Kuttin - skandaliczny incydent z polską flagą

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2004, 18:53

W Kuusamo podczas zawodow PŚ w Skokach trener naszej kadry Austryjak Heinz Kuttin machal do naszych skoczkow bialo-czerwona flaga...... na ktorej widnialo duze logo jednego ze sponsorów :?
Te zachowanie obuzylo wielu kibicow jak i wladze Polskiego Związku Narciarskiego !!!!!!
Kuttin potwierdził, że decyzję o umieszczeniu na chorągiewce logo podjął sam i z nikim jej nie konsultował. Dodał, że nie miał zamiaru nikogo urazić i przeprosił kibiców za swoje zachowanie.
Uwazam iz to bylo bardzo nieodpowiedzialne i nieladne z jego strony :? Przeciez flaga narodowa to jest pewien symbol ktory nalezy szansowac !!!!!!
Mysle ze tu problem rodzi sie tez w tym iz w obecnej rzeczywistosci mamy do czynienia z ogromnym "pociagiem" do kasy..... niektorzy zapominaja ze to jest sport a nie jakis tam biznes :evil:
Zauwazcie ile teraz jest reklam podczas zawodow sportowych, na koszulkach..... wszedzie !!!!!! Wiem ze to daje pieniadze i jest potrzebne ale bez przesady.
Co Wy o tym zdarzeniu sadzicie i o problemie reklam w terazniejszym sporcie ????


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2004, 19:07

To jest ŻENADA!! Brak mi słów. Logo sponsora na fladze narodowej...
Kuttin jest Austriakiem i widocznie dla nich symbole narodowe nie sa tak wazne ja dla nas Polaków!! Mógł z kimś to skonsultować...


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2004, 19:28

ja sie doczytalem na onecie ze on machal flaga austryjacka :evil:
jestem patriota i bardzo sie zdenerowalem gdy sie o tym dowiedzialem...
ale skoro machal flaga polska z logami sponsorow powinien przeprosic publicznie wszystkich polakow :?


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2004, 19:33

No niestety taka jest prawda. Reklamy i pieniądze od sponsorów grają wielką role w dzisiejszym sporcie. Wszędzie ich loga muszą być widoczne. Ale żeby na fladze?? Oj Kuttin Kuttin. Nawet jesli on coś osiągnie z Małyszem to lepszy od Apoloniusza on i tak nie będzie. Zresztą Austryiak to co mu tam nasza flaga. Nie lubie gościa. Powinien był zostać Tajner.


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2004, 19:42

to jest nie do pomyślenia. ostatnio chyba weszła ustawa, o "używaniu godła i flagi narodowej do przeznaczonych celów". może nie wszyscy słyszeli, ale miało być coś takiego, że nawet na mecze narodowe nie można było zabierać flagi polskiej. a to, co Kuttin zrobił to zbesztanie narodu polskiego. teraz jego przeprosiny nic nie dadzą. moim zdaniem, powinien odejść...


hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 17:32

A co najlepsze sponsor ktorego logo widnialo na fladze twierdzi ze wcale nie kazal zrobic takiej flagi...tak...pewnie Kuttin nie mogl spac w nocy wiec wział igle, nici i sobie haftowal przez cala noc... 8)


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 18:04

Michal17 pisze:To jest ŻENADA!! Brak mi słów. Logo sponsora na fladze narodowej...
Kuttin jest Austriakiem i widocznie dla nich symbole narodowe nie sa tak wazne ja dla nas Polaków!! Mógł z kimś to skonsultować...
Cos mi sie wydaje ze "przerobiona" Austriacka flaga by nie pomachal, a tak to sobie pomyslal... Polska, phiiiiiiii.


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 22:28

Gdzie u takich ludzi jest poszanowanie barw nardowych??? Rozumiem, że nie jest Polakiem, ale jakiś szacunek powienien byc!!! Jeśli chce to niech macha sobie flagą Austrii z logiem Tamoila!!!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2004, 23:12

Komprotmitacja ,Żenada mógłbym tak bez końca ale co tam przecież jest Austryjakiem więc może bluzgać na czyjąś flagę Sponsor śmierdzi komerchą no ale jestem Patryjota nie :wink:


stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2004, 00:42

ej ej ej o ile sie nie myle to nie kazdy kołcz macha flagą narodowa swojemu zawodnikowi wiec nie koniecznie trzeba to traktowac jak NARODOWE BARWY ale bialo czerwony kawalek materialu na ktorym moglo sie znalezc cokolwiek innego ale z drugiej strony jesli juz kuttin chciał robic reklame to mogl znalezc material w innych kolorach niz bialoczerwone
faktfaktem ze glupio wyszlo zwlaszcza jesli kuttin sam zamiescil tam to logo jako na polskiej fladze a nie kawalku bialoczerwonego materiału


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2004, 21:45

Polski Związek Narciarski nałożył na trenera kadry polskich skoczków Austriaka Heinza Kuttina karę w wysokości 5 tysięcy złotych za samowolne używanie polskiej flagi z naszytą reklamą podczas konkursu Pucharu Świata w Kuusamo.
wiecej: http://sport.onet.pl/1019996,wiadomosci.html

I bardzo dobrze !!!!!
Miejmy nadzieje ze takie cos juz sie nie powtorzy.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2004, 21:49

co to było przy jego zarobkach? niech dowalą taką karę, że na drugi raz nawet by nie pomyślał nad czymś takim...


Dario

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2003
Posty: 36
Rejestracja: 16 października 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2004, 21:52

A pamiętacie jak kiedyś (nie pamiętam już dokładnie jaki to był mecz) polska reprezentacja wyszła na odegranie hymnu w dresach z reklamami? I Dudek trzymał rękę na piersi na której nie było orzełka tylko logo jakiejś firmy...


ODPOWIEDZ