Juventus Turyn 3-0 Chievo Werona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bugaj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 34
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 19:04

Gramy z rywalem z którym w ostatnim czasie gra układała nam się bardzo dobrze, wiec i tak powinno być i tym razem :twisted: stawiam na pewne 2:0 dla nas i mam nadzieje że Capello da odpocząć przed meczem z Bayernem kilku podstawowym graczom, osobiscie licze ze zobaczymy na boisku od pierwszej minuty przynajmniej 2 z czwórki: Kapo, Olivera, Tachinardi, Zalayeta :P


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 20:17

Wiekszośś pisze tutaj o dośc łatwym zwyciestwie. Ja bym sie tak troche powstrzymał z hura optymizmem. Co prawda Chievo nalezy do typowych ligowych średniaków, lecz do każdego meczu trzeba podejśc skoncentrowanym w 100%.
Jeśli piłkarze wyjda na boisko skoncemtrowani w 100% ( a nie widze przyczyny, dlaczego miałoby tak nie być ) to 3 punkty pozostaną w Turynie.
Bardzo ważne spotkanie dla Alexa, który bedzie chciał potwierdzić, że juz na dobre wrócił do dośc dobrej formy. Życze Zlatanowi, żeby wkońcu cos ustrzelił.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 10:35

Po ostatnim meczu z Romą zagramy z Chievo, nie będzie Emersona, będzie przemęczenie .. stawiam na 1:1 chociaż bardzo bym nie chciał takiego wyniku, po cichu wierze że Juve zainkasuje 3 pkt i oddali się jescze dalej od Milanu..

Pzdr


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 16:47

Co myslicie o przewidywanym skladzie Juve?

4-4-2
Buffon - Birindelli, Thuram, Cannavaro, Pessotto - Camoranesi, Tacchinardi, Appiah, Nedved - Del Piero, Ibrahimovic

Widac, duzo zawodnikow dostanie swoja szanse na pokazanie sie. Dla mnie najwazniejszy bedzie wystep Alessio, bo lubie tego zawodnika i chcialbym aby nie byl ciagle odsuny od pierwszego skladu. Rowniez ciekawi mnie jak wystapia nasi boczni obroncy. Do tej pory bardzo ofensywni Zebina i Zambrotta, a teraz Birindelli i Pessotto, wie nasze boczne ataki moga lekko straci na sile. Nie chcialbym aby Juve zlekcewazylo Chievo, bo w tym sezonie radza sobie zaskakujaco doberze. Ale w poprzednich sezonach Chievo rowniez urywalo pkt niektorym dobrym druzyna, a mimo tego Juve potrafilo spokojnie i zdecydowanie wygrywac z nimi. Mecze przeciwko Chievo zawsze przynosili duzo bramek, bramek glownie dla Juve. Mam nadzieje, ze znowu tak bedzie i Juve wygra 3-0.


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 19:07

Co do składu to się nie przejmuję, uwarzam że Pessotto i Birindelli są godnymi dublerami Zombiego i Zebiny, obaj dużo zrobili dla Juve i napewno będą chcieli pokazać że jeszcze są potrzebni Juve (Pessotto ma na to pewnie tylko ten sezon bo słyszałem że chce zakończyć karierę).
Z do pomocy to Tacchinardi również bedzie chciał pokazać że nie warto sprzedawać go do Barcy bo jeszcze nie raz będzie potrzebny, Alessio zawsze zaliczał się do moich ulubieńców i mam nadzieję że wykożysta swoją szansę.
Ostatnio zmieniony 30 października 2004, 19:38 przez ADAMJUVENTUSPL, łącznie zmieniany 1 raz.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 19:36

Mecz z Chievo Werona, wiecznym czarnym koniem rozgrywek do łatwych należeć nie będzie.
Nareszcie szanse dostanie Tachi, może wreszcie pokaże że stać go na bardzo dużo.
Ja również uważam że Biri i Pessotto godnie zastąpią Zambro i Zebine.
Chciałbym żeby Fabio dał troche odpocząć czołowym zawodnikom(oprócz Alexa bo nie moge sie nacieszyć jego dobrą formą) przed meczem z Bayernem, ponieważ w meczu z Bawarczykami moglibysmy sobie zapewnić awans i mielibyśmy loozik w Cl


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 19:37

Raczej nie powinno być dużo problemów z Chievo, mimo licznych rozszad w pierwszym składzie. "Puma" zostanie zastąpiona przez Tacchiego, co pokaże w jakiej formie jest nasz defensywny pomocnik, bo zbyt często Capello nie wystawia go do meczów, a przez to nie może pokazać swoich wysokich umiejętności. Pomimo braku Zambrotty i Zebiny, nasza ofensywa nie straci dużo na sile,gdyż Alex wraca do formy strzeleckiej, a na ławce mamy naszego jokera, Zalayetę. Jubileuszowy mecz Nedveda może zostanie ukoronowany brameczką naszego kochanego jubilata, czego mu serdecznie życzę :D . Będzie dobrze, jeśli bianconeri z łatwością poradzą sobie z Chievo, bo już za niedługo czeka nas na pewno wyczerpujący mecz z Bawarczykami na wyjeździe.


czaszka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 81
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 22:10

Ja licze na 3:0 dla Juve tez uwazam zevy Zlatan sobie odpoczol a zagral Zalayeta w ataku u boku Alexa bo sa oni w świetnej formie a na pomocy niech sobie tez Camoranesi odpocznie bo gra od poczatku sezonu z pelnym obciazeniem i widac ze jest przemeczony i czemu Blasi gra w podstawie a Tacchinardi grzeje ławe Alessio jest lepszy niz Blasi i powinien byc w podstawie a tak prawdopodobnie odejdzie do Barcy :/.


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 01:04

licze na kolejne 3 punkty, ale na bank nie bedzie latwo.chievo to bardzo dobry zespol i na pewno bedzie sie starac o niespodzianke.poza tym czestotliwosc rozgrywania meczy moze sie juz dac we znaki....chociaz sklad bedzie nieco odbiegal od tego podstawowego.optymizmu moze dodawac skutecznosc del piero:)
ps.Zlatan -czekamy na bramki:)juz najwyzszy czas!!


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 07:51

Moim zdaniem ten mecz jeszcze raz potwierdzi , w jak wysokiej formie jest Juve i według mnie wygramy 2-0 . Znowu świetnie zagra obrona, choć nie bedzie miała wielu szans do popisania sie . Zaś jeśli chodzi o aak to moim zdaniem dwie bramki pyknie Ibrahimovic , a Alexowi zaraknie jedynie skuteczności lub szczęscia żeby samemu umieścić piłkę w siatce . Powinno to wyglądać mniej więcej tak :
Juventus - Chvievo 2 - 0 ( 17' Ibrahimovic - asysta Nedveda , 54' Ibrahimovic - asysta Del Piero )


paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 08:37

Licze na grad bramek (Ibrahimovica & Alexa)
Mecze w Serie A nie sa nigdy łatwe. CHoc uwazam ze Juve powinno ten mecz wygrac , kontrolujac przebieg spotkania, jak to czyniło w poprzednich meczach. Tacchinardi mam nadzieje ze zwróci swoja gra uwage F. Capello. I tyle.... Forza JUVE


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 09:29

Nasi piłkarze muszą podejść do Tego meczu przede wszystkim ze stuprocentowym skoncentrowaniem. Są na fali, wszyscy wręcz "noszą ich na rękach" i już dorzucili Bianconerim 3 oczka w ligowej tabeli. Ale ten mecz trzeba wygrać przede wszystkim na boisko. Z Chievo jeszcze nigdy nie przegraliśmy. Jednak jak zawsze są oni groźni. Urwali już w tym sezonie punkty nawet takim zespołom jak Inter (2-2) i przede wszystkim Lazio (0-1 na Stadio Olimpico). Im do stracenia nie pozostaje nic. Nasz skład jest nieco osłabiony. Jednak jak zawsze jestem optymistą i myślę, że podejdą do spotkania z pełnym profesjonalizmem. Trzeba zauważyć także, że Juventus tylko w jednym na 8 meczy w Serie A z Chievo nie stracił gola! Myślę, że mecz potoczy się do jednej bramki. Jak Juventusowi uda się strzelić to później potoczy się już wszystko dobrze.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 10:08

DJ Juventinho pisze:Trzeba zauważyć także, że Juventus tylko w jednym na 8 meczy w Serie A z Chievo nie stracił gola!
Nigdy nie martwilem sie takimi wynikami. W przypadku Chievo nie mozna poorwnywac ich druzyn z dwoch sezonow. Co roku graja inny futbol, w innym skladzie, do tego teraz nie ma juz Del Neriego.

Jak wszyscy zauwazyli nie mozna Chievo lekcewazyc, wyniki osiagniete do tej pory przez pilkarzy z Werony, moga budzic szacunek. Dopiero ten mecz pokaze prawdziwa sile Juve. Zobaczymy jak nasi zagraja bez 3 najlepszych do tej pory graczy. Mam nadzieje, ze tym razem DP oprocz bramek, da cos jeszcze druzynie. Licze na powrot Nedveda do najwyzszeh formy, bo to co teraz prezentuje, nie zadowala mnie w pelni.

Juve-Chievo 3:1


papikjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 3
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 10:59

JUVE WYGRA i ALEX strzeli przynajmniej z 2 brameczki ale pierwszą strzeli PAVEL NEDVED i bedzie 3:0i tak musia byc :!: :lol:


..::FORZA JUVE::..
Ares79

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 października 2004
Posty: 1
Rejestracja: 28 października 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 11:04

Chce puscic na Juve za duza kase!!! Doradzcie mi czy dzis grac??


Pozdrawiam 8)


Zablokowany