W Polsce nie ma porzadnego stadionu!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Za ile lat Polska dorobi sie ladnego i duzego stadionu??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Gieri

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 51
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:10

Dlaczego Polacy nie maja porzadnego stadionu na ktorym reprezentacja mogla by grac z innymi panstwami. Wszystkie stadioniki sa zniszczone, male itp. (moze dlatego ze cienki klub = cienki stadion ) Ja nie wiem dlaczego taki PZPN nie moze zainwestowac w polska pilke nozna :( . Wiadomo mi także ze Zagłębie chce rozbudowac swoja Arene, lecz to tylko plotki :( We wloszech sa piekne stadiony takie jak San Siro lub stadion Juve (ale San Siro lepsze :P), w Angli tez. A dlaczego Polacy maja byc zawsze na szarym koncu !!?? Ulisses napisl podobny post ale o innym sporcie :P


wiechoo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2004
Posty: 2
Rejestracja: 05 września 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:14

W Polsce jest jeden w miare duży (jak na polske) stadion i porządny też (też jak na warunki panujące w polsce) i jest to stadion Lecha Poznań tylko że lech w piłke grać nie umie i nie wiem na co mu taki stadion


JUVE MISTRZEM ŚWIATA :)
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:20

A stadion Śląski?? Wydaje mi sie że jest to i duży i porządny stadion. A oczywiście mądry PZPN wymyśla i stara sie wydać niepotrzebną kase na budowe nowego. Na Śląskim panuje znakomita atmosfera. Jest to bardzo dobry i ładny stadion.


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:22

wiechoo pisze:W Polsce jest jeden w miare duży (jak na polske) stadion i porządny też (też jak na warunki panujące w polsce) i jest to stadion Lecha Poznań tylko że lech w piłke grać nie umie i nie wiem na co mu taki stadion
absolutnie się z tobą zgadzam!!!
Ja również nie rozumiem zwaiżki piłki noznej, który nic nie robi aby nasz stadiony były większe i piękniejsze.

Wystarczy popatrzeć choćby na stadiony w niemczech!!!! tam outsidery maja stadiony, które mogły by się fantastycznie nadwac na mecze reprezentacji( choćby Polski!!!)
Juve The Best pisze:]A stadion Śląski?? Wydaje mi sie że jest to i duży i porządny stadion. A oczywiście mądry PZPN wymyśla i stara sie wydać niepotrzebną kase na budowe nowego. Na Śląskim panuje znakomita atmosfera. Jest to bardzo dobry i ładny stadion.
tak tak, moze i atmosfera jest cudowna ale nikt nie chce oglądać meczy z lornetki!! Przecez Trybuna jest odsunieta od płyty boiska o kilkadziesiat metrów!!! co to jest za oglądanie??


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:27

Wiesz co ja mam wade wzroku -0,75 (nie nosze okularów) byłem na Śląskim i jakoś bez lornetki wszystko widziałem. Jest to duży stadion co za tym idzie odległość między widzami a murawą jest duża.


Obrazek
bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:29

Juve The Best pisze:A stadion Śląski?? Wydaje mi sie że jest to i duży i porządny stadion. A oczywiście mądry PZPN wymyśla i stara sie wydać niepotrzebną kase na budowe nowego. Na Śląskim panuje znakomita atmosfera. Jest to bardzo dobry i ładny stadion.
Jesli taka atmosfere jak na meczu z Anglia nazywasz wspaniała to chyba jest cos z toba nie tak.
Stadion slaski moze i w miare duzy jest. Tylko, ze:
-niezadaszony
-trybuny bardzo daleko od boiska
-słaba akustyka
-itp.
A nowy stadion i tak sie przyda. Jakis nowoczesny musi byc(chociaz jeden). A poza tym narodowy stadion powinien byc w stolicy.


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:36

W polsce są wspaniałe stadiony lech.Legia i choćby mały groclin
Lech-Potęzna budowla świetni kibice nie gramy Legia- Najlepsi kibice w polsce nie gramy
Groclin- podgrzewana murawa miły i przyjemny stadion nie gramy
Wisła j.w nie gramy
Pogoń wspaniali kibice duża frekfencja nie gramy
Amica przecietny stadion,a kto dba o intersesy klubu a dba (wiadomo kto )gramy
Sląski Atmosfera może była 30 lat temu jak z anglią graliśmy i jak były zawody żużlowe
[...]ale nikt nie chce oglądać meczy z lornetki!!
gramy po co grać na ogromnym stadionie (sląski) jak i tak jest trybuny są zaludnione w 1/3.traci na tym cała polska piłka stadiony w polsce są ale trza sie obejrzeć


Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:40

We Wrocławiu jest super stadion -Olimpijski .Jeszcze 10-15 lat temu jeden z kilku najlepszych stadionów w europie .oże pomieścić kilkadzieiat tysięcy ludzi .Super wygląd i jako jeden z pierwszych stadionów w europie miał podgrzewaną murawę ,i inne bajery.


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:47

Cross pisze:We Wrocławiu jest super stadion -Olimpijski .Jeszcze 10-15 lat temu jeden z kilku najlepszych stadionów w europie .oże pomieścić kilkadzieiat tysięcy ludzi .Super wygląd i jako jeden z pierwszych stadionów w europie miał podgrzewaną murawę ,i inne bajery.
CO :!: :?: Byłem tam niedawno i ten obiekt wyglada na jakies 12-15 tysiecy miejsc a nie kilkadziesiat :lol: :oops: . Poza tym to nic do niego nie mam ale na reprezentacje jest ZA MAŁY.

Juventin, mam nadzieje, ze twoj post to czysta ironia. Ale chyba nie... Przeciez reprezentacja nie moze grac na stadionach typu Groclin czy Amica. To wiochy... A poza tym jesli dla ciebie stadiony Lecha, Wisły czy Legii sa wspaniałe to chyba nie mamy o czym gadac....


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
SFOLTAN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 20
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:49

eee dajmy spokuj po co ten stadion reprezentacji która przegrywa z Białosrusią , Węgrami czy łotwą . Klubom?????????? które niepotrafią grać i bezmayślnie wydają grubą kase ??????? . Nam jeszcze niedaleko do przynajmniej średniej piłki a baaaaaaaaaaaardzo daleko


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 17:59

Czemu uważasz że stadiony lecha i legi są brzydkie a raczej nie są wspaniałe tam są najlepsze atmosfery a chyba lepiej grać na groclinie lepiej grać przy pełnym stadionie niż na tym molochu w chorzowie przy pustym trybunach nie uważam że s-kadra powinna grać na amice bo to jak powiedziałeś wiocha grodzisk też ale za to jaki mają stadion
A na jakim stadione wg ciebie powinni grać polacy? :?


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:17

W Słupsku jest ładny stadion GRYFA :D A na dodatek robią 650 lecia na którym kiedyś grała reprezentacja(bodajże 2 mecze :-D )

A co do tematu:
Tak mówicie o tym ŚLĄSKIM stadionie a jak jest na OLIMPICO w RZYMIE :?: Też są daleko trybuny(może się myle :? ) i jakoś nikt nie gada że taki i owaki.

Na GROCLINIE jest fajny stadion tylko że mały 8)


Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:21

bociu pisze:
Cross pisze:We Wrocławiu jest super stadion -Olimpijski .Jeszcze 10-15 lat temu jeden z kilku najlepszych stadionów w europie .oże pomieścić kilkadzieiat tysięcy ludzi .Super wygląd i jako jeden z pierwszych stadionów w europie miał podgrzewaną murawę ,i inne bajery.
CO :!: :?: Byłem tam niedawno i ten obiekt wyglada na jakies 12-15 tysiecy miejsc a nie kilkadziesiat :lol: :oops: . Poza tym to nic do niego nie mam ale na reprezentacje jest ZA MAŁY.

Juventin, mam nadzieje, ze twoj post to czysta ironia. Ale chyba nie... Przeciez reprezentacja nie moze grac na stadionach typu Groclin czy Amica. To wiochy... A poza tym jesli dla ciebie stadiony Lecha, Wisły czy Legii sa wspaniałe to chyba nie mamy o czym gadac....
Wiesz na meczu Polska -Francja bywało tam po 70 tys . ludzi. Mój ojciec chodził tam na mecze czy to śląskla cyz rep.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:42

Przecież w polsce a dokładnie w Częstochowie ma powstać wspaniały stadion :):):) Ostatnio pisał o tym chyba Ulisses o ile się nie myle. Koszt tego stadionu wyniesie 36 mln zł!!!! Zaangażował się w to prezydent częstochowy i prezesi włókniarza. Brawa dla nich !!!!!!!! :):):)


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 18:52

Widze że niekturzy świetnie nadali by się do PZPN ponieważ potrafili by wyrzucać gigantyczne pieniądze w błoto. Tu jest sprawa samego stadionu, nie chce już myśleć jak by sie wypowiadali na inne tematy. :?


Obrazek
ODPOWIEDZ