Juventus 3-1 Real (Liga Mistrzów, 2 półfinał)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 10:09

CAłe trzy bramki!!! Fantastycznie i na dodatek trzech wielkich!!! David, Alex i Pavel!! Fenomenalnie zagrali. Del Piero pokazał wreszcie to, za co go kochamy!!! Przepiekna bramka, no i asysta przy golu Treze...
Bravo! Wielkie brawa!!!! Szkoda, że Pavel nie zagra w finale, należy mu się!! Może da się ubłagać UEFA, żeby pozwolili grać Czechowi ;)
Jeśli Juve zagra tak w Manchesterze, to barwy milanu, będą bardziej NERO niż ROSSO!!!
Dzieki Juve za przepiękne widowisko...


MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 10:14

Może teraz coś o Realu, bo zapomniałem wcześniej ;))
Dobrze, że to właśnie Zidane strzelił bramke, bo tylko on na niż zasłużył, tylko dlatego, że grał kiedysw Juve ;)
Możecie mi powiedzieć gdzie był Raul przez cały mecz? Real grał w 10. czy co?? ;)))) Morientes o wiele lepiej grał w Madrycie niż Gonzalez Blanco, ale to nie ma znaczenia, bo Juve był nie do przejścia.
Zobaczymy, czy Real się podniesie będzie kontynuował walke o Mistrzostwo Hiszpani. Wielki kryzys wielkiego Realu! Ale ta wielkość znika, kiedy widzimy Wielki Juve podczas Wielkiej gry!!!! Może, to nie jest po polskiemu, ale co tam... Endorfinki działąją!!!!!


juventino

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 11:36

Juventus rozegrał znakomity mecz i mogły paść jeszcze 1-2 bramki dla Juve. Nie wiem tylko po jaka cholere sedzia przedluzyl mecz o 5 minut, bo zadnych przerw dluzszych nie widzialem. A po bramce Zidane'a przez kolejne 6 minut to moje tetno wynosilo chyba z 200 uderzen na minute. Glos tez stracilem, choc wiem ze pewnie i tak go w Turynie nie slyszeli. Wszyscy chwal a przod, ale dla mnie bohater nr 1 to Thuram-najlepszy obronca swiata. Gdyby nie karka dla Nedveda(zupelnie niezasluzona) to na spokojnie czekalbym finalu, a tak to tracimy jakies 30%wartosci druzyny. Ale badzmy dobrej mysli, bo po tym co pokazal Juventus inaczej byc nie moze. Denerwuja mnie tylko opinie w necie, ze malo kto zwraca uwage na gre Juve, za to wiekszosc marudzi jak to real gral slabo, jak to nie mial szczescia, ze szkoda ze to oni nie awansowali i takie tam jeszcze dyrdymaly. Forza JUVE!!!


Iver

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2003
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 11:45

Wszyscy tak pieknie piszecie o Alexie, Pavlu, Buffonie, a nikt nie zauwazyl jak wspaniale podal Zambrotta do Nedveda!! To byl majstersztik!!!! Oczywiscie nie myslcie ze uwazam ze Alex czy Pavel grali slabo!! Del Piero pokazal w koncu to za co wszyscy go kochamy!!! Byl fantastyczny!! Tak samo Nedved!!! Szkoda ze nie zagra w finale-tak o tym marzyl!! :( ale nie ma co plakac Juve i tak zdobedzie CL i todla Pavla!!! Wierze w to! Milan nie ma prawa ich ograc!! Wierze ze Juve pokaze jeszcze piekniejsza pilke na Old Traford niz w Turynie!! Forza JUVEEEEE


Iver
Iver

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2003
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 11:49

A i jeszcze jedno! Czy ktos zauwazyl jak ogromna zmiane przezyla Wloska pilka?? Juve jest teraz druzyna nowej generacji!! Ze wspanialym bramkarzem, pewna obrona(Thuram, Montero, Ferrara), fantastyczna pomoca(Nedved, Zambrotta, Camo) i genialnym atakiem (Alex i Treze). To co zrobil Lippi to jest niesamowite!! Tak ustawil druzyne, ze nie ma na nich mocnych!!!


Iver
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 12:34

co tu duzo mowic !!!!!! jest zaj.... jedyny minus to to ze Nedved nie zagra w finale a przez to mozemy nie zdobyc LM!!!!! :x :x :x


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 12:51

Dopiero dzisiaj jestem w stanie napisac co o tym wszytskim sadze. Mecz byl piekny, Juve gralo wspaniale, wszytscy pilkarze pokazali sie z najlepszej strony. Del Piero pokazal ze jest jednym z najlepszych pilkarzy swiata piekny gol, Nedved to samo, Treze swietnie gral w polu karnym i odgrywal partnerom, Davids walczyl w srodku i rozpoczynal akcje, Zambrotta swietnei rozgrywa i zatrzymywal Real jego piekne dryblingi zawsze mu sie udawaly a asysta cudo, cala obrona grala switnie, ale to co robil Thuram to niebo kiwal Realowcow jak chcial, no i krol pola karnego najlepszy bramkarz swiata Buffon wielka obrona karnego. Licze na tak ge w finale, prz takie grze calego zespolu brak Pavla nie bedzie tak odczuwalny. To byl piekny prezent na moje urodziny ktore wczoraj w dniu tego meczu. Dziekuje Juve


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
DAVmen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2003
Posty: 55
Rejestracja: 10 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 14:02

Ten mecz był wspaniały ze strony JUVE.
Ta technika :!: :!: :!: :!: :D :D :D
Te zwody :!: :!: :!: :!: :D :D :D
A jak JUVE ośmieszało obrone realu.
:!: :!: :!: :D :D :D :D
real grał po prostu beznadziejnie:
-Roberto Carlos nawet nie potrafił przyjąć piłki :twisted:
-Raul i ronaldo(no comment) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
-Zidane i Figo po prostu słabo (oczywiście Zizou grał lepiej (nie ma to jak grać w JUVE))
-Hierro i Salgado (nie mówiąc już o Pavonie) to totalna pomyłka nawet komentatorzy Polsatu się z nich śmiali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
-Casillas grał tak sobie (jak na niego)
-Cambiasso(czy jak mu tam) i Flavio Conceicao praktycznie nic nierobili


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juve jest the best i nikt tego nie zmieni.
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 14:15

Dla takich chwil warto zyc. Dzisiaj do szkoly wpadam w koszulce Alexa z szalikiem na szyi i i po kolei nabijam sie z kazdego fana Realu :twisted:
Slyszalem od paru osob ze juz przechodzana Juve i beda teraz im kibicowac. Gdzie nie spojrzalem tam wszedzie rozmawiali o Juve. Wuefisci przokomarzali sie kto byl lepszy. JUVE OCZYWISCIE !!!
FORZAAAAAAA JUVEE


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 14:15

Heh... powiem szczerze...bylo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> !!! Juve pokazal, ze futbol, to naprawde gra zespolowa, a nie jednostki, choc i takie u siebie mamy...Ale zagrali swietnie taktycz,e zespolowo, no i przy oczywiscie swietnej formie PRAKTYCZNIE CALEGO ZESPOLU...straszliwie skutecZnie, a to wlasnie sie bal;em... O final jestem juz spokojny :D :D :D....

PS. Szkoda tylko, ze Nedved tak spartolil sprawe...i dorobil sie zoltej kartki...nie pomyslal, a powinien... Chociaz sedzia tez burak, bo bez przesady...zawodnik ra czysto przez caly mecz, a ten go za jedno przewinienie odsuwa od finalu... no coment... :(

PS. of PS. Co dotego, ze Nedved niby lepszy jest od Zizou... Rozumiem od iga, ale od Zidana na pewno nie chociaz... jestem fanem Nedveda...wiem, ze Zizou,to jednak superklasa...co pokazal zdobywajac gola...podczas niemocy calego zespolu... Mimo to w tym akurat spotkaniu mozna by powiedziec, ze lepiej zaprezentowal sie Nedved...chociaz kazdy chyba wie czemu..


PZU AZS i "Stara Dama"...
KRISTO JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2003
Posty: 35
Rejestracja: 28 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 14:42

Wspaniały mecz w wykonaniu Juve szczególnie w pierwszej połowie , wszyscy piłkarze Juve zagrali bardzo dobrze w tym meczu a szczególnie DEL PIERO , BUFFON , TREZEGUET i NEDVED !!!

_______________________________________________________
a teraz:
JEDZIEMY PO PUCHAR LIGI MISTRZÓW DO MANCHESTERU !!!!!!!!!!!!!!

------------------------------------------------------------
FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 14:58

Piękny i emocjonujący mecz :!: :!: Takich emocji to jeszcze chyba nigdy nie przeżywałem :!: Cały zespół zagrał świetnie i nie umiem kogoś wyrużnic. Poprostu byliśmy lepsi co widać po wyniku :-D . Szkoda Nedveda, ale mamy szeroką kadre i da się go zastąpić. Już nie moge się doczekać 28 maja :lol:


Juve4ever

gg 3417094
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 14:59

To był najpiękniejszy mecz Juve jaki kiedykolwiek widziałem. Wielki, galaktyczny :? real na kolanch, Hiszpania podbita 8) . Alex, Pavel, Trez zagrali niesamowicie. TO był idealny mecz Juve! Zambrotta jeździł tego cieniasa Carlosa jak chciał. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> do domu. Żal tylko Pavla, w końcu to on wprowadził Juve do finału i nie możę sobie w nim zagrać. Trzeba jednak szukać dobrych stron, jeżeli Juve wygra w finale bez Pavla to udowodni w pełni ,że jest najlepszą drużyą świata. Poza tym Juve zasługuje bardziej na zwycięstwo w finale niż Milan. Kiełby jedne ledwo przeszli. Boje się tylko żeby nie mówiono o Juve że gra galaktyczny futbol. Nie chcę żeby moja ukochana drużyna stała się drugim Realem Madryt.
MUISMY WYGRAĆ TO DLA PAVLA!


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 15:11

JUVE JUVE JUVE JUVE JUVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :!: :!: :!: :D :D :D

niestety nie moglem ogladac meczu.. ale mialem relacje sms-live :)
DZIEKI YOURI :!:

wkoncu pokazalismy kto rzadzi


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 15:17

Mecz był po prostu piękny i ciesze sie ze go sobie nagrałem. Juz sa plany zeby go zgrac na plytke!!! Nie bede wyglaszal opini ze juve byl lepszy bo szkoda slow na cos co jest oczywiste i nie ulega podwazeniu.
Co do fanow co gadaja ze real byl cienki. A niech gadaja! Niech poczuja ze kasa to nie wszystko. TAK! FUTBOL WYGRAL Z KUPOWANIEM NA KRECHE. FUTBOL POKONAL BALWOCHWALSTWO. I od razu widac, ze w pilce nie ma PEWNIAKOW. Zatem nawiazujac juz do finalu. Nie mozemy byc pewni zwyciestwa. Przypominam tylko rok 1997 i 1998. Dlatego zachowajmy pokore. Od zwyciestwa dzieli nas tylko 90 minut. Ale te 90 minut moze byc najwazniejsze w calym sezonie
Wracajac do Nedveda. Naprawde zal mi tego pilkarza!!!! Ja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... jak bardzo to sie nie da opisac! Juz nawet nie chodzi mi o to, ze juve straci. Ale tylko troche.... Ale o fakt, ze jemu nalezal sie final. Ciezko na niego zapracowal!! Przez cale dwa ostatnie sezony. Moze da sie go wprowadzic chociaz symbolicznie.
Faktycznie Lippi po bramce mogl go sciagnac. Ale co by bylo gdyby Real strzelil jednak te dwie bramki. Lippi mogl wiele ryzykowac tym ruchem.
Z drugiej strony nalezy stawiac dobro druzyny ponad dobro jednostki. Juve to druzyna i wierze, ze w finale bez nedveda juve zmobilizuje sie jeszzze bardziej! FORZA JUVE
I jeszcze jedno
REAAAAAAAAL!!! CO? ALE WAS POJECHALIŚMY!!!!! HAHAHAHAHAHAHA


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany