Walia 2-3 Polska (el.MS)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto wygra mecz Walia-Polska??

Czas głosowania minął 13 października 2004, 13:07

Polska
16
73%
Walia
4
18%
bedzie remis
2
9%
 
Liczba głosów: 22
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 13:58

Polska sie zabardzo podjara że rozwalili Austrię. Polacy mimo że są profesionalistami jednak nie potrafia opanować emocji takze myślę że Wynik będzie 1-0 Dla Walii po zacietym meczu z całym szacunkiem dla Polski


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 15:34

według mnei mecz bedzie trudny, a moze być on trudniejszy jesli grac bedzie Znany i lubiany Rasiak!!! jeżeli to drewno sie tam pokaze to bedzie katastrofa. ja chce zurawskiego i franka na napadzie. Wszystko jeszcze zalezy od Janasa.. jak bedzie franek to wygramy 2-0 :D
pozdrawiam


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 15:47

No po meczu z Austrią, ktory wypadł naprawde dobrze mozna liczyc na wygraną z Walią, ale łatwo nie bedzie na pewno...
Frankowski powinien zagrać od początku, bo widać, że jest w formie.
Jeśli naprawde sie zmobilizują to powinni wygrać to spotkanie choćby jednym golem.
Z resztą z Anglią tez mogli wygrac... Zobaczymy jak bedzie drugim razem . 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 18:46

jak dla mnie wszyscy i kibice i zawodnicy wpadli w wielką euforię i myślą że teraz pokonają każdego. Przypomnijcie sobie jakie były nastroje przed meczem z Austrią-dziennikarze jakby mogli to by kadre mięsem obrzucali a po meczu że kadra wspaniała. Boję się że ta euforia może zdradzić zawodników i będzie jajo. Mam nadzieje że Franek zagra od początku choć jak widziałem prawdopodobny skład to Włodar był w "11" zobaczymy. Szkoda że Rząsa jest w "11"ale cóż. Myślę że będzie remis albo minimalne zwycięstwo Walijczyków.(choć mam nadzieje że po raz kolejny się pomylę)


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 19:12

nie ma co pisać
wiadomo że POLSKA
nawet w najtrudniejszych warunkach będe za POlLSKĄ, bo jestem PATRIOTĄ
>>>DO BOJU POLSKOOO<<<
>>>DO PRZODU POLSKOOO<<<
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 19:30

Muszę was rozczarować ale w pierwszym składzie NIE zagra Franek ale Włodaeczyk. Ponadto na środku gra Szymkowiak. (info: Polsat)
Myślę, że powinniśmy wygrać, choć spotkanie zapewne będzie wyrównane i o końcowym sukcesie zadecyduje jedna akcja. Trzymam kciuki i typuje 0:1 bo bramce Żurawia


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 23:08

Franio killer !!!! Do tego Żurawski i Krzynówek. Mecz bardzo emocjhonujący , końcówka piorunująca. Bravo polska , z reprezentacją w końcu zaczyna się dziać coś dobrego:). Szkoda tej nieprawidłowo strzelonej bramki przez walijczyków , ale ważne 3 punkty. Przed nami dwa teoretycznie prostsze mecze, 2 miejsce w zasięgu ręki , a kto wie , może i pierwsze..... :wink:
PS: To prawda że w listopadzie gramy z Francją ( jakoś nie dosłyszałem jak mówił Szpaku:)).


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 23:08

Bardzo słabo grali az do 70 minuty. Potem Walijczycy osłabli a Polacy nagle się obudzili !!! :D I to okazało się kluczem do sukcesu!!! Trzy wspaniałe bramki Polaków i mozna powiedziec ze po ostatnich 20 minutach całkowicie zaslugiwali na wygraną !!! BRAWO POLSKA !!! BRAWO FRANKOWSKI :D :wink: Niby słabo grał Krzynowek, ale gola przymłucił 8) Zurawski takze zachował sie bardzo dobrze !! Nie wspominając juz o Franku, ktory strzela jak na zawołanie :D :wink:

Bardzo dobry mecz Dudka, ktory bronił prawie wszystko, gdyby nie on to przegralibysmy napewno... Obrona, jakos slabo wypadla, szczegolnie te podania pod nogi przeciwnikow :?

Teraz pozostaje, tylko rozprawić sie z Anglią :twisted: , tak naprawde to Polacy mają szansę nawet na wygraną w tym meczu, poniewaz grają oni do konca i starają sie o zwyciestwo. Czasami mają troche szczęscia, ale ogolnie to coraz lepsza druzyna... 8)
Cieszy remis Austrii z Irladnią :)
Mamy punkt straty do Anglii i aż 4 punkty przewagi nad Austrią. Narazie jest dobrze, ale moze byc jeszcze lepiej 8)

Jeszcze raz gratulacje.

P.S
Yari pisze:To prawda że w listopadzie gramy z Francją ( jakoś nie dosłyszałem jak mówił Szpaku:)).
? W Polsce gramy ?? Jesli tak to szkoda bo nie bedzie ani Thurama, ani Treza :? ale jak u nas to moze sie wyskoczy :wink: :D


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 23:13

ale wyypas.wystarczylo ze wszedl FRANEK a nasza gra sie ruszyla!! zaczely funkcjonowac skrzydla (niesamowita walka KOSY i piekny gol KRZYNU!).piekny gol z woleja FRANKA (alez przyjecie!), "okno" ŻURAWIA i bomba KRZYNÓWKA!!! NO COŚ PIĘKNEGO!!! wreszcie zagralismy 2 mecze pod rzad dobrze!!!(nawet jezeli nie dobrze-bo z Walia gralismy od 65 min. dobrze :wink: to wygralismy) DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 23:20

PS: To prawda że w listopadzie gramy z Francją ( jakoś nie dosłyszałem jak mówił Szpaku:)).
Tak...14 listopada,jak Zidane konczy wystepy w reprezentacji.

Co do komentarza...to byl straszny.Czy Szpakowski sie nie slyszy?Czy on wie co mowi?Wiem,ze teraz polowa uzytkownikow na mnie najedzie,bo przeciez Szpaq "the best",ale to co "pokazal" dzis to byla zenada,tak jak gra Polakow do pierwszej - wyrownujacej bramki.Jesli ktos sie myli komentujac mecz to powinien sie poprawic.Slyszalem dzis,ze Mila dostal zolta kartke,ze ten sam zawodnik dostal 2 zolte,ale nie zszedl z boiska,bo jak Szpaq mowi to tak jest :lol: ,ze zostal sfaulowany Szymkowiak,a on sobie biegal na drugiej stronie :) Duzo takich "przeblyskow" bylo.
Gdy Polska jeszcze przegrywala to oczywiscie cala wina lezala,w zlej murawie.Fakt,ale czy ktos widzial jak sie poslizgnal Walijczyk?Zaobserwowalem jedno poslizgniecie w 48 minucie gry.Im to jakos nie przeszkadzalo,ale mniejsza juz z tym...Tyle na temat komentarza dzisiejszego meczu.

Co do meczu.
Dudek - dobrze,ale nie najlepiej.Przy bramkach nie zawinil,gdyz jak kazdy widzial asyste przy pierwszym trafieniu mial Rzasa.
Wlodarczyk - jak to powiedzial Szpaq "biegal,wydobywal z siebie wszystkie poty,nameczyl sie" - 1 sytuacje mi podacie a bede zadowolony.Kolejny kiepski wystep.
Krzynowek - jest obecnie najlepszym pilkarzem w Polsce,co potwierdzil w dzisiejszym meczu.
Frankowski - kiedy Janas zrozumie,ze to jest jego miejsce w pierwszej 11?
Zurawski - takze nie zawiodl.Jeden z najlepszych napastnikow w Polsce.
Hajto - pozbywal sie kazdej pilki z pola karnego.Slusznie,ale gdyby zagrywal celniej do pomocnikow,tudziez napastnikow byloby jeszcze lepiej.
Kosowski - potwierdza sie,ze z dnia na dzien jest co raz to gorszy,choc zdarzaja mu sie celne podania.
Zostali wyroznieni pilkarze,ktorzy wg mnie zasluguja na jakis komentarz i na troche uwagi - pozytywne/negatywne.

Przemowilem 8)


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 23:33

Jestem w szoku....... Przy stanie 1-0 powiem szczerze ze w wygrana to nie wierzylem za bardzo..... Realny był remis.... No ale po wejsciu Frankowskiego troszqe sie zmienilo..........:D A te bramki były extra....
Mam nadzieje ze "NARODZIŁA NAM SIĘ DRUŻYNA".....
A powiedzenie "im gorzej tym lepiej" nie bedzie sie juz sprawdzac bo bedzie caly czas "lepiej".... :D


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 23:40

Franek Franek łowca bramek!!! Brawa się należą dla niego bo gdyby nie on to Polacy by się nie podnieśli. Wielkie brawa też dla Jurka Dudka - kolejny świetny mecz w narodowych barwach :D Żurawski i Krzynówek - Wspaniale choć do 70 minuty Krzynówek śłabo coś. No ale Franek wszystko zmienił :D:D:D A co do szpaka to dzisiejszego dnia nie powinien dobrze wspominać. Miał kilka wpadek :wink:
DO BOJU POLSKO!!!!!


Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 23:51

Polska wzniosła się na wyżyny i wygrała kolejny mecz eliminacyjny.Janas w końcu powłał najlepszych zawodników jakich miał w danej chwili do dyspozycji i odniusł niewątpliwy sukces,w trudnym dla naszej piłki orkesie.Nie było łatwo,;Walijczycy grali ostro,bardzo często faulowali i prowokowali naszych zawodników i to właśnie oni objeli prowadzenie.Na szczeście Janas dokonał dobrych zmian i udało się zdobyć trzy niezwykle ważne punkty.Wydaje się,że reprezentacja zmierza w dobrym kierunku a Janas ma już wizje swojego zespołu.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 00:02

fajny mecz szkoda tylko ze Franek nie gral od poczatku ....
P.S. Ta sztuczka Kosy[pietka(co to bylo! :D )] przed polem twardym (com. SzpaQa) <-- 2 in 1 :wink:


we believe.
WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 00:19

Ja nie wiem czy ja snie czy już się obudziłem...
Polska nic nie grała do straty pierwszej bramki. To Walia nas cały czas atakowała i gdyby mieli większe umiejętnosci to powinni więcej strzelić.
Po stracie bramki i przed wszystkim po wejsciu Franka Polska zaczęła grać jak z nut. Nie wiem czy to Franek tak na nich działa czy co :D
W pierwszej połowie można wyróżnić tylko Dudka (swietny występ) i obronę, oprócz Rząsy. Według mnie trzeba poszukać innego rozwiązania na lewej obronie. Z Austrią bramkę stracilismy też po jego błędzie.
Nie wiem co się dzisiaj działo z Jackiem Bąkiem. Grał dzisiaj dobrze, ale nie na swoim normalnym poziomie.
Według mnie nie najlepiej zagrał też Krzynówek. Nic ciekawego nie pokazał, oczywiscie poza tym pięknym strzałem jak była bramka. Może przez to przęziebienie.
Końcówka meczów z Austrią i Walią pokazuje, że Żurawski musi grać razem z Frankowskim. Oni grają dużo lepiej jak są razem na boisku.
PS. Tak rzecze Szpaq: Pamiętajcie ludzie..trener Walii prowadzi swój zespół ostatni raz :D


ODPOWIEDZ