Nominacje "Piłki Nożnej"

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 13:54

Jak co roku tygodnik "Piłka Nożna" ogłosił nominacje piłkarskie za poprzedni rok.Kategorie z których wyłonieni zostaną zwycięscy to:
Piłkarz roku 2004:
Jacek Dembiński(Amica Wronki)
Jerzy Dudek(Liverpool FC)
Tomasz Frankowski(Wisła Kraków)
Jacek Krzynówek (Bayer Leverkusen)
Maciej Żurawski(Wisła Kraków)
Faworytem jest bez wątpienia Jacek Krzynówek,który był najlepszym piłkarzem ostatnich meczy reprezentacji i do tego świetnie spisywał się w swoim klubie Bayerze Leverkusen strzelając gole takim klubowm jak Real czy Roma.Frankowski i Żurawski regularnie strzelają w lidze,a ostatnio zaczeli świetnie grać w kadrze,ale Krzynówek przewyższa ich świetną dyspozycją w europejskich pucharach.Dudek to wciąż solidna firma,ale nie pokazał niczego nadzwyczajnego,a w ostatnim czasie stracił miejsce w bramce Liverpoolu na rzecz Kirklanda.Dembiński przeżywa drugą młodość,jest czołową postacią w Amice,ale dla niego sama nominacja jest sukcesem-bez szans na nagrode.

Odkrycie roku 2004:
Artur Boruc(Legia Warszawa)
Paweł Brożek(GKS Katowice)
Marcin Cabaj(Cracovia Kraków)
Michał Goliński(Lech Poznań)
Konrad Gołaś(Polonia Warszawa)
Tutaj sprawa jest prosta;o nagrode powalczą Boruc i Goliński,wysokie notowania może mieć Brożek reszta nie ma najmniejszych szans.

Drużyna roku 2004:
Amica Wrocnki
Cracovia Kraków
Legia Warszawa
Reprezentacja Polski
Wisła Kraków
Wisła to obecnie zdecydowanie najlepszy polski klub,ale niestety zawiodła w europejskich pucharach;nie chodzi tu nawet o porażke w eliminacjach do Ligi Mistrzów ale kompromitacje z Dinamem Tibilisi.Legia fatalnie spisuje się w lidze a w Pucharze UEFA odpadła z przeciętną Austrią Wiedeń.Amica natomiast gra w UEFA tylko dla tego,iż miała szczęście w losowaniu,teraz kiedy przyszło im grac z rywalem o większej klasie doznała wysikiej porażki.Cracovia to beniaminek,który spisuje się całkiem przyzwoicie,więc sama nominacja jest dużym zaszczytem dla tego klubu.W dobie fatalnych wystepów naszych drużyn klubowych na miano najlepszej drużyny zasługuje reprezentacja,która po porażce z Anglia podniosła się i zdołała w efektowny sposób pokonać Austrie i Walie.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 14:19

ta jak zwykle ciekawe nominacje. Osobiście na piłkarza roku to postawiłbym Krzynówka-nie trzeba wyjaśniać dlaczego. Żurawski jak będzie nadal w takiej fornie i do tego zmieni klub na lepszy o utrzyma formę to może za rok zostać piłkarzem roku. Za odkrycie dałbym Boruca to obecnie najlepiej grający zawodnik Legii gdyby nie on z Legią byłoby jescze gorzej i kadrze zaczął zagrażać Dudkowi. Co do drużyna to nie mam bladego pojęcia na kogo by postawić chyba tylko na kadre choć jak dla mnie to za bardzo się nie wykazali w meczach ale cóż.


Kaczor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2004
Posty: 4
Rejestracja: 10 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 14:29

Jak dla mnie na miano najlepszego piłkarza zasługuje Krzynówek jedyny który może z nim konkurowac to Żurawski...
Jesli chodzi o odkrycie to ja postawiłbym na Michała Golińskiego, bo chłopak ma talent.
Natomiast za ogólną postawe naszych druzyn krajowych, oraz udaną batalie w eliminacjach repry, bez wątpienia kadra powinna byc najlepszym teamem :]


Obrazek
Obrazek
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 14:39

jak dla mnie to nagrodę dla Piłkarza Roku powinien dostać bezsprzecznie Jacek Krzynówek :!: za jego świetną dyspozycję w tym roku... nie tylko w reprezentacji, ale i w Bundeslidze...
kolejna kategoria to Odkrycie Roku... tu również wg mnie powinien być jeden murowany faworyt, a mianowicie: Artur Boruc... tylko dzięki jego świetnej postawie w bramce Legia może się cieszyć, że zajmuje tak wysoką pozycję... swoją dobrą formę potwierdził w kilku występach w reprezentacji... ostatnią kategorią jest Drużyna Roku... tutaj jak dla mnie nagroda należy się reprezentacji narodowej :!: chłopcy świetnie rozpoczęli eliminacje do MŚ 2006... tylko porażka z Anglią i 3 zwycięstwa na wyjazdach... świetna passa... miejmy nadzieję, że ją utrzymają...
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2004, 14:43 przez J1897, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 14:41

krzynówek-wiadomo

brożek-wymiata w kadrze,a jaka zmieni drużyne na lepszą to bedzie piłkarzem europejskiego formatu.juz sie o niego pytają kluby z zachodu

hmmm
chyba jednak reprezentacja-nie przegrałą ważnych spotkań ani, bo nasze drużyny exportowe...aż mi to przez klawiature nie chce przejsc bo wstyd straszny


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 15:25

Zdecydowanie J.Krzynówke ... błyszczy w Reprezentacji jak i w Leverkusen ... co do polskich zawdoników w lidze , to nie mam pojęcia bo wogóle nie interesuje mnie polska liga i jej piłkarze :D ... a co do drużyn to chyba Cracovia , która gra dobrze ,ma dobre miejsce w lidze 8)


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Elohi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 385
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 15:55

Piłkarz Roku: Jacek Krzynówek; jak wszyscy i te same argumenty

Odkrycie Roku: Artur Boruc- jak wiekszosc i te same argumenty

Drużyna Roku: Wybierałbym pomiedzy Amica a Reprezentacja. Amica jako jedyna jest w Europejskich Pucharach niestety slabiej w lidze, a Reprezentacjia za wygranie 3 meczow ale nie za ich styl. Wisly Krakow nie bo w lidze jest nie sztuka wygrywac gdy ma sie tyle kasy co oni...


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 16:01

Ja Uważam Tak :
Piłkarz : JACEK KRZYNÓWEK
-Wspaniała Forma Nie Tylko w reprezentacji gdzie pomógł Polakom zwycieżyć z Austrią i Walią strzelił piękne gole przeciwko samemu Realowi Madryt i AS Romie dla mnei wymiata

Objawienie :ARTUR BORUC
-Gdyby nie on Legi by straciła drugie tyle bramek co ma straconych prosty przykłąd mecz Wisła - Legia wynik 2-0 gdyby nie Artur Boruc kto wie czy mecz nie zakończył by się conajmniej 5-0

Drużyna Roku: REPREZENTACJA POLSKI
Pokonanie Austrii czy Walii mówi samo za siebie brawo MR. Janas


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 16:09

Pilkarz roku: Tutaj bezsprzecznie Jacek Krzynowek powinien wygrac. Chyba nikt nie ma watpliwosci. Maciej Zurawski rowniez Mu dorownuje, ale Jacek uczynil o wiele wieksze postepy, dlatego Mu sie bardziej nalezy ta nagroda.

Odkrycie roku: Tutaj wg mnie jest rowniez dwoje kandydatow, ale nie Boruc z Golinskim tylko z Brozkiem. Brozek mimo, iz gra w przecietnym klubie gra bardzo dobrze nie tlyko w meczach Gieksy. Bardzo mlody, moze byc naprawde dobry w przyszlosci. A Boruc zrobil chyba najwiekszy postep w tym roku. Bramkarz zupelnie nie laczony z kadra nagle stal sie kandydatem na I bramkarza reprezentacji. Mimo wszystko do Dudka Mu jeszcze troche brakuje, ale moze jeszcze to nadrobic.

Druzyna roku: Nie ma wyboru, albo reprezentacja, albo Wisla. Ale Wisla ma na swoim koncie ta wielka plame w wystepach PUEFA, dlatego raczej powinna wygrac druzyna narodowa, ktora na prawde nadzwyczajnie dobrze grala w eliminacjach, a miala przeciez dosc trudne mecze, bo na wyjazdach najgrozniejszych rywali (oczywisice poza Anglia :P)


Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 16:54

No dla mnie to bedzie tak Piłkarz Roku Krzynówek odkrycie Brożek a drużyna oczywiście Wisła .Ciekawe nominacje:D


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 17:11

Najlepszy piłkarz: Jacek Krzynówek

Gra on w najlepszym klubie z tych piłkarzy którzy są na tej liście. W lidze Mistrzów strzela bramki. Jest najlepszym piłkarzem pozyskanym do Niemiec z 117 piłkarzy, a więc coś wielkiego. Jego postawa nigdy się nie waha. Gra równo i niezdarza mu się w jednym meczu być najlepszym a w drugim łamać tylko sobie i innym kości 8) Według czegoś tam :D jest podajrze aktualnie najlepszym piłkarzem Europy. Wiele za siebie to świadczy. Nie prawda?

Odkrycie sezonu: Paweł Brożek

Chciałem napisać Boruc ale on w tamtym sezonie grał dobrze dlatego akurat ten piłkarz. Jest młody,strzela dużo bramek. W ekstraklasie gra chyba w najgorszym klubie ale jest dosłownie najlepszy przy jego wieku(chyba 19 lat). W Wiśle był zwykłym rezerwowym a tutaj błyszczy. W reprezentacji młodzieżowej jest świetny. Ostatnio chyba strzelił w meczu 4 gole a wynik chyba 4-0 8) Czego chcieć więcej :?:

Najlepszy klub: Amica Wronki :P

Czemu to akurat Amica a nie Wisła albo Legia? W lidze zdecydowanie Wisła jest najlepsza. Ona tam ponad wszystko wszystkich gromi. Ale już zagrać w UEFA to się kryje. To mi się u niej niepodoba dlatego nie Wisła. Czy tak trudno wygrać z Dynamo Tibilisi? Jakaś zwykła Azejbrzengarska :-D drużyna wygrywa z taką potęga w Polsce??? Amica no niby najlepsza nie jest ale jakos w Europejskich Pucharach pokazała klase. Dobrze wiem że przeciwnik Amici był słaby ale jakoś tylko Amica sobie poradziła :) Ten wynik 5-0 z Glasgow nie trzeba chyba go krytykować. Tzn. trzeba :D Ale jakaś nieznana druzyna z niejakiego miasta doszła do UEFA i ona gra na swój poziom. Trudno że inne drużyny sa lepsze. Tak poprostu trafiła.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 17:33

Najlepszy piłkarz: Jacek Krzynówek - no według mnie w tym roku jest bezkonkurencyjne. Wspaniały piłkarz.
Odkrycie sezonu :Artur Boruc - według mnie nagroda trafi do niego, to co zobaczyłem w meczu przeciwko wiśle to tylko umocniło moje zdanie!!!
Najlepszy klub: Reprezentacja Polski !!! - dlaczego nie wisła??? proste - taka kompromitacja z dynamo tibilisi, że nie można nazwac ich najlepsza jedynastka sezonu. A Polska gra i wygrywa!!!


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 17:56

Piłkarz roku 2004:
Jacek Krzynówek (Bayer Leverkusen)

Bezwątpienia najlepszy piłkarz 2004 roku. Bramka przeciwko Realu to mistrzotwo świata.

Odkrycie roku 2004:
Artur Boruc(Legia Warszawa)

Najlepszy polski bramkarz. Dzięki niemu Legia tak mało przegrała z Wisła. Tylko te fryzury... :?

Drużyna roku 2004:
Reprezentacja Polski

Po występach Wisły i Legii w pucharach, Amicy w Lidze to tylko Reprezentacja.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 18:34

BIANCONERI pisze:
Tutaj sprawa jest prosta;o nagrode powalczą Boruc i Goliński,wysokie notowania może mieć Brożek reszta nie ma najmniejszych szans.
ja typuję Brożka. Gdyby nie on, to GKS zdobyłby góra 2-3 punkty w lidze. O nagrodę powalczy z Borucem, natomiast Goliński miał swoje 5 minut i koniec....
BIANCONERI pisze: Drużyna roku 2004:
Amica Wrocnki
Cracovia Kraków
Legia Warszawa
Reprezentacja Polski
Wisła Kraków
żadna z nich ! Wisła jest za silna na polską ligę, za słabą na europejskie puchary (jedyna rzecz z którą się z gadzam z Janem T. 8) ) Legia miała byc szykowana na polską Cheslea, a wyszło tak jak wyszło. Reprezentacji Polski gratuluję Rasiaka, meczu z Danią i starego składu. Amica gra najefektowniejszą piłke w Polsce, więc można ją wyróżnić ale z kolei 0:5 z Glasgow Rangers to lekka kompromitacja. Cracovia gra w kratkę, ostatnio zaczęła coś grać może dlatego ją powołano.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 19:26

Piłkarz roku- tutaj wygrać może tylko jeden. Oczywiście Jacek Krzynówek. Piłkarz ten jest najlepzy mpolskim piłkarzem w tym momencie. Pokazuje i w Bundeslidze i w LM, że jest świetnym piłkarzem i zdecydowanie i bezsprzecznie on powinien zgarnąć tytul piłkarza roku. Jedynym, który może z nim konkurować to Żurawski.
Odkrycie- Myśle, że tutaj wygrać powinien Boruc. Bramkarz Legii gra między słupkami bardzo pewnie i na pewno jest to dobry zmiennik dla Dudka w reprezentacji. A kto wie czy niedługo nie wyprze on z pierwszego składu bramkarza Liverpoolu.
Drużyna roku- Wisła nie zakwalifikowała się do LM. Odpadłą bardzo szybko z pucharu UEFA i nie zasługuje na to wyróżnienie. Wzasadzie ciężko okreslić kto powinien wygrac. Reprezentacja całkiem nieźle poczyna sobie w Eliminacjach i myśle, że im powinien przypaść tytuł drużyny roku.


ODPOWIEDZ