100000 postów na Forum JuvePoland !!!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 20:13

To historyczna chwila na JP. Mój post jeśli dobrze liczę jest 100000 na tym forum. Brawo, Brawo i wszystkiego najlepszego dla Adminów i Modów - oby tak dalej, kto wie może kiedyś uda się komuś napisać milionowy post na forum?? Tego Wam życzę i jeszcze tego by ilość postów przełożyła się na jakość :D.
Ah nie żałuje ani miunty spędzonej na forum/chacie/czy stronce JP, bo NAPRAWDE BYLO WARTO, a te wszystkie kłótnie i nieporozumienia, które tu miały miejsce zostawmy za sobą i wkroczmy wreszcie w nową erę dla tego forum - o tak - Nuovo Forum JP, heh. Dzieki Wam wszystkim, którzy stworzyli tu rodzinną atmosferę i cóż mogę napisać jeszcze - to piękne. Może zróbcie Martinowi i spółce prezent i przeczytajcie regulamin !!

A teraz zróbmy małe podsumowanie:
- Zbliżamy się wielkimi krokami do 5000 tematu.

- Najwięcej postów napisali: Biggi, Ti_Amo_Juventus_Dragon i kouba

- Najwięcej użytkowników zarejstrowało się w listopadzie 2003 roku - 841 ich było :)

- Najwięcej razy odpowiadaliśmy na tematy: "malo nas", "internet football quiz" i "najbardziej znienawidzony klub"

- Najwięcej razy odwiedzane tematy: "malo nas", "Pokaż swoją twarz", "Quiz: Pierwsza edycja"

Jeśli ktoś jest rządny dokładnych i precyzyjnych statysyk to niech sobie odwiedzi: http://www.juvepoland.com/forum/statistics.php

No tak nam tu "setka" już walnęła, więc zobaczmy jak to się ma do innych stron o juve w Polsce:
- juventus.ys.pl - ponad 3 600
- juventus.webd.pl - ok 40 postów (słowem - czterdzieści)
- juve.pilka.pl - ok. 7840 postów.

Razem to daje: ok. 11 500 postów. czyli (11,5% w stosunku do forum JP)

Inne strony o Juve nie mają forum, a przynajmniej takowych nie znalazłem więcej (sprawdziłem 24 strony o Juve)


A teraz napiszę jak jest z ilością postów na forach innych klubów:

- blaugrana.pl - ok. 62 330 postów
- realmadrid.pl - ok. 39 000 postów
- acmilan.pl - ok. 31 000 postów.
- asroma.pl - ok. 9 500 postów

Jak widzimy forum JP prezentuję obecnie formę zbliżoną do formy Juve i zostawia "przeciwników" daaaleko w tyle. Inna sprawa, że na blaugranie zarejstrowało się 6 razy mniej użytkowników, więc 40 tysięcy przewagi nie jest jakąś ogromną liczbą.

Podsumowanie: Forum jest chyba największą zaletą JP, to tu tysiące kibiców Starej Damy rozmawiają na tematy związane z ich ukochanym klubem, wymienia się poglądami, gdyby jeszcze podniósł się poziom wypowiedzi co poniektórych użytkowników moglibyśmy być dumni niczym pawie (ale myślę, że i tak możemy być).

Apel: W związku z tym, że ta magiczna bariera została przez nas przekroczona wnoszę taki mały apelik, żeby czytać regulamin i przestrzegać go, a swoje wypowiedzi po napisaniu jeszcze przejrzeć i zastanowić się czy nie obrazimy nimi żadnego z użytkowników (pamiętajcie, że tutaj wypowiadają się też fani innych klubów) i co najważniejsze czy wszystkie owy post spełnia warunki jakie są określone przez adminów i moderatórów.

Nie jestem hippisem, nie rozrzucam kwiatków na podłogę, a co ważniejsze nie krzycze peace & love pisząc ten temat. Ja Was proszę o wzajemny szacunek, a to nie wiele, sam wczoraj oparłem się i po napisaniu steku bluzg (ale z umiarem, nazwijmy to raczej konstruktywną krytyką:D ) na BiancoNerri_ po przeczytaniu stwierdziłem, że mogę go tym urazić i niepotrzebnie sprowokować do kłótni, więc zamiast WYŚLIJ wcisnąłem X i po sprawie - niepotrzebny nikomu spór został zniwelowany zanim jeszcze powstał.

Pozdrawiam.

-
P.S. Nie, to nie nabijanie. :D
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2004, 02:34 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


juvetar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 113
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 20:16

Hehe, niestety, troszkę za bardzo się pospieszyłeś :D .


-= UNIA Tarnów żużlowym DMP 2004 i DMP 2005 !!!! =-
(Już coraz mniej, ale ciągle...) Ciężki jest los kibica Interu Mediolan => |LICZNIK|
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 20:19

Nie bardzo na liczniku było dokładnie 99999 jak wysyłałem :D zresztą to nie ma znaczenia - sam fakt jest istotny. POZDRAWIAM.
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2004, 02:34 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 20:39

spooko jeszcze dojdziemy do 200000 :-D


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 20:40

juvetar pisze:Hehe, niestety, troszkę za bardzo się pospieszyłeś :D .
Ten znowu..... Ale w sumie troszeczke te forum by stracilo gdyby Nie JuveTar... Nie bylo by tych pieknych klotni zwiazanych z Zuzlem :P A wracajac do tematu to bardzo mnie cieszy to iz Forum naszego najwspanialszego klubu na swiecie tak sie rozszerzyło..... Gratuluje i mam andzieje ze wkoncu dojdziemy do 1mln... Pozdro... :P


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 20:43

fajnie, że dożyliśmy takiej liczby postów, ale gdzie jest ten licznik, bo nie mogę znaleźć?


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 20:45

Otwórz Forum i zjedź na dół pod działami. :D
Będzie KTO JEST NA FORUM i tam to już pierwsza linijka.
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2004, 02:35 przez Łucja, łącznie zmieniany 2 razy.


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 20:45

Co tu dużo mówić wszyscy wiedzą jak tu jest, możemy razem "popłakać" nad formą Juve jak to było w tamtym sezonie razem się cieszymy ze zwycięstw, często się spieramy, czasami nawet kłucimy, ale potem wszystko idzie w niepamięć przecież jesteśmy kibicami Juve i niemożemy się na siebie obrażać, bo tworzymy "Polską rodzinę kibiców Juve", uwielbiam tu zaglądać zarówno na stronę jak i na forum.
Jeżeli chodzi o mnie to mam jeden cel, chciałbym być lepszym użytkownikiem forum, bo jak na razie nie zaliczam się do najlepszych, ale spróbuję to zmienić, mam nadzieję że się uda.
Co tu dużo gadać wszyscy jesteście najlepsi tworzymy wspaniałą atmosferę, a potwierdzeniem tego jest to że bardzo wielu użytkowników bardzo chętnie tu zagląda i bardzo chętnie się wypowiada co potwierdza ten jubileusz, bardzo się cieszę że mogę na tym farum razem z wami być, że jestem kibicem Juve...


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 20:47

Białas mozesz go znaleźć w statystykach.
A ty juvetar czy to takie ważne że to ty czy ktoś inny napiał 100000 post. to głupota żeby się prześciagać w napisaniu posta.
Najważniejsze przecież jest to ze taka liczba o czymś świadczy. Jesteśmy częscią wspaniałego forum i możemy byc z tego dumni.


Obrazek
juvetar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 113
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 21:19

FanJuventusu pisze:Ten znowu..... Ale w sumie troszeczke te forum by stracilo gdyby Nie JuveTar... Nie bylo by tych pieknych klotni zwiazanych z Zuzlem :P
Byłaby to niepowetowana strata.
Pięknych kłótni? :lol: To przypominało raczej walenie grochem o ścianę.


W poscie numer 100.000 napisałem, że postu numer milion doczekamy się za około 15 lat. Jak się sprężycie, to może nawet już za 10 8) .
Wymieniony wcześniej mój jedynie prawdziwy jubileuszowy post został perfidnie zablokowany przez tutejsze kierownictwo, które jak widać nie jest wolne od korupcji i z wiarygodnych źródeł wiem, że tutejsze łoperatory (defloratory... eee moderatory.... wszystko jedno jak ich tam zwą :twisted: ) przyjęło butelczynę zeszłorocznego szampana Piccolo i trzy kartony wina marki "Wino" (wina kupionego w przecenie, bo z ukraińskiej dostawy) od pewnego użytkownika w zamian za współudział w szeroko zakrojonym spisku, którego ofiarą staliście się Wy, drodzy użytkownicy tego forum. Ale prawdy nie ukryją nawet takie przyziemne chwyty :D .

Nie byłbym sobą, gdybym na koniec nie zapodal złośliwego dowcipu - w sam raz na długą zimę (edycja 2004/05):
WTS mistrzem jest.

oczywiście z dedykacją... zainteresowany wie :D Opcjonalnie można zmienić WTS na CKM, wedle uznania.
:twisted:


-= UNIA Tarnów żużlowym DMP 2004 i DMP 2005 !!!! =-
(Już coraz mniej, ale ciągle...) Ciężki jest los kibica Interu Mediolan => |LICZNIK|
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 23:40

Lucid_Dreamer pisze:- blaugrana.pl - ok. 62 330 postów
- realmadrid.pl - ok. 39 000 postów
- acmilan.pl - ok. 31 000 postów.
- asroma.pl - ok. 9 500 postów
Jacy kibice taki klub. :D Zaskakujące, że tak stosunkowo nie wiele postów jest na forum Realu. Przecież to chyba Real ma mimo wszystko najwięcej kibiców. Każdy kto nie ma swojego zdania kibicuje temu kto wygrywa.(hehe co do Realu to staje się to już nieprawdziwe!) A poza tym któż nie kocha Becksa?? :D :D

Lucid_Dreamer pisze: Jak widzimy forum JP prezentuję obecnie formę zbliżoną do formy Juve i zostawia "przeciwników" daaaleko w tyle.


Heh ciekawy kto pierwszy spuchnie?? :lol: a tak na poważnie to całe to forum to jest naprawdę wielka rzecz. Odkąd tu trafiłem kocham Juve jeszcze mocniej!! (o ile to możliwe 8) )


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 00:16

Supersonic pisze: Zaskakujące, że tak stosunkowo nie wiele postów jest na forum Realu. Przecież to chyba Real ma mimo wszystko najwięcej kibiców. Każdy kto nie ma swojego zdania kibicuje temu kto wygrywa.(hehe co do Realu to staje się to już nieprawdziwe!) A poza tym któż nie kocha Becksa?? :D :D
To nic! Oni mają 21782 zarejestrowanych użytkowników, a tylko 38963 wiadomości - śmiech na sali. Nas jest ok. 3,5 raza mniej, a napisaliśmy 2,5 razy wiecej postów. TO SIE NAZYWA FORUM. :D


Ja nie kocham becksa :wink: ale jestem wyjątkiem, który potwierdza regułę, więc się nie przejmujcie :D
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2004, 02:35 przez Łucja, łącznie zmieniany 1 raz.


Marezmo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 00:41

No piękne liczby, naprawdę wszystko fajnie...
Szkoda tylko, ze ilość użytkowników (tak samo jak ilość postów) nie idzie w jakość - patrz Rekiny Internetu :?


stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 07:28

Jezeli sie zepniemy to za jakis spory czas bedzie milion!! A juz z okazjii tego 100.000 trzeba bedzie sie wybrac na browarka:D a jak milion to hoho :D


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 listopada 2004, 08:05

Ja też cię bardzo ciesze że mamy taki wspaniały jubileusz :D Nie długo 1 mln może ja go napisze :wink: :?: Odkąd jestem na forum to się bardzo ciesze że jestem kibicem JUVE i uczestnikiem tego forum


ODPOWIEDZ