HipHopowa strona Forum.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2012, 21:25

Jak ja nienawidzę określenie "najlepszy raper w Polsce" bo co to znaczy? Jakie przyjmujemy kryterium? Flow?, Bitów? Free? . Nawet jeżeli Ci się akurat postać "x" najbardziej podoba to ciężko ją nazwać najlepszym raperem w Polsce. Tutaj nie odbierz tego za atak na Twoją osobę, po prostu jestem przewrażliwiony na tym punkcie, bo co raper to inny styl.
Co do mnie, to odkąd pamiętam słucham rapu z tym ,że od podstawówki do końcówki LO wyłącznie Polskiego + Eminem a od kilku lat, tylko Amerykański + małe akcenty Polskiego, Francuskiego.


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2012, 22:23

Smoku. Właśnie o to chodzi że każdy ma swoje kryteria. Mówimy tu o gustach. Do tego dodałem że "jak dla mnie". Do tego...też napisałem "najlepsze teksty, najlepsze klipy" więc masz moje kryteria;p Do tego mogę dodać też najlepsze beaty, które oczywiście jego autorstwa nie są, co do bitów to Emdeka rządzi;p a co do flow to Biszu;)

add. a na free to lece zimą jak chłodno mi się robi;p

free najlepsze to Eskobar;p


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2012, 22:33

Oj wybacz nie doczytałem (albo nie chciałem doczytać) "najlepsze teksty, najlepsze klipy". Pewnie, każdy ma swoje gusta i dobrze :). Widać po wymienionych wykonawcach ,że też w tym siedzisz nie od dzisiaj. Pochwalę się faktem ,że jak pracowałem nad morzem to z Kaczorem i Paluchem wypiłem kilka piw i nawet pizzą mnie poczęstowali :D W porządku goście, fajnie mają poukładane w głowach.
I jeszcze raz przepraszam za fakt, że umknął mi kawałek twojej wypowiedzi.


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2012, 22:49

Można tak powiedzieć;) Tak się składa że ogólnie jestem jakby minimalnie związany z artystami FDG Records. Częste przewijanie się na koncertach skutkuje poznawaniem artystów, tak samo chociaż mam z Myslovitz których jestem mega fanem. Wracając do Miuosha to zapraszam na sobotni koncert do Oświęcimia, gdzie będzie ostatnia chyba już szansa by posłuchać Piątej Strony Świata która w ciągu niecałego 1,5 roku zyskała miano złotej płyty(15k sprzedanych płyt przypominam). Uznana za jedną z lepszych płt ostatnich czasów. Gdy gadałem z Miuosh'em ostatnio stwierdził, że ma niesamowitą wenę. A jego najlepszy kolega dopowiedział że wg niego to najlepsza płyta. Jego kryterium to "teksty";p

Dorzucę zapowiedź nowej płyty.



Co do Bisza i jego flow to...ciężko to może nawet nazwać hip-hopem. Jego teksty też są świetne.
Pamiętaj, że dla kotów jestem Alfem po obiedzie.
Mówią, że życie jest dziwką? Nie, życie jest alfonsem,
Który z Ciebie zrobi dziwkę gdy nad życie kochasz forsę,
Pokaż mi swoich słuchaczy, powiem Ci kim jesteś,
Pier*** wyniki sprzedaży, kto na sztuki liczy respekt?


Dziwne świetne flow;)
Ostatnio zmieniony 13 września 2012, 22:54 przez tanhayi, łącznie zmieniany 1 raz.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2012, 22:50

A propo Bisza to ktoś czeka na płytę? Póki co wyszły trzy klipy. 'Banicja' to dla mnie jeden z lepszych kawałków w ostatnich latach... serio. Natomiast Pollock i 'Jestem bestią' takie dość średnie (jak na niego). Nie lubię kawałków typowo bragga (no chyba, że Peerzet, swoja drogą to sluchaliscie dissu z Białasem? :lol: ). No ale spodziewam się, że płytka naprawdę wymiecie, bo Bisz od dłuższego czasu robi kawałki na baardzo wysokim poziomie.


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2012, 23:00

Co do Bisza to Banicja dobra, Pollock rozwalił. Ta ciągła zmiana tematu która jest jakość ściśle połączona z poprzednim jakimś słowem jest świetna. Jestem Bestią znudziło mnie szybko. Ale Painstream dalej spokoju mi nie daje. Jest z niego spoko ziomek;) Miałem przyjemność z tym panem;) Zapraszam również na dość...ciekawe wydarzenie jakim będzie premiera nowej płyty Miuosha. Spooooro gości. Co do gości to nieoficjalnie wiem o HiFi, Pyskatym i Młodym;)

MIUOSH
+ 19SWC (Bemer, Booryz, Stabol)
+ BAS TAJPAN
+ HST
+ JOKA (k44)
+ ONAR
+ ZEUS
+ BISZ

ZA GRAMOFONAMI:

DJ TASTEMAN
DJ BEN


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2012, 23:07

Co do painstream to fakt. Mimo, że takich kawałków nie lubię to ten mi niesamowicie siadł.
Jeśli chodzi o ciągłą zmianę tematów to spotkałem się z głosami, że to wada... a dla mnie to świetne. Mimo, że ucieka co chwilę do innego tematu to nie dość, że wszystko ze sobą jakoś wiąże, to jeszcze w każdym takim wersie jest mnóstwo do analizowania ;)
Zresztą widzę po fejsbuczkach, że nawet nasi rodzimi raperzy, którzy 'nie sprawdzają polskich płyt' piszą o tym, że czekają na jego płytę. Mam nadzieję, że pójdzie spory nakład, bo gość na to zasługuje.


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 17:17

No i mamy płytę na YT:)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 17:46


Przesłuchałem na razie część kawałków 'na głucho' ;) W sensie, że nie wsłuchiwałem się jeszcze dobrze... ale już wiem, że tytułowy kawałek wymiata.


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 17 września 2012, 19:33

Jak dla mnie na razie lepsza niż Piąta Strona Miuosha. Zdecydowanie osiągnie wielki sukces ta płyta. Teksty i jego flow to scudetto i puchar LM dla uszu;)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 września 2012, 17:34

nie wiem czy ktos zamieszczał.


Ale jesli ktos ceni i lubi BBSA to polecam, prawdziwy powiew swiezosci a jednoczesnie klasyczne jakze piekne brzmienie.




p.s Chodnikowy wilk zakupiony. Co tu duzo gadac plyte oceniam na 8/10 , na podium zdecydowanie w tym roku.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 września 2012, 14:30

A Jesli chodzi o cos zueplnie nowego, wrecz rewolucyjnego , to prosze bardzo. Kazda zwrotka miazdzy ... lirycznie.



Obrazek
surveytool

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 września 2012
Posty: 4
Rejestracja: 26 września 2012

Nieprzeczytany post 26 września 2012, 22:55

Łucja pisze:Ok, ale nie nazywaj tego forum, bo forum to miejsce, gdzie swoję poglądy może wypowiedzieć każdy. KAZDY. Zmien temat na " Dla fanów hh, wszyscy inni mileczeć" i już.

A wogóle to napisałem, że lubie mos defa ? NAPISALEM - to się mogę wypowiadać. O! :wink:
Yes, you are right :)
I agree with you.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2012, 20:11

Jest już nowy album 'Zeus. Nie żyje'.
Polecam i to bardzo :) Dałbym jakieś 7,5/10. Wydaje mi się, że tym albumem Zeus w końcu zostanie doceniony.
Sprawdźcie Muzyka, miłość, przyjaźń energiczny kawałek rapowany do naprawdę trudnego bitu, jak dla mnie Zeus wyszedł z niego bez szwanku :P Do tego Świt.


#AllegriOut
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2012, 22:44

Prezentujemy drugi teledysk promujący najnowszy album grupy Pokahontaz zatytułowany "Rekontakt". Obraz został zrealizowany do utworu "Niemiłość", w którym gościnnie wystąpił Pezet.

Za jego realizację odpowiedzialna jest grupa filmowa Holeinmoon - www.holeinmoon.com



Jakie są wasze opinie na temat kolejnego klipu Pokahontaz ?


ODPOWIEDZ