oddajcie qualitke!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 16:38

otoz z zabraniem mi rangi moderatora, liczylem na powrot mojej quality a tu przykra niespodzianka.
chyba fakt iz napisalem ze swieczki sa kretynskim zwyczajem, nie dyskredytuje mnie jako q-mana.
no chyba oczywiscie ze ukochani administratorzy z zupelnie innych powodow pozabierali mi moje rangi.
reasumujac: oddajcie mi qualitke!Obrazek lub podajcie przyczyny tegoz stanu.
ps. pytalem o to podczas chatu ale nie otrzymalem satysfakcjonujacej odpowiedziObrazek


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 16:41

Twoje zachowanie coraz bardziej mnie utwierdza w przekonaniu ze nie nadajesz sie na moderatora.
Po co ci qualitka skoro niedlugo spowrotem masz byc modem...? Na pokaz???


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 16:52

czy bede modem nie wiadomo.
wiem ze nie jestem zbyt "popierany" przed administratorow forum, wiec moze byc to ciezkie.
ja sie nie nadaje na moderatora? w mojej, i nie tylko mojej bylem jednym z lepszych, wiec sie chyba jadnak nadaje Obrazek
a qualita to zawsze qualita Obrazek


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 16:57

W takim razie załóż swoj ruch i wyjdz z protestami na ulice. A najlepiej postaraj sie o poparcie w rządzie. To ostatnio modne. Nawet Ukraincy je otrzymali.

Ps. Chyba lepiej zebys rzeczywiscie troche odpoczal...
ps2. Nogi od tego tupania jeszcze ci sie nie zmeczyly?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 16:57

według mnie moderatora powinni wybierac sami użytkownicy, oni sa na forum najwazniejsi.
Po co ci qualitka skoro niedlugo spowrotem masz byc modem...? Na pokaz???

to po co odbierac i zaraz potem dawac??


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 17:00

Sprawa jest prosta. Odebrano Ci prawa moderatora, ponieważ Twoje zachowanie nie pasowało nie tylko do moderatora, ale także w ogóle do użytkownika forum. Stąd prosty wniosek, że taka osoba nie może być Qualita.


Obrazek
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 17:03

swiergot, kochanie a ktore wypowiedzi sprawily ze przestalem byc qualita juventino ?
martinku nawet nie wiesz jak dlugo potrafie tupac!
a z rzadem dogadywac sie nie bede bo to komuchy.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 17:08

http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... ht=#129904
To chyba za ten temat nie jesteś już modem. Twoje zachowanie wzkazuje, że już nie powinieneś wrócić na tą funkcję. NIE DLA RYBEQA


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 17:09

Nie no musze sie tu wypowiedziec bo nie wytrzymam ..... :evil:
Zachowanie Rybeq jest zenujace ...... (nie chce tu nikogo obrazac) !!!!!!
Ale to co on tu pisze w tym temacie i wogole ten caly temat jest moim zdaniem bezsensowny i utwierdza mnie tylko w przekonaniu iz Rybeq nie ma prawa byc ponownie moderatorem bo w moich oczach na to po prostu nie zasluguje :evil: Na znaczek Q tez nie i jak wogole mozna sie tego publicznie domagac :?
Rybeq co to ma byc..... ???? Czy tak sie zachowuje ktos kto ma byc przykladem dla innych ????? Bo mnie sie wydaje ze nie !!!!!!!

Sory ze tak ostro ale musialem to napisac :?
pozdrawiam


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 17:13

Trzeba trochę Rybqa usprawiedliwić jest rozzalony jeszcze za ten numer z odebraniem mu modowania i chłopak teraz ciśnienia robi, typu oddajcie mi qualitke. Tylko inna sprawa, że gdyby zachował się z godnością przeprosił, a nie robił głupie podpisy typu: ucze sie elastycznosci, albo oddajcie q rybqowi to nikt by nie miał zastrzezen zeby do swojej dawnej roli jak mod powrócil.
Widzisz Rybeq przez takie teksty tracisz w oczach "zarządu" i użytkowników - u mnie straciłeś wiele. tuptuptup.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 17:18

Quallita to o ile sądze nie jest zwykły juventinho tylko ktoś więcej tak?? Kto ma teraz na forum tą Qualitę bo jeszcze się nie spotkałem z tym?? Wyjaśnijcie mi to.
A co do Rybeq to jeszcze z tydzień temu wydawało mi się że jest spoko i może się poprawić, zresztą ja do niego żadnych pretensji nie miałem, ale po tym co teraz tu pisze domagając się jeszcze tej Quality to w moich oczach spadła jego wartośc jako użytkownika.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 17:20

DamKam pisze:Nie no musze sie tu wypowiedziec bo nie wytrzymam ..... :evil:
Zachowanie Rybeq jest zenujace ...... (nie chce tu nikogo obrazac) !!!!!!
Ale to co on tu pisze w tym temacie i wogole ten caly temat jest moim zdaniem bezsensowny i utwierdza mnie tylko w przekonaniu iz Rybeq nie ma prawa byc ponownie moderatorem bo w moich oczach na to po prostu nie zasluguje :evil: Na znaczek Q tez nie i jak wogole mozna sie tego publicznie domagac :?
Rybeq co to ma byc..... ???? Czy tak sie zachowuje ktos kto ma byc przykladem dla innych ????? Bo mnie sie wydaje ze nie !!!!!!!

Sory ze tak ostro ale musialem to napisac :?
pozdrawiam
Rybeq jak czyta takie wypowiedzi to się śmieje. Prowokuje was a wy sie dajecie :lol: A jeżeli Rybeq nie jest już qlowcem to moze ja przejme jego Qlke :?: :roll: :twisted: :twisted: :wink: A tak wogóle to jak mu wszystko odbieracie (mod, Qualita) to ja proponuje zabrać mu również range Juventino :lol: :lol: <joke>
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2004, 17:21 przez Ultras, łącznie zmieniany 1 raz.


lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 17:21

nie mam nic do Rybeq'a :D rozumiem go jest wkurzony :P ze nie jest modem i chcialby miec aby ten znaczek Q 8) a nie byc "zwyklym" musi troche wyluzoac i nie przesadzac pozdro


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 17:41

Andrewtbg pisze:według mnie moderatora powinni wybierac sami użytkownicy, oni sa na forum najwazniejsi.
Jak tak bardzo chcesz, to wybierz sobie moderatora. Zapisz jego nick na karteczce, zroluj i.... schowaj do kieszonki.

Temat wedlug niepotrzebny. Rybeq... Brak "q" to raczej nie przypadek, tylko celowe zachowanie administratorow. Ogolnie cala sprawa z Rybeqiem, uwazam za niepotrzebna. Mogliscie, drodzy administratorzy, zalatwic ją po cichu...


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 18:12

Oj Rybeq nie rob z siebie pajaca, bo to co wyprawiasz przez ostatnie 2,3 tygodnie chyba wszystkich dziwi :? Wraz z przyznaniem Ci praw moderatorskich wszyscy byli za (wczesniejsi Modzi i Admini), nikt nie mial do Ciebie zadnych pretensji. Ale niestety (albo stety :? ) po przyznaniu Moda zmieniles sie! I to na gorsze! Wyzywasz polowe userow na tym forum od dzieci, a sam nim jestes, dowodzac to swoim zachowaniem.

A sprawa 'Q', to dowiodles swoim zachowaniem na jaka zaslugujesz...
Rybeq pisze:w mojej, i nie tylko mojej bylem jednym z lepszych, wiec sie chyba jadnak nadaje
wiedz, ze tylko w Twojej


ODPOWIEDZ