czasami sa one loteria.
Porazki Milanu?? Malo mnie to rajcuje (choc kibicowalem wtedy Depo :D )
Canna?? W momecie jego przyjscia cieszylem sie jak dzieciak ale za wczesnie na podziekowania.

p.s.
pionka nie frustruj sie tak tylko przeczytaj temat :P nie ma sie co napinac :P :D


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 14:17

Niewiem ale Pionka...staje się denerwujący ciągle się czepia weź się chłopie opanuj...ale mi wielki błąd ortograifczny-albo masz coś z głową,albo niewiem-takih luci nam nie prakóje :lol: 8) -i ich nie chcemy
Hmmm...Szczerzw to szkoda że Depor albo inne kluby wygrywają z Milanem-to tylko wzburza takich ziommmali jak Pionek czy Pionko nieiwem jak on tam :oops:
PS-kibicowałem wtedy Milanowi bo nie nawidze Depor-po wywiadzie z zarządem klubu w 1997 roku (czytanym przezemnie 4 lata pozniej)
Ps-nie traktujcie tego jako obelgi w strone Milanisty


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 15:04

DjJuve pisze:
juveluck pisze:Medi sie czepiasz, a sama masz podpis przeciwko Juve.
juveluck, pionka jest mezczyzna :wink:
Skoro ma nik w rodzaju zenskim, to tez w takim rodzaju pisze. Dla mnie to moze bys kosmita 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
pionka

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 47
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 01:39

FanJuventusu pisze:Przeczytałas dokładnie Temat?? Tam jest z przymrozeniem Oka czyli dosłownie mowiac chodzi o dabra zabawe a nie dogryzanie sobie nawzajem... widze ze kibice milanu coraz czesciej rozdrapoja Rany jakiem My kibice Juventusu staramy sie zalepic..


Przeczytałam (:lol:) dokładnie temat. Składa się on z trzech wyrazów i jednego spójnika więc nie jest trudno odczytać jego sens. Rozumiem, że chodzi o zabawe. Ale co zabawnego jest w porażce innego klubu w rozgrywkach, w których Juventus nawet nie bierze udziału i które Juventusu nawet nie powinny obchodzić? Równie dobrze możecie dziękować Realowi za to, że wygrał z Romą 3-0. Jeżeli to jest według Ciebie "zalepianie ran" to niezły z Ciebie znachor. A swoją drogą, jacy Wy Juventini jesteście wspaniali. Tak dbacie o dobre stosunki z Milanistami a my wszystko psujemy :(
No ale skoro ma to być dobra zabawa a Medi napisała, żeby dobre pomysły doda do ankiety to ja mam jeden taki pomysł:
Podziękowania dla panów Pieriego i Bertiniego za niepodyktowanie 4 rzutów karnych w 2 ostatnich meczach Juve. ;)
FanJuventusu pisze:Pomysl troszczeczke nastempnym razem..Bardzo cie o To prosze
Jeżeli obiecasz mi, że Ty też będziesz myślał to spełnie Twoją prośbę.
juveluck pisze:Medi sie czepiasz, a sama masz podpis przeciwko Juve.
A co takiego "przeciwko Juve" jest w moim podpisie? Zaopatrywanie misji humanitarnych w leki to wspaniała sprawa!
Chyba, że chodzi Ci o pierwszą część mojego podpisu. Wiem, że nie należy się śmiać z cudzych marzeń, ale wybacz, nie mogłem się powstrzymać :P
DjJuve pisze:Widze ze pani dziennikarz stala sie twoim idolem :lol: dziwi mnie tylko to dlaczego juz od tak dawna nie pisze artykulow??Czyzby ktos w PS przejrzal na oczy i zobaczyl totalny brak obiektywizmu??8)
Idoli to ja mam innych. A pani dziennikarz jest tylko korespondentem PS z Włoch i relacjonuje tylko interesujące wydarzenia, które dzieją się w Italii, a że w PS o włoskiej piłce można poczytać raz na ruski rok to i artykuły tej pani można spotkać jeszcze rzadziej.
Solaris pisze:Pionek czy Pionko nieiwem jak on tam
To przeliteruj ten sześcioliterowy wyraz, który znajduje się w lewym górnym rogu obok każdego mojego postu, a potem złóż to w całość . To powinno pomóc.


A tak wogóle to się zastanawiam czemu każdy mój post wywołuje takie burze. Czyżby moje barwy działały na Was jak płachta na byka? Ciekawe ;)


Wasze marzenia naszą rzeczywistością.
"Chodzi przede wszystkim o Juventus, który mógłby zaopatrzyć lekami niejedną misję humanitarną." - Przegląd Sportowy 7.12.2004r
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 09:46

pionka pisze:A swoją drogą, jacy Wy Juventini jesteście wspaniali. Tak dbacie o dobre stosunki z Milanistami a my wszystko psujemy :(
Oczywiscie, ze o Was dbamy, gdybym nie podala tych dwoch podpunktow dotyczacych Milanu to co bys komentowal? :lol:
pionka pisze:No ale skoro ma to być dobra zabawa a Medi napisała, żeby dobre pomysły doda do ankiety to ja mam jeden taki pomysł:
Podziękowania dla panów Pieriego i Bertiniego za niepodyktowanie 4 rzutów karnych w 2 ostatnich meczach Juve. ;)
Wlasnie, napisalam, ze dobre pomysly wezme pod uwage, a Twoje takimi niestety nie sa :P
W meczu z Bologna karnego nie bylo ani jednego a panu Bertiniemu tez nie ma za co dziekowac skoro nie podyktowal karnego dla Juve :P


pionka

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 47
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 10:01

Medi pisze:Wlasnie, napisalam, ze dobre pomysly wezme pod uwage, a Twoje takimi niestety nie sa :P
W meczu z Bologna karnego nie bylo ani jednego a panu Bertiniemu tez nie ma za co dziekowac skoro nie podyktowal karnego dla Juve :P
LOL! No tak. Juventini się przyzwyczaili, że sędziowie nie tylko nie dyktują karnych przeciwko ich drużynie ale też gwizdaja wydumane jedenastki dla nich. Ale musieliby mieć jakiś powód a tutaj niestety takiego nie było. Wiem, wiem.. Costacurta zagrał reką. Co z tego, że było to przed polem karnym, Bertini mógł gwizdnąć, za co mu płacą? Pewnie napiszesz, że opowiadam brednie. Proszę bardzo, oto skrót:
http://www.juve.pl/down1/20041219_juve-milan_high.avi
Zatrzymaj film po 1:43 i zobacz gdzie stoi Billy. No ale masz troche racji, skoro Bertini nie widzial jak Zebina przewraca Crespo a potem wskakuje na plecy Kaladze to mógł też nie widzieć, że nasz obrońca stoi za polem karnym. Niestety wzrok ma tak słaby, że nawet ręki nie zobaczył ;)


Wasze marzenia naszą rzeczywistością.
"Chodzi przede wszystkim o Juventus, który mógłby zaopatrzyć lekami niejedną misję humanitarną." - Przegląd Sportowy 7.12.2004r
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 10:10

pionka pisze:
Medi pisze:Wlasnie, napisalam, ze dobre pomysly wezme pod uwage, a Twoje takimi niestety nie sa :P
W meczu z Bologna karnego nie bylo ani jednego a panu Bertiniemu tez nie ma za co dziekowac skoro nie podyktowal karnego dla Juve :P
LOL! No tak. Juventini się przyzwyczaili, że sędziowie nie tylko nie dyktują karnych przeciwko ich drużynie ale też gwizdaja wydumane jedenastki dla nich. Ale musieliby mieć jakiś powód a tutaj niestety takiego nie było. Wiem, wiem.. Costacurta zagrał reką. Co z tego, że było to przed polem karnym, Bertini mógł gwizdnąć, za co mu płacą? Pewnie napiszesz, że opowiadam brednie. Proszę bardzo, oto skrót:
http://www.juve.pl/down1/20041219_juve-milan_high.avi
Zatrzymaj film po 1:43 i zobacz gdzie stoi Billy. No ale masz troche racji, skoro Bertini nie widzial jak Zebina przewraca Crespo a potem wskakuje na plecy Kaladze to mógł też nie widzieć, że nasz obrońca stoi za polem karnym. Niestety wzrok ma tak słaby, że nawet ręki nie zobaczył ;)
Owszem, Costacurta stal tuz przed polem karnym, ale to gdzie stal nie ma znaczenia, liczy sie to, ze reka i pilka byly w polu karnym a to jest karny. :P


pionka

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 47
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 10:54

No tak, przecież to widać gołym okiem. Piłka o 2,34cm przekroczyła wraz z ręką Costacurty linie pola karnego.. tylko nogi coś nie nadarzają za resztą ciała no ale to przez ten zaawansowany wiek.

Brak mi słów.. :lol:


Wasze marzenia naszą rzeczywistością.
"Chodzi przede wszystkim o Juventus, który mógłby zaopatrzyć lekami niejedną misję humanitarną." - Przegląd Sportowy 7.12.2004r
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 11:18

pionka pisze:No tak, przecież to widać gołym okiem. Piłka o 2,34cm przekroczyła wraz z ręką Costacurty linie pola karnego.. tylko nogi coś nie nadarzają za resztą ciała no ale to przez ten zaawansowany wiek.

Brak mi słów.. :lol:
Jesli prawa noga Costacurty jest tuz przed polem karnym to wyciagnieta w bok lewa reka jest w polu karnym chocbys pekl...no chyba ,ze dlugosc reki Costacurty wynosi nie wiecej niz 10 cm, tez tak moze byc :lol:
na drugi raz ogladaj mecze z linijka w reku to nie bedziesz mial wiecej problemow z ocenianiem takich sytuacji :P

PS. Skoro brak Ci slow to czemu odpowiadasz? :-D


pionka

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 47
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 11:35

Jak widać Tobie linijka nie pomogła. Ja widze, że Costacurta cały stoi przed polem karnym razem z rękami, głową a nawet tylną częścią ciała, której nazwy nie wymienie. I dopiero po zagraniu ręką wbiega w pole karne.
Ale nie tego dotyczyła moja propozycja do ankiety. Dotyczyła dwóch frajerskich zagrań Zebiny, których nie mógł zauważyć tylko sędzia z zaawansowaną ślepotą. W meczu z Maccabi nie gwizdał Bertini i za podobne zagranie była jedenastka. Proponuję przed następnym meczem związać Zebinie ręce. Może wtedy mniej się będzie mówiło na temat pomocy sędziów dla Juve.

Po "brak mi słów" nie napisałem już nic, tak na marginesie.


Wasze marzenia naszą rzeczywistością.
"Chodzi przede wszystkim o Juventus, który mógłby zaopatrzyć lekami niejedną misję humanitarną." - Przegląd Sportowy 7.12.2004r
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 11:50

pionka pisze:Ale nie tego dotyczyła moja propozycja do ankiety. Dotyczyła dwóch frajerskich zagrań Zebiny, których nie mógł zauważyć tylko sędzia z zaawansowaną ślepotą.
no to miej pretensje do sędziego, bo to, co napisłeś nie "nadaje" się do ankiety. najlepiej będzie, jak napiszesz skargę na sędziego do Włoskiego Związku Piłki Nożnej...


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 11:55

Tak skarga to dobry pomysł niech napisze do przewodniczego Ligi (czy jakoś tak) niejakiego A.Galianiego to napewno pomoże :lol: :lol: :lol:

Co do ankiety głos oddany na silooya&davidsa wiadomo dlaczego


ODPOWIEDZ