Francja 0-0 Polska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Pavel_11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2004
Posty: 30
Rejestracja: 16 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 22:31

Jak myślicie jakim wynikiem skończy się toważyski mecz niędzy Francją a Polską?? Ja jako wieczny optymista stawiam na 0-2 dla Polski!!!


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 22:41

Bardzo chciałbym aby mecz zakończył sie 0-2 dla polski ale zdrowy rozsądek mówi mi jednak że dostaniemy baty. chociaż nie możemy odrazu skreślać naszej reprezentacji bo ostatnio Trójkolorowi spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań :!: :!: mimo iż są na drugi miejscu to z ich potencjałem powinni spokojnie prowadzić a jeżeli jeszcze przypomnimy remis u siebie z Izraelem 0-0 to mamy całkiem realne szanse chociaż na remis :!: :!: :!: miejmy nadzieję że tak będzie i trzymajmy kciuki :twisted: :twisted: :twisted: typuje 2-1 dla Polski :twisted:


Grande Juve, Vinci Per Noi
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 22:58

jako że ostatnio sparingi kadry pod koniec roku kalendarzowego(patrz Włochy i Serbia)są eleganckie myśle ze wygramy,ale ile to sie okaże.stawiam na 3-1 dla nas 8)


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 23:08

Chyba jesteście zbytnimi optymistami. Francja to jednak solidny zespół więc napewno będzie trudno. Co prawda ostatnio im nie idzie najlepiej, ale to tylko przemawia na ich korzyść bo będą starali się pokazać na co ich stać. Te ostatnie zwycięstwa Polski to przecież w dużej mierze przypadek (mieliśmy bardzo dużo szczęścia) więc ja stawiam 0:1 dla Francji


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 03:13

W obozie Francuzów jest obecnie dosyć niezdrowa atmosfera (głównie za sprawą mediów) po fatalnych wystepach trójkolorowych wszyscy w prasie francuskiej mają jedną odpowiedź na zaradzenie kryzysowi: odmłodzenie składu. Wydaję mi się, że w tym meczu taki właśnie produkt będziemy mieli okazję ujżeć. Możemy liczyć na brak zgrania i doświadczenia ze strony naszych przeciwników.
Polacy jak to Polacy potrafią spieprzyć wiele okazji tzw. stuprocentowych, wiele miejsca w sieci poświęconych jest Rasiakowi, którego wszyscy za te niepowodzenia winią (ja mam swoje zdanie na jego temat, ale wypowiadać się nie będę), dlatego raczej na pewno nie zagra od pierwszych minut tego pojedynku chociaż jest powołany. Parę napastników będzie w takim razie tworzyć Żurawski i Frankowski. Kolejną szansę od Janasa otrzymał Kałużny, który od kilku pojedynku jest sukcesywnie powoływany do kadry (raczej będzie grać). Na bramce powinniśmy zobaczyć niedocenianego w liverpoolu Dudka jego zmiennikiem zaś będzie Boruc.
Kolejny chyba trochę zaskakujący powrót zanotował niedawno Hajto, o którym chyba wszyscy już zapomnieli jako o reprezentancie naszego kraju, grał solidnie (jak przyznał nasz selekcjoner), więc następne powołania nie są zaskoczeniem. To najpewniej on wystąpi na środku defensywy razem Jackiem Bąkiem. Na prawej stronie ujżymy Baszczyńskiego. Sprawą w miarę otwartą stanowi lewa obrona (jesli zagramy czwórką z tyłu) trener ma w obwodzie jeszcze trzech powołanych obrońców: Żewłakowa, Kłosa i Rząse. Ten ostatni raczej na pewno zasiądzie na ławce i tam będzie wyczekiwał okazji do gry. Pomoc opiera się praktycznie na jednym zawodniku, jest nim spisujący się świetnie zarówno w reprezentacji, bundeslidze i lidze mistrzów Krzynówek. To on powinien być największą zmorą Francuzów, bo w takiej formie nie był jeszcze nigdy, dodajmy jeszcze jego skuteczność w ostatnich meczach reprezentacji i możemy być spokojni o jego środowy występ.

W zespole polskim nie ma żadnych debiutantów, zaś trener Domenech zdecydował się powołać trzech, są nimi: Florent Malouda, Camel Meriem i Sylvain Armand.

Polska ma ostatnio bardzo dobrą passę i szkoda byłoby ją przerywać w tym meczu. Urządlić może Franek, Żuraw albo Krzynówek i ci zawodnicy powinni sprawić naszym przeciwnikom najwięcej problemów.
Entuzjaści posiłków, które łatwo złapać i obezwładnić (słimaki, żabki :D ) mają w swojej kadrze Thierry'iego Henry, który niezależnie od formy jest piekielnie groźny (już się boję co będzie robić z super zwrotnym Hajto :evil: )

W naszej kadrze zabraknie do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić Olisadebe (obiecuję występ w następnym meczu, chociaż teraz też jest zdrowy), w ekipie tricolores zabraknie kontuzjowanych: Djibrila Cisse, Davida Trezegueta i Sylvaina Wiltorda oraz Piresa, który za krytykowanie selekcjonera w prasie nie został na ten mecz powołany i Anelke, który mimo ostatnich niezłych występów nie został wezwany do składu (nie grał już chyba z dwa lata).

Francuzi będątrenować w tym meczu różne warianty i pewnie dopiero będą się docierać, Polacy mają już pewien trzon drużyny, ale ze zgraniem też u nich nie najlepiej :D. Z drugiej strony warto będzie się przyjżeć Barthezowi, który na nową odrodził się w lidze francuskiej (błedy dalej robi śmieszne - to plus dla nas). Ja osobiście wolę, żeby Polacy grali z polotem a minimalnie przegrali, niż mieliby wygrać grając jakby potrzebowali porządnego hebla.

Zakładany wynik: 2-1 dla nas co oznacza, że idę kupić hebel i pilnik dla naszych drewienek :D
FORZA Juve no i ech niech będzie FORZA POLSKA :D :D


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 09:54

No tak Polska gra wybornie Krzynówek jest poprostu świetna mamy nabór do ataku jednak Francuzi przewyższą naszych technicznie napewno wielkie osłabienie dla Francji to brak Trezegueta :D jednak myslę że niprzeszkodzi t oFrancuzom w zycięstwie mój typ 3-0 dla Francji


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 15:47

Przy okazji meczu z Francją przyszeł mi do głowy mecz z reprezentacją Italii, chciałbym żeby znów udało się naszym sprawić niespodziankę.
Jak na razie Biało-Czerwoni spisują się bardzo dobrze w eliminacjach, więc myślę że mamy szanse na remis a nawet zwycięstwo.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 15:53

No i okazało się, że Zidane tez nie bedzie grał... Miał to byc pożegnalny występ a tu ostatni mecz odwlekł się w bliżej nie określona przyszłość...
Jako patriota i kibic naszej kadry uwazam, że nie będzie tak źle !
Co nieoznacza, że pójdzie gładko.... Może powtórzy się wynik z poprzedniego spotkania czyli o ile dobrze pamietam to 1-0 dla Francji......


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 16:13

Hehe miał to być mecz w którym Zizu pożegna się z reprezentacją. A nawet nie dostał powołania :lol: . Francja jest aktualnie w słabej formie, a cały szum wokół ich ekipy na pewno wróży nic dobrego. Polacy ostatnio grają dobrze i sądzę, że są wstanie sprawić niespodziankę. Obstawiam remis 1:1.


:roll:
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 16:19

Mecz jest sparingiem więc ja do tego zbytnio nie przywiązywał bym wagi. Oczywiście chciał bym np. 2-0 8) ale myśle że remis będzie. Jaki to niewiem. Teraz S-Kadra dobrze się spisuję w eMŚ i myślę, że tego meczu nie przegra. Chciałbym aby Polska wystąpiła w pomieszanym składzie tzn. nie tak że tylko jakieś badziewie będa grały :D Trochę tych "gwiazd" i troszkę tych słabszych :-) Myślę, że jeśli byśmy tak zagrali to by nam to pomogło, żebyśmy mogli się też zgrać grając z innymi graczami. Mecz z pewnością się bardzo przyda nam. Będziemy mogli troszkę pokombinować jak pokonac Anglików :)


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 17:50

We mnie jest duzo wiecej optymizmu. Francuska reprezentacja zwłaszcza po Euro przechodzi kryzys a widać to zwłaszcza po wynikach w eliminacjach do MŚ. Do tego nie mają Trezegeut. Polacy po ostatnich zwycięstwach na pewno bedą chcieli podtrzymać dobrą passe. Licze że będzie niespodzianka, moze nawet wygramy choć to mało prawdopodobne. No chyba że zagra drewniak to wtedy lepiej oddać mecz walkowerem :wink:


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 18:49

Zgadzam się, że Francuzi przechodzą kryzys. Potwierdzają to słabe występy "trókolorowych" podczas Elininacji i myśle, że Polacy mogą się pokusić o remis. A jeżeli Jacek Krzynówek będzie w pełni sił to moze nawet wygramy :P Pozatym w ekipie Francji nie będzie zadnego z Bianconerich, więc z resztą nasi piłkarze powinni sobie poradzić :wink: Jestem optymistą i stawiam 1-2 dla nas.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 19:32

Powoli najlepsi francuzi zaczynają opuszczac reprezentacje i to nie jest juz ten sam zespol co chocby na Euro. Wierze, ze Polska moze ich pokonac, zwlaszcza, ze mamy kilku dobrych zawodnikow, a Francja ze skladem na male problemy. Mam nadzieje, ze bedzie ladny dla oka mecz i bedzie obfitowal w bramki. :wink: Mysle, ze jak zremisujemy to bedzie dobrze, jednak chyba jak kazdy Polak, licze na jak najlepszy wynik !
Do boju Polsko ! :)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 20:36

To prawda, Francja nie jest już tak silnym zespołem, jak niegdyś, jednak nadal przewyższa o klasę naszych kopaczy. W zespole Francji zadebiutuje 4 zawodników. Myśle, iż trener ustawi eksperymentalny skład, podparty kilkoma doswiadczonymi zawodnikami. Można mówic o kryzysie Francuzów, można mowic o dobrej grze Polaków w ostatnich meczach, jednak porównując te dwie drużyny zdecydowanym faworytem (IMO nie tylko papierowym) jest Francja. Remis będzie naszym sukcesem.


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 21:19

Ten mecz jest dla Zidana i to na niego będą się starać grać gracze reprezentacji Francji aby strzelił bramke. W Polsce gra Rasiak więc na pewno wygramy :lol: Szkoda, że Trezegol jest kontuzjowany bo fajnie można by było go zobaczyć z piłkarzamy Polski. Francja niestety to wygra.


ODPOWIEDZ