Roby znów w reprezentacji?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 15:25

Selekcjoner reprezentacji Włoch, Giovanni Trapatonni nie wykluczył możliwości powołania do kadry weterana światowych boisk, Roberto Baggio. Wcześniej "Trap" długo opierał się ogólnonarodowej dyskusji, która namawiała go do powołania Baggio do kadry.

- Baggio będzie miał inne okazje, będą przecież kolejne mecze towarzyskie - komentuje Trapattoni. - Sprawa musi zostać jednak dokładnie obejrzana z dwóch stron i każdego punktu widzenia - dodaje.

Grający obecnie w Brescii Baggio w lutym skończył 36 lat.
Cieszy mnie,że Trap w końcu może dac szanse Baggio na gre w reprezentacji.Mam swiadomość że Roby ma juz 36 lat ale może pokaże cos ciekawego w jakimś meczu towarzyskim i ewentualnie w wazniejszych meczach przyda się azzurrim.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 15:59

To cieszy mam nadzieje ze wykorzysta swoja sznase. Trap sie nareszcie przelamal. Baggi ze spokojem mogl by byc zmiennikem, w kadrze. Juz dawno Trap powinien go powolac. Ale lepiej pozno niz wcale :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 18:10

To trza bylo go szybciej powolac do reprezentacji ... Baggio jest swietny i mysle ze sie sprawdzi :) Niech wykorzysta swoja szanse


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 19:52

Pewnie ze tak - dac mu szanse w towarzyskich, a jak sie sprawdzi to moze byc bardzo mocnym zmiennikiem w meczach o punkty...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 20:44

No R.Baggio na swoje lata prezentuje bardzo wysoką formę. Myślę, że może pociągnąć reprę do Euro 2004 w Portugali. Nizaszkodzi go sprawdzić przecież. Zobaczymy jak isę spisze.


Obrazek
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 14:59

wkoncu trap przejrzal
troche za pozno :evil:









______________________________________
Baggio RULEZzZzZZZ :!:


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 19:00

Tylko czy aby to nie jest zly znak ?? Ze trzeba szuka ludzi posrod dawnych zawodnikow ?? Nie ma mlodych rownie dobrych ??


PZU AZS i "Stara Dama"...
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:34

Mark pisze:Tylko czy aby to nie jest zly znak ?? Ze trzeba szuka ludzi posrod dawnych zawodnikow ?? Nie ma mlodych rownie dobrych ??
Sa ale Robby jest swietny, w tym sezonie gra bardzo dobrze w zeszlym tez, zasluzyl na powolanie i dobrze ze je dostal.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:51

Hm...moze i racja...w koncu jesli ktos jest sprawny, to wiek nie gra roli... Niech Baggio przyniesie nam szczescie :D...


PZU AZS i "Stara Dama"...
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:08

Mark pisze:Hm...moze i racja...w koncu jesli ktos jest sprawny, to wiek nie gra roli... Niech Baggio przyniesie nam szczescie :D...
No facet nie odpowiadaj na kazdego posta,( sora ze pisze to publicznie ale Mark mojego priva nie odbiera) to lekka przesada :!: :!: :!: :!: :!:
Co drugi post jest twoj


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:31

A powiedz mi chlopie, Co ja mam tu robic... to o to chodzi...chyba...zeby debatowac... rozmawiac.. pytac...wyjasniac niejasnosci... Po to tu przyszedlem... i raczej nie mam zamiaru przestac odpisywac o ile moje posty beda mialy sens.. :D


PZU AZS i "Stara Dama"...
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:56

Mark pisze:A powiedz mi chlopie, Co ja mam tu robic... to o to chodzi...chyba...zeby debatowac... rozmawiac.. pytac...wyjasniac niejasnosci... Po to tu przyszedlem... i raczej nie mam zamiaru przestac odpisywac o ile moje posty beda mialy sens.. :D
Chyba ci na privie wszytsko wyjasnilem


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 22:15

Hm... ja ci tez co nieco wyjasnilem...

A teraz cie conieco zacytuje :

Adminem nie jestem, ale znam i potrafie sie przystosowac do regul tu panujacych, ciekawe kogo mial by ten palant w Juve zastapic, moze by mu Zenoni miejsca na lawie ustapil, ty mnie juz dawno rozwscieczyles

( mowa o Dyerze )... hm...cienias jestes i tyle.. jedynie wyzywac sie umiesz... nie chce tu powodowac klotni... ale jak masz tylko tyle do powiedzenia, to sie zamknij i nie odzywaj !! :evil:


PZU AZS i "Stara Dama"...
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 22:20

Mark pisze:Hm... ja ci tez co nieco wyjasnilem...

A teraz cie conieco zacytuje :

Adminem nie jestem, ale znam i potrafie sie przystosowac do regul tu panujacych, ciekawe kogo mial by ten palant w Juve zastapic, moze by mu Zenoni miejsca na lawie ustapil, ty mnie juz dawno rozwscieczyles

( mowa o Dyerze )... hm...cienias jestes i tyle.. jedynie wyzywac sie umiesz... nie chce tu powodowac klotni... ale jak masz tylko tyle do powiedzenia, to sie zamknij i nie odzywaj !! :evil:
To moja ostatni odpowiedz bo mam juz ciebie dosc i pisania do ciebie tez. Ciebie nie obrazilem tylko Dyera i co z tego :?: Jakis smieszny pilkarzyna i niby mial by w Juve grac, ha ha ha ha


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2003, 11:57

Chlopaki ... uspokojcie sie ... czyzby Ravanelli zmienil nicka ? :lol:


ODPOWIEDZ