Francja 0-0 Polska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2004, 20:49

No do meczu pozostałą chwilka... Jestem bardzo ciekawy jak zaprezetuje się nasza reprezentacja, czy tak jak w ostatnim meczy towarzyskim z Danią ( 1-5 ), a może sprawią wielką niespodziankę i tak jak rok temu z Włochami, tak i tym razem zwycięża !!! Było by to fantastyczne zakończenie roku, roku który w piłkarskie sukcesy to raczej nie obfitował... :cry:
Właściwie to gdyby nie postawa Jacka Krzynówka i ostatnie mecze o pkt reprezentacji to nie było by nawer skąd czerpać optymizmu...
Ja obstawiam remis 2-2.... aczkolwiek wygraą Polski gardzic nie będę... :-D


pieny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 87
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2004, 23:02

Bardzo dobry mecz ogólnie ... swietny mecz Dudka Kłosa bardzo dobrze umiejetnie Krzynówek wymuszał faule świetnie takze Rząsa i Żewłakow po zmianie tak sobie Żurawski ... dobzre Kosowski dobzre Frankowski słabo.........Mila i Rasiak w sumei chociaż mało grał;p
Ogólnie bardzo bardzo dobrze niech bedzie jeszcze lepiej 8)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2004, 23:09

Polska zaprezentaowała się z dobrej strony. Kapitalna postawa Dudka uchroniła nasz zespół przed porażką. Zdecydowanie za dużo błędów popełniała obrona. W pomocy kolejny dobry mecz Krzynówka i Kosowskiego. Słabo zagrał za to Mila. W napadzie występy przeciętne zaliczyli Żurawski i Frankowski. We Frencji wyraźny brak lidera. Pedretti nie gra na razie jak Zidane. Henry może nie zagrał kapitalnego meczu, ale ja jestem ciągle pod wrażeniem gry tego piłkarza. Jakież on ma przyspieszenie :shock: , na boisku wygląda jakby nie biegał, ale latał. Jednym zwodem potrafi zostawić obrońcę parę metrów za sobą. Aha i pomyśleć, że mieliśmy go w Juve :(


:roll:
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2004, 23:10

Polacy nie gęsi , swojego Buffona mają :D . brawo Dudek !! Fenomenalne interwencje. Natomiast reszta chłopaków jakby wystraszona umięjetnosciami francuzów. Ale , że mecz rozgrywany był we Francji , remis jest wielkim sukcesem. Szkoda że Franek nie strzelił żadnej bramki. Zastanawiam się jak nasza reprezentacja ruszy ,,z kopyta" w przyszłym roku , jak narazie jest dobrze mimo wszystko. Reprezentacja zaczyna przypominac coraz lepiej poukładane puzzle.


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2004, 23:19

Dudek zagrał kapitalnie, naprawde świetnie bronił i nalezy mu sie miejsce w 1 składzie Lieverpoolu :!:Do do obrony to nie zagrała na wysokim poziomie chociaz jej tez trzeba pogratulowac bo przyilnowac Henreg'o to nie lada sztuka.....co do pomocy to Kosa i Krzynówek zagrali bardzo ładnie a środek tez mi sie podobał...chociaz........a co do napadu to podobał mi sie i mysle ze taki napad Zurawski i Frankowski to najlepszy atak Polski i w takim samym składzie powinnismy wybiec na wiosne :wink:


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 08:42

mecz był dobry-podobał mi się-wreszcie jakiś mecz od dłuższego czasu. Dudek zagrał jak za dawnych lat-poprostu super. podobała mi się gra Krzynówka , Kosy i Frankowskiego(który w każdym meczu idowadnia że zasługuje na powołanie) szkoda że Żuraw nie miał tak dużo okazji do wykazania się dobrze go kryli obrońcy. Wg. w tym meczu nie powinni zagrać Szymkowiak oprócz fryzury to jak dla mnie nic do meczu nie wniósł może tylko zwiększył statystykę w ilości niedokładnych podań i straconych piłek(on się ich bał bo co otrzymał piłke to jak najszybciej oddawał i to był błąd bo Francuzi przechwytywali te podania) no i Rząsa niby dobry zawodnik a w kadrze sporo błędów popełnia przecież gdyby nie Dudek to po jego błędach padły by gole.
Ale przynajmniej rok kończymy bez porażki z niezłymi rezultatami zobaczymy co dalej.


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 10:35

Zaskoczyła mnie dobra postawa polskiej drużyny :wink:
Zagrali dobre spotkanie ,widać że gramy bardziej "dorosłą" piłke jak jeszcze kilka miesięcy temu :wink: Francja była bardzo dobrym przeciwnikiem , ponieważ dużo naszych zawodników mogło się pokazaćz wyżej notowanym rywalem :wink: Brawo Jerzy Dudek !!


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 11:40

dobry występ Dudka, który bronił rewelacyjnie. postawa obrony też dobra, pomimo, że popełniali nie znaczne błędy. dobry wystę zaliczył Krzynówek i Frankowski. Rząsie coś za bardzo nie wychodziło, coróż dopuszczał na dośrodkowania z jego strony. myślę, że Janas powinien poszukać lepszego zawodnika na tą pozycję (Żewłakow był lepszy od Rząsy, ale sądzę, że to jeszcze nie to). ogólnie dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. szkoda, że zabrakło goli. Francuzi mieli dużo okazji do zdobycia bramki, ale też coś im nie wychodziło. ja jestem zadowolony z wyniku.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 14:23

Doskonały mecz jeszcze nie widziałem tak świetnie dysponowanego Dudka bronił wszystko co mu weszkło w ręce .Henry był bez radny gdyby nie Dudek to byśmy przegrali z 0-4

Szkoda natomiast niewykorzystanych sytułacji np tych 2 Krzynówka i jakby Tomek Frankowski trochę miał więcej zapału w nogach to napewno by wykorzystał ta setkę myśle że mecz był świetny brawo dla Janasa Dudka i reszty Orłów


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 14:47

Trzeba przyznac, ze rozegrali bardzo dobry mecz.
Zdecydowanie najlepszy na boisku był Jurek Dudek, ktory bronil jak w transie. :) Zmarnowalismy ponad trzy 99% okazje, podobnie jak Francuzi, ktorych dzielnie powstrzymywał Jerzy.
Gratulacje takiego wyniku, bo moim zdaniem jest on bardzo dobry, mimo ze moglby byc lepszy. 8) Teraz wypada, zeby wygrali wszystko w grupie i chociaz zremisowali z Anglikami. :)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 16:45

Nie odkryję niczego nowego jeśli pochwalę dudka za wczorajszy wystep. Chłop byl w transie, z ktorego już nie przebudził się do 90 minuty. Albo Benitez postawi na niego w Liverpoolu, albo niech Jerzy szybko stamtąd zmyka, do innego klubu, bardzo dobrego klubu :)

Po pierwszych minutach myślałem, że czeka nas wysoka porażka, jednak, żeczywistośc okazala się inna.
Ogolnie mecz był na dobrym poziomie. Podobał mi się presing stosowany przez naszych zawodników, szczególnie widoczny u napastników. Oczywiście Francja była dużyną o klasę lepszą, jendak nie potrafila tego udokumentować bramaką.
Zespół Polski zagrał solidnie i tym remisem chlopaki zakończyli, jakże udaną jesień. Oby na wiosnę było podobnie :-D


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 18:07

Polska wcale nie grała dobrze, tylko z Tricolores nie jest najlepiej. Jak dla mnie zawiedli na całej lini. Jeden Henry wiosny nie uczyni. Teraz już wiem czemu we Francji się niepokoją. Domenech chyba nie ma pomysłu na tą reprezentacje.


PiontaS

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2003
Posty: 204
Rejestracja: 30 września 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 18:51

Moim zdaniem Polska zagrała dobre spotkanie zazwyczaj brakowało ostatniego podania. Szkoda dwoch okazji Jacka Krzynówka ale ja jestem zadowolony z gry i z rezultatu naszej reprezentacji :-D


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2004, 19:42

Supersonic pisze:Polska wcale nie grała dobrze, tylko z Tricolores nie jest najlepiej. Jak dla mnie zawiedli na całej lini. Jeden Henry wiosny nie uczyni. Teraz już wiem czemu we Francji się niepokoją. Domenech chyba nie ma pomysłu na tą reprezentacje.
Owszem, Francuzi zmarnowali akcji co niemiara, ale takze Polacy mogli strzelic przynajmniej jedna bramke. Francja grala slaby mecz jak na swoja klase. Ale taka forma nie jest z przypadku. Nie sa zgrani. Mysle, ze to nie sa tez najlepsi zawodnicy z kraju. Od poprzedniego meczu w 2000 roku w tej kadrze byl tylko Barthez. Czyli to jzu pokazuje jak bardzo sie zmianil sklad.

Ale z przebigu meczu mozla bardzo pochwali Dudka. Niewatpliwie najlepszy zawodnik Polski i moze calego meczu. Dosc dobra gra calego skladu. Mamy dosc silne skrzydla i to powinnismy wykorzystywac. Rowniez obrona jest naszym duzym plusem. Mysle, ze teraz nasza pieta achillesowa jest srodek pomocy, a ta formacja jest najwazniejsza w druzynie :? Oby Polacy grali dalej coraz lepiej, bo to juz jest calkiem inna reprezentacja niz z poczatku tego roku. Cos sie zaczyna tworzyc!


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 listopada 2004, 15:28

Przed meczem były selekcjoner reprezentacji Jerzy Engel powiedział,że mecz będzie obfitował w wiele akcji,a obie drużyny zagrają odważnie i z polotem.Mimo,iż mecz zakończył się remisem 0-0 to na brak wrażen nie można było narzekać.W całym meczu więcej dogodnych sytuacji mieli Francuzi,ale na posterunku był świetnie dysponowany Dudek.Polacy także pokazali kilka ciekawych akcji ofenswynych,a ich inicjatorem był przede wszystkim Krzynówek.Mecz ten pozwala patrzeć z optymizmem.CO prawda Francuzi zagrali bez kilku czołowych zawodnikóe,ale to i tak mocna drużyna i remis na ich terenie to korzystny wynik dla podopiecznych Janasa.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ODPOWIEDZ