Kolejne decyzje odnośnie forum

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 09:42

W ostatnim tygodniu podjelismy kolejne decyzje odnosnie moderatorow i bylych moderatorow .

Ze swoich funkcji zrezygnowali semi i lipa (z powodu braku czasu). Mee_too zostal zdegradowany poniewaz juz od jakiegos czasu nie widzielismy u niego aktywnownosci.
Wszyscy trzej w podziekowaniu za zaslugi otrzymali znaczek Qualita Juventino.

Takze dzisiaj rano zapadła decyzja odnosnie Rybeq'a. Wiekszosc z was wie, ze tydzien temu pozbawilismy go funkcji moderatora. Jednak nalezalo jeszcze rozpatrzyc czy nalezy przywrocic mu znaczek Q. Po burzliwych naradach stwierdzilismy, ze nie mozemy tego zrobic.

W tym tygodniu zastanowimy sie, czy do naszego grona przyjac nowych modratorow. O podjetych decyzjach poinforumujemy Was za tydzien we wtorek.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 12:59

Jak dla mnie to troche nieuczciwe - z całym szacunkiem dla Mee_too nie zasłużył się dla forum jak Rybeq, a jednak za "grzeczność i elastyczność" nagradzacie go "Q" i ja nie mówię, że to źle, że dostał --> ale niedobrze, że Rybeq jej nie ma, bo to jest usadzanie go za niewygode - ciekaw jestem czy dostał by "Q" gdyby po degradacji (tej trwałej) był elastyczny i miły - pewnie tak :?

I tak oto dochodzimy do momentu gdzie specyficzne poczucie humoru jest karane.

Myśle, że przyjęcie nowych modów może być dobrym posunięciem - tylko pamiętajcie - muszą być elasticos 8)

Decyzję w pełni szanuję i nie mam zamiaru jej podważać - po prostu wyraziłem swoją subiektywną i nieelastyczną opinie na ten temat.

Pozdrawiam.

Aha zwróccie też uwagę na to, że Rybeq poleciał z powodu konfliktu, ale pracował jako mod dobrze i w miare sumiennie, a Mee_too - nie wiem czy to olał, czy nie miał czasu tak czy siak został zwolniony za "pasywność" w swojej roli.


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 13:35

Lucid_Dreamer pisze:Jak dla mnie to troche nieuczciwe - z całym szacunkiem dla Mee_too nie zasłużył się dla forum jak Rybeq, a jednak za "grzeczność i elastyczność" nagradzacie go "Q" i ja nie mówię, że to źle, że dostał --> ale niedobrze, że Rybeq jej nie ma, bo to jest usadzanie go za niewygode - ciekaw jestem czy dostał by "Q" gdyby po degradacji (tej trwałej) był elastyczny i miły - pewnie tak :?
Lucid ja się z tobą niezgodze. Bycie moderatorem jest zaszczytem, a żeby być modem trzeba pisać długie i sensowne posty. Dlatego według mnie każdy były mod który zrezygnował z powodu takich jak lipa i semi czyli ze niemieli czasu lub takiego jak Mee_too powinnidostać Qualitke. Zawsze oni chociaż trochę się odbiją w historii JP :D i dlatego powinni nosić Q. A co rybeqa to on sam zasłużył sobie swoim achowaniem.


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 13:45

Lista zażaleń do Rybeq'a jest bardzo długa. Przed zostaniem modem, był chamski i bezczelny, gdy już było modem dlej to samo i podpisy w stylu "Teraz ja tu rządze", "Jesteś zerem" itp., gdy stracił moda zaczął desperackie wypowiedzi i podpisy. Dziecko jakich mało na forum. :)
Decyzja modów i adm. jest bardzo słuszna i nie podlega żadnej dyskusji.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 13:45

ciekawe ...
mnie najbardziej interesuje sprawa nowych modów. Ciekawe kto nim będzie :) ( jeśli będzie 8) )
Co do Rybeq'a to sądze, że moderatorzy i administratorzy postąpili jak najbardziej uczciwie, ponieważ takie zachowanie jest nie dopuszczalne.
Według mnie Mee_too zasługuje jak najbardziej na Q, ponieważ miło sie czyta posty wykonane przez tego użytkownika
PS. zróbmy najlepiej demokracje :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 13:47

_juvel_ pisze:
Lucid_Dreamer pisze:Jak dla mnie to troche nieuczciwe - z całym szacunkiem dla Mee_too nie zasłużył się dla forum jak Rybeq, a jednak za "grzeczność i elastyczność" nagradzacie go "Q" i ja nie mówię, że to źle, że dostał --> ale niedobrze, że Rybeq jej nie ma, bo to jest usadzanie go za niewygode - ciekaw jestem czy dostał by "Q" gdyby po degradacji (tej trwałej) był elastyczny i miły - pewnie tak :?
Lucid ja się z tobą niezgodze. Bycie moderatorem jest zaszczytem, a żeby być modem trzeba pisać długie i sensowne posty. Dlatego według mnie każdy były mod który zrezygnował z powodu takich jak lipa i semi czyli ze niemieli czasu lub takiego jak Mee_too powinnidostać Qualitke. Zawsze oni chociaż trochę się odbiją w historii JP :D i dlatego powinni nosić Q. A co rybeqa to on sam zasłużył sobie swoim achowaniem.
Zgadzam się z tobą _juvel_ Ci ludzie zrobili cos dla tej strony i należy im się znaczek Q jeżeli chodzi o Rybeqa teraz to będzie dopiero tupał :twisted:


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 13:57

ja jestem dość krótko na forum JP, ale zdążyłem zauważyć jak zachowuje sie Rybeq w swoich wypowiedziach. i jestem zadowolony, że przestał być moderatorem. takie teksty, jakie on pisał, są siedopuszczalne. i popieram pomysł przyznania Qualitki dwóm pozostałym...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 14:10

No w sumie to mee_to ta ja juz nie widziałem na forum chyba z pare dobrych tygodni...Hmm w sumie sluszna decyzja.. W sprawie rybeqa nie bede sie wypowiadał bo jest Ona jawna i oczywista...

Ciekawi mnie kto zostanie moderatorem forum... Moze Biggi :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 14:16

BiancoNerri_ pisze:Lista zażaleń do Rybeq'a jest bardzo długa. Przed zostaniem modem, był chamski i bezczelny, gdy już było modem dlej to samo i podpisy w stylu "Teraz ja tu rządze", "Jesteś zerem" itp., gdy stracił moda zaczął desperackie wypowiedzi i podpisy. Dziecko jakich mało na forum. :)
Decyzja modów i adm. jest bardzo słuszna i nie podlega żadnej dyskusji.
I ktos taki jak ty ma czelnosc pisac o innych ''dziecko'' :lol:

Czy w najblizszym czasie beda znow rozdawane Qualitki czy moze to wlasnie bylo ich wreczenie??Pytam sie gdyz juz sporo czasu minelo od ostatniego Qlowania :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 14:20

Pelson pisze:
_juvel_ pisze:
Lucid_Dreamer pisze:Jak dla mnie to troche nieuczciwe - z całym szacunkiem dla Mee_too nie zasłużył się dla forum jak Rybeq, a jednak za "grzeczność i elastyczność" nagradzacie go "Q" i ja nie mówię, że to źle, że dostał --> ale niedobrze, że Rybeq jej nie ma, bo to jest usadzanie go za niewygode - ciekaw jestem czy dostał by "Q" gdyby po degradacji (tej trwałej) był elastyczny i miły - pewnie tak :?
Lucid ja się z tobą niezgodze. Bycie moderatorem jest zaszczytem, a żeby być modem trzeba pisać długie i sensowne posty. Dlatego według mnie każdy były mod który zrezygnował z powodu takich jak lipa i semi czyli ze niemieli czasu lub takiego jak Mee_too powinnidostać Qualitke. Zawsze oni chociaż trochę się odbiją w historii JP :D i dlatego powinni nosić Q. A co rybeqa to on sam zasłużył sobie swoim achowaniem.
Zgadzam się z tobą _juvel_ Ci ludzie zrobili cos dla tej strony i należy im się znaczek Q jeżeli chodzi o Rybeqa teraz to będzie dopiero tupał :twisted:
Oh nauczcie się czytać ze zrozumieniem!

A poza tym to Rybeq jakoś tym modem został i nie odbyło się to drogą losowania, więc coś w tym jest nie?
za "grzeczność i elastyczność" nagradzacie go "Q" i ja nie mówię, że to źle, że dostał
Kapujecie? Dobrze, że ma "Q", ale Rybeqowi bardziej się ona według mnie należy i tyle. Moje zdanie Wy macie inne i ok.

A modów wybierze zarząd JP i na pewno będzie to dobry wybór, bo narazie złych trafiało im się mało. Chociaż ja tam swoje typy mam, ale zostawie je dla siebie i Wy też tak zróbcie 8)

Aha a Rybeq nadal jest moderatorem jak ktoś jest na tyle dociekliwy i dowie się jak to możliwe to złożę mu gratulacje. O!


stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 14:31

a moze zarzad wybierze pare kandydatów a my uzytkownicy forum zdecydujemy kto zostanie modkiem w demokratycznym głosowaniu ?


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 14:39

stazzorZ pisze:a moze zarzad wybierze pare kandydatów a my uzytkownicy forum zdecydujemy kto zostanie modkiem w demokratycznym głosowaniu ?
każdy kto będzie "nominowanym" bedzie zakałdał po 20 kont na forum i z nich będzie głosował na samego siebie :P też kiedyś myślałem o czymś takim jak głosowanie, ale mnie uświadomiono, że właśnie w ten sposób by to wyglądało 8)


stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 14:43

no ale bedzie widac ze to konto fikcyjne po ilosci postów.
poza tym jedno ip jeden głos


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 15:14

stazzorZ pisze:no ale bedzie widac ze to konto fikcyjne po ilosci postów.
poza tym jedno ip jeden głos
tylko kto to bedzie sprawdzał... :roll:

a pozatym z tego co sie orientuje to nie da się sprawdzić kto oddał na co głos w ankiecie i jakie miał IP 8)


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 15:16

Dajcie spokój, nie napalajcie się tak. Jak we wtorek to we wtorek. Demokracja przy takich sprawach nie ma miejsca z wiadomych przyczyn. Tydzień wytrzymacie.
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2004, 15:18 przez BiancoNerri_, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ