Juventus - Real (Liga Mistrzów, 2 półfinał)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 13:57

behemot pisze:eee ja tam jestem sokojny. gramy u siebie do skladu wraca montero i davids. wystarczy jedna bramka. w realu ma nie zagrac ronaldo vel. parowa, raul(nawet jesli zagra to to nie bedzie na 50% mozliwosci. czytalem ze makelele tez moze nie zagra. jest dobrze. kto ma pokonac tych obwiesi jak nie juve?
To, że Raul i Ronaldo mieli by nie grać, to nawet miłe, ale jeśli chodzi o Makelele, to szkoda by było, żeby nie grał, bo świetnie podawał piłki do graczy Juve ;)
Jeśli zagramy tak, że Figo nie będzie w stanie sobie pobiegać, a Zidane nie będzie miał do kogo zagrać, no i Morientes pokaże to, co ostatnio, to będzie dobrze ;)
Trzeba uwierzyć w naszych chłopców, widzieliście przecież, co potrafi Gigi, Alex na pewno się zmobilizuje razem z Davidem, a wspomogą ich Nedved i Tacchinardi i Zambrotta. W obronie świetnie gra Thuram, więc należy strzelić przynajmniej diwe bramki i nie stracić żadnej ;))
Wariatn wielce optymistyczny, ale możliwy do wykonania. Nie zapowiadali ochłodzenia w Turynie? Hiszpanie nie przyzwyczajeni są do niskich temperatur ;)
Mój typ: 2-1, karne, w których będzie pojedynek bramkarzy, no i nasz Gigi będzie lepszy niż Iker.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 15:09

Elmo pisze:Mój typ: 2-1, karne, w których będzie pojedynek bramkarzy, no i nasz Gigi będzie lepszy niż Iker.
Oooooooooo starty ty chcesz chyba zebym ja zawalu dostal - ja karnych nie przezyje !!! Ledwie dogrywke z barca przetrzymalem ale juz ciezko bylo...


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 15:29

Trener Juventusu Turyn Marcello Lippi wezwał swoich zawodników do zachowania spokoju i koncentracji przed arcyważnym meczem z Realem Madryt w ramach półfinału Ligi Mistrzów.

- To wspaniale, że wygraliśmy mistrzostwo, ale musimy stłumić tą radość w sobie i skoncentrować się na meczu z Realem. Nie rzucimy się na rywali od początku. Musimy strzelić bramkę, ale ważne jest też, byśmy żadnej nie stracili. - stwierdził Marcello Lippi.


NOO TYLKO ZEBY MI BRAMKI NIE ZAMUROWALI..... :shock:

PS. wygramy :D


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 15:30

Ja nie obstawiam wyniku - tylko zwyciestwo dla JUVE
Ja chyba tez bym zawalu dostal na karniakach,
Licze jak Platni ze Alex pokaze sie z duzo lepszej strony niz w pierwszym meczu z realem. Qmple juz mnie zaczynaja dreczyc - "ze ten Del Piero to nic nie gra" , pokaz im alex !!


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 17:15

Vincente Del Bosque zdecydował jednak, że zabierze z drużyną Ronaldo na mecz z Juventusem. Brazylijczyk przez ostatnie 6 dni wogóle nie trenował z powodu kontuzji kolana.

Zawodnikowi bardzo zależało na występie na Stadio Dell"Alpi, dlatego został zabrany na ten mecz. Na pewno nie wyjdzie w podstawowej jedenastce, ale może wzmocnić drużynę w trakcie meczu.

mam nadzieje ze nie zagra


piteRTS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2002
Posty: 25
Rejestracja: 08 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 17:39

Real ma taka drużyne że każdego moga zastąpic innym zawodnikiem i niema sensu gdybać kto wyjdzie w pierwszym składzie.
Trzeba w tym meczu poprostu zagrac bardziej ofensywnie niż w Madrycie,bo zwycięstwo jest napewno w Naszym zasiegu ,najważniejsze bedzie opanowanie środka i tu licze na Davidsa że sobie poradzi ,mam nadzieje tylko że nieosłabi znowu swojego zespołu bo jego jest łatwo sprowokować.
Moim zdaniem wygramy 2:0 :-D

FORZA JUVE


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 18:01

Kurna nie chce pisać rzeczy typu wygramy, awansujemy itp. choć bardzo bym chciał i mimo wszystko w to wierze acz kolwiek mam pewne obawy oby okazało sie że nie uzasadnione


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 18:16

Mam nadzieję że przywitają pajaca (czyt. Ronaldo) tak jak na to zasługuje :evil: :twisted:


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 18:31

YoUri masz rację. Ja też karnych bym niewytrzymał psychicznie! Na dogrywce z Barcą prawie padłem :?

Mee_Too kurcze wiesz, że mi też kumple cały czas nagadają na temat Del Piera :cry: I to, że Alex tylko osłabia drużynę i tak, że jakby JUVE grał w ,,10'' bez Alexa :cry: Cały czas mnie nękają o tym, że Del Piero gra tragicznie :evil: Oczywiście zawsze bronię Alexa na 100% 8) Wystarczy powiedzieć, że w lidze strzela po 2 gole na mecz i ok, bo oni go widzą tylko w meczach LM jak są w TV. Tłumoki :evil:

Co do meczu. Kurcze moje nerwy siegają zenitu. Już sie sram kiedy ten mecz. Bożei pomysleć, żepo tym meczu sie wszyściutko wyjaśni kto zagra na Old Trafford. Jezu niedopuszczam myśli, że moglibyśmy niezagrać w finale. Myślę jednak, że spkojnie powinniśmy dać sobie radę. Wszystko przemawia na naszą korzyść. Real teraz jest w dołku..Tę sytuację trzeba wkorzysatć! Kontuzje w Realu , atut własnego boiska morale na ,,6'' po zdobyciu scudetto. Myślę, że to niejest sezon Realu i moimo, że parę razy w tym sezonie pokazali iż umieją grać w piłkę niezmeina faktu, że skończą grę w LM na 1/2 :twisted:
----------------------->Forza JUVENTUS F.C :!:


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 20:33

Były napastnik Juventusu, Gianluca Vialli twierdzi, że drużyna Bianconeri jest silniejsza od Realu Madryt. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w środę w rewanżowym meczu półfinalu Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu "Królewscy" wygrali 2:1.

- To będzie bardzo trudny mecz dla obu drużyn. Uważam, że Juventus jest niedoceniany. Real co prawda ma lepszych piłkarz, lecz jako drużyna Juventus jest silniejszy - uważa Vialli. - Lippi zasługuje na swoje miejsce w historii futbolu - dodał.

UWIELBIAM GO....jedyny piłkarz Juve za którym płakałem jak odchodził :cry:

oby miał racje....


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 20:53

BIGGI pisze:
UWIELBIAM GO....jedyny piłkarz Juve za którym płakałem jak odchodził :cry:
To samo u mnie... dla mnie jeden z najlepszych napastnikow swiata... to on sprawil ze pokochalem Juve.. mam do niego olbrzymi sentyment i zawsze sprowadzalem go sobie w CM :D :D :D :Di nie chodzi tylko o to ze pochlebnie sie wypowiada o Juve ale jest naprawde swietnym czlowiem...


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 maja 2003, 23:32

BIGGI pisze:Były napastnik Juventusu, Gianluca Vialli twierdzi, że drużyna Bianconeri jest silniejsza od Realu Madryt. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w środę w rewanżowym meczu półfinalu Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu "Królewscy" wygrali 2:1.

- To będzie bardzo trudny mecz dla obu drużyn. Uważam, że Juventus jest niedoceniany. Real co prawda ma lepszych piłkarz, lecz jako drużyna Juventus jest silniejszy - uważa Vialli. - Lippi zasługuje na swoje miejsce w historii futbolu - dodał.

UWIELBIAM GO....jedyny piłkarz Juve za którym płakałem jak odchodził :cry:

oby miał racje....
Vialli ma całkowitą racje Juve zawsze było i bedzie lepsze od Realu
Bo o sile drużyny nie swiadczy posiadanie samych gwiazd
Tylko zgranie, poukładanie wszystkiego przez trenera
Odpowiednia taktyka i wiele innych rzeczy
A nie miliony wydawane na gwiazdy.

I za to równierz kochamy Juve


Obrazek
LeaddeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2003
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2003, 08:46

Tak mialem sen i Juve wygral 4:1
nie wiem kto tam strzelil wiec nie bede klamal ale bylo 2:0,2:1i pozniej 2 bramki Juve
Damy rade chyba :D


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2003, 14:24

RONALDO JEDNAK ZAGRA

Madryt - Okazuje się, że kontuzja Ronaldo z pierwszego meczu półfinału Ligi Mistrzów nie jest bardzo poważna. Jeszcze wczoraj szef sztabu szkoleniowego "Królewskich" Alfonso del Corral mówił o Brazylijczyku: "Szczerze mówiąc, wydaje się mało prawdopodobne, aby do środy wznowił on treningi", teraz jednak sam piłkarz twierdzi co innego. "Czuję się dobrze", powiedział.

Kontuzjowany w pierwszym meczu Realu Madryt z Juventusem, Ronaldo wbrew wcześniejszym zapewnieniom bardzo szybko wraca do zdrowia. "Przeszedłem dziś rano badania i czuję się naprawdę dobrze, z każdą godziną jestem coraz bardziej optymistycznie nastawiony i wydaje mi się że zagram. Naprawdę chcę pomóc mojej drużynie wygrać ten mecz", powiedział napastnik.

I TAK DAMY RADE...
TO BYŁA TYLKO GRA DZIAŁACZY REALU W TAKIM RAZIE....SZKODA... :x


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2003, 14:35

TROCHE STATYSTYK

Juventus nie przegrał na własnym stadionie z hiszpańskim klubem od 41 lat - w 1962 roku Real pokonał ich 1-0 w półfinale Pucharu Europy. Niemniej w ostatnich latach na Delle Alpi zremisowali 4 z 5 meczów przeciwko Hiszpanom.

Dotychczasowe mecze:
Juventus 0 Real 1 1961-62 1/4 finału Pucharu Europy
Real 0 Juventus 1 1961-62 1/4 finału PE
Real 3 Juventus 1 1961-62 1/4 finału PE (w Paryżu)
Real 1 Juventus 0 1986-87 II runda PE
Juventus 1 Real 0 1986-87 II runda PE (Real wygrał w rzutach karnych)
Real 1 Juventus 0 1995-96 1/4 finału Ligi Mistrzów
Juventus 2 Real 0 1995-96 1/4 finału LM
Real 1 Juventus 0 1997-98 finał LM (w Amsterdamie)
Real 2 Juventus 1 2002-03 1/22 finału LM

Juve w Europie:
ost. 6 meczów - PZPRZP
lider strzelców w obecnym składzie - Alessandro Del Piero 30
lider strzelców w tym sezonie - Del Piero/Marco Di Vaio/Pavel Nedved 4
snajper wszech czasów - Del Piero 30

Real w Europie:
ost. 6 meczów - RZZZPZ
lider strzelców w obecnym składzie - Raul 44
lider strzelców w tym sezonie - Raul 9
snajper wszech czasów - Alfredo Di Stefano 49

Juve i Real w LM 2002-03:
Juve - 15 m., 7 zw., 3 rem., 5 por., 27:18
Real - 15 m., 7 zw., 5 rem., 3 por., 32:19

Juventus w LM:
2 mistrzostwa, 6 finałów, 10 półfinałów
153 m., 76 zw., 36 rem., 41 por., 257:159

Real w LM:
9 mistrzostw, 12 finałów, 21 półfinałów
262 m., 154 zw., 43 rem., 65 por., 590:288

Juventus vs hiszp. kluby: 40 m., 16 zw., 9 rem., 15 por., 49:47
Juventus u siebie vs hiszp. kluby: 18 m., 11 zw., 6 rem., 1 por., 28:10
Real vs włoskie kluby: 44 m., 23 zw., 5 rem., 16 por., 63:49
Real na wyjeździe vs woskie kluby: 20 m., 2 zw., 4 rem., 14 por., 13:34


Zablokowany