Podziekowania z przymrużeniem oka ;)

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Podziekowania dla:

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 04:57

Na poczatku chcialam zaznaczyc zebyscie wzieli ten temat troche z przymrozeniem oka :wink:

Jakim zawodnikom nie z Juve lub klubowi chcielibyscie podziekowac i w zwiazku z jakim wydarzeniem. :P

W ankiecie dodalam kilka opcji ale jesli przypomni sie Wam jakies ciekawe wydarzenie ktorego nie podalam to napiszcie i go dodam, pobawimy sie troche bo przerwa ligowa jest i nudno sie robi :wink:


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 05:54

Ja pamiętam jak dziękowałem figo 8) po tym karniaku jak pokazywali w tym meczu Figo to robiłem jednoosobową falę i krzyczałem "hurra", możecie sobie tylko wyobrazić zdziwienie członków mojej rodziny.
Za to chce mu podziękować, bo to były piękne chwile.

Zagłosowałem na Inter i to nietylko za Cannavaro (big loool dla interistów), ale za wszystkie "genialne" posunięcia, nie wiem czy istnieje obecnie drugi klub, który nie dostrzegł (a może nie chciał?) takich talentów i pozbył ich się na swoją niekorzyść. My mamy zmarnowanego henry'ego i to był poważny błąd, ale inter ma takich wałków wieeele, wieele razy więcej 8)

DZIĘKUJEMY! :wink:


Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 376
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 08:17

ja najbardziej dziekuje lazio za oddanie pavla :-D choc nie za male pieniadze ale pozwolili mu przejsc. oczywiscie mieli/maja/beda miec problemy finansowe.

z ankiety wybralem inter za oddanie cannavaro. chyba wiadomo dlaczego :wink:

jeszcze nie zapomnijmy pogratulowac Padovie za Alexa :-D


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 09:24

Medi widze ostatnio napedza zycie na forum. 8)

Ja oddalem glos na pierwsza opcje, czyli podziekowania dla Poborsky'ego i spólki za to co zrobili 5 maja 2002 roku. Toz to zakrawało o cud. Wtedy Inter miał na patelni scudetto. Ale to czego dokonało Lazio to było wydarzenie!
Pamietacie co sie dzialo na czacie? Pamietacie ta radosc i wrecz niedowierzanie. Mamy 26. Scudetto. Zdobyliśmy cos o czym praktycznie nikt juz nie marzyl.
Podziekowania naleza sie wlasnie najbardziej im. Za gre fair. Przeciez mogli odpuscic. Zwyciestwo wprawdzie dawalo im szanse na gre w pucharze UEFA, zwlaszcza ze Bologna przegrala wtedy niespodziewanie z Brescia broniaca sie o spadek, jednakowoz Inter walczyl o scudetto. A nalezy zapamietac, ze i fani Lazio nie byli za bardzo przychylni swoim pupilom. Roma tez walczyla o scudetto i chyba laziale nie wybaczyliby im gdyby nie daj Boze Roma siegnela po mistrzostwo.

Z calym szacunkiem do pozostalych opcji a zwlaszcza do Cannavaro, ktory jest tylko ruchem prowadzacym do "zaszachowania króla", ale zwyciestwo Lazio bede pamietal do konca zycia. W sumie oddali nam to co zabrala nam Perugia w 2000.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 09:25

JA napewno dziekuje interowi za cannavaro. W juve jest teraz razem z thuramem filarem obrony. Według mnie transfer trafiony w dziesiątke...( do tego kapitan reprezentacji Wloch). Po części czyli w mniejszym stopni dziekuje figo za karnego ( ale ja bardziej trzymam sie opcji, że buffon przy tymstrzale pokazał swoją klase), zreszta jak i tak z milanem przegraliśmy w finale... ( nie chce już tego rozgrzeywać).
A co do meczu Depor - milan ( 4-0 ) - to też podziekowania chociaz wczesniej to oni nas wyeliminowali...
pozdrawiam
ps. fajny temat


ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 09:49

Oczywiscie moj glos padl na Cannavaro. Wg mnie ten transfer byl kluczowy \(Ibry oczywiscie tez ale to troche inna formacja :D ) Dzieki |Cannavaro nasza obona zaczela wkoncu grac. I to jak grac... :-D Najlepsza obrona w Europie to zasluga wlasnie Canavaro i \Thurama ktory juz u nas byl wiec sie nie liczy :D :D :D Pozdro 4 all


Obrazek
Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 10:17

Hmmm napewno karniak Figo pamietam po tym wydarzeniu darłem się jak głupi a jak Nedved strzelił gola na 3-0 biegałem po domu i tańcowałem :D . Również pamiętam siejak sięśmiałem z Interu kiedy oddali nam Canavaro jak można jednego z najlepszych obrońców oddać o tak.. moze spłat za Davidsa :D . Nie sposób zapomnieć pięknego słonecznego 5 Maja Adrenalina była od rana jak poszedłem do sklepu spodkałem swojego kumpla Interiste pogadaliśmy chiwle o meczu w końcu mecz sie zaczął my prowadzimy 1-0 po chwili Inter też strzela gola później juz 2-0 dla nas i 3-2 dla Lazio mój tata poszedł Wisły na mecz a ja miałem tam przyjść po meczu Juventusu cały uradowany po golu na 4-2 skakałem pod domu! z szalikiem na głowie póxniej poszedłem na ten mecz i ojciec poszedł na ten mecz ze soim kolegą kibicem Interu ( Inter to jego 2 klub po Wiśle ale kocha go nie mneij niż Wisłę) , jego kolega wyszedł przy stanie 0-1 dla Interu i myślał że wszystko gra i Inter wygra a tu ja wchodze ojeciec mnie pyta Scudetto?? kibic Interu zaczął sieśmiać jakie scudetto?? przeciez Inter wygrał mecz z Lazio a ja mówie że Juventus też wygrał a on sie zaczął ze mnie śmiać a ja mówie że jest mały problem bo Inter przegrał 4-2 jakbyście kolesia widzieli i jego mine to szok! najpiękniejszy dzień i najbardziej emocjjonujący!
Ostatnio zmieniony 25 grudnia 2004, 11:49 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Mikołajek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 38
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 10:35

Oczywiście, że 5 maja :!: To był cudowny dzień, nie zapomniany do końca życia.Pamiętam jak lał wtedy deszcz, a ja ze szczęścia ślizgałem się po mokrej trawie :P .A stadion w Rrzymie?Pamiętam jak pokazywali kibiców Interu i było mi ich trochę żal.


''Niektórzy myślą, że futbol to sprawa życia i śmierci.Niestety nie, to coś bardziej ważnego''-Bill Skankley
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 10:43

Ja oddalem glos na "Deportivo za 4 luty wlepione Milanowi" 8)
Pamietam ten mecz... jak Milan dostal te cztery bramki to po prostu skakalem ze szczescia :wink: Cieszylem sie tak jakby to Juve im tyle bramek wklepal.....
Wiem ze to troche nie wporzadku ale ja zawsze zle zycze innym wloskim klubom w Europejskich Pucharach :twisted: I tak tez jest napewno z innymi kibicami we Wloszech.... czytalem kiedys wywiad z Bonkiem przed pamietnym meczem z Realem w LM w Turynie- Boniek odpowiadajac na pytanie dziennikarza komu beda kibicowac Wlosi odpowiedzial: alez oczywiscie ze wszyscy kibice Milanu, Interu, Romy itd beda trzymac kciuki za Real i beda zyczyc Juve jak najgorzej !!!! Tak to juz bywa wsrod kibicow i ja przyznaje sie do tego ze tez tak robie...
Dziekujemy Deportivo 8)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 10:46

Podobnie jak Martin zagłosowałem na 1 opcję. W tamtym sezonie Inter miał pewno mistrzostwo, wystarczyło, że wygrają swój mecz, a nie musieliby patrzeć na drugi w tabeli Juventus. Juve oczywiście swój mecz wygrało, a Inter niespodziewanie przegrał :shock: i tym samym oddał nam Scudetto :-D . Pamiętam, że wtedy nie miałem internetu i jak mi brat powiedział, że Juventus zdobył mistrzostwo nie wierzyłem mu :wink: . Ale potem jaka radość :-D


:roll:
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 10:54

Ja dziękuje Figo za nietrafienie karnego oraz Interowi za Cannavaro.
To co w tedy czułem jak Figo podchodził do piłki to było coś niesamowitego. Buffon sprostał jego wymaganiom i obronił rzut karny.
Cannavaro kieruje naszą obroną, jest świetnym obrońcą. Prawde mówiąc chciałbym podziękować za wszystkie te rzeczy :wink:


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 10:59

ja zagłosowałem na pierwszą opcję, ale według mnie czwarta jest równie ważna co pierwsza. to były piękne chwile, gdy Juve zdobyło tamte Scudetto, dzięki wygranej Lazio. i to właśnie tym piłkarzom powinniśmy podziękować za tamte mistrzostwo. no oczywiście Interowi dziękuje za wspaniały transfer :D


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 11:13

Ja myśle, że opcja "dla Figo za karnego z półfinału..." jest trochę bezsensowna. To nie Figo przestrzelił tylko Buffon pięknie obronił. :lol:
Ja zagłosowałem na Inter, bo nam oddali chyba najlepszego obrońce świata. Jeszcze powinna być opcja "Ajax, za Zlatana" :D

Wesołych świąt!! :wink:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 11:13

Zdecydowanie 5 maj. To byla wyjatkowa chwila, cos wspanialego, niezapomnianego. Wyprzedzic pewny mistrza inter w ostatniej kolejce. Do konca nie moglem uwiezyc, ze to sie stalo. Napewno by bylo inaczej gdyby nie Gresko i Poborsky, wielkie im za to dzieki. Dla mnie to wydarzenie jest bez konkurencji. Karne z finalu LM to zwykly pech. Tak samo karny figo, zreszta nawet jak bys strzelil nie dali bysmy sobie wbic 2 gola, bylismy wtedy lepszi. Cannavaro gra u nas dopiero pol sezonu, gra dobrze ale z ogolna ocene musimy poczekac. A Milan..., Milan mnie nie obchodzi fajnie ze przegrali, ale nam z tego nic nie przyszlo


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 11:27

Ludzie jest yylko jeden z tych podpunktów który jest ważny...
5 Maj 2002 roku-niesamowita chwila...oglądałem ten meczyk na stacji włoskiej i aż zaniemówiłem z radości-wkońcu Scudetto jest najważniejsze
Medi jak już Martin wcześniej powiedział rozkręca nam forum-i oby tak dalej :!: :D


ODPOWIEDZ