Walia 2-3 Polska (el.MS)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto wygra mecz Walia-Polska??

Czas głosowania minął 13 października 2004, 13:07

Polska
16
73%
Walia
4
18%
bedzie remis
2
9%
 
Liczba głosów: 22
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 13:07

jakie sa wasze odczucia przed czekajacym nas w srode meczem z Walią???? ja wierze ze wygramy-tak samo jak wierzylem ze wygramy z Austria.a jakie sa Wasze typy??


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 13:11

Mysle ze ta wygrana z Austrią daje wielkie nadzieje kibicom na wygraną Polski....ja tazke mysle ze poradzimy sobie z Walią napewno bedzie to mecz walki..mamy lekka przewage na Walią oni ostatni mecz przegrali a mysmy wygrali wiec do BOJU POLSKA!!!!!!!


maciek_jarocin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2004
Posty: 2
Rejestracja: 05 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 13:13

Myślę podobnie jak wy, że Polska wygra ten mecz. Jeżeli zagra Krzynówek i Żurawski, a drewniak będzie na ławie to mamy duże szanse.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 13:18

No mam nadzieje ze nasi piłkarze się szybko zregenerują po meczu z austryiakami i w Cardiff to znów Polska będzie górą. Mój typ jest podzielony bo jeśli zagra rasiak znowu(śmiech) to mozemy sie pomęczyć w przodzie. Ale jeśli wyjdzie Franek to napewno nasz atak bedzie lepiej funkcjonował. Stawiam tak samo jak z Austrią czyli 1-3 dla nas :):):)


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 13:18

Myśle,że nasi piłkarze będą na fali po bardzo dobrym w ich wykonaniu meczu z Austrią.Mam tylko nadzieje,że Janas wyciągnie odpowiednie wnioski i nie wystawi w pierwszym składzie beznadziejnego Rasiaka tylko postawi na będącego w wysokiej formie Frankowskiego.Wypada tak dobrą gre powtórzyć w meczu z Walia,który na pewno będzie ciężkim doświadczeniem dla naszych piłkarzy.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 13:32

Brawa dla naszych piłkarzy po meczu z Austrią. Nie byłem wielkim optymistą przed tym meczem, ale mile mnie zaskoczyli :) .
Jeśli zagrają z Walią tak jak wczoraj to moźna być spokojnym o rezultat, ale nasza reprezentacja miewa czasem przeplataną formę, raz lepiej, raz gorzej :?
Tak czy inaczej Polska jest w stanie pokonać Walię i będąc optymistą wierzę w to :-D


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 14:18

Jeśli wybiegną w tym samym składnie, ale zamiast Rasiako od 1 minuty zagra Frankowski to wygramy. Walia nie jest zbyt dobrym zespołem( :D hehe) ale napewno będom walczyć, więc trzeba uważać. Oby formacja obronna spisała sie tak jak w meczu z Austrią. Stawiam 0-3
Ostatnio zmieniony 10 października 2004, 17:31 przez Juve The Best, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 15:41

Zagdzam sie z wczesniejszymi wypowiedziami. Wygrana z Austria napewno doda nam sil i otuchy. Walijczycy sa naprawde slabi i mysle ze wygramy. Potem wygrane z Azerbejdzanem i mysle ze wyjdziemy z grupy !!!!!


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 15:43

Teraz już nic nas nie powstrzyma.... :D Mam nadzieję, że nasze orły poradzą sobie z Walią ! Tylko żeby nie grał el drewniako Rasiako i Lewandinho to bedzie dobrze... :D Będzie 2-1 dla naszych !!! Pozdrawiam Wszystkich Kibiców !!!!


juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 17:04

Juve The Best pisze:Walia nie jest zbyt dobrym klubem
Nie żebym sie czepiał ale Walia wogóle nie jest klubem :D

Moje oczekiwania przed meczem z Walią są takie same jak przed meczem z Austrią czyli POLSKA WYGRA NA 100,1 % :!: :!: :!: Jak już wcześniej wspominaliście w wyjściowej 11stce powinien znaleźć sie Frankowski zamiast Rasiaka.


juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 19:15

Sorki że dwa moje posty koło siebie ale wyszperałem coś w necie:

Bardzo dobre nastroje panują w ekipie polskich piłkarzy po sobotniej wygranej w Wiedniu z Austrią 3:1 w eliminacjach mistrzostw świata. Polacy niemal przez całą niedzielę przebywali w stolicy Austrii.

Wieczorem udadzą się do Cardiff, na czwarty swój mecz eliminacyjny, z Walią, który odbędzie się w środę.

Ostatnie przygotowania do spotkania z piłkarzami Walii rozpoczęły się nazajutrz po spotkaniu z reprezentacją Austrii. Mecz z tą drużyną pozostawił ślady na polskich piłkarzach. Na wiedeńskim stadionie toczyła się bowiem twarda walka, czego efektem są urazy. Marcin Baszczyński ma np. rozciętą wargę.



W niedzielne południe podopieczni trenera Janasa brali udział w zajęciach - część zawodników uczestniczyła w rozruchu, część poddawała się zabiegom regeneracyjnym, odnowie biologicznej. Analizowano również mecz z Austrią. Wieczorem wyjazd na lotnisko. Do Cardiff polska ekipa ma przybyć przed północą.

Do Walii wraz z reprezentacją wyjedzie m.in. Arkadiusz Radomski, który w spotkaniu z Austriakami został ukarany czerwoną kartką. Mimo że nie będzie grał - trener Paweł Janas uznał, iż powinien pozostać w zespole, by się z nim integrować. Nie będzie natomiast Mariusza Lewandowskiego, który na piątkowym treningu doznał urazu lewej pachwiny i zamiast w Cardiff znajdzie się w Doniecku, gdzie gra, by tam leczyć kontuzję.



Paweł Janas jest podbudowany - nie tylko zwycięstwem w Wiedniu, ale i tym, że w sobotnim meczu zdała egzamin koncepcja gry zespołu. Dobrze bowiem np. spisał się Radosław Kałużny, strzelec pierwszej bramki. Decyzja Janasa o powołaniu jego do kadry spotkała się bowiem z krytyką. Janas wykazał się także "dobrym trenerskim nosem" wprowadzając w końcówce meczu do gry Tomasza Frankowskiego. Król strzelców polskiej ekstraklasy zdobył trzecią bramkę, a wcześniej, po faulu na nim na listę strzelców wpisał się, strzałem z rzutu wolnego, Jacek Krzynówek. Gol Krzynówka był 50. jaki zdobyła reprezentacja prowadzona przez Pawła Janasa.



Janas ma nad czym myśleć. Jak rozwiązać mecz z Walijczykami, jaki wystawić skład. Zapewne piłkarze Walii do spotkania z Polską przystąpią szczególnie zmotywowani. Będą chcieli w sposób godny, zwycięstwem, pożegnać obecnego trenera reprezentacji, Marka Hughesa, dla którego pojedynek z Polską ma być ostatnim w roli selekcjonera walijskiej drużyny narodowej (ma prowadzić drużynę Blackburn Rovers). W jakiej formie są Walijczycy - informacje na ten temat Janasowi złoży Piotr Maranda, który obserwował ich sobotni mecz z Anglią, przegrany przez Walijczyków 0:2.

żródło: http://pilka.interia.pl/news?inf=550973


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2004, 22:33

Nie widziałem meczu z Austrią ,ale cóż. Jutro czekam na 3 pkt.
Mamy zespół lepszy od Walii ,trudno mówić o zgraniu ,bo mam wrażenie ,że ta kadra jest z meczu na mecz na nowo budowana :|
w każdym razie źle nie grają i to najważniejsze.
Jednak jutrzejszy mecz nie będzie najprostszy - z Walią raczej nie mamy zwyczaju gładkich meczy ,a w dodatku jutro będą dodatkowo zmoblizowani ,ponieważ Mark Hughes zakończy tym meczem przygodę
trenera Walii. Od tego czasu zostanie już stałym coachem Blackburn bodajże. Bukmacherzy stawiają na Walię ,kibice na Polskę ,a obie reprezentacje interesuję zwycięstwo. Co z tego wyniknie ?
Przekonamy się jutro ;)


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 12:15

Nie rozumiem tego, jak Walia moze byc przez bukmaherow faworytem? Nawet jesli uwazaj wygrana z Austria za przypadek, lub kumulacje szczescia, to i tak mamy silniejszy zespol od Wyspiarzy. Tam tylko gre 'robia' dwaj zawodnicy, Giggs i Speed. Inni to totalne dno. Zespol o wiele slabszy nie tylko od Polski, ale tez od Austrii. Jednak Oni potrafia grac ostra pilke. Tego sie jedynie obawiam, ze Polacy moga nie wytrzymac i zarobic jakas karteczke (czerwona :? ). Ja jednak mimo tego mysle, ze sobie poradza, nastroje po ostatnim meczu sa dobre. Jesli w ataku w podstawowym wyjdzie Franek, a nie ten %^*&^^ :? :?, to powinni nasi wygrac. Ja stawiam na 2-0.


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 13:15

Mam nadzieje że Polska wygra ,chodż indywidualnościami Walia przewyższa Nas o klase :) ma o wieleeee lepszych zawodników , ale jako Kolektyw jest słabsza :) Damy rade ... 0-2 :wink:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2004, 13:43

Po zwyciestwie z Austrią nadzieje są bardzo rozbudzone. Styl gry nie był może imponujacy, ale byliśmy skuteczniejsi. W meczu z Walia trzeba zagrac lepiej i napewno od pierwszych minut powinien zagrać Frankowski. Nie chcem widzieć Rasiaka w reprezentacji z taka formą :evil: . Włodarczykowi kończy sie kara za czerwona kartke z Irlandia i wg mnie jest prawdopodobne, że zobaczymy go w 2 połowie.
Mecz bedzie ciężki, ale zwycięstwo ustawiłoby dla nas bardzo korzystna sytuacje w grupie. Oczywiście o pierwsze miejsce bedzie ciężko, bo Anglia raczej poza zasiegiem, ale gdybysmy dzisiaj wywalczyli 3 pkt, to jak narzie byłoby pewne 2 miejsce. Po ciężkim meczu stawiam 1:0 dla Polski :-D


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
ODPOWIEDZ