Polska Liga Koszykówki

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2004, 21:34

Supersonic pisze:Prokom i jeszcze raz Prokom, to jest tak jak z ligą piłkarską; Wisła a później długo długo nic. Niestety rozgrywki będą monotonne :cry:
racja .....nie to co kiedys, wtedy emocjonowalismy sie finalami Slaska z Anwilem czy Pruszkowem :wink:


we believe.
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2004, 11:05

Asta#8 pisze:
pizmak pisze:
Asta#8 pisze:Kibicuje też Czarnym z powodu Pizmaka. Forza Asta i Czarni. :D
Dzięki :D

Jutro jest Puchar Ligi i Czarni grają z Astorią :P Moim zdaniem (znaczy Asty#8)wygra ....... Astoria (ale jaka jest prawda to wiecie :twisted: )

P.S. Asta będą jutro "wasi" na meczu :?:

CZARNI I ASTORIA SIALALALALALALALALALA SIALALALALALALA :-D :D


KOSZALINEK KOSZALINEK 2 ULICE 1 RYNEK :D :D
Dobrze piszesz Piżmak. WYGRA ASTA!!!!! :D Naszych kibiców chyba nie będzie. Niesety w naszym zespole nie zagra nasz najlepszy zawodnik Greg Harrington :( Ale i tak wygramy
Asta mam nadzieję że się nie obrazisz ale patrząc ilość punktów w Turowie Harringtona (26) to raczej wątpie że wygracie :!: Harrington to u was połowa drużyny :!: :!:

TO NIE JEST TA SAMA ASTORIA CO W TAMTYM ROKU (SWANSON,MARCIULONIS :( )


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 15:01

AdriaNeQ pisze:
Supersonic pisze:Prokom i jeszcze raz Prokom, to jest tak jak z ligą piłkarską; Wisła a później długo długo nic. Niestety rozgrywki będą monotonne :cry:
racja .....nie to co kiedys, wtedy emocjonowalismy sie finalami Slaska z Anwilem czy Pruszkowem :wink:
No i prosze jaka niespodzianka nasz zaskoczyla!! Anwil ogral wasz wyslawiany Prokom... Wystarczylo troszeczke mobilizacji, woli walki i Prokomu nie bylo na parkiecie.. Znowu nie zawiodła najgrożniejsza bron Włocławien tzn. rzuty za 3 pkt. ! Frasunkiewicz poprostu niszczył tymi rzutami Prokom a oni po stracie zawodnika jakos nie moga sie pozbierac.. :P


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2004, 22:51

No i stało się :( Czarni po dobrej grze od 1 do połowy 4 kwarty grali wyśmienicie z Polpharmą ale wtedy przypomniał o sobie THOMAS(27 punktów :x) i "Czarne panterty" przegrały 59-67.

Oto pozostałe mecze kolejki(w nawiasach najlepsi strzelcy):

Turów 61-66 Gipsar :shock: (Hughes,Tomczyk 14 - Karlikanovas 19)

Noteć 79-87 Polonia (Penland 23 - Elliott 22 )

Polpharma 76-59 (Thomas 27 - Reed 12 )

Śląsk 83-84 Anwil (Watson 27- Kadziulis 24 )

Prokom 104-74 AZS (Jagodnik,Dylewicz 19 - Miszczuk 18 )

Astoria 64 -77 Unia/Wisła (Bosnić 20- Ansley 22 )

Tabela:

1. Anwil 14
2. Prokom 13
3. Polonia 11
4. Turów 11
5. Polpharma 11
6. Unia-Wisła 11
7. Śląsk 10
8. Astoria 10
9. Czarni 9
10. Noteć 9
11. Gipsar 9
12. AZS

No nie ciekawie to wygląda :?

EDIT: Wkleiłem już staty 8)

P.S. Asta a ten Bosnic to nowy jakiś :?: Debiut udany 8)
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2004, 16:24 przez MediapuntA, łącznie zmieniany 1 raz.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2004, 23:25

Najgorszy jest to ze SLask przegral prowadzac 14 pkt. ALe ja wam mowie ze Slask bendzie miał Mistrza!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2004, 23:32

Też tak myśle. Niby skład słabszy niż w zesżłym sezonie ale rozkręcają sie z meczu na mecz. Patrząc z perspektywy przygotowania do sezonu to WKS"owi idzie rewelacyjnie. Budzet też nie największy a z anwilem tylko 1 oczkiemw plecy :wink: Jak na razie 10 pozycja ale powinno być lepiej :D

CPWCŚ :!: :!:


kurdt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 45
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2004, 00:46

Śląsk gra dobrze bo ma dobrego trenera. A to co robi Kowalczyk w Zgorzelcu to koszmar. Taki potencjał kadrowy a przegrywa z Gipsarem u siebie... Łopatka w 8 minut miał najwiecej zbiórek, więc dlaczego grał tylko 8 minut?? Panu Kowalczykowi to już podziekujemy.


CalciO 666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 47
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2004, 09:31

o widze ze kibice WKS tez tu sa mecz z Anwil pokazal ze mozemy sie liczyc w walce o medale .Mnie jednak zastanawia skad oni wzieli tych sedziow na mecz z Anwilem szkoda gadac o tym jak sedziowali i jeszcze ten Nagys jego trzeba jakas kare za tego fucka nalozyc jak rumun sie zachowal.ALE za to mamy chociaz polski zespol a nie 10 obcokrajowcow.

PO SEZONIE SLASK W KORONIE
CALA POLSKA W CIENIU SLASKA


"II" ([]) ([]) II_
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2004, 14:24

CalciO 666 pisze:ALE za to mamy chociaz polski zespol a nie 10 obcokrajowcow.
Czarni to mają polski zespół a nie Śląsk(WATSON,RANDLE,GRAFTS,MAHORIĆ i ktoś jeszcze).My mamy tylko 2 mudzinów (Crenshaw i Reed) a tak to sami Polacy.I to właśnie widać że gramy Polakami (wyniki patrzcie Czarnych :( ) Przydałby się jakiś litwinek dobry :wink:


baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 listopada 2004, 15:38

Ja jestem kibicem Anwilu Wloclawek. Obecnie lidera EBL. W ostatniej kolejce Wloclawianie pokonali odwiecznego rywala Slask we Wroclawiu. WKS zagral swietny mecz (zwlaszcza Watson :!: i na poczatku Ignerski), lecz mimo to Anwil zdolal wygrac.
CalciO 666 pisze: Mnie jednak zastanawia skad oni wzieli tych sedziow na mecz z Anwilem szkoda gadac o tym jak sedziowali
Jezeli znasz troche historie polskiej koszykowki, to o sedziowaniu w ogole nie powinienes wspominac :wink: . Poza tym punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Co prawda na meczu nie bylem, ale sluchalem relacji w radio, w ktorej komentator wspominal o momentami brutalnej grze Slaska.
CalciO 666 pisze: i jeszcze ten Nagys jego trzeba jakas kare za tego fucka nalozyc jak rumun sie zachowal
:!: Widze, ze jestes pseudokibicem. Ostatnio na linii Slask-Anwil ma miejsce ocieplenie stosunkow, ale dopoki beda tacy ludzie jak Ty (oczywiscie po stronie Wloclawian tez sie tacy zdarzaja) nigdy nie bedzie prawdziwego kibicowania swoim zepolom bez wzajemnego obrzucania sie blotem. Radze sie dwa razy zastanowic zanim cos takiego jeszcze raz napiszesz :!: . Mam nadzieje, ze admini wyciagna odpowiedznie konsekwencje.


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
CalciO 666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 47
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2004, 10:12

baker a jak bys ty powiedzial jakby ci ktos fucka pokazal???


"II" ([]) ([]) II_
baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2004, 11:33

CalciO 666 nie znam sytuacji. Byc moze Nagys zostal sprowokowany, bo na meczu zdarzaly sie wyjatki zlego zachowania kibicow (choc oglolnie atmosfera byla bardzo dobra).
Tak czy owak (jezeli bylo tak jak napisales) nie pochwalam zachowania Litwina. To Cie jednak nie uprawnia do uzywania publicznie obrazliwych slow. Jezeli jestes fanem koszykowki, to dobrze znasz historie antagonizmow miedzy kibicami obu druzyn i dobrze wiesz jak obrazliwe jest slowo, ktorego uzyles. Jezeli Tobie zalezy tak samo jak mnie na pokojowym wspolzyciu fanow obu zespolow i kulturalnym zachowaniu na meczach, to pomysl 2 razy zanim jeszcze raz cos takiego napiszesz lub powiesz. Pozdrawiam.
PS. Gratulacje ze wczorajsza wygrana w PULEB. Oby tak dalej :!:


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
CalciO 666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2004
Posty: 47
Rejestracja: 11 września 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2004, 11:52

no dobra baker moze i troche przegielem z tym obrazeniem ale bylem po meczow w nie najlepszym humorze a pozatym troche sie zdenerwowalem ja sam sie zastanawiam czemu on nam pokazal fucka moze ktos go zdenerwowal ale tak czy siak nie powinien sie tak zachowac.
Sorki za to co napisalem o nim.I chce zeby nasze zespoly spotkaly sie w finale i pokazaly ze to do nas nalezy polski basket :D oczywiscie zeby to slask wygral :wink:


"II" ([]) ([]) II_
baker

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2004
Posty: 108
Rejestracja: 30 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2004, 12:49

Ciesze sie CalciO 666, ze sie dogadalismy :wink: . Ja rowniez mam nadzieje, ze nasze ulubione zespoly spotkaja sie w finale (wygra lepszy :wink: ), a wczesniej licze na ciekawe dysusje na temat polskiej koszykowk :wink: i. Pozdrawiam.


" Znam twoje czyny, że ani zimny , ani goracy nie jestes. Obys byl zimny albo goracy! A tak, skoro jestes letni i ani goracy, ani zimny, chce cie wyrzucic z mych ust." Apokalipsa
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2004, 13:38

A oto 3 kolejka w pucharze ligi :D :

Grupa A
Czarni - AZS K. - : -
Astoria - Polonia - : -
Grupa B
Gipsar - Unia/Wisła - : -
Noteć - Turów - : -


No to faworyci to Czarni,Polonia(wybacz Asta ale wątpie że wygracie), Unia,Turów.

Już się nie moge doczekać kiedy im dokopiemy 8)


ODPOWIEDZ