HipHopowa strona Forum.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Deckreg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2003
Posty: 39
Rejestracja: 26 września 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 22:52

Sam lubie Józka i Leszka, chyba najbardziej z polskich wykonawców. Ale Fisza nie czaje - mało go słuchałem, kilka nut ma fajnych. Co do Spawaczów to sie nie wypowiadam, słyszałem kilka ich piosenek i były lekko mówiąc dziwne... :]

Czy słyszał ktoś o składzie zwanym OSWP? Polecam :] tak teraz mi się przypomniało o chłopakach - śwetnia muzyka!


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2004, 23:14

Dj Juve: schowaj się ;). Wymieniłeś 2 cytaty, po jednym Meza i Trzeciego Wymiaru, dzięki którym próbujesz wysnuć wniosek na temat kondycji naszego, teraźniejszego rapu. Jesteś mało przekonywujący, wierz mi ;).


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 13:18

_Jah pisze:Dj Juve: schowaj się ;). Wymieniłeś 2 cytaty, po jednym Meza i Trzeciego Wymiaru, dzięki którym próbujesz wysnuć wniosek na temat kondycji naszego, teraźniejszego rapu. Jesteś mało przekonywujący, wierz mi ;).
Podalem przyklady ktore nasunely mi sie.
Kondycja naszego rapu?? Napisalem tylko moje zdanie z ktorym mozesz sie nie zgadzac i sluchac tego co chcesz a czy jestem przekonywujacy??Nie wiem i malo mnie to obchodzi.Mojego zdania nie zmienie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 14:17

DjJuve pisze: Podalem przyklady ktore nasunely mi sie.
Kondycja naszego rapu?? Napisalem tylko moje zdanie z ktorym mozesz sie nie zgadzac i sluchac tego co chcesz a czy jestem przekonywujacy??Nie wiem i malo mnie to obchodzi.Mojego zdania nie zmienie.
Okej, powiem to inaczej: Twoje zdanie jest gówno warte w tej kwestii i nic nie wnosi do dyskusji.
Już mnie rozumiesz?
ps. obchodzi to chłop stodołę ;). 3maj się.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 14:46

_Jah pisze:Okej, powiem to inaczej: Twoje zdanie jest ### warte w tej kwestii i nic nie wnosi do dyskusji.
Hmm nie spodziewalem sie ze wyjdzie z ciebie taka prostota :?
Mam prawo wyrazic wlasne zdanie niezalenie czy wniesie ono cos do dykusji czy nie.Moze ci sie nie podobac ale ze tak powiem kij mnie to obchodzi.Twoi idole (Polscy)hip-hopowcy sa dla ciebie boscy a moim zdaniem sa zwyklym przerysowanym kiczem.
Proste jak drut a ty zacznij rozumiec ze inni maja prawo wyrazac to co mysla niezaleznie od tego czy spodoba sie to _Jah-owi
_Jah pisze:Już mnie rozumiesz?
Czaly czas wiedzialem o co chodzi za to teraz zobaczylem twoje nowe oblicze :roll:
_Jah pisze:ps. obchodzi to chłop stodołę ;)
Tia :lol: Tylko troche kultury przyadloby sie temu chlopu

p.s.
nie uznalem wszystkich Polskich raperow za kicz ale obecnie 3/4 z nich za takie cos uwazam

p.s.2
_Jah troche mnie zdziwiles tym postem bo wydawales sie naparwde spoko kolesiem.Mozesz sie ze mna nie zgadzac ale wyraz to troche inaczej :roll:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 19:22

Mezo, Trzeci Wymiar - z nich gnije cała opinia publiczna, to, że tworzą hip hopolo wiedzą juz chyba wszyscy. Ba, w ogóle o terminie 'hip hopolo' wiedzą juz chyba wszyscy. Dlatego zwyczajnym nonsensem jest krytyka wizerunku polskiego rapu poprzez podawanie takich o to przykładów, ba, jedynie cytatów ich autorstwa.
Tym samym skup się na konkretach, a nie piszesz mi o mozności wyrażania swojego zdania. Bo schodzisz w tym momencie na kolejny tor, który jest nie istotny dla tej konkretnej sprawy. Nikt Ci nie odbiera prawa do wyrażanie swojego zdania. Jednakże je wyrażając, musisz liczyć się z tym, że spotka się ona z krytyką, jak w tym przypadku. Nie obrażaj mi tu naszego, rodzmiego rapu, bo sobię tego nie życzę. Jeżeli już to robisz, to postaraj się chociaż o jakieś ciekawe zarzuty. Bo to co podałeś, jest beznadziejne, dosłownie.
Nie bądź taki wrażliwy. Twardym trzeba być;). Nie zgadzam się z Tobą w kwestii rapu, ale poza tym, nic do Ciebie nie mam. Jesteś okej. Jesteśmy na forum Jeventusu, czyż nie? na forum o tematyce hiphopowej, bym Cię zrównał z błotem za taką wypowiedź. Postaraj się to odrózniać i się nie obrażaj;).


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 19:37

mam pytanie do kolegi Slima... od ilu słuchasz HipHopu polskiego?


stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 20:26

Kopec to od kiedy slucha nie ma za duzego znaczenia. Moze sluchac ktos 2 miesiace, a przesluchac wiecej plyt niz ty chcoc sluchasz caly rok.

DJ Juve kolega ma racje. To jest dyskusja, najlepiej wiec miec solidne argumenty... nie mowi sie raczej o czyms bez jakiegos poparcia, a sam rozumiesz poziom jest wysoki i nalezy jakos popierac sowje zdanie. I nie nalezy sie obrazac ze ktos tak akurat twierdzi :wink:


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 21:05

KOPEĆ pisze:mam pytanie do kolegi Slima... od ilu słuchasz HipHopu polskiego?

Przez praktycznie cale swoje zycie.... Od zawsze go sluchalem.... ale zaczynalem od NIRVANY a pozniej byl juz TYLKO HIPHOP i RAP


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 21:08

_Jah pisze:Mezo, Trzeci Wymiar - z nich gnije cała opinia publiczna, to, że tworzą hip hopolo wiedzą juz chyba wszyscy. Ba, w ogóle o terminie 'hip hopolo' wiedzą juz chyba wszyscy. Dlatego zwyczajnym nonsensem jest krytyka wizerunku polskiego rapu poprzez podawanie takich o to przykładów, ba, jedynie cytatów ich autorstwa.
Przytoczylem te przyklady gdyz byly najbardziej kiczowate.
Niestety powstaja nowe (podobne) zespoly okreslajace sie mianem raperow i to mnie smuci.Porzadnych skladow jest coraz mniej i na tym niestety traci hip-hop.Pamietasz sytuacje sprzed kilku lat kiedy ta muzyka dopiero zaczynala w Polsce??To byly fajne czasy w ktorych nie sluchano hip hopu bo jest taka moda lecz dla tego czegos.
Nie chce powiedziec ze teraz brak jest osob ktorym na dobru muzyki ulicy zalezy lecz ze jest coraz wiecej przypadkowych nastolatkow ktorzy za rok poleca na Just5.
_Jah pisze:Nie obrażaj mi tu naszego, rodzmiego rapu, bo sobię tego nie życzę. Jeżeli już to robisz, to postaraj się chociaż o jakieś ciekawe zarzuty. Bo to co podałeś, jest beznadziejne, dosłownie.
Oj ja tez sobie wielu rzeczy nie zycze ale na nie wplyniemy na nie :wink:
Nie mysl ze nie lubie naszego rapu bo jest calkowicie inaczej.Musisz pamietac ze napisalem:
nie uznalem wszystkich Polskich raperow za kicz ale obecnie 3/4 z nich za takie cos uwazam
Wynika z tego jasno ze nie uwazam calego Polskiego hip-hopu za byle co lecz czesc wykonawcow a jest to roznica :wink:
Lubie sluchac tej muzyki pasuja mi te klimaty ale nie podoba mi sie to co obecnie ma miejsce w polskim rapie czyli wszyscy chca spiewac wszyscy sa ziomalali i yo.To nie oto chodzi.
_Jah pisze:Nie bądź taki wrażliwy. Twardym trzeba być;). Nie zgadzam się z Tobą w kwestii rapu, ale poza tym, nic do Ciebie nie mam. Jesteś okej. Jesteśmy na forum Jeventusu, czyż nie? na forum o tematyce hiphopowej, bym Cię zrównał z błotem za taką wypowiedź. Postaraj się to odrózniać i się nie obrażaj;).
Moze podeszlem do tego zbyt gwaltonie ale to tylko dla tego ze padly mocne slowa do tego z klawiatury goscia ktorego uznawalem (i nadal uznaje) za jedna z fajniejszych osob na forum.
Mysle ze miedzy nami nic sie nie zmieni.
Co do zrownania z blotem tak latwo bym sie nie dal :P :wink:
Wcale sie nie obrazilem lecz nie ukrywam ze post w ktorym napisales:
Okej, powiem to inaczej: Twoje zdanie jest ### warte w tej kwestii i nic nie wnosi do dyskusji.
Już mnie rozumiesz?
ps. obchodzi to chłop stodołę . 3maj się.
nie podobal mi sie i wywolal we mnie mnieszane uczucia ale ta sprawe uwazam za zamknieta :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Deckreg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2003
Posty: 39
Rejestracja: 26 września 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2004, 22:58

hm... wydaje mi się, że takie zespoły jak 18L są potrzebne. Dzięki nim scena się integruje, nie ma juz podziału jak za bitwy płockiej itp. Ludzie w większości wiedzą, ze 18L to nie rap, że ludzie hip-hopu się do tego nie przyznają. Ale najbardziej mnie smieszy postawa takich ludzi, którym dopóki nie uznano 18L czy Meza otwarcie za tzw. "hiphopolo"(tak btw. nie lubię tego terminu) to wsłuchiwali się w te płyty godzinami a teraz nagle im się nie podoba :] Sam przyznaje, ze z płyty pt. "Wideoteka" podobał mi się jeden kawałek :] - Outro - (bo ostatni :P) płyty mezo nie skomentuje, bo nie przesłuchałem ani razu w całości. Pozdro


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 12:43

[quote="stefan590"]Kopec to od kiedy slucha nie ma za duzego znaczenia. Moze sluchac ktos 2 miesiace, a przesluchac wiecej plyt niz ty chcoc sluchasz caly rok.
[/quote]

Oj ma znaczenie... nie chodziło mi o ilość przesłuchanych płyt tylko o "początki" polskiego rapu... kto jak zaczynał, od czego zaczynał i za co zaczynał i nareszcie na czym skończył...
No bo sorry ale nie potrafie zrozumiec kogoś kto nie docenia Pejowca...

pozdro


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 13:40

KOPEĆ pisze:Oj ma znaczenie... nie chodziło mi o ilość przesłuchanych płyt tylko o "początki" polskiego rapu... kto jak zaczynał, od czego zaczynał i za co zaczynał i nareszcie na czym skończył...
No bo sorry ale nie potrafie zrozumiec kogoś kto nie docenia Pejowca...
pozdro

Nie musisz mnie rozumiec, wystarczy ze zaakceptujesz moje zdanie, bo do tego mam prawo, mam prawo wyrazic swoje zdanie...

Peji nigdy nie bede lubil i nikt mnie do tego nie przekona... sluchalem jego CD i uwierz mi ze to nie raz, przesluchalem ja dokladnie od A do Z i nie ma w nich nic specjalnego za co Peja budzilby we mnie swoj respekt... dla mnie to jest kicz... przykro mi bardzo to moje zdanie zgadzac nikt Ci nie karze...

Od czego zaczynalem? Zaczynalem od Liroya, WYP3, Molesty, K44, KOMY... Sluchalem nawet NAS'a ale ich muzyka mnie nie przekonywala... szczegolnie plyta BRAT JUZEF(sic!)....


stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 14:43

To posluchaj innych plyt takze.... warto NAS jest swietny

KOPEC mogl sluchac od nie dawna a przesluchiwac stare plytki a potem te nowsze wiesz jak jest:D


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2004, 16:20

Slim pisze:Sluchalem nawet NAS'a ale ich muzyka mnie nie przekonywala... szczegolnie plyta BRAT JUZEF(sic!)....
Buehehe ,bo Ty nie lubisz Poznańskiego HH :lol:


ODPOWIEDZ