Pokaż swoją twarz

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Darek-WLKP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2012
Posty: 69
Rejestracja: 08 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 22:52

Każdy ma swoje zdanie panowie/panie więc nie powinniśmy robić z igły widły :) Poprostu jesteśmy jednością JP :dance: Osobiście nie mam zdjęc gdy byłem mały ponieważ tak jak pisałem wczesniej klisza pękała za każdym razem (obracam to w żart) lecz jutro będę szukał mojego pierwszego szalika którego zakupiłem na targu :smile: i wstawię zdjęcie nowe, co prawda te które wstawiłem było robione 2 lata temu to do dzisiaj sie praktycznie nie zmieniłem.

Wstawiając moję zdjęcie przyszły czasy na wspomnienia.Lethal dał cenną uwagę(lecz każdy powinnien to przyjąc na spokojnie bez żadnych spin )


---
Być Kibicem Juventusu - Bezcenne !


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 23:00

Dragon coś mi się zdaje, że jak robiliscie to zdjęcie to nikt z was nie pomyślał jak daleko zaprowadzi nas miłość do Juve! wspólne wyjazdy na mecze, zloty, JPC.
Genialna Pamiątka!:ok: FORZA JUVE
może i ja gdzieś odszukam fotkę z 10 na plecach 8)


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 23:02

Brutalo pisze:
evilboy pisze: Powyżej
+
"Długość kibicowania nie jest więc żadnym wyznacznikiem i nie widzę powodów ani do przechwałek ani do spiny. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz mój punkt, Kubo. ;)"
Oczywiście, ale co to ma wspólnego z tym tematem ? Lethal zarzucił pomysł wrzucenia zdjęć za młodu, może zbyt wyzywająco (?) dla niektórych (Pawle), ale żeby się zaraz unosić ? Można się udzielić w temacie, można się nie udzielić. Ja ostatnio rzadko się odzywam w tematach typu mercato 2012 czy Juventus-Roma , ale podjarałem się szukaniem najstarszego zdjęcia w barwach Juve :D
Nie, nie, nie... nie złapałeś, o co mi chodzi :P Uniosłem się, bo dziwnym wydaje mi się wydłużanie sobie czasu kibicowania o wymyślone lata... po co? Żeby poczuć się lepiej? Przecież to w żaden sposób nie czyni lepszym kibicem. Tak samo bezsensowne jest weryfikowanie czy ktoś mówi prawdę czy nie... w końcu fejma nikt za to nie dodaje. (bo fejm jest tylko i wyłącznie za głupie komentarze ;) )

Odnośnie pomysłu - naprawdę cieszę się, że taki padł, bo fajnie wyglądacie za młodu w szalikach/koszulkach Juve. :)


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 23:11

@ eviloboy. Wierz lub nie (pewnie uwierzysz ;) ), ale teraz zajarzyłem wypowiedź, do której odnosiły się (zapewne ?) Twoje słowa. Nic nikomu nie można ujmować w tej kwestii, każdy wie jak jest ;) Dziękuję, dobranoc wszystkim :D


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 23:20

słitaśna focia <3 :*
Obrazek


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2012, 00:05

JuveLethal pisze:Tak a propos zdj Darexa, tak sie zastanawiam. Wszyscy chwala sie jak to od malucha kibicowali ale nikt nie wrzucil do tej pory zdjecia <15 lat w koszulce Juve itp. Udowodnic, panowie (i Panie), udowodnic a nie tylko rzucac slowa na wiatr :) Ja moge ale czekam na innych.
<15? pff.. zapraszam do galerii ze zlotu.


Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2012, 00:22

http://imageshack.us/photo/my-images/40 ... edit0.jpg/

W sumie to aktualne, starszych zdjęć chyba nie mam ;)


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2012, 00:27

Po pierwsze moje spostrzezenie nie mialo w zadnym stopniu na celu wywolania jakiejkolwiek spiny, ale widze ze niektorzy poczuli sie urazeni :)

Brutalo ty rzeczywiscie sie wolno starzejesz ;) Dragon i Stan tez ciezko byloby poznac, nie mowiac o Tharpie :)

ewerthon pisze:A jeśli ktoś nie pomyślał wtedy o tym, żeby sobie robić zdjęcia z jakimiś pamiątkami klubowymi, albo w koszulce itd.?
Ja jestem kibicem od 10-tego roku życia, ale jedynym dowodem(?) na to, może być tylko bardzo stary numer "Bravo Sportu", za sprawą którego Juventus zaczął mi się podobać. Mam jeszcze chyba 12 różnych plakatów Alessandro Del Piero z lat 1996-2005, a poza tym to nic.
Można powiedzieć, że wtedy byłem "tylko" kibicem lub sympatyzowałem z Juve. Fanem stałem się parę lat później. Mam nadzieję, że każdy rozumie różnicę miedzy oboma określeniami ;)
Nie pomyslales, nie masz zdj, nie szkodzi.
evilboy pisze:Kibicujecie dla siebie czy dla szpanu? :doh:
Dla siebie. Jesli kiedys splynie na mnie jak olsnienie zapewne wspaniala chec kibicowania dla szpanu, mysle ze uderze w FCB albo RM :)
Brutalo pisze:Co Ci przeszkadza ?
evilboy pisze: Przeszkadza mi poddawanie w wątpliwość przez JuveLethala długości kibicowania innych użytkowników tego szacownego forum, spowodowane mniej lub bardziej uzasadnionymi podejrzeniami wobec prawdziwości tekstów "kibicuję od pierdyliona lat".
Zupelnie nie to mialem na mysli ale jesli ty o tym piszesz, widocznie tak to odebrales, tak wiec zapewne masz cos na sumieniu :)
evilboy pisze:Za tak samo głupie uważam niemające
nie majace
evilboy pisze:nic wspólnego z prawdą przechwałki odnośnie tego, jak długo się kibicuje, co próbę ich potwierdzania - kibicowanie to indywidualna sprawa każdego.
Jednak tutaj bym lagodnie mowiac sie nie zgodzil z toba, kazdy chyba wie co mam na mysli.
evilboy pisze:Zresztą - wiesz dobrze, że kibicowanie kibicowaniu nierówne. Ktoś może oglądać każdy mecz sezonu i przeżywać go całym sercem, codziennie odwiedzać JP czy SJ, żeby być ze wszystkim na bieżąco - ktoś inny obejrzy co ważniejsze spotkanie raz w miesiącu. Dla jednego może liczyć się tylko Juventus, inny sympatyzuje jeszcze z pięcioma dużymi klubami, a raz w tygodniu ubierze koszulkę Manchesteru City. ( :smile: ) Jedni uczą się włoskiego czy wyjeżdżają do Turynu, żeby zobaczyć Starą Damę na własne oczy, inni woleliby za tę kasę zwiedzić Paryż, Madryt czy Barcelonę. No i jest też masa użytkowników, którzy kibicują Juventusowi i swojemu lokalnemu klubowi... tylko sami nie wiedzą komu bardziej. ;) Wystarczył choćby mecz z Lechem, żeby w gronie "wielkich fanów Juventusu" znaleźli się tacy, którzy woleliby, żeby wygrał Kolejorz. Że o Warszawiakach, którzy są na forum tylko ze względu na zgodę Juventusu z Legią nie wspomnę...

Długość kibicowania nie jest więc żadnym wyznacznikiem i nie widzę powodów ani do przechwałek ani do spiny. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz mój punkt, Kubo. ;)
Dawno nie czytalem na tym forum wiekszych bzdur (chociaz moze dlatego, ze nie czytam bardzo czesto).
charles pisze:Dragon coś mi się zdaje, że jak robiliscie to zdjęcie to nikt z was nie pomyślał jak daleko zaprowadzi nas miłość do Juve! wspólne wyjazdy na mecze, zloty, JPC.
Genialna Pamiątka!:ok: FORZA JUVE
może i ja gdzieś odszukam fotkę z 10 na plecach 8)
Jak ja lubie te wpisy Karola :) Szukaj i odkopuj. Co sie stalo z twoja sygnaturka ("Wpadaj na Zlot. Mecz") ? :)
Pawciosss pisze:
JuveLethal pisze:Tak a propos zdj Darexa, tak sie zastanawiam. Wszyscy chwala sie jak to od malucha kibicowali ale nikt nie wrzucil do tej pory zdjecia <15 lat w koszulce Juve itp. Udowodnic, panowie (i Panie), udowodnic a nie tylko rzucac slowa na wiatr :) Ja moge ale czekam na innych.
<15? pff.. zapraszam do galerii ze zlotu.
Tak, wiemy, Pawle, dla ciebie moze byc specjalna kategoria <5 :)


Ja rowniez musze odkopac archiwa, odkurzyc skaner i na pewno cos umieszcze. Dziwie sie ze ten temat wywolal taka spine, caly czas z tego co widzialem byl luznym tematem i o to chodzilo, ktos chcial wrzucic zdj to to robil, inny nie. Proste.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2012, 01:05

Darek-WLKP pisze:http://tinypic.com/r/1t60ko/5



moję zdjęcie gdy mialem 19 lat :P teraz troszkę czlowiek sie postarzał :doh:
vs.
Darek-WLKP pisze:[...] i wstawię zdjęcie nowe, co prawda te które wstawiłem było robione 2 lata temu to do dzisiaj sie praktycznie nie zmieniłem.
:roll: To jak to w koncu jest? Daj pan spokoj... :lol:

Dobry pomysl Letal ;)


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2012, 01:45

JuveLethal pisze:Po pierwsze moje spostrzezenie nie mialo w zadnym stopniu na celu wywolania jakiejkolwiek spiny, ale widze ze niektorzy poczuli sie urazeni :)
Eee tam "urażeni". Nie widzisz patologii w tym, że Darek-WLKP i pewnie część innych zaraz zacznie spamować forum zdjęciami starych szalików? :whistle:
JuveLethal pisze:
evilboy pisze: Przeszkadza mi poddawanie w wątpliwość przez JuveLethala długości kibicowania innych użytkowników tego szacownego forum, spowodowane mniej lub bardziej uzasadnionymi podejrzeniami wobec prawdziwości tekstów "kibicuję od pierdyliona lat".
Zupelnie nie to mialem na mysli ale jesli ty o tym piszesz, widocznie tak to odebrales, tak wiec zapewne masz cos na sumieniu :)
Nigdzie nie chwaliłem się ile lat kibicuję, nie wstawiałem też zdjęcia ze swoją facjatą. ;)
JuveLethal pisze:
evilboy pisze:Za tak samo głupie uważam niemające
nie mające
Partykułę "nie" z imiesłowami przymiotnikowymi piszemy łącznie, wg jakiegośtam rozporządzenia z 1997r. Chociaż na dwoje babka wróżyła i obecnie dopuszczalne jest chyba użycie obu form.
(ŹRÓDŁO 1, ŹRÓDŁO 2, ŹRÓDŁO 3, ŹRÓDŁO 4)
JuveLethal pisze:
evilboy pisze: nic wspólnego z prawdą przechwałki odnośnie tego, jak długo się kibicuje, co próbę ich potwierdzania - kibicowanie to indywidualna sprawa każdego.
Jednak tutaj bym lagodnie mowiac sie nie zgodzil z toba, kazdy chyba wie co mam na mysli.
Ja nie wiem, więc możesz objaśnić. ;) Albo się kocha Juventus albo się chce, żeby inni widzieli, że się kocha. Jeśli dla Ciebie kibicowanie nie jest indywidualną sprawą... to może jednak kibicujesz trochę dla szpanu? ;)
JuveLethal pisze:
evilboy pisze:Zresztą - wiesz dobrze, że kibicowanie kibicowaniu nierówne. Ktoś może oglądać każdy mecz sezonu i przeżywać go całym sercem, codziennie odwiedzać JP czy SJ, żeby być ze wszystkim na bieżąco - ktoś inny obejrzy co ważniejsze spotkanie raz w miesiącu. Dla jednego może liczyć się tylko Juventus, inny sympatyzuje jeszcze z pięcioma dużymi klubami, a raz w tygodniu ubierze koszulkę Manchesteru City. ( :smile: ) Jedni uczą się włoskiego czy wyjeżdżają do Turynu, żeby zobaczyć Starą Damę na własne oczy, inni woleliby za tę kasę zwiedzić Paryż, Madryt czy Barcelonę. No i jest też masa użytkowników, którzy kibicują Juventusowi i swojemu lokalnemu klubowi... tylko sami nie wiedzą komu bardziej. ;) Wystarczył choćby mecz z Lechem, żeby w gronie "wielkich fanów Juventusu" znaleźli się tacy, którzy woleliby, żeby wygrał Kolejorz. Że o Warszawiakach, którzy są na forum tylko ze względu na zgodę Juventusu z Legią nie wspomnę...

Długość kibicowania nie jest więc żadnym wyznacznikiem i nie widzę powodów ani do przechwałek ani do spiny. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz mój punkt, Kubo. ;)
Dawno nie czytalem na tym forum wiekszych bzdur (chociaz moze dlatego, ze nie czytam bardzo czesto).
Ciekawe. Możesz wyjaśnić co takiego bzdurnego wyczytałeś w powyższej wypowiedzi i czemu akurat pogrubiłeś ten fragment? Może czujesz się dotknięty? Masz coś na sumieniu? (odbijanie piłeczki, a co :prochno:)


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2012, 08:46

Mobilki przełączcie się na inny kanał.

Ja osobiście przyznam, ze prawdopodobnie nie mam żadnych zdjęc w barwach Juve za młodu. Kibicuję jakoś od 8 roku życia ale wcześniej nie przywiązywałem do tego takiej wagi, ba za gó.w.niarza nawet nie myślałem, ze obsesja na punkcie Juve sięgnie tak wysoko (i ciągle rośnie). Kiedyś miałem nagranie mojego pokoju calutkiego w plakatach (bravosport, megasport, gigasport, PN, PN+ i cokolwiek co wpadło w łapy) ale o ile pamiętam nie było wtedy jeszcze nagrań 3D a jedynie wielkie walizki z kasetami VHS w środku.

Tak czy siak, kto chcę to niech wrzuca zdjęcia za młodu, a kto nie... ten niech nie wrzuca i sprawa jasna.

Bajo!


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2012, 08:49

Dragon pisze: Obrazek
Oj ten duży plakat Alexa z mega sportu to wisiał u mnie ładnych parę lat, podobnie jak taka duża naklejka w kształcie herbu z jego podobizną z tej gazety :wink:

fajne zdjęcie, super pamiątka :ok:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Darek-WLKP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2012
Posty: 69
Rejestracja: 08 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2012, 13:11

Radek jestem bardzo spokojny i nie mam żadnych zastrzeżeń do nikogo :)


Forza Juve ! :dance:


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2012, 18:43

aktualne : ja w niebiesko-białej koszulce ;D

Obrazek


Fino Alla Fine Forza Juventus!
xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2012, 14:59



Innego na razie nie mam ;)


ODPOWIEDZ