Nowy stary prezes PZPN

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy wg Ciebie dobrze sie stało, że Listkiewicz ponownie jest prezesem PZPN?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 16:42

Dzis Listkiewicz został ponownie wybrany na prezesa PZPN. Byl jedynym kandydatem, co juz mnie dziwi :? Mimo, ze juz od dluzszego czasu bylo wiadomo, ze Listkiewicz bedzie jedynym kandydatem, to mialem nadzieje, ze Jerzy Engel zdecyduje sie w koncowce na kandydature. Coz stalo sie tak, a nie inaczej :( Polska pilka nadal pozostanie w stanie nedzy i rozpaczy. Engel na pewno zrobilby cos w tym kierunku, a takto zarzad nadal bedzie sobie jezdzil na wakacje za nie swoje pieniadze :( Dla mnie Listkiewicz jest pomylka na tym stanowisku! Co Wy o tym sadzicie?


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 16:50

Jak może byc inaczej. Oczywiście Kouba że Listkiewicz to pomyłka. Zwolnienie Engela po mistrzostwach świata to jego sprawka. A powinien zostać. Teraz znów Engel powinien być prezesem PZPN a nie Listkiewicz. Jego wypowiedzi mnie dobijają. Weź się schowaj Listkiewicz. Szkoda słów....


Obrazek
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 18:39

No cuż mozna było się tego spodziewać :|
Pan Listkiewicz wygrał z miażdżącą przewagą !!!
192 głosy poparcia na 203 delegatów obecnych na zjeździe... Wynik mówi sam za siebie...
Czy jestem zadowolony..? Trudno mi jednoznacznie ocenić...
Na pewno marzył by mi się prezes, który by bez żadnych układów zrobił porządek w PZPN. Zreorganizował skostniałą strukturę związku i po likwidował wiekszośc stanowisk w Komisjach, sekcjach etc etc...
Pieknie brzmi no ale nie da sie tego zrobić. To tak samo jak w polityce..
Wszyscy opowiadaja, że zrobia porzadek a jak dojda do władzy to sami obstawiają swoimi ludzmi wszystkie stanowiska...
Z tak hermetycznym środowiskiem futbolowym sie nie wygra...
O Listkiewiczu nie mam najlepszego zdania, ale nie wiem czy inna osoba lepiej by sobie poradziła na jego stanowisku..
Jedyny opytmizm jaki czerpie z tego to moja wiara, że tym razem zrobi on więcej dla futbolu w Polsce.
W koncu ma zapewnione poparcie a do nastepnych wyborów sporo czasu...
Pytanie tylko czy ten człowiek będzie w ogóle chciał coś zmieniac....???


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 19:35

:roll: Jak to możliwe, że Listkiewicz został ponownie wybrany prezesem :?: Przecież to przez niego Engel stracił pracę i za jego kadencji już jej nie odzyska. Musieliśmy się wstydzić za Bońka, a za Janasa musimy znosić jego dziwne wybory (Lewandowski, Rasiak :evil: ). Czy nikt nie widzi, że polska piłka klubowa jest gorsza do gruzińskiej. Szkoda, że Amica grała w Pucharze UEFA tylko się skompromitowali. A teraz wybierają prezeza, który do tego wszystkiego dopuścił :x


:roll:
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 19:59

a ja nie uwazam ze Listkiewicz to taki tragiczny prezes np. Engel bedac na stanowisku dyr. sportowego w Legii tez nie sprawiał człowieka który ma pelne rece roboty. wracajac do prezesa pzpn to moim zdaniem na jego korzysc przemawia ten cały system otrzymania licencji do gry w 1 lidze to ze teraz kazdy stadion posiada oświetlenie... nawet polonia :shock: :P
mysle ze jest tak jak on sam mówi.. nie tragicznie nie genialnie ale dobrze


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 21:20

Listkiewicz napewno swietnym prezesem nie jest. Mozna sie zachwycac oswietleniem na stadionach, naszym awansem do mistrzostw swiata, ale zasluga samego prezesa w tym mala. Oswietlenie i tak trzeba bylo zalozyc, bo takie sa wymogi uefa, a Listkiewicz nic wielkiego nie zrobil, zeby pomoc naszym graczom awansowac. Wedlug mnie, najlepszym kandydatem, jedynym rozsadnym, bylby Zibi Boniek. Zreszta kto wie, czy wraz z jakims awansem Platiniego i rudy jakiejs fuchy nie zalapie...


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 21:42

Najgorsze jest to ,ze nie było chętnych do objęcia tego "szlachetnego" stanowiska oprócz Listka. Nikt się nie chce brać do tego ...


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 22:02

Wszyscy tu marudzicie na M.Listkiewicza a tak na serio kto wg was mógł by zostac prezesem Engel :?: pan który doprowadził by do tego ze polonia W-wa była by mistrzem polski i 3/4 składu to poloniczanie. Piechniczek :?: Wspaniały trener ale mysle zeby sie wtracał do trenerki aktualnego trenera , to samo tyczy sie A.Streilaua :puck: A Listek tak szczerze do czego mozecie sie do niego doczepic :idea: tak sie własnie zastanawiałem powiedzcie mi co macie do jego prezesury


Radosław Gorol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 22:13

Za całą swoją kadencję Listkiewicz nie zrobił nic aby polepszyć polska piłkę. Na Śląsku piłka zaczyna upadać, żadna drużyna nie zakwalikowała sie do ligi mistrzów, co roku zmieniana była liczba klubów w ekstraklasie. Jak dla mnie Listkiewicz to jedna wielka pomyłka.


FORZA BIANCONERI


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2004, 23:02

To spójrz sobie na piłke za czasów Dziurowicza i za czasów Listka Awans do mś to nic :?: brak długów to nic :?: A to ze zadna druzyna nie awansowął do LM i PU to chyba wina działczy owych klubów a nie prezesa PZPN


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 21:25

Nie no drugi raz popełniić taki błąd. Przecierz on nic dla polskiej piłki nie zrobił. Nawet powiem więcej bardziej zrujnował niż było. Zatrudnił przyjaciela Bońka na pozycje trenera niszcząc długoletnią prace Engela , która zaczynała owocować.


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 21:37

uważam, że błąd, że Listkiewicz został ponownie wybrany. ale to było do przewidzenia brakim kontrkandydata. do czego zmierza Polska piłka? według mnie do zatracenia. i Listek tego nie zmieni. ale co zrobi, to zobaczymy...


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2004, 22:10

...
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2010, 20:49 przez PiontaS, łącznie zmieniany 1 raz.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2004, 15:01

Czy wg Ciebie dobrze sie stało, że Listkiewicz ponownie jest prezesem PZPN?

Moim zdaniem zle sie stalo !!!!!!
Listkiewicza nigdy nie lubilem i uwazam ze teraz nic sie nie zmieni w zarzadzaniu polska pilka na lepsze :?
Bedzie tak jak dotychczas czyli bardzo kiepsko....

A to ze byl jedynym kandydatem to tez o czyms swiadczy. Nikt nie chce sie pakowac w to bagno..... nikt nie ma pomyslow na uzdrowienie naszej pilki :?


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2004, 15:48

DamKam pisze: A to ze byl jedynym kandydatem to tez o czyms swiadczy. Nikt nie chce sie pakowac w to bagno..... nikt nie ma pomyslow na uzdrowienie naszej pilki :?
NIby tak, ale na pewno znalazło by się kilku ludzi którzy potrafili by to zrobić...
A wiesz czemu one nie startowały...?
Bo nie mogły !!!!!! Aby stanać do wyborów trzeba być delegatem PZPN, a żeby być delegatem trzeba być "człowiekiem z terenu", nie mógł nikt z zewnatrz bez zadnych układów przyjść i tak ot startować.....
I ta skostniała struktura PZPN jest właśnie chora.....


ODPOWIEDZ