Juventus-Milan (Liga Mistrzów, FINAŁ)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
LeaddeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2003
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2003, 22:31

Finał !!!
Nie ma Nedveda ale i tak Juventus wg mnie jest zdecydowanie lepszy od Milanu,no coz Milan bedzie sobie chcial zrechabilitowac Lige Włoską...

Mój typ Juve-Milan 2:0


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2003, 23:49

Szkoda ze bez Pavla ale stawiam 2-1 dla nas !!!!!!! Wygramy !!!!!!


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 07:56

No bedziemy grac w oslabieniu ale muismy to wygrac , to ma byc nasz najlepszy sezon w ktorym zgarniamy niemal wszystko .
Moj TYP : 2:1


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Gofer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 64
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 08:19

JUVE pokona milan, 2-1! albo więcej!
Gdyby grał Nedved, to by była tylko formalność, a tak będzie emocjonująco!
FORZA JUVE


.::WWW.JUVENTUSTURYN.COM::. - POLSKI SERWIS STAREJ DAMY
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 09:10

No wiec sie doczekalismy ... Juve - Milan 3:0 ... mam nadzieje ze pojdzie gladko i zdobedziemy CL :lol:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 09:37

No i teraz! Droga był tak długa. Został tylko 1 jedyny mecz w LM! To już wielki Finał! Na naszej drodze stanie Milan :twisted: Milan, który ostnio spisuję sie przeciętnie. Brak Nedveda :cry:Ogromna strata niedozastąpienia :cry: . Myślę, jednak, że i bez Pavla spokojnie damy radę! Po wczorajszym meczu mogą sie nas tylko wszyscy bać! Real schodzi z rynku a wchodzi JUVE, który wszystko zgarnie :twisted: Poprostu na dzień dzisiejszy niemamy sobie równych!Musimy zdobyć ten puchar jesteśmy na to skazani i myślę, że wygramy spokojnie stawiam 2-0 :twisted: (Trezeguet i Del Piero!). Ten puchar musimy zdobyć dla Pavla Nedveda! Musimy on pragnie go unieść w górę! Jak my wszyscy! Boże jak ja wytrzymam do tego 28 maja :!: Nerwy mnie zjedzą od środka!
Może to tu pasuje to pytanie:Jak myślicie w jakim składzie zagra JUVE trzeba zastąpić Pavla :? Zastąpić się nieda ale spróboać zagrać w 90% jak on.Mój typ na skład: 1.G.Buffon- 2.C.Ferrara, 4.P.Montero, 15.A.Birindelli- 5.I.Tudor, 3.A.Tacchinardi, 19.G.Zambrotta, 26.E.Davids- 10.A.Del Piero, 17.D.Trezeguet. Jak widać myślę, że bedzie 4-4-2. Choć bardzo bym chcial by 1 składzie wyszedł M.G.Camoranesi! Podajcie swoje typy na skład :wink:

--------------->Grazie Jezu!Grazie JUVE!--------->Są 3 osoby Boskie: Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty------> Jest też Święta trójca no.2: A.Del Piero, D.Trezeguet i P.Nedved!<------------ :wink: :wink: :D 8)


Obrazek
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 09:49

Ja stawiam na 3-1 dla nas . oto jaki sklad powinien zagrac w finale

Buffon
Thuram Montero Ferrara Birindelli

Zambrotta Tachinardi Davids
Camoranesi

Del Piero Trezeguet

Wierze ze Camor jest w stanie zastapic w tym meczu Pavla.


LeaddeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2003
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 10:42

Ti_Amo_Juventus_Dragon czy jak Ci tam nie jestem wscibski ale jak widze te twoje jeczenie na forum to mi sie chce rzygac chlopie wlyluzuj bo padne


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 11:15

LeaddeR pisze:Ti_Amo_Juventus_Dragon czy jak Ci tam nie jestem wscibski ale jak widze te twoje jeczenie na forum to mi sie chce rzygac chlopie wlyluzuj bo padne
Buuuuhahaahhauha nierośmieszajmy się :!: NO COMMENTS. Ja tak piszę ponieważ wyrażam w ten sposb moje emocje, kocham ten klub do szaleństwa i albo szaleję z radości albo przeżywam to bardzo. No to jest odp. tylko na to jakim jesteś fanem JUVE.Że kartka NEDVEDA lub wysokie zwycęstwo nad Realem 3-1 ,które skpomentowałeś,,Finał !!!
Nie ma Nedveda ale i tak Juventus wg mnie jest zdecydowanie lepszy od Milanu,no coz Milan bedzie sobie chcial zrechabilitowac Lige Włoską...

Mój typ Juve-Milan 2:0'' to świadczy jaki z ciebie kibic. Rzeczywiście sie opisałeś uhuhu widzę, ze okropnie przeżyłeś ten mecz.
I tak wogóle wypraszam sobie takie uwagi z twojej strony. Nie jestem chłopcem na, którego możesz rzygać ok :?: :evil: No miło, że tak traktujesz rodzinę JUVE, sztuką jest rzygać LeaddeR na kibica JUVE nie? Masz satysfakcję zapewne prawda :?:
Nietraktuj tych słów źle, poprostu niemogę jak kibic mego kochanego JUVE coś na mnie gada, to jest śmieszne!


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 12:37

Mecz bedzie bardzo ciezki, nie mozna po pokananiu Realu popadac w huroptymizm. Milan napewno wysoko zaiwsi poprzeczke. Jezeli Zambrotta zagra tak samo swietnie jak z Realem to brak nedveda nie bedzie az tak odczuwalny, mam tez nadzieje ze wszyscy inni pilkarze zagraja tak wysmienicie jak z Realem. A sklad zostawie Lippiemu on wie najlepiej jak ustwic Juve


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
DAVmen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2003
Posty: 55
Rejestracja: 10 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 13:43

Według mnie JUVENTUS powinien wygrać mecz z Milanem. Najważniejsze, aby Lippi dobrze ustawił skład i dobrze obmyślił taktykę. Nie jestem zdecydowany co do wyniku, ale myśle, że będzie 2-0 albo 3-1.
A jeżelichodzi o zastąpienie NEDVEDA to można zrobić:

1. CAMORANESI w miejsce NEDVEDA
2. DEL PIERO w miejsce NEDVEDA, a DI VAIO na atak.
3. ZAMBROTTA wmiejsce NEDVEDA, a na prawo dać CAMORANESIEGO lub CONTE.

Ale lepiej zostawmy te rozważanie Lippiemu on na pewno znajdzie optymalne rozwiązanie.


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juve jest the best i nikt tego nie zmieni.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 15:19

Damy radę. Powieźliśmy Real, powieziemy Milan.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 15:23

Bardziej sie obawiałem wczorajszego meczu ( z Realem ) niż tego finału. Uważam że bedzie nam łatwiej z Milanem acz kolwiek i tak trzeba podejść do tego meczu jak by był na smierć i życie


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 15:27

Moze sie powtorze, ale po wczorajszym meczu widac wyraznie, ze w pilce nie ma faworytow. I nie chcialbym aby Juventus byl faworytem bo pojechal Real.
W roku 97 i 98 bylismy skazani na suckes a jak to sie skonczylo. Moze i jęcze moze i bręcze ale wole naprawde powstrzymac sie dzieleniem skory na niedzwiedziu (jakkowliek by to zabrzmialo).
Dlatego spokojnie panowie, spokojnie. Juve juz pare razy pokazal ze nie umie grac w roli faworyta. Obysmy to my podniesli puchar, ale do tego jeszcze trzeba pokonac Milan. Oby Juve zagral tak samo, z taka samą determinacją i zaangazoweaniem.
FORZA JUVE


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
TOBI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2003
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2003, 15:40

PO CO ROZGRYWAĆ TEN FINAŁ? PRZECIEŻ MILAN MOGŁBY NIE WYCHODZIĆ Z SZATNI-OSZCZĘDZIŁBY SOBIE WSTYDU!!!A TAK JUVE SKOPIE IM TYLKI. DLA NAS, DLA PAWŁA I DLA SIEBIE. NASZ KOCHANY SĄSIAD ZZA POŁUDNIOWEJ GRANICY I TAK UCAŁUJE TEN PUCHAR!!! AMEN! :D :D :D :D :D :D


Zablokowany