Juventus - Real (Liga Mistrzów, 2 półfinał)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 19:26

Kurde jeszcze wczoraj wszyscy mowili ( nawet w TV ) ze powrot Raula na ewentualny final... eeee no nie robcie mi tego !! ON MA NIE ZAGRAC !!! :D :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 21:10

No ja sam niewiem. Mówą, że Raul na finał a tu raptem zdrowie o tak o odzyskał. Kurcze a liczyłem , że atak Realu będzie do dupy. Na lae jakj chcemy grać w fanle to wygrajmy z Realem w pełnym składzie. Niema ci liczyć na kontuzje czy kartki. Potem by nam wypominano, że wygraliśmy bo niegrali Raul czy Ronaldo. Frajerstwo.

P.S Jak oglądaliście mecz słyszeliście od czasu do czasu te pieprzone trąby na stadionie :evil: :evil: Ja pier...boże wytrzymać sie niedało jakiś pajac z wadą wymowy sie gdzieś z trybun darł :evil: <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 11:38

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:(...)
P.S Jak oglądaliście mecz słyszeliście od czasu do czasu te pieprzone trąby na stadionie :evil: :evil: Ja pier...boże wytrzymać sie niedało jakiś pajac z wadą wymowy sie gdzieś z trybun darł :evil: <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!
Hehe no darl sie jak nie wiem .... czulem sie jak na pielgrzymce :lol:


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 14:14

dokladnie...WYKORZYSTAC...nie mozemy marnowac sytuacji, bo Real moze (Real)nie przycisnac... Chociaz zaloze sie, ze nawet mimo to, ze gramy z Realem... Juve ustawi sie ofensywnie...i trzeba wykorzystac kazda nadarzajaca sie okazje do strzelenie gola...To jedyna szansa...skutecznosc... :D


PZU AZS i "Stara Dama"...
Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:52

AE NO SZANSE ZAWSZE SA I BEDĄ
TYLKO MARTWIE SIĘ ŻEBY NIE OSIAŻĆ NA LUARACH WPO ZDOBYCIU SCUDETTO
ALE ZNAJĄC SZEFÓOW KLUBU I PROFESJONALIZM ZAWODNIKÓW BĘDZIE GITES
BO
JUVE RZĄDZI :!: :!: :!: :!: :!:


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:55

Nie no chlopaki, z pewnoscia nie zawioda... na pewno dadza z siebie maksimum... i beda walczyli do upadlego... raczej o motywacje obaw miec nie mozna... ja sie martwie wlasnie... bardzej o skutecznosc... bo kurde...jak mimo naszych wysilkow Real przycisnie, to kazda akcja sie bedzie liczyla.. i trzeba bedzie ja wykorzystac ...


PZU AZS i "Stara Dama"...
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2003, 17:15

Nie mamy nic do stracienia wiec zagramy o wszystko! Powinno sie udac! Gramy u sibie! Mamy szanse! Nie damy sie tak latwo!!


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2003, 22:21

Co tu gadac... Juve jest najlepszy i musi wygrac :D...
Mam juz dosc dominacji Realu w LM i niemocy wloskich klubow... Teraz to sie zmienia jak w kalejdoskopie... az 3 Teamy z włoch... miejmy nadzieje, ze w finale beda.....az 2....

By sie przydala wygrana w LM... bo juz od 96 przeciez nie mamy pucharu...heh...


PZU AZS i "Stara Dama"...
malchik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2003
Posty: 16
Rejestracja: 01 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2003, 18:52

bedzie baaaaaaaardzo ciezko!!!!! ale awans moze stac sie rzeczywistoscia :) recepta na Real wg mnie?? to zagescic srodek pola (davids juz z zidanem se poradzi) i powstrzymac na skrzydle Figo,odcinac podania do raula ktoy niestety wroci :(.No i skutecznos Alexa i Davida .to powinno starczyc na Real.mam nadzieje ze nie zagra Ronaldo.wg mnie jak on nie zagra Juve ma 70% szans na awans :) pozdrawiam


Forza Bianconeri!!!!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2003, 21:01

1:0 to raczej mało prawdopodobny wynik. Real gra bardzo ofensywnie, jeżeli Juve pierwszy strzeli bramkę nie powinien cofać się do głębokiej obrony bo jedna akcja może wszystko zaprzepaścić.
Stawiam na 2:1 dla nas, bez bramek w dogrywce, a w karnych decydujący strzał Zidana obroni Buffon i Zizou będzie niepocieszony :twisted:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2003, 21:23

huelva - real madryt 0-0 nio oszczędzają sie.....


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2003, 00:35

No właśnie jeżeli tak słaby klub jak Recreativo Huelva potrafi BEZBRAMKOWO zremisować z Realem to......logika ludzka wskazuje na to, że powinniśmy bez problemów wygrać 1:0 i niestracić gola :!: :twisted: Kurcze no niewobrażam sobie by tak słaby teraz
Real nas NIEDAJBOŻE wyeliminował! Bądźmy spokojni JUVE po mistrzostwie będzie podbudowana, zagra w lepszym sładzie o wiele i konsekwentnie wię wynik na naszą korzyść bedzie 8) Jesli na Bernabeu sie niepszestraszył Realu to na Delle Alpi przy blisko 70 tys.(wykupiony rekord biletów :!: ) bedzie garało im sie o niebo lepiej!
-------------->Forza JUVENTUS!!!
---------
---


Obrazek
KRISTO JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2003
Posty: 35
Rejestracja: 28 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 09:24

Napewno ten mecz nie będzie łatwy dla Juve , bo Real tak łatwo skóry nie sprzeda , ale wierze że Juve wygra ten mecz 1 : 0 . :-D :-D :-D


behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 10:11

eee ja tam jestem sokojny. gramy u siebie do skladu wraca montero i davids. wystarczy jedna bramka. w realu ma nie zagrac ronaldo vel. parowa, raul(nawet jesli zagra to to nie bedzie na 50% mozliwosci. czytalem ze makelele tez moze nie zagra. jest dobrze. kto ma pokonac tych obwiesi jak nie juve?


MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 13:52

juveluck pisze:Tez tak jest, jezeli zarobi kartke to nie zagra. Tak jak bylo z Ronaldinho ktory nie mogl zagrac w finale mistrzostw swiata bo dostal zolta w pofinale. Mam nadzieje jednak ze awansujemy i nie zarobimy kartek
Jesli chodzi o kartki, to wydaje mi się, że pewniakiem może być Davids ;)) Oby tylko nie dostał czerwonej, bo to nie pomoże Starej Damie.


Zablokowany