Juventus - Real (Liga Mistrzów, 2 półfinał)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
LeaddeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2003
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 09:26

8) Siema,wlasnie wstanalem i dalej rozpamietuje ten mecz w Madrycie,mecz w którym Real zdecydowanie zasluzyl na zwyciestwo,jednakze pozostal wielki niedosyt.MI chodzilo o sytuacje od stanu wyrowniania przez Juve,Real wtedy byl na lopatkach i tylko bylo kwestia czasu kiedy Juve zdobedzie nastepne gole,jednak Juve nie potrafil tej sytuacji wykozystac no i sie zemscilo....

Sytuacja ogolnie mowiac przed rewaznem nie jest zbyt dobra,oby swietowanie scudetto w sobote nie poprzewracalo zawodnikow i sztabie Juve przed wielkim rewanzem,bedzie naprawde teraz bardzo ciezko.Przykre jest to ze zawsze w 2-meczu Realu nie ma naszego podstawowego squadu i takze jest teraz,no nie taka jest kolej rzeczy,jednakze przed rewanzem jestem bardzo ostrozny i nie ma co wpadac w jakis hurraoptymiz...

Mój typ Juve-Real 1:1


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 09:45

no bedzie bardzo ciezko.. przede wszystkim to w tym meczu nie my powinnismy sie bronic jak to bylo wczoraj w madrycie bo w ten sposob napewno nie utrzymamy korzystnego wyniku, ale musimy zepchnac real do obrony.
wierze w zwyciestwo.. bedzie 1-0 8)


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 11:08

Mam pytanie - czy będzie już mógł grać Davids, a w realu co z Raulem - kiedy sie wykuruje bo zapomniałem :?


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 11:10

W meczu rewanzowym trzeba zagrac nieco odważniej..Na szczęście do składu wracają Montero,Tacchinardi i Davids.Nie zagraja natomiast Iuliano i Ferrara.Myśle że w meczu rewanzowym Camoranesi znów będzie siedział na rezerwie ale licze że zostanie wcześniej wpuszczony.W obronie zagrają według mnie od prawej Thuram w środku Tudor z Montero,po lewej Birindelli,w pomocy na prawym skrzydle ujrzymy najprawdopodobniej Zambrotte,w roli środkowych pomocników zagraja Tacchinardi i Davids a od lewego skrzydła mecz rospocznie Nedved,w ataku oczywiście Trezeguet i Del Piero.Juventus nie jest na straconej pozycji,jeżeli zagra uważnie w obronie i odwaznie w ataku to jest w stanie sprawic niespodzianke.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 15:07

Zagra Raul ? Co do meczu to mam nadzieje ze Juve przynajmniej wygra 1:0 .... bedzie bardzo ciezko ale mysle ze sobie poradzimy .... dzieki Bogu ze zagra Davids Montero i Tacchinardi ..... jednym slowem FORZA JUVE !!


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 15:16

Trzeba też przypomnieć że Real jeszcze nie jest pewny mistrzostwa, czyli muci uważać żeby znowu nie przegrać tak jak ostatnio. Pewnie zagrają prawie całym podstawowym składem, a juve może troche oszczędzać zawodników bo mamy już klarowną sytuacje. W tym meczu Juve musi zagrać odważniej, ale też dobrze przykryć zwłaszcza zidana bo we wczorajszym meczu zadużo mial swobody. Stawiam na 2:1 dla Juve i w dobrywce strzeli Zalayeta :twisted:


Juve4ever

gg 3417094
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 15:36

Raul niezagra a mało tego dziś wyczytałem, że Ronaldo ma problem z kostką i jego występ na Delle Alpi jest małoprawdopodobny! Ale spokojnie niemamy co sie, cieszyś, wiemy jakie gwiazdy ma Real. Myślę jednak , że spokojnie powinniśmy sobie poradzić. Ja chcę jesdnak, żeby od 1 minuty zagraó Camoranesi a na lewej obronie Birindeliego(fatalny występ, 0 krycia Figo :evil: :cry: ) zastąpił świetny Zambrotta. W Juve zabraknie Ferrary i Iuliano(boshe te katki!). Skład będzie w sumie ok :wink: Nasz najlepszy z brakiem Ferrary :cry: Mój typ:1:0 dla JUVE oczywiście :!: No ale czy Real niestrzeli gola?Zdarza im isę to rzadko. Zobaczymy. Forza JUVE ja chcę mieć finał :!:
---------------------->FINAŁ MUSI BYĆ NASZ :!:<-----------------------------
------------------------
---------------
------
--
:!:


Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 15:52

Ja jestem dobrej mysli... to ze nie rzucalismy sie w madryie do ataku napewno wynikalo z taktyki Lippiego, ktory w tym sezonie naprawde swietnie ustawia zespol... Napewno nasz "general" zmodyfkuje ustawienie przed meczem w Turynie i wyda inne instrukcje i mocno wierze ze uda sie osiagnac kozystny wynik..

moj typ: Juventus Turyn 1-0 Real Madryt


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 16:54

Typujesz tak samo jak ja... moj typ jest taki poniewaz wiem e nie bedzie latwo ale gramy u siebie co moze dac nam wiatr w skrzydla... musimy dac jeszcze wiecej niz w 1 meczu! To jest do zrobienia! Jestesmy tak blisko! Nie mzoemy przegrac! tyle czasu na to czekalismy!!!


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 16:56

Jezeli nie dadza grac Zizu, a nie powinni bo bedzie Davids i Taccinardi wiec powinno byc z pomoca dobrze. Wroci tez nasz Montero co wzmocni obrone. Dobrze by bylo jak by nie zagrali obaj napastnicy(raul i ronaldo) realu. Mam nadzieje ze ich pokonamy, mamy sznase


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 17:00

Niestety Raul wraca ale co do Ronaldo nie jestem pewny bo dostal urazu w meczu ale pewno go wylecza :x :x


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 17:07

co do Raula to podobno rwie sie juz do gry ale lekarze twierdzą ze nie zagra !! a o Ronaldo powiedział trener realu ze najprawdopodobniej tez nie zagra...aha...czy jakby w rewanzu nedved dostał zoltą to nie zagrałby w finale ? bo wiem ze jakby dostał wczoraj to w rewanzu by nie zagrał ale czy przed finałem tez jest tak ?? finał to finał w koncu.....

ps. stawiam na 1-0 dla Juve


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 17:27

Tez tak jest, jezeli zarobi kartke to nie zagra. Tak jak bylo z Ronaldinho ktory nie mogl zagrac w finale mistrzostw swiata bo dostal zolta w pofinale. Mam nadzieje jednak ze awansujemy i nie zarobimy kartek


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 17:34

W rewanżu musimy zagrać odważniej, nie cofać sie do obrony i czekać na Real, stosować pressing na drugiej linii, czego brakowało, rozgrywać szybciej a przede wszystkim wynaleźć szczepionkę anty-Zidane i anty-Figo 8).
Raul prawdopodobnie zagra, Ronaldo odwrotnie.
Będzie ciężko ale wierzę w Juve :-D


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 17:37

Dokladnie dokladnie! Milo by bylo gdyby to Davids kryl Zidane :D a z Figo sobie tez poradzimy jeszcze jakis bloker dla Raula i gotowe! Szanse sa wielkie musimy je wykorzystac


Zablokowany