Kara dla Rybeq'a

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 23:33

Wkońcu ktoś zauważył, że ten koleś nie nadaje się na moderatora. Ile razy obrażał już użytkowników tymi swoimi postami, podpisami i wypowiedziami na chacie. Choćby ten podpis (skierowany do mnie): "Jesteś zerem". I jeszcze prymitywny i żenujący sposób na chacie się wszystkim chwalił : Patrzcie jaki mam podpis !!! Albo te głupie posty z cytatami (kłutnie- jego zdaniem to dyskusje), ciągnące się przez kilka stron. Szukasz na forum tylko okazji by kogoś powkurzać i obrazić. Może trzeba dla ciebie założyć temat: "Podyskutuj z Rybeq'iem" Mógłbyś się wyrzywać ile chcesz. Zastanawiam się wogóle w jaki sposób zostałeś tym modem. Ohh...szkoda słów :?


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 23:47

BiancoNerri_ pisze:Wkońcu ktoś zauważył, że ten koleś nie nadaje się na moderatora. Ile razy obrażał już użytkowników tymi swoimi postami, podpisami i wypowiedziami na chacie. Choćby ten podpis (skierowany do mnie): "Jesteś zerem". I jeszcze prymitywny i żenujący sposób na chacie się wszystkim chwalił : Patrzcie jaki mam podpis !!! Albo te głupie posty z cytatami (kłutnie- jego zdaniem to dyskusje), ciągnące się przez kilka stron. Szukasz na forum tylko okazji by kogoś powkurzać i obrazić. Może trzeba dla ciebie założyć temat: "Podyskutuj z Rybeq'iem" Mógłbyś się wyrzywać ile chcesz. Zastanawiam się wogóle w jaki sposób zostałeś tym modem. Ohh...szkoda słów :?
lol nic dodac nic ujac!
Tego posta cfaniaku mogles sobie darowac :>


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 01:44

kibice JUVE to jedna rodzina !! Wiec sie nieklucmy i nieobrazajmy musi byc harmonia :wink: Ja wiem w "glebi" ze Rybeg jest spoko i zawsze chcial jak najlepiej niezawsze mu to wychodzilo ale staral sie . On jest czlowiekiem i jak kazdy znas popelnia bledy.


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 02:48

Prawda jest taka, że Martin, Świergot i Oskar8 musieli podjąć jakieś kroki dlatego, że obecna sytuacja na forum jest tragiczna jakieś chore i bezsensowne wyrzuty z obu stron mają obecnie miejsce. Trzeba to przerwać. Moim zdaniem wogóle temat świetej pamięci Wadzgiegio (czy jakos tak) powienien zostac zamkniety, bo narastające tam emocje, kłótnie i konflikty teraz przeniosły się na inne tematy (świeczki, kara dla rybeqa). Obydwie strony mają rację i obydwie strony się mylą, tak samo jest z winą, która leży po obu stronach a przeciąganie liny "na swoje" nie ma sensu. Każdy z nas musi się pogodzić z funkcją jaką zajmuję na tej stronie i odpowiednio się do niej ustosunkować - użytkownik nie łamie praw, modzi i admini - nie dają kartek "na zapas" i "na wyrost". Pogódźmy się. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i nie ma znaczenia jaką rolę pełni na forum i ile ma postów - do błedów i pomyłek ma prawo KAŻDY. Musimy nauczyć sobie wzajemnie wybaczać i nie żywić do siebie urazy, bo zatracamy to o co walczyliśmy - o atmosferę koleżeńską, a nawet rodzinną. Userzy zamiast wyciągać "niesłusznie" dane kartki powinni zgłaszać to do Martina czy innych adminów, a nie "przypominać sobie" to na forum kiedy nadaży się do tego okazja. Modzi i Admini powinni być przykładem dla userów i nie łamać regulaminu w żaden sposób (nagminnie, bo raz czy dwa zdarzy się każdemu).
Kartonik to nie koniec świata, a tylko od nas zależy czy przyjmiemy go z godnością i wysuniemy z tego wnioski na przyszłość ( z takim zamierzeniem powastały właśnie ostrzeżenia), czy będziemy się wykłócać i bluzgać, że to nie nasza wina. Trochę obiektywizmu :wink: . A po za tym nie zawsze jest tak pięknie, że dostajemy to na co liczymy, czasem trzeba przełknąć tą gorzką pigułkę i iść dalej z podniesioną głową.

Mam nadzieje, że Rybeq szybko wróci na swoje miejsce i pomoże innym modom utrzymywać porządek na forum.
Nikomu się nie podlizuje, sam dostałem 3 kartki kiedyś, ale przyjąłem je i więcej takich błedów nie popełniłem. Mówicie, że na forum mamy wielką trójkę kontrowersyjnych modów: Tomka, Rybeqa i Rasi'ego, niektórzy z Was z tego powodu czekają tylko na kolejne urlopy dla nich, ale przecież wiele mamy tu postaci kotrowersyjnych, niejednoznacznych, które są "zwykłymi" użytkownikami, a przecież o wyrzucaniu Was z forum nikt nie myśli.
Szanujmy ludzi za to, że są "inni od nas", bo przecież jakbyśmy wszyscy byli tacy sami to świat nie miałby sensu. Mam nadzieję Rybeq, że się nie przejmiesz i wrócisz do moderatorowania (tak to się odmienia??) tej strony. A do Adminów: Zróbcie coś, żeby ta atmosfera wróciła na normalne tory bo robi się nieprzyjemnie :? . Pozdrowienia.


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 06:37

Witam,
po pierwsze jesli juz jest wyciagnieta ta sprawa na forum publiczne to moze by zostaly podane powody takiej decyzji?
Po drugie niestety w Polsce jest duzo ludzi ktorzy maja pewne opoznienia w rozwoju, pisza jak kretyni i nie kazdy chyba musi siedziec cicho i nie odpowiadac na posty tych osob. Mnie samemu sie krew scina czytajac niektore wypowiedzi i nie dziwie sie ze jak Rybeq mial mozliwosc to karal za nabijactwo albo uzywal ironii aby podkreslic czyjas glupote, a to chyba nie jest zabronione?
BiancoNerri_ Ty juz nie mow jak Ci zle i niedobrze, niektorzy pamietaja Twoj popis z wklejaniem postow z teg forum na forum Romy, poszedles wyplakac im sie w rekaw, teraz takie wypowiedzi :roll: yh.. no nic ja tam zycze Rybeq wszystkiego dobrego i powrotu do funkcji moda ( o ile bedzie chcial ja pelnic).
PS. mod to tez czlowiek wbrew pozorom.
pozdr


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 08:03

Pozwolcie iz teraz ja zabiore w tej sprawie swoj (pewnie malo znaczacy) głos.....
O tuz uwazam ze Rybeq ma poczesci racje ale tez nie pozostaje bez winny!! WIelokrotnie sie z nim zgadzalem ale tez czasami jego " decyzje" bardzo ale to bardzo mnie zaskakiwały :? Myśle ze ta kara to o wiele za duzo jak dla MODERATORA!! Juz mniejsze bany bo 5-cio dniowe dostaja unserzy za dostanie czerwonej kartki!! :P

P.S Placicie Rybeqowi za ten przymosowy urlop czy nie :D :D


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 08:41

Lucid_Dreamer pisze:A do Adminów: Zróbcie coś, żeby ta atmosfera wróciła na normalne tory bo robi się nieprzyjemnie :? . Pozdrowienia.
Mozemy zapewnic, ze z naszej zrobimy wszystko aby forum bylo jak najlepsze jednak bez wspolpracy uzytkownikow nic z tego nie wyjdzie. Dlatego obie strony powinny dolozyc staran bo w koncu to forum jest dla wszystkich a nie tylko dla adminow czy tylko dla userow.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 09:04

A tak nie jest
to moze jakis konkretny przyklad ?
który podnieca sie ze moze rozdawac karteczki i nabija sie z innych ??
moja tajemnica wyszla na jaw :( rybeq nie potrzebuje kobiety. rybeq da kartke i ma orgazm Obrazek
musisz się tłumaczyć ?
musze przedstawic swoj punkt widzenia. mialem to zalatwic w pz, ale uniemozliwiono mi to Obrazek
(widziałem już wiele jego kłótni np. z juveluckiem
z luckiem byla 1, zreszta nierozpoczeta przeze mnie.
Czy w tym poście znalazłeś ciąg "ograniczony kretyn"??..czy tylko ograniczony
od ciebie byl "ograniczony" od wolva "kretyn"
i co zbanujesz ich za wiek?
wyraz "dzieciaki" nie oznacza w kazdym wypadku mlodego czlowieka. dzieciak to dla mnie mlody nabijacz, krzykacz i krol dzialu "transfery".
I dobrze. Jeżeli naprawdę kochają Juventus to czemu mają miec to zabronione.
czy ja komus bronie ? nie.
napisalem tylko to co inni starali sie bardziej delikatnie ujac.
ze jego sarkazmy i ironie nie kazdy zrozumie.
swego czasu wraz z radkiem, biggim i tomkiem wkrecalismy ludzi ze jestesmy gejami. paru nazwalo nas "pedalami" i gorzej. czy sadzisz ze ktos sie tym przejol ?
uwazam Rybeq ze mogles sobie odpuscic ten komentarz,szczegolnie slowo "kretynskie" ktore w w/w temacie bylo po prostu nie na miejscu...
slowo "kretynski" napewno bym sobie dzis odpuscil.
jesli juz to mogles chociaz napisac ze chodzi o osoby ktore nie wnosza nic do tematu,
pisze o tym na 2 stronie.
ale czasami mógł by przeczytac swoja wypowiedz jeszcze raz
zawsze czytam 3 razy.
Powien tylko tyle chciałem zauwazyż ze Rybeq nie ma bana jedynie zostały mu na 2 tygodnie zabrane u uprawnienia Moderatora
dla kogos, kto aby zaspokoic swe potrzeby seksualne musi rozdawac kartki, to cos gorszego niz ban. Obrazek
O tak, za każdym razem będę dzwonił do Moggiego i pytał się go, czy to prawda.
najprostszy przyklad: news o nondzie.
w styczniu wraca trezegol. mamy wiec wtedy 3 klasowych napastnikow + solidny zmiennik zalayeta. z finansami nienajlepiej, wiec chyba jasne jest ze do nas nie przyjdzie.
to w kilka miesięcy przejdziecie do jakiejś gazety, bylibyście rozchwytywani
pewnie!
ale te jego wypowiedzi sa wredne i chamskie najlepiej niech "bohater" tego watku sie wypowie dlaczego i po co tak sie zachowuje
przepraszam :( po tym co napisales wiem jedno: byelm zlym modem. ale dzieki tobie mam szanse sie zmienic!
[dla ulatwienie podam, iz ten post byl ironiczny i sarkastyczny]
Wkońcu ktoś zauważył, że ten koleś nie nadaje się na moderatora.
w koncu sie musial pojawic bianco :] jednak poznalem cie calkiem niezle, dlatego musisz sie liczyc z tym ze twoich postow nie bede traktowal powaznie.
Choćby ten podpis (skierowany do mnie): "Jesteś zerem"
"udzerz mu stol..."
Patrzcie jaki mam podpis
a dokladniej : "widzieliscie moj nowy podpis"
tylko czemu byles jedyna osoba ktora to zbulwersowalo Obrazek
Zastanawiam się wogóle w jaki sposób zostałeś tym modem.
administratorzy nadali mi ta range :]
wczesniej mialem jeszcze 'qualita juventino' - swego czasu chciales ja otrzymac, ale delikatnie mowiac, zostales wysmiany.
Mam nadzieję Rybeq, że się nie przejmiesz i wrócisz do moderatorowania
po tym co tu czytalem, wiem ze chce wrocic.
tez czasami jego " decyzje" bardzo ale to bardzo mnie zaskakiwały
konkrety prosze.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 09:07

Aha..Rybeq zmien tego avatara,bo jak widze Moggiego pod Twoja ksywka to jakos nie za bardzo jestem w stanie uwierzyc ze to co mowisz to prawda :lol: :wink:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 10:05

Rybeq pisze:
który podnieca sie ze moze rozdawac karteczki i nabija sie z innych ??
moja tajemnica wyszla na jaw :( rybeq nie potrzebuje kobiety. rybeq da kartke i ma orgazm Obrazek
Rybeq pisze:
Czy w tym poście znalazłeś ciąg "ograniczony kretyn"??..czy tylko ograniczony
od ciebie byl "ograniczony" od wolva "kretyn"
Rybeq pisze:
ale te jego wypowiedzi sa wredne i chamskie najlepiej niech "bohater" tego watku sie wypowie dlaczego i po co tak sie zachowuje
przepraszam :( po tym co napisales wiem jedno: byelm zlym modem. ale dzieki tobie mam szanse sie zmienic!
[dla ulatwienie podam, iz ten post byl ironiczny i sarkastyczny]
Rybeq pisze:
Zastanawiam się wogóle w jaki sposób zostałeś tym modem.
administratorzy nadali mi ta range :]
wczesniej mialem jeszcze 'qualita juventino' - swego czasu chciales ja otrzymac, ale delikatnie mowiac, zostales wysmiany.

Wlasnie odpowiedzi w takim stylu wywoluja tyle kontrowersji.
Rybeq pisze:
I dobrze. Jeżeli naprawdę kochają Juventus to czemu mają miec to zabronione.
czy ja komus bronie ? nie.
napisalem tylko to co inni starali sie bardziej delikatnie ujac.
O to chodzi zeby ujac to w taki sposob, zeby nikogo nie urazic. W taki sposob, zeby z jednej strony wiadomo bylo o co chodzi a zdrugiej strony zachowac twarz a nie znizac sie do poziomu gruntu. Chyba lepiej dawac przyklad i starac sie kogos wyniesc na poziomy niz schodzic do niego i toczyc dyskusje niczym żule w bramie.
Rybeq pisze:
ze jego sarkazmy i ironie nie kazdy zrozumie.
swego czasu wraz z radkiem, biggim i tomkiem wkrecalismy ludzi ze jestesmy gejami. paru nazwalo nas "pedalami" i gorzej. czy sadzisz ze ktos sie tym przejol ?
Osobiscie nie kojarze. To mialo miejsce na forum? Zareagowales? Co to znaczy "przejol"??

Rybeq pisze:
O tak, za każdym razem będę dzwonił do Moggiego i pytał się go, czy to prawda.
najprostszy przyklad: news o nondzie.
w styczniu wraca trezegol. mamy wiec wtedy 3 klasowych napastnikow + solidny zmiennik zalayeta. z finansami nienajlepiej, wiec chyba jasne jest ze do nas nie przyjdzie.
A co powiesz o newsie o Capello? Kiedy hiszpanie powiedzieli ze przejdzie do Juve? Nawet na JP sie nie ukazalo bo stwierdzilismy ze to plotka
Rybeq pisze:
to w kilka miesięcy przejdziecie do jakiejś gazety, bylibyście rozchwytywani
pewnie!
Co to za odpowiedz? Jak dla mnie nabijanie...

Rybeq pisze:
Mam nadzieję Rybeq, że się nie przejmiesz i wrócisz do moderatorowania
po tym co tu czytalem, wiem ze chce wrocic.
Po tym co tu czytalem, nie wiem czy bede za tym zeby cie przywrocic.

ps. wypadaloby zeby byly mod potrafil cytowac. Ciezko za pare newsow bedzie dojsc kto co mowil...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 14:27

Hmm moze ja dorzuce swoje trzy gorsze. Doskonale wiem ze praca moderatora to zadna sielanka i zabawa, tylko nie jednokrotnie denerwujaca i ciezka praca. Dlatego z jednej strony nie moge sie dziwic zachowaniu Rybeqa, z drugiej strony natomiast podobne postepowania w jego wykonaniu sa za czeste. Nie jedno krotnie widzialem jak w uszczypliwy, zupelnie nie potrzebny, sposob zwracal uwage. Takie podejscie zamiast pokazac delikwentowi blad, powoduje zlosc i nie zauwazanie wykroczenia. Jest zle i nie powinno byc w takich ilosciach stosowane przez moderatora czy admina. Wiadomo ze czasami kazdy pisze jakies uszcypliwe uwagi(zwlaszcza ze niektorzy uzytkownicy forum, sa poprostu malo inteligentni) i nie ma w tym nic zlego jezeli nie jest to nagminne, u Rybeqa niestety jest. Zdawal on sobie na dodatek sprawe ze jego zachowanie nie podoba sie wielu osobai nic sobie nigdy z tego nie robil. Dlatego tez w moim odniesieniu kara jest sprawiedliwa


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 14:48

BiancoNerri_ pisze:Wkońcu ktoś zauważył, że ten koleś nie nadaje się na moderatora.
Jak to? Dopiero teraz? Przecierz ty wiedziales to do poczatku.
Ile razy obrażał już użytkowników tymi swoimi postami, podpisami i wypowiedziami na chacie.
Nie, mylisz sie. Nie wiem czy chcial cie obrazic, to raczej byla jego "sarkastyczna" wypowiedz. Ty oczywiscie, nie pierwszy raz, czegos nie zrozumiales i czujesz sie obrazony. Zreszta nie zaslugujesz na normalne traktowanie. Jestes najmniej inteligentnym uzytkownikiem tego forum, masz najmniej do powiedzenia a mimo to wypisujesz swoje bzdury. Kiedy ktos chce Ci cos zarzucic, odpowiadasz na to jak uposledzony 6 latek. Twoja wypowiedz w tym temacie, niewiele odstaje od tego poziomu.
Choćby ten podpis (skierowany do mnie): "Jesteś zerem". I jeszcze prymitywny i żenujący sposób na chacie się wszystkim chwalił : Patrzcie jaki mam podpis !!!
O prymitywnosci nie powinienes sie wypowiadac.
Albo te głupie posty z cytatami (kłutnie- jego zdaniem to dyskusje), ciągnące się przez kilka stron.
Żadnej z tych klotnie nie zaczal on. Rybeq wyrazal swoje zdanie, a ty reagowales na to jak... nas do tego przyzwyczailes.
Szukasz na forum tylko okazji by kogoś powkurzać i obrazić.

Nie wiem jakie sa Twoje powody wypowiadania sie na forum, ale tez nas wkurzasz...
Może trzeba dla ciebie założyć temat: "Podyskutuj z Rybeq'iem" Mógłbyś się wyrzywać ile chcesz. Zastanawiam się wogóle w jaki sposób zostałeś tym modem.
Genialny pomysl! Nie zastanawiaj sie tyle, bo cos Ci sie stanie, moj drogi.
Ohh...szkoda słów :?
To pierwsza mysl jaka nasunela mi sie po przeczytaniu Twojej wiadomosci. Postanowilem jednak, po raz ostatni podjac probe walki z Twoim ograniczeniem. Mam nadzieje, ze to przyniesie jakas korzysc.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 15:01

Dionizos pisze:
BiancoNerri_ pisze:Wkońcu ktoś zauważył, że ten koleś nie nadaje się na moderatora.
Jak to? Dopiero teraz? Przecierz ty wiedziales to do poczatku.
Ile razy obrażał już użytkowników tymi swoimi postami, podpisami i wypowiedziami na chacie.
Nie, mylisz sie. Nie wiem czy chcial cie obrazic, to raczej byla jego "sarkastyczna" wypowiedz. Ty oczywiscie, nie pierwszy raz, czegos nie zrozumiales i czujesz sie obrazony. Zreszta nie zaslugujesz na normalne traktowanie. Jestes najmniej inteligentnym uzytkownikiem tego forum, masz najmniej do powiedzenia a mimo to wypisujesz swoje bzdury. Kiedy ktos chce Ci cos zarzucic, odpowiadasz na to jak uposledzony 6 latek. Twoja wypowiedz w tym temacie, niewiele odstaje od tego poziomu.
Dionizos nie tak ostro bo chłopak kompeleksów sie nabawi :lol: (a zapomniałem wspomnieć że to nie jest nabijanie a jedynie boje sie o naszego kolege czy nie dostanie zbyt wielu kompleksów jak na jego "olbrzymią" inteligencje).
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2004, 15:07 przez Szilgu, łącznie zmieniany 1 raz.


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 15:02

Ale się dyskusja rozpętała! A ja się zawsze zastanawiałam, jak się znaleźć w centrum zainteresowania :wink: Okazuje się, że trzeba wpaść w samouwielbienie.
Rebeq - daj sobie na wstrzymanie trochę! Wiesz, dla mnie to Ty jesteś dzieciakiem. A wiesz dlaczego? Jesteś ode mnie młodszy o jakieś 6 lat, a to całe lata świetlne w rozwoju psycho-emocjonalnym na tym etapie. I choćbyś walczył z tym i stosował metodę wypierania, to już tak jest. Matki Natury nie poprawisz...
A poza tym, ludzie, którze naprawdę są inteligentni i reprezentują jakiś poziom nie obnoszą się ze swoją elokwencja, a ich podejścia do świata wcale nie cechuje cynizm i ironia! Te cechy charakteryzują ludzi zadufanych w sobie, zarozumiałych i zakompleksionych!!! Jesli ktos naprawdę jest inteligentny, to z pokorą podochodzi do świata, bo wie, że inteligencja jest darem Stwórcy. Cała sztuka polega na tym, żeby nie oceniać innych, lecz ich słuchać. Można atakować wypowiedzi i poglądy, ale nie użytownikow tego forum. Bo jesteś tylko jednym z nich! Nie wiem zupełnie, co toba kieruje, chyba jakiś bunt okresu dojrzewania. Bo nie da sie ukryć, że wiedzę dużą masz i IQ pewnie też niczego sobie... Zastanów się!


"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, kiedy jesteś smutny, nigdy nie wiadomo, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu." - Gabriel Garcia Marquez
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 23 listopada 2004, 16:16

Reasumujac - najwiecej do powiedzenia maja banowicze,ktorzy spedzili juz kilka dni na wylocie,m.in PABLO i mierdka,tylko zdanie tego drugiego nie jest zbyt powaznie odbierane przez wiekszosc forumowiczy 8) (cos w tym jednak jest ;] )
Wracajac do tego pierwszego to mogl sobie podarowac 2 posta na tej stronie,gdyz nie wnosi on nic do dyskusji.Za takie posty sa kartki,wiesz?:>
BiancoNerri_ pisze:Choćby ten podpis (skierowany do mnie): "Jesteś zerem".
Bystry jednak jestes,ale cos w tym musi byc,nie sadzisz? 8)

Wedlug Ciebie to moderatorzy,ktorzy sa na tym forum sie nie nadaja,a gdybys ty mial ich wybierac byliby to : Peja48, general_ciapura, Olszan, tomusmc i ty of course 8) Bylo by przyjaznie,milo i inteligentnie ;]
Nic juz lepiej nie pisz :x


ODPOWIEDZ