Jest mi bardzo smutno!!!!...

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 00:05

Coraz rzadziej odwiedzam to forum, ale takie tematy mnie bawią najbardziej. Odwieczna walka użytkowników z modami trwa :wink:. Myslę, że cała tą sytuację mozna porównać do nałogu. To forum jest takim nałogiem. Delikwent musi na nim być, bo inaczej nie bedzie miał zycia. Z drugiej strony nie podobaja sie zasady na forum, więc próbuje walczyć o swoje przekonania. I wtedy jest pomiezy młotem a kowadłem - nie porzuci forum, ale też nie chce sie dostosować. W końcy i tak skończy z banem lub kartkami..albo jeszcze inaczej :wink:

Ale żeby nie być tak bardzo po stronie modów, to muszę przyznać, że Ci takze łamią swój własny regulamin. Niedawno widziałem w świeżo założonym topicu posty pewnego moda w stylu "pisanie tego i tego będzie nagradzane kartkami". To takze można traktować jak złamanie regulaminu. W końcu post był nie na temat a można było zwyczajnie edytować pierwszy i tam to dopisać. :wink:
Pozdrowienia dla zbanowanych :wink:


Osa40

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 listopada 2004
Posty: 2
Rejestracja: 21 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 00:14

To fakt, ze jestescie jednym z najbardziej rygorystycznych adminow w sieci. To dlatego zrobilem wszystko co w mojej mocy abyscie nie wygrali Rekinow Internetu (udalo mi sie zebrac wsrod znajmych okolo 250 glosow na Garou). Mam nadzieje, ze przyczynilem sie w malej czastce do tej przegranej. Pozdrawiam :)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 00:17

Wajron pisze:
ToMeK pisze:
wajron pisze:Ostatnio dostałem kartkę za to, że napisałem Legia z małej litery, a Wisła z dużej...
Biedactwo...co sie odwlecze to nie uciecze ;]
Nie wymiguj się od błędu, nawet nie potrafisz się do niego przyznać ... 8)
I sie nie przyznam,bo mam swoje zdanie,przy ktorym zostane ;]To literowka nie byla...
Martin pisze:Czy rzeczywiscie musimy zamykac forum na 2 dni i przez ten czas dawac do czytania tylko regulamin czy moze wprowadzic jakies testy co?
Chyba będzie to najlepsze rozwiązanie - Może pomoże to również moderatorom :idea: :roll:

Nie od dziś na innych stronach włoskich klubów i nie tylko piszą, że regulamin JP jest za srogi. Zreszta po co ja to pisze - kto tu ma władze, zawsze ma ostatnie słowo. Tyle na ten temat ...
Zawsze ceniłem pracę Adminów i Modów na tym forum. Może czasem byli za ostrzy, ale to dobrze, przynajmniej dzięki temu da się utrzymać jako taki porządek. Ale z tego co zaobserowoałem, to ToMeK (moim zdaniem) uwziął się na Wajrona i tylko wyczekał kiedy będzie mógł mu dać ostrzeżenie pod lada pretekstem. Według mnie to, że komuś zdaży się napisać Legia z małej litery nie jest powodem, aby dawać mu ostrzeżenie. Ale jestem pewnie, że nikt z "szefów" tej stronki nie przyzna się do błędu. Załatwianie tego typów spraw (nie lubię cię to dam ci bana) są nie fair i nie powinny być tak załatwiane. Mam nadzieję, że jest to jedyny taki przypadek, który już się nie powtórzy i na forum zapanuje ład i porządek :P

Co do rzekomego uwziecia sie na Wajrona to nie prawda ;] Fakt,ze dostal ode mnie 3 ostrzezenia,ktore teraz ma na swoim koncie,ale nie oznacza to,ze sie uwzialem...Prawda,ze to ostatnie ostrzezenie bylo lekka przesada,ale ban zostal "odwolany" i wszystko wrocilo do normy ;]
Wiedz,ze jesli teraz Wajron przewini to nie dostanie ode mnie bana - 4 ostrzezenia,tylko zglosze jego posta tak jak zrobil to Rybeq w sprawie z " [ ' ] "...i nie bedzie,ze sie na kogos uwzialem.Ostatni post na ten temat.
ToMeK


:roll:
Osa40

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 listopada 2004
Posty: 2
Rejestracja: 21 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 00:24

A sprawa legii nie powinna byc tak rozdmuchana. Jesli ktos nie lubi danego klubu (np ja jej nienawidze) to moze to okazywac. Brak szacunku nie jest chyba zabroniony przez regulamin. Kazdy ma jakies preferencie i antypatie jesli chodzi o kluby. A kibice legii sa bardzo przewrazliieni na jej punkcie, jak chyba zadni inni na swiecie. Ja nigdy nie okaze jej szacunku i nie napisze jej przez duza litere. Penie zaraz dostene bana, ale na szczescie mam zmienne IP i powroce tu pod innym nickem. Pozdrawiam.


nopone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2003
Posty: 79
Rejestracja: 13 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 00:45

Osa40 pisze:To fakt, ze jestescie jednym z najbardziej rygorystycznych adminow w sieci.

hahaha to Ty chyba w życiu nie byłeś na Hubie (dc++) Rybnetu :wink: :) admina mojej sieci :) ja tam banika dostałem za to że witajac sie z pewna osobą która napisała :

- cze

odpowiedziałem: " .. .ść" :)


myśl. wierz. marz. miej odwage - Walt Disnay ;)
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 13:52

Osa40 pisze:To fakt, ze jestescie jednym z najbardziej rygorystycznych adminow w sieci. To dlatego zrobilem wszystko co w mojej mocy abyscie nie wygrali Rekinow Internetu (udalo mi sie zebrac wsrod znajmych okolo 250 glosow na Garou). Mam nadzieje, ze przyczynilem sie w malej czastce do tej przegranej. Pozdrawiam :)
ja na Twoim miejscu bym sie do takiej, że tak powiem zbrodni przeciw JP nie przyznawal...

a co do tematu, to uwazam, że regulamin jest nei do konca Jasny.
Nie rozumiem czego ktos moze dostac kartke za to, że nadużywa niebieskiej kartki??? przeceiz skoro pewna osoba ja użyła to musiała stwierdzic ze dany post jest nie zgodny z regulaminem, a jesli sie pomylił to i tak dostaje kartke...
Według mnie powinno sie wprowadzic kartki dla modow, przy 4 zółtych powinnysmy zwalniac danego uzytkownika z funkcji moderatora. :wink: tylko nie dajcie mi ostrzezenia za pomysły. peace


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 13:53

Diego pisze:Ale z tego co zaobserowoałem, to ToMeK (moim zdaniem) uwziął się na Wajrona i tylko wyczekał kiedy będzie mógł mu dać ostrzeżenie pod lada pretekstem.
A to niezle :lol: tylko po co ToMeK mialby sie na niego uwziasc??
Przypomina mi to moja sytuacje w szkole.Nauczyciel pyta kumpla dlaczego ma same jedynki a ten mu odpowiada:''Bo wszyscy sie na mnie uwzieli'' :lol:
Jezli ktos ma ostrzezenia to musial sobie na nie zasluzyc podobnie jak moj kumpel na laski :wink:
Osa40 pisze:A sprawa legii nie powinna byc tak rozdmuchana. Jesli ktos nie lubi danego klubu (np ja jej nienawidze) to moze to okazywac.
Wiec jezeli ja nie lubie ciebie moge nazwac cie burakiem badz smieciem??Tu nie chodzi o symapatie lecz o kulture ktorej jak widac tobie brakuje.
Osa40 pisze:Brak szacunku nie jest chyba zabroniony przez regulamin. Kazdy ma jakies preferencie i antypatie jesli chodzi o kluby.
Jasne,najlepiej zacznijmy wypisywac obelgi na kluby :lol: przeciez kazdy ma jakies antypatie :lol:
Osa40 pisze:A kibice legii sa bardzo przewrazliieni na jej punkcie, jak chyba zadni inni na swiecie.
Jezeli ktos obraza moja milosc bronie jej 8)
Osa40 pisze:Ja nigdy nie okaze jej szacunku i nie napisze jej przez duza litere.
Zdanie takiego kogos jak ty malo mnie interesuje 8)
Osa40 pisze:Penie zaraz dostene bana, ale na szczescie mam zmienne IP i powroce tu pod innym nickem.
Twoj byt na tym forum jakby nie bylo szybko sie skonczy 8)
Osa40 pisze:To fakt, ze jestescie jednym z najbardziej rygorystycznych adminow w sieci. To dlatego zrobilem wszystko co w mojej mocy abyscie nie wygrali Rekinow Internetu (udalo mi sie zebrac wsrod znajmych okolo 250 glosow na Garou). Mam nadzieje, ze przyczynilem sie w malej czastce do tej przegranej. Pozdrawiam :)
Taki ktos ma czelnosc sie tu pojawiac :?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Bawarczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2004
Posty: 17
Rejestracja: 08 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 14:24

Ja sie tak przygladam z dala tym wypowiedziom i mysle ze najwiekszy problem sporu pomiedzy adminami, modami i zwyklymi zjadaczami chleba na tym forum jest sam regulamin!!!!! To ze trzeba go przestrzegac to bardzo dobrze i to w sumie chyba oczywiste i nikt nie moze miec pretensje do "strozow prawa na forum" ze kaza ich przestrzegac i karza tych ktorzy lamia ten ze regulamin.. moim zdaniem problem tkwi w samym regulaminie - w jego tresci!!!!!! Sam jestem adminem na forum (nie powiem na jakim bo po co) i ani razu nie mielismy zadnych klopotow z urzytkownikami, nikt sie nigdy nie skarzy ani nic z tych rzeczy... Atmosfera jest swietna i pomiedzy adminami, modami i urzytkownikami panuje ogolna zgoda a tak w sumie to my sie nic od nich nie roznimy tylko ze pisze u mnie admin a u innych "zwykly urzytkownik"
Roznica jest jednak jedna: u nas nie ma czegos takiego jak ostrzezenia-a co za tym idzie odpada problem pokrzywdzonych i ucisnionych!!!! To bardzo ulatwia sprawe i powoduje ze jest mila atmosfera pomiedzy nami.
A gdy ktos lamie regulamin to po prostu go upominamy slownie i tyle, jak zaklada glupi temat to go dajemy do archiwum i zamykamy...bez sprzeczek z autorem. Jak ktos przeklina to zmieniamy jego wypowiedz i w miejsce przeklenstwa dajemy *** i piszemy zeby na 2 raz sie pilnowal!!!! To wszystko, bez zadnych kartek i glupot!!!!!
Uwazam ze wasz regulamin jest zawily, skomplikowany i o wiele wiele za dlugi!!!!! Powinien miec ok 10 krotkich tresciwych punktow i tyle!!!!

Mysle ze przynajmniej admini i modzi to przeczytaja i moze cos wam to pomoze!!!!
I jeszcze jedna rada:
Odnoscie sie z szacunkiem do zwyklych urzytkownikow a wtedy oni was tez beda szanowac!!!! A z tego co ja tu widze to traktujecie zwyklych jak smieci a sami sie wywyzszacie i uwazacie ze wam wszystko wolno!!!!!
Ja tez tu bylem zle traktowany!!!!
Pozdrawiam


Fc Bayern Forever Number One
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 14:36

No tak jak ktos juz wspomnial: problem byl, jest i bedzie !!!!

Ja osobiscie nie spotkalem sie z przypadkiem iz wklejono mi kartke bez powodu czy tez nawet z blachego powodu- zawsze bylo to sluszne !!!!! I to mnie czegos nauczylo..... nie pisze jak nie mam nic ciekawego czy madrego do powiedzenia, nie przeklinam, nie mowie zle na innych i jakos jak widac mam czyste konto kartek !!!!!!! Wiec stwierdzam iz da sie "byc czystym" i nie miec tego typu problemow !!!!! Choc sam kiedys bylem nie milo potraktowany przez modow wlasnie w tego typu temacie ale nie robilem wszystkiego za wszelka cene zeby dociac komus czy na niego "najechac" !!!!!!

Uwazam ze prawda tkwi po obu stronach !!!!! Juz kiedys pisalem: jestesmy wszyscy kibicami tego samego klubu i to powinno cos znaczyc !!!!!

Bardzo madre zdanie Bawarczyk'a: Odnoscie sie z szacunkiem do zwyklych urzytkownikow a wtedy oni was tez beda szanowac!!!!

pozdrawiam


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 14:36

ADAMJUVENTUSPL pisze:To jest juz kolejny temat "oczerniający" adminów i modów, przestańcie wreszcie się ich czepiać robią to co muszą, a zamiast marnować czas na pisanie takich tematów i postów, lepiej moglibyście wykorzystać ten czas na przeczytanie regulaminu.
Taaaaa...
Jak nie dostaniesz ostrzeżenia w głupi sposób tak ja to możesz sie dalej podlizywać...

Ale ja mam już tego wszystkiego dosyć.
Rybeq w temacie o Pawłowskim napisał, ze nie podobają mu sie świeczki..Spoko rozumiem to.Ale jak można robić to w taki niesmaczny sposób...

Napisałem, że jak na moderatora jest ograniczony...
Dostałem kartke...dobra..trzeba to przeżyc..

Następnie napisałem do Oskara, że nie chodziło mi w sensie tempy czy jakiś tam... :? :?
Rybeq jest moderatorem i szanuje go za to co robi.
Nie oszukujmy sie...W większości swoją prace wykonuje bardzo dobrze, ale niektóre jego zachowania są poprostu idiotyczne (mam nadzieje, ze Oskar nie odbierze tego jako obraze i nie przytoczy mi znowu ze słownika słowa "ograniczony")

I wkońcu póściły mi nerwy i przekonałem sie na własnej skórze, że jednak są ludzie źle dobrani do tej pracy i tacy którzy poprostu nie potrafią jej wykonywać.

Ja zrobie najlepiej jeżeli nie będe sie wypowiadał na forum przez jakiś czas, bo niestety to co "NIEKTÓRZY" moderatorzy wyprawiają jest ...no "nie do zaakceptowania."...
Mam nadzieje, że poprawicie chodź troche swoją prace..

I pozdrowienia dla was... :!: :!:


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 14:57

Nie no Rybeq kiedyś tez mnie baaaaardzo wq... no własnie :wink: No ale cóż niektórzy sa jacy są i tego sie nie da zmienić. Wkońcu różnych ma sie kolegów :D Na szczescie ta sprawa była już jakiś czas temu i prawie o niej zapomniałem :wink: Do tej pory jak dostawałem bany to na swoje własne zyczenie, bo wiedziałem, ze tak sie to skończy :twisted: No a tak ogólnie to nie mam zastrzeżen do modów :wink:

pozdro: wojti-s


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 15:17

Tak czytam te wypowiedzi i napisze pare slow. Bez cytowania bo odnosi sie do paru postow wyzej.

1. Niemili moderatorzy - dlaczego zaraz jesli ktos dostanie kartke, ktorej nie powinien dostac nie daje znac ADMINOWI??? Trzymacie to dla siebie, a potem wyrzucacie przy takich wlasnie powodach.
A do do dzialan niektorych moderatorow to temat byl juz wałkowany i nie bedzie zadnych karan moderatorow bo tutaj od tego kto jest modem a kto nie decyduja admini i tylko admini.

2. Regulamin - Faktycznie jest zawily i dlugi ale tylko dlatego aby nie bylo przypadkow, ze ktos napisze "tego nie bylo w regulaminie". Bierzemy pod uwage kazdy precedens. Na forum kiedys nie bylo kartek, kiedys nie bylo regulaminu i co?? Dzialy sie takie rzeczy, ze trzeba go bylo wprowadzic.
A skoro, drogi bawarczyku, lubisz bawic sie caly dzien w przenoszenie, poprawianie postow i tlumaczenie co jest ok a co ble to zapraszamy. Z checia przyjmiemy taka osobe.

3. Niebieskie kartki - naduzywanie jest karane aby zapobiec <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w stylu "aaa nudze sie to troche poklikam na karteczki". Potem admin albo mod sprawdza posta i zastanawia sie co jest nie tak... Chcemy tego uniknac.

Jesli czegos zapomnialem to dopisze potem.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 15:33

Nie no spoko Wajron ale dlaczego nie wpomnisz jak w co drugim komencie oglaszales ze "Zlatan to drewno"?? Gadanie ze ToMeK sie uwzial na Wajrona jest kompletnie bez sensu ale fakt faktem ze gdybym ja byl adminem albo modem to przez takie komenty tez zniechecalbym sie do uzytkownikow!!
Wiesz...75% uzytkownikow,ktorzy dostana ostrzezenie za swoja glupote jest pokrzywdzonych przez los i mysla,ze caly swiat jest przeciwko nim ;/My juz w tej sytuacji nic nie mozemy zrobic ;>


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 16:10

Wicior pisze:Taaaaa...
Jak nie dostaniesz ostrzeżenia w głupi sposób tak ja to możesz sie dalej podlizywać...
Na początku to powiem że to jest kolejny durny temat. Jednak się wypowiem. Jeśli by stanąć po stronie modów tak jak ja i np. ADAMJUVENTUSPL to od razu że się podlizujemy i itp. Po pierwsze to nie wiem po co mam się podlizywać bo przecież modzi loda mi nie kupią :wink: Jeśli by stanąc po stronie oburzonych to znowu moderatorzy zawsze będą mieli racje. A teraz może przykład: Pretensje do modów mają zawsze ci co dostali kartki. Jednak chciałbym zauważyć że można przecież żyć i uczestniczyć w zyciu forum bez kartek. Ja codziennie jestem na forum i kartki nie dostałem już od bardzo dawna. Może jeszcze jedna porada żeby przed wysłaniem posta przeczytać go jeszcze raz i sprawdzić czy jest rzeczywiście zgodny z regulaminem a nie potem się oburzać. To tyle.


Obrazek
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 16:37

Prawda jest taka-nie potraficie sie przyznac do wlasnego bledu!! nie chodzi tu o podlizywanie sie- ja tez dostalem kiedys bana i nie czepialem sie od razu modow szukajac winnych a przemyslalem sprawe, wyciagnalem wnioski i od tamtej pory nawet kartki nie dostalem!! To jest indywidualna sprawa charakteru-jedni ze wszystkiego afere zrobia-drudzy zastanowia sie i wyciagna wnioski!!Takie jest moje zdanie!


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
ODPOWIEDZ