Derby Łodzi

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 22:58

Od 4,5 roku odbedą sie derbu Łodzi pomiędzy(oczywiscie) Widzewa & ŁKS-u (Według was, kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku :?: ) :!:
Tutaj zamieszczajcie wszystkie info z derbami...Łodzi (rzecz jasna) :-D
Ostatnio zmieniony 01 października 2007, 14:10 przez Kame1988_Kornel, łącznie zmieniany 1 raz.


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 23:18

dziwne pytanie kto wygra zecz jasna ze WIDZEW!! wreszcie zobacze mecz Widzewa w Tv :D bedzie ciekawie tylko zeby niebyło takich emocji tak jak z Legia walczyli o mistrzostwo w ostatnim meczu kolejki przegrywali 2:0 wygrali 2:3 niezapomne tego meczu i tej dawnej druzyny ;] było <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ;]


seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 23:39

Jestem przekonany że wygra WIDZEW!!!!!!!!!!!!!
Ale obawiam się tylko zachowania kibiców na meczu.
Bo jak chyba wszyscy wiecie kibice ŁKS-u ukradli flagę Widzewa która miała 14 LAT!!!!!!!!! Za to kubice Widzewa ukradli, rzecznikowi prasowemu ŁKS-u, Papisowi (napisałem tylko nazwisko bo imienia nieznam) samochód.
Ale mimo tych zdarzeń mam nadzieję, że kibice zachowają na stadionie spokój i obejrzę całe 90 minut spotkania, na które chciałbym się wybrać (dla kibiców Widzewa przeznaczono 2500 biletów), mam nadzieję że uda mi się kupić bilet bo wolę być na stadionie i dopingować swój zespół niż oglądć mecz w telewizji (derby będą transmitowane na żywo w TVP3).


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 07:42

Nienawidze Widzewa już od wielu lat. No i mam nadzieje że wygra ŁKS chociaż ich zbytnio też nie lubie :wink: Wtedy w tamtych świetnych latach widzewa kiedy byłem mały to byłem za Legią i uraz pozostał we mnie po tamtych meczach. Widzew ble :evil:


Obrazek
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 08:25

robson pisze:dziwne pytanie kto wygra zecz jasna ze WIDZEW!! wreszcie zobacze mecz Widzewa w Tv :D bedzie ciekawie tylko zeby niebyło takich emocji tak jak z Legia walczyli o mistrzostwo w ostatnim meczu kolejki przegrywali 2:0 wygrali 2:3 niezapomne tego meczu i tej dawnej druzyny ;] było <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ;]
Akiedy będzie mecz i o ktorej godzinie i a jakim programie??


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 09:12

Lubie Widzew i to jej bede kibicował :!: Myśle ze Widzew wygra te spotkanie pewnie 2:0 :wink:


seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 16:27

Bob Sapp pisze:
robson pisze:dziwne pytanie kto wygra zecz jasna ze WIDZEW!! wreszcie zobacze mecz Widzewa w Tv :D bedzie ciekawie tylko zeby niebyło takich emocji tak jak z Legia walczyli o mistrzostwo w ostatnim meczu kolejki przegrywali 2:0 wygrali 2:3 niezapomne tego meczu i tej dawnej druzyny ;] było <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ;]
Akiedy będzie mecz i o ktorej godzinie i a jakim programie??
Mecz będie transmitowany 5 listopada (piątek) w TVP3 o godz. 19.10


Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 16:41

No derby łodzi bedą ciekawe i widzew i łks ostatnio grają dobrze obstawiam remis bramkowy 1:1


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 17:08

Po tym co zobaczylem na meczu Zagłębia Sosnowiec z Widzewem, uwazam ze ciezko wylowic faworyta, Widzew w tym meczu wcale dobrze sie nie zaprezentowal, LKS w szczytowej formie tez nie jest wiec zwyciezce ciezko wskazac. Jak to derby o meczu mowi sie juz od dawna, na pilkarzach na pewno bedzie ciazyla wielka presja, zapowiada sie ciekawy mecz. Co do kibicow .... mam nadzieje ze stworza swietna atmosfere i oprawe godna meczu derbowego ... kibice Widzewa juz chyba w Sosnowcu oszczedzali gardla na derby gdyz wogole nie angazowali sie w doping :wink:
Cieszy fakt iz mecz bedzie pokazany w TV, mecze 2 ligi powinny byc czesciej pokazywane w Tv regionalnej gdyz 2 liga jest wg mnie rownie ciekawa co ekstraklasa, a ja sam chetnie obejrze mecz w TV. Choc zadnej z druzyn nie lubie wolalby zeby wygral LKS.


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 17:13

Kiedyś zanim poznałem Juve, to zawsze byłem za Widzewem, ale teraz to już inna drużyna :(. Szkoda, że te czasy przeminęły, ale sentyment został, więc obstawiam 1-0 :wink:.


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 19:48

Ja obstawiam 2-1 dla Widzewa..... Myślę, że poradzi sobie....
No i poprawi się tam na lepsze.....
Bo to wstyd, żeby takie miasto jak Łódź nie miało drużyżyny w I lidze !!!
Mam nadzieję, ze kibice stworzą dobra atmosferę i obedzie się bez ekcesow...

Dla wszystkich kibiców którzy chca sie dowiedziec coś więcej ( historia derby etc.) zapraszam tutaj http://www.derbylodzi.pl/


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 19:59

Wygra Widzew. ŁKS jest teraz 0 Zdobyli Mistrza w 1998 czy 99 roku i spłyneli na dno wraz z panem Ptakiem Widzew no cóż także się nie popisuje ale coś tam jeszcze gra obstawiam wynik 3-0 dla Widzewa


Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2007, 14:42

No i kolejne derby Łodzi przed nami. Tym razem zagrają dwie (co tu dużo mówić) słabe drużyny, więc widowisko powinno być niezłe :wink:
Troszkę bliższej historii :
Klątwa ŁKS-u trwa już 10 lat :!: (ostatni raz ŁKS wygrał derby 5 marca 1997 roku - 1:0, na Widzewie a zwycięską bramkę strzelił Danielewicz, wiec szmat czasu) Tak to padały zazwyczaj remisy i kilkukrotnie zwyciężała drużyna Widzewa.
Obecnie:
Jak wcześniej napisałem, obie łódzkie drużyny w tym sezonie spisują się wręcz tragicznie, Widzew zajmuję 15 pozycje w tabeli z dorobkiem (6 punktów- 1 zw, 3r, 3 por.) taki sam bilans punktowy ma ŁKS (tyle tylko że ma lepszy stosunek bramkowy)
Kibice:
Jak wiadomo, na stadionie Widzewa nie gra nikomu łatwo, zwłaszcza przy takiej publiczności i na pewno i tym razem będzie gorąco na trybunach :twisted: ŁKS dostał 2000 wejściówek i na pewno możemy się spodziewać ciekawego widowiska :)
Skład:
Trudno jest ocenić oba składy.
Bramkarze to chyba najjaśniejsze punkty obu zespołów (Fabiniak tak jak Bodzio W. nie raz ratowali swoje zespoły przed utratą bramek)
W obronie chyba nieco lepiej prezentuje się drużyna ŁKS-u, która straciła mniej bramek. Co do pomocy Widzewa zdania nie mam, jedynie najlepszym graczem jest Stefano N. (który rozprowadza i rozkręca (według mnie) cały zespół Widzewa) w ŁKS-ie natomiast prym wiedzie w pomocy Łukasz Madej oraz ostatnio pozyskani Brazylijczycy (Andreson oraz Paulinho). Jeśli chodzi o atak, to tu zdecydowanie lepszy jest Widzew (co prawda Piechna jeszcze w tym sezonie bramki nie strzelił, natomiast inni napastnicy spisują się dobrze, w ŁKSie za to brakiem nieskuteczności razi Arifović.
Trener:
Dodatkowo dziś posadę trenera stracił szkoleniowiec ŁKS-u - Wojciech Borecki.
Będzie to mecz o przysłowiowe 6 punktów. Faworytem w tym spotkaniu jest Widzew, dlatego wygra ŁKS :D
Mecz w piątek o 20:00, transmisja w Canal +
U buków a dokładniej w Profesjonalu, przedstawia się to tak:
251 Widzew Ł.-ŁKS Łódz
live Canal+ Sport 2,1 3,1 3,08 1,25 1,54 1,25 5.10./20:00


wlochaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2005
Posty: 54
Rejestracja: 17 listopada 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2007, 15:25

g) Wszelkie przejawy rasizmu klubowego (przekręcanie nazw klubów, obraźliwe avatary czy podpisy, znieważanie klubów i ich piłkarzy, działaczy oraz kibiców) będą bezwzględnie karane.

w mysl tego punktu regulaminu prosze admina o jego wyegzekwowanie w stosunku do zalozyciela tego tematu (chodzi o podpis dotyczacy Widzewa i jego fanow. prosze rowniez admina o nie karanie uzytkownika. dziekuje


Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2007, 16:24

wlochaty pisze: w mysl tego punktu regulaminu prosze admina o jego wyegzekwowanie w stosunku do zalozyciela tego tematu (chodzi o podpis dotyczacy Widzewa i jego fanow. prosze rowniez admina o nie karanie uzytkownika. dziekuje
Mam nadzieje że już jest lepiej :?:
Z góry PRZEPRASZAM :) :oops: (i proszę adminów o łagodny wymiar kary :pray: :) )


ODPOWIEDZ