W Polsce nie ma porzadnego stadionu!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Za ile lat Polska dorobi sie ladnego i duzego stadionu??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 19:03

Ja mysle ze po remoncie stadion Śląski byłbym idealnym stadionem....na reprezentacje przeciez jezeli zlikwidowac bieznie, zadaszyc stadion to jest to piekny stadion na Śląsku tylko skzoda ze PZPN nic nie robi zeby tak sie stało, owszem stadion Lecha moze i jest fajny ale mysle ze na 40mln naród to stadion LEcha jest za mały....PZPN remontuj a nie czekaj!!!!!!


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 19:41

Widac kto jest, a kto nie ze Slaska 8) Wszysy z poza tego terenu nie sa kolorowo nastawieni do Narodowego Stadionu. Juve The Best ma racje. Stadion w Chorzowie to aktualnie najlepszy stadion w Polsce. Nie przez przypadek jest nazwany Narodowym. I guzik prawda, ze skoro narodowy to powinien byc w stolicy! Kto nie byl na tym stadionie to nie moze nic gadac. Jakie ogladanie przez lornetki? O czym niektorzy gadaja? Widok normalny jak na innych stadionach. Moze byc sie przydal maly remoncik, ale to pod innym wzgledem. Ktos wspomnial o tym ze nie ma atmosfery. A jak byl najwazniejszy mecz w ostatnich latach z Norwegia (3-0) to nie bylo atmosfery? Byla prawie jak w Spodku na LS mezczyzn! A czemu nie bylo na meczu z Anglia? Bo chyba kazdy spodziewal sie nudnego meczu z beznadziejna (znowu) gra naszych reprezentantow. Dodatkowo te ceny biletow :shock: To sprawilo, ze nie bylo atmosfery.
I niech ktos mi tu nie wciska kitow, ze to nie najlepszy stadion w Polsce. Na dzien dzisiejszy to jest Stadion Narodowy i na nim powinny byc mecze reprezentacji.


Gieri

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 51
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 20:04

popieram koube i sadze ze stadion w chorzowie jest jednym z najlepszych obiektow w Polsce. lecz potrzeba jeszcze duzo kasy na niego wybulic zeby bylby bliski idealu :)


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 20:28

Gieri pisze:Ulisses napisl podobny post ale o innym sporcie :P
Chyba nie przeczytałeś tego posta do końca... Stadion ma pomieścić około 20 tys ludzi ,mieć oswietlenie, tablice świetlną, wszystko w krzesełkach i zakryty w sporej części... Ten stadion ma byc WIELOFUNKCYJNY - głownie stadion żużlowy, ale równiez ma na nim grac rep. Polski w piłce nożnej... Stanie sie to jednak nie wczęsniej jak około 2009 roku, bo te 36 mln nie lezy na ulicy tak sobie - już spora część finansów jest zabezpieczona


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 20:31

No... wkońcu doczekałem się porządnego tematu :-) Stadiony Polskie są dlatego biedne i brzydkie, ponieważ jeden że polska liga jest w europie niedoceniana :( oraz w Polsce nie ma tak dobrych klubów które by duzo pieniędzy zafinansowały na stadion. A zresztą w Polsce mamy tylko ejden porządny klub Amice:/ przynajmniej ona jest w rundzie grupowej Uefa po przecież Wisła przegrała ze świetnym klubem a Legia....
W Polsce według mnie są jedynie 2 stadiony tosyć "porządne" jest nimi jak na Polskie oczekiwania stadion Lecha który ma się pięknie prezentować po przebudowie oraz stadion Śląski.


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 20:35

Gieri pisze:popieram koube i sadze ze stadion w chorzowie jest jednym z najlepszych obiektow w Polsce. lecz potrzeba jeszcze duzo kasy na niego wybulic zeby bylby bliski idealu :)
Ale lepiej wybulić 1 milion na remont dobrego stadionu niż wywalić 10 milionów na nowy stadion. Powiedzcie mi co by sie stało ze Śląskim gdyby wybudowano nowy stadion. To samo co z 10 leciem. Przestano by o niego dbać i mielibyśmy drugi w europie co do wielkości targ narodowy.


Obrazek
raffaelo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 grudnia 2003
Posty: 8
Rejestracja: 16 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 21:07

plska nigdy nie bedzie miała stadionu jak my sami sobie je niszczymy na meczch to zapomijmy o satadijonie takim jak ma juve albo nawet borusia


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2004, 21:14

raffaelo pisze:plska nigdy nie bedzie miała stadionu jak my sami sobie je niszczymy na meczch to zapomijmy o satadijonie takim jak ma juve albo nawet borusia
Było mineło teraz jest spokuj i w 1 lidze już sie nie słyszy o takich incydentach żeby były jakieś zadymy czy coś podobnego podczas meczu.


Obrazek
Gieri

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 51
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2004, 20:41

ja tam nie chce nikogo obrazac, ale niedawno kibice legii ostre zadymy na stadionach robili


andrusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 69
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 05 października 2004, 21:22

Desperado---ALEX pisze:Ja mysle ze po remoncie stadion Śląski byłbym idealnym stadionem....na reprezentacje przeciez jezeli zlikwidowac bieznie, zadaszyc stadion to jest to piekny stadion na Śląsku tylko skzoda ze PZPN nic nie robi zeby tak sie stało, owszem stadion Lecha moze i jest fajny ale mysle ze na 40mln naród to stadion LEcha jest za mały....PZPN remontuj a nie czekaj!!!!!!
Jaką bieżnię ?? :-D Troszke Ci się pomieszało z remontem stadionu Juve chyba :D Na Śląskim jest tor żużlowy i raczej go nie zlikwidują, ponieważ odbywają się tam poważne imprezy żużlowe tak jak ostatnio Gran Prix Europy.

A co do stadionu to jednak myślę że na Śląskim troche za dużo trąbek a za mało zorganizowanego dopingu już wole jak mecze odbywwają się w Warszawie czy Poznaniu.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2004, 17:16

Zdecydowanie najlepszym stadionem w Polsce jest stadion Slaski w Chorzowie !!!!! Moze nie jest on za piekny, brakuje mu zadaszenia ale jest w miare duzy w porownaniu z innymi Polskimi stadionkami.
Problem w tym iz Slaski jest dosc rzadko eksplaatowany bo tylko przez reprezentacje...... a kiedys nawet czytalem ze Polscy reprezentanci nie lubia Slaskiego i nie chca tam grac.
Szkoda ze w Polsce nie ma przynajmniej kilku porzadnych stadionow. Moze za rok .... za dwa ..... a moze za piec.


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2006, 20:34

No i w półtora roku po "ukazaniu się" tego tematu Polska, a dokładniej Kielce dorobiły się pięknego stadionu co prawda na 15-16 tysięcy widzów, ale zawsze. Cena - 40 mln (niektóre źródła podają 50 mln) w tym 17 mln z włanych środków a reszta z dotacji, więc cena nie jest zabójcza. Takie stadiony powinny posiadać większe polskie miasta, które mają swoich reprezentantów w Ekstraklasie. W chwili obecnej są w przebudowie stadiony Wisły oraz Lecha na pewno nie będą tak funkcjonalne i niepowtarzalne, ale za to na więcej miejsc co jest uzasadnione z racji większej ilości kibiców przychodzących na mecze tych drużyn (w Krakowie z tego co wiem ma być dodatkowo telebim). Więc w niedługim czasie będziemy mieli już 3 dość nowoczesne i piękne stadiony. Mam też nadzieję, że w Warszawie Legia doczeka się swojego stadionu, bo co by nie było to przychodzi tam spora rzesza kibiców, drużynę mają jednąz lepszych więc po prostu noy stadion im się należy. Także Arka Gdynia jeśli utrzyma się w Ekstraklasie to za 3 sezony powinna mieć szczegółowo zmodernizowany stadion w pełni zadaszony na około 13-15 tysięcy kibiców... Sprawę powstania kilku dużych stadionów w większych miastach Polski na pewno by przyspieszyła pozytywna decyzja UEFA co do przyznania nam organizacji Mistrzostw Europy w 2012 r..


Juve per Sempre
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 16:09

Moze nie ma teraz super stadionu ale już są projekty i przygotowania do budowy wielu stadionów miedzy innymi Baltic Arena w Gdańsku. Stadion troszke podobny do Allianz ma zostac zbudowany w 2010 roku. Oto zdjęcia projektu:
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 16:23

Niedawno powstały stadion Korony Kielce, w moim przekonaniu, jest już stadionem dobrym, nadającym się na potyczki "górnych piłkarskich półek" :dance: . Fakt mała pojemność troche razi sympatyków futbolu, ale i tak brawa dla działaczy za powstanie tego wspaniałego stadionu. Bardzo fajnie prezentuje się też stadion Lecha Poznań i Wisły Kraków, ale jak wiadomo na każdym potrzebne są różnego rodzaju przeróbki i inwestycje.


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 19:22

BartekGajda9 pisze: Niedawno powstały stadion Korony Kielce, w moim przekonaniu, jest już stadionem dobrym, nadającym się na potyczki "górnych piłkarskich półek" :dance: . Fakt mała pojemność troche razi sympatyków futbolu, ale i tak brawa dla działaczy za powstanie tego wspaniałego stadionu.
Do wspaniałego stadionu to troche temu kieleckiemu gigantowi brakuje :roll: Niech się kibice z Kielc nie obrażą, ale dla mnie ten obiekt to straszna lipa. O ile wewnątrz jako tako się prezentuje, o tyle na zewnątrz tragedia :shock: Wygląda jak jakieś... hmm nie wiem jak to nazwać, ale już Biedronka na moim osiedlu wygląda dużo lepiej niżeli ten stadion w Kielcach :roll: No ale niech będzie... zawsze to jakiś krok na przód.

BartekGajda9 pisze:Bardzo fajnie prezentuje się też stadion Lecha Poznań i Wisły Kraków, ale jak wiadomo na każdym potrzebne są różnego rodzaju przeróbki i inwestycje.
Jeśli chodzi o Wisłe to rzeczywiście bajer. Obawiam się, że zanim wszystkie trybuny wokół stadionu będą wyglądać jak obecna nowa trybuna "E" to ta będzie już potrzebowała renowacji :lol:


ODPOWIEDZ