Dudek

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 16:37

Jerzy Dudek jest zadowolony ze swej gry przeciwko Francji. Bramkarz Liverpoolu przyznał, że w pierwszej połowie biało-czerwoni popełnili kilka ważnych błędów, ale ostatecznie cały zespół potrafiłcało wyjść z opresji, jemu zaś udało się kilka razy powstrzymać rywali.

Golkiper przyznał, że brak mu "ogrania" w lidze, ale nie poddaje się i optymistycznie liczy, że wkrótce uda się wywalczyć miejsce w składzie The Reds.

Dudek po meczu spotkał się z Arsene Wenger, trenerem Arsenalu. Szkoleniowiec nazwał Polaka "bohaterem meczu".

źródło: http://www.kadra.pl/index.php?strona=news&id=17293

Mnie bardzo martwi sytuacja Dudka w Liverpoolu, jest dużo lepszy od Kirklanda a to jednak Anglik stoi w bramce. Mówi się że najpierw Houlier a teraz Benitez robią to pod naciskiem prasy która go widzi jako przyszłego reprezentacyjnego bramkarza Anglii, ale to jest nie sprawiedliwe, na bramce powienien stać lepszy a nie ten któryego chce prasa, on się nam tam zmarnuj, pozatym on pokazał w meczu z Francją że świetnie broni, ale napewno byłby jeszcze lepszy gdyby regularnie grał.
Powinien odejść ale ja się zastanawiam gdzie, bo wszystkie klasowe zespoły które liczą się w Europie mają klasowych bramkarzy, Real ma Casillasa, my may Buffona, Milan ma Didę, Inter ma Toldo, Bayern ma Kahna a dalej już smi się nie chce mi się wymienieać. Jednak są kluby w których Dudek mógłby grać, napewno w Arsenalu który ma Lehmana ale on chyba nie broni tak dobrze jak Jurek, ManU ma tego Amerykanina ale on okazał się kolejną klapą, ale do Manu nie wiem czy by było dobrze bo każdy bramkarz który do nich przechodził ostatnimi lat powtem puszczał szmaty a dobrym przykładem jest Barthez, Borussia ma Warmuza a i on chyba nie jest najlepszy.
Według mnie najlepiej jakby odszedł do Arsenalu, jest to bardzo dobry zespuł który jest ofensywny czego świadectwem jest to ze w 14 meczach strzelili 38 goli, jednak jak wiadomo z obroną w Arsenalu nie jest najlepiej stracili 18 bramek, napewno jednym z ogniw które można by było wymienić byłby właśnie ich bramkarz Lehman.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 16:50

Mysle ze powinien zwiewać z Liverpoolu. Kirkland jest promowany na siłe ze względu na szukanie bramkarza w reprezentacji Anglii i nikt nie patrzy na forme Dudka.Jak kazdy miał swoje gorsze występy ale nadal jest to bramkarz światowej klasy. Ale takie siedzenie na ławie nikomu nie pomoglo dlatego uwazam ze powinien odejsc do innego klubu,ale broń Boże do słabszego - bo na taki nie zasługuje. Ostatnio Kirkland dostał wysoką note (chyba 7) mimo puszczenia 2 bramek.Nie wiem jak sie poza tym prezentowałale ale mysle ze Dudkowi nie dali by tyle za taki sam wystep ze wzgledu tylko na bramki.Znajduje sie on w sytuacji niesprawiedliwej dlatego Jurek- uciekaj z Liverpoolu.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 17:39

Jerzy Dudek to mój ulubiony polski piłkarz i bardzo się ciesze z jego występu przeciwko Francji ale martwie tym co się dzieje w Liverpoolu. Zeby nie wiem jak dobrze bronił Dudi to i tak w bramce styanie Chris bo jest anglikiem. To nie jest dobra sytuacja dla Jurka. Sam Dudi mówi że bardzo by jeszcze chciał zostać w Liverpoolu ale jako pierwszy bramkarz. Chyba jego niedoczekanie :( ADAMJUVENTUSPL piszesz że każdy najlepszy zespół ma klasowego bramkarza. A nie każdy!! Bo sobie zobacz kto stoi w bramce Barcy. Młodzian którego Jurek bije na głowe. Dgyby Jurek przeszedł do kataloni a były takie spekulacje to bym się bardzo cieszył, a prędzej go widze w PSG. Poczekamy - zobaczymy jak to się potoczy :D Oby dobrze dla JERZEGO :D


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 19:43

No tak po meczu z Francja Jurek pokazał że jest doskonałym bramkarzem , oraz że jest w cudownej formie . Bardzo go niedoceniaja w tym Liverpoolu Dudek jest w życiowej formie a Kirkland nawet nike wiem z jakiego kraju pochodzi. Wenger miał racje z tym bohaterem bo Polak wtedy bronił wyśmienicie. Dudek musi wejsć do pierwszej jedenastki Liverpoolu inaczej niech mysli o zmianie barw klubowych


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 20:04

leniup pisze:ADAMJUVENTUSPL piszesz że każdy najlepszy zespół ma klasowego bramkarza. A nie każdy!! Bo sobie zobacz kto stoi w bramce Barcy. Młodzian którego Jurek bije na głowe. Dgyby Jurek przeszedł do kataloni a były takie spekulacje to bym się bardzo cieszył, a prędzej go widze w PSG. Poczekamy - zobaczymy jak to się potoczy :D Oby dobrze dla JERZEGO :D
Troszeńkę się mylisz. Mój brat jest kibicem Barcy i widze dosyć często interwencje bramkarza Barcy Valdesa, mogę cię zapewnić że on już jest klasowym bramkarze, a jakby przeszedł do Barcy to by go pewnie spotkało to samo co w Liverpoolu, bo Valdes to przyszłość Barcy i zapowiada się że bedzie zagrożeniem dla Casillasa w reprezentacji Hiszpani. Myślę że jego przejście do Barcy to złe rozwiązanie.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 20:36

Pelson pisze:No tak po meczu z Francja Jurek pokazał że jest doskonałym bramkarzem , oraz że jest w cudownej formie .
Tutaj bym się niezgodził. Jeżeli by rzeczywiście w takowej był to grałby w Liverpoolu!! Oprócz tego, że zagrał bdb z Francją i miał kilka przebłysków w reprezentacji to jednak na ławke powędrował niejako na własne życzenie (m.in. za CL). Nie twierdze przy tym, że Kirkland jest lepszy ale Kirkland ma za sobą media...

Dudek powinien odejść tylko wtedy kiedy będzie widział, że Kirkland gra niezależnie od jego dyspozycji... póki co tak nie jest


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 22:27

ADAM może i przejście Dudiego do Barcy to rzeczywiscie złe rozwiązanie ale Barca już od dawna ma kłopoty z bramkarzami. Nadziejeą miał być przecież Rustu który się nie spisał i puścił klika szmta więc się z nim pożegnano. To samo z Bonano też szybko się rozstał. Valdes mimo młodego wieku broni nieźle ale zdarza mu się też popełniać proste błędy. I nie jest Casillasem :wink: Myśle że Valdes również nie wytrzyma długo w Barcelonie bo tam jakoś coś się z bramkarzami niedobrego zawsze dzieje. Pisałem już że Dudim zainteresowany jest i to bardzo PSG po tym ostatnim naszym meczu i myśle że z jednej strony straci bo Liverpool jest lepszy niż paryżanie, ale z drugiej strony zyska tam przechodząc bo będzie pierwszym bramkarzem. Wybór należy do niego :D


Obrazek
juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 12:14

Po pierwsze musze sie mocno uderzyc w piers i przyznać, że się myliłem co do niego. Wydawało mi sie, że jest juz albo skończony albo był mocno przereklamowany, ale to co pokazał w ostatnich meczach reprezentacji.... szacuneczek :D i tylko ręce opadają, że Kirkland jest dalej nr1.
ADAMJUVENTUSPL pisze:Real ma Casillasa, my may Buffona, Milan ma Didę, Inter ma Toldo, Bayern ma Kahna a dalej już smi się nie chce mi się wymienieać. Jednak są kluby w których Dudek mógłby grać, napewno w Arsenalu który ma Lehmana ale on chyba nie broni tak dobrze jak Jurek, ManU ma tego Amerykanina ale on okazał się kolejną klapą, ale do Manu nie wiem czy by było dobrze
Jeżeli chodzi o toldo i Kahna to sie nie zgodze. Toldo ostatnio gra beznadziejnie i nie jest już niekwestionowanym nr 1 w Interze, ostatnio częściej w pierwszym składzie gra Alberto Fontana, który jest dość wiekowy i Toldo jest jednym z winnych słabej postawy Interu w tym sezonie. W związku z czym Inter poszukuje następce dla Toldo mówi sie o Frey'u ale kto wie moze Jurek :wink:
Co do Kahna jak go nie lubie to trzeba mu przyznać, że miał okres, w którym był nr1 w Europie ale to co teraz robi to.... Moim zdaniem ma miejsce w pierwszym składzie bardziej za zasłogi niż za forme.
Jeżeli chodzi o MU to sam Dudek zamknął sobie tą droge wypowiedziami w stylu, że do MU nie pójdzie bo kibice Liverpoolu i MU sie nie lubią.
Natomiast uważam, że najlepszą opcją byłoby dla niego przejście do Arsenalu bo to dobrze prowadzony i poukładany klub. Czytałem pare dni temu na onecie, że Szpakowski po meczu z Francją rozmawiał z Wengerem i zapytał go o ewentualny transfer Dudka, ale francuz usmiechnął się tylko i odpowiedział bez kometarza. Kto wie może jest coś na rzeczy.


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 13:28

BIGGI pisze:Mysle ze powinien zwiewać z Liverpoolu. Kirkland jest promowany na siłe ze względu na szukanie bramkarza w reprezentacji Anglii i nikt nie patrzy na forme Dudka.Jak kazdy miał swoje gorsze występy ale nadal jest to bramkarz światowej klasy. Ale takie siedzenie na ławie nikomu nie pomoglo dlatego uwazam ze powinien odejsc do innego klubu,ale broń Boże do słabszego - bo na taki nie zasługuje. Ostatnio Kirkland dostał wysoką note (chyba 7) mimo puszczenia 2 bramek.Nie wiem jak sie poza tym prezentowałale ale mysle ze Dudkowi nie dali by tyle za taki sam wystep ze wzgledu tylko na bramki.Znajduje sie on w sytuacji niesprawiedliwej dlatego Jurek- uciekaj z Liverpoolu.
I tu sie z taba zgodze w 100% Jerzy jest pilkarzem swiatowego formatu i napewno nie zaslogoje na gre na lawce! Jurek powinien oddejs do klubu podobnie renomowanego co Liverpool!! MYsle ze Poradzil by sobie w Bayernie Monachium gdzie Pozycja Oliviera Kahna bardzo ale to bardzo slabnie! Dudek nie powinien wracac do Poslki! Bo slyszalem ze ma taki zamiar;/;/ Ale to pewnie jedanz najwiekszych Plotek!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 14:07

Supersonic pisze:
Pelson pisze:No tak po meczu z Francja Jurek pokazał że jest doskonałym bramkarzem , oraz że jest w cudownej formie .
Tutaj bym się niezgodził. Jeżeli by rzeczywiście w takowej był to grałby w Liverpoolu!! Oprócz tego, że zagrał bdb z Francją i miał kilka przebłysków w reprezentacji to jednak na ławke powędrował niejako na własne życzenie (m.in. za CL). Nie twierdze przy tym, że Kirkland jest lepszy ale Kirkland ma za sobą media...

Dudek powinien odejść tylko wtedy kiedy będzie widział, że Kirkland gra niezależnie od jego dyspozycji... póki co tak nie jest
Kolego, czytaj dalej posta a nie będziesz musiał mnie cytować i krytykować


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 20:56

Pelson pisze:
Supersonic pisze:
Pelson pisze:No tak po meczu z Francja Jurek pokazał że jest doskonałym bramkarzem , oraz że jest w cudownej formie .
Tutaj bym się niezgodził. Jeżeli by rzeczywiście w takowej był to grałby w Liverpoolu!! Oprócz tego, że zagrał bdb z Francją i miał kilka przebłysków w reprezentacji to jednak na ławke powędrował niejako na własne życzenie (m.in. za CL). Nie twierdze przy tym, że Kirkland jest lepszy ale Kirkland ma za sobą media...

Dudek powinien odejść tylko wtedy kiedy będzie widział, że Kirkland gra niezależnie od jego dyspozycji... póki co tak nie jest
Kolego, czytaj dalej posta a nie będziesz musiał mnie cytować i krytykować
Zapewniam Cie, że czytałem, ale żeby się utwierdzić przeczytałem jeszcze raz i jakoś nie widzę związku. To że Ty mówisz, że Dudek zdecydowanie powinien być nr.1 w Liverpoolu, a ja odpowiadam, że niekoniecznie to nie oznacza, że ja Cie krytykuje. Takie jest po prostu moje stanowisko a Ty wcale nie musisz się z tym zgadzać!
Pozdro dla Ciebie :wink:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 11:52

Sytuacja rzeczywiscie nie jest za wesoła,zwłaszcza,że Kirkland gra solidnie i nie popełnia błędów.Nigdy nie uważałem Anglika za znakomitego bramkarza,tylko co najwyżej za solidnego,ale widocznie ta solidność wystarczy Benitezowi.Dudek jak do tej pory zachowuje spokój i cierpliwość,ale jeżeli sytuacja nie zmieni się to będzie musiał szukać nowego klubu.Niektórzy wymienili wśród ewentualnych przyszłych pracodawców Dudka takie klubu jak Arsenal i Barcelona,ale jestem przekonany,że trenerze y włodarze tych klubów są zadowoleni zarówno z Lehmana jak i z Valdesa.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2004, 17:50

BIANCONERI pisze:Sytuacja rzeczywiscie nie jest za wesoła,zwłaszcza,że Kirkland gra solidnie i nie popełnia błędów.
no i jak na zawolanie kontuzja i glupi blad Kirklanda :D Malo kiedy sie ciesze z kontuzji jakiegokolwiek zawodnika, to w tym wypadku jest inaczej. Najpierw blad z Evertonem, teraz lekka kontuzja plecow. To jest ogromna szansa dla naszego reprezentanta. Powinien teraz udowodnic swa wyzszosc nad Kirklandem i na dluzej zagoscic w bramce Liverpoolu. Mysle, ze nie stracil tej formy, ktora prezentowac w wystepach reprezentacyjnych i pokarze kto powinien byc podstawowym bramkarzem. W roli bramkarza jest tak niewdziecznie, ze zawsze trenerzy z gory wola ustalic kto jest tym 1. a kto 2. bramkarzem, a zmiany najczesciej sa przy powazniejszych bledach lub kontuzjach. Teraz zmiana 'warty' i to Dudek pokarze wszystkim na co go stac...


howik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2004
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 15:46

Mysle ze Dudek powinien z tamtad uciekac..trener pewnie bardzo lubi kirklanda i jego bedzie wystawiac na mecze :twisted: Dudek jak wielu z was powiedzialo jest zawodnikiem swiatowego formatu i nie moze sie marnowac..Z polskich pilkarzy lubie tylko Dudka i Sobolewskiego :D Zeby bylo jasne jestem obcokrajowcem


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2004, 15:50

ja czytałem dziś, że Dudek wraca do bramki, bo kolejnej kontuzji nabawił się Kirkland. ale zmiana może być wywołana słabą postawą Chrisa. podobno był bardzo krytykowany po ostatnim meczu ligowym i Benitez, aby nie podpaść kibicom zapowiedział, że w najbliższym meczu wystąpi Dudek...


ODPOWIEDZ