Podziekowania z przymrużeniem oka ;)

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Podziekowania dla:

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 11:57

Poniewaz rozwalilismy temat nie bede kontynuowac tej dyskusji na forum, wysylam Ci priva.


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 15:09

Ja najbardziej podziękował bym dla Boca, bo zdobyli Puchar Interkontynentalny i przy tym zabrali te osiągnięcie Milanowi. Oczywiście jest to, ponieważ nienawidze Milanu. Drugie z tego to byłoby Deportivo z Milanem. Gdyby nie Depor może stało by się to, że byśmy musieli pogodzić się z tym, że Milan zdobędzie LM. A moze byłoby że Milan np. w finale przegrał by z 3-0 np. z Porto :wink: . Ale lepsze wyemilinowanie w półfinale.


nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 10:57

juveluck pisze:Skoro ma nik w rodzaju zenskim, to tez w takim rodzaju pisze. Dla mnie to moze bys kosmita 8)
Maradona tez ma 'nick' w rodzaju zenskim. 8)


"840 meczów w barwach Milanu? Chcę powiedzieć, że ta koszulka jest "zrośnięta" z moim ciałem. W wieku 10 lat założyłem ją po raz pierwszy i nawet, gdy ją ściągam na moim ciele pozostają czerwono-czarne barwy."
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 11:55

Oddałem głos na niewykorzystane karne w finale LM w 96 roku. Bądź co bądź, był to nasz ostatni tryumf w LM :| A taką radość jak wtedy chciałbym przeżyć jeszcze raz, gdyż teraz osiągnęłaby pewnie apogeum :pray:


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 12:38

a ja bym teraz dodal Wise za oddanie polfinalu LM :smile:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 13:55

Ja oddałem głos na Cannavaro (oddanie go nam przez Inter). Fabio odrodził sie w Juve i stanowi teraz razem z Zambrottą filar naszej obrony. Więc wielkie dzięki dla Interu za ten transfer :wink:

Mr Cezary pisze:Oddałem głos na niewykorzystane karne w finale LM w 96 roku. Bądź co bądź, był to nasz ostatni tryumf w LM :| A taką radość jak wtedy chciałbym przeżyć jeszcze raz, gdyż teraz osiągnęłaby pewnie apogeum :pray:
I pewnie nie prędko przyjdzie nam wygrać LM. Nie oszukujmy sie, z taką grą jak zaprezentowaliśmy w tej edycji LM nie mieliśmy szans za zawojowanie Europy. Dopóki nie zmienimy swojej taktyki, trenera i nie kupimy młodych, energicznych pomocników typu Gerrard, Joaquin to chyba wygranie LM pozostanie w sferze marzeń. Mi sie marzy żeby nasz Il Capitano podniósł puchar LM jeszcze w swojej karierze


Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 14:20

zdecydowanie Juve - Real podziekowania Figowi, gdy ogladam skroty z tego meczu zawsze kreci mi sie lezka w oku... co to byla za chwila :dance:


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 15:01

Zagłosowałem na Inter.Dziękuje im że oddali nam tak świetnego obrońce na którego Juve już polowało gdy ten grał w Parmie.Teraz gra u nas i ma za sobą świetny sezon.Dzięki Inter.Za rok oddajcie nam Adriano ;)


...Taka miłość jest jedna...Juve
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 15:08

marcinek pisze:zdecydowanie Juve - Real podziekowania Figowi, gdy ogladam skroty z tego meczu zawsze kreci mi sie lezka w oku... co to byla za chwila :dance:
Dokładnie... ogladam to codziennie mam dobra jakosciowo sciezke dzwiekowa... wiec jak zapuszcze na Full to nawala jak bym stal pod stadionem :D a tak na marginesie zaglosowalem na Canne i oddanie nam go przez Inter.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
spyder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 12 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 15:19

[RA]MACIUS pisze:
Dokładnie... ogladam to codziennie mam dobra jakosciowo sciezke dzwiekowa... wiec jak zapuszcze na Full to nawala jak bym stal pod stadionem :D a tak na marginesie zaglosowalem na Canne i oddanie nam go przez Inter.
Mógłbyś gdzieś umieścic ten filmik, bo ja go mam, ale słabej jakości?? Bardzo proszę:)


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 17:42

Tylko i wylacznie 5 maj 2002. Jeju co to byl za dzien...
Nie moglem wrecz uwiezyc wtedy w porazke Interu i w scudetto numer 26 dla Juve :!:
To co zrobili wtedy Poborsky (pewnie byl dodatkowo zmotywowany przez Nedveda :lol: ) i spólka to bylo cos niesamowitego.
Polecam wszystkim ten filmik wlasnie z tego wydarzenia:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 498&q=juve
Wlasnie dlatego daze dzis wielkim szacunkiem zespol Lazio, ktory wygral mimo tego ze kibice Lazio i Interu sie przyjaznia.

Napewno niewiele mniejsze "podziekowania" naleza sie Interowi za Cannę no i Figo za zwycięstwo Juve w jednym z najpiękniejszych meczy starej damy jaki oglądałem.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 17:51

[RA]MACIUS pisze:a ja bym teraz dodal Wise za oddanie polfinalu LM :smile:
niezły pomysł... chociaż z drugiej strony uniknęlibyśmy kompromitacji z Arsenalem :think:

Ja zagłosowałem na Cannavaro, ponieważ nie miałem okazji osobiście przeżywać momentu wywalczenia 26 Scudetto (choć brawa dla Lazio się należą). Widziałem te piękne chwile tylko na filmie. Aż mnie ciarki przeszły i wyobrażam sobie co się działo w Turynie tamtego dnia (i nie tylko tam). Natomiast Fabio jest ciągle z nami i myślę, że był to jednen z najbardziej udanych transferów Lucka :smile:


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 18:05

Ja oczywiście dziekuje figo za tego karniaczka :D No i deportivo za te cztery brameczki z milanem, chociaz wtedy miałem rozejm z milanem i nawet go wtedy troszke lubiłem(niewiem co wtedy we mnie wstapiło :evil: ) ni i wiese za ten błąd w 1/8 :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 19:00

Ja dziekuje za wszystko a najbardziej chyba za oddanie nam Cannavaro przez Inter. :rotfl: Jeden z najlepszych stoperów na świecie a Inter pozbył sie go lekką ręką.
Wprawdzie za czasów gdy grał w Interze spisywał sie dośc przeciętnie ale takich zawodników sie po prostu nie sprzedaje na podstawie słabej gry w jednym sezonie.


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2006, 19:43

Ja oddałem głos na karnego wykonywanego przez Figo.. Gdyby on wtedy strzelil to Juve nie graloby w finale.. A tak to .. no niestety z Milanem przegralismy ale prestiz i pokazanie klasy niesamowite.. Dla mnie zwyciestwo z Realem jest na wage złota :D..
Historia z Poborskym i Gresko tez była niesamowita i na pewno ważniejsza od karnego Figo, ale dla mnie wazniejszy byl ten mecz z realem i widok min moich kolegów w szkole - kibiców Realu nastepneo dnia.. NIesmowite wyczucie BUffona i YEAH !!! Szał był niesamowity.. Dziekujemy Figo !!! NIie przejmuj sie trema kazdego dopada.. :DD


ODPOWIEDZ