Pokaż swoją twarz

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2012, 20:18

KondzioJuveFans pisze:aktualne : ja w niebiesko-białej koszulce ;D

Obrazek

Dlaczego jestes sobowtorem mojego znajomego? :D

Obrazek


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 17:37

az z ciekawosci sam poszperałem w starych zdjeciach i znalazlem dwa rodzynki ;P

1998r.

Obrazek

1998r. Del Piero #10 na koszulce ;)

Obrazek


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 12:36

Cos tam odkopalem:


1. Milanistom lamalem rece od razu, nie bylo litosci :) (1999 r. - 10 lat)


Obrazek



2. Zielona szkola (1997 r. - 8 lat)


Obrazek


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 12:54

JuveLethal pisze:Cos tam odkopalem:


1. Milanistom lamalem rece od razu, nie bylo litosci :) (1999 r. - 10 lat)


Obrazek
O, a po prawej kolezanka juventina? ;p


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2012, 13:49

Nie pamietam, ale kto wie.... moze tak :)


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2012, 16:38



[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2012, 17:05

A to i ja dodam coś od siebie :-D
Klik
Zdjęcie robione kilka dni temu, po turnieju Fify dla licealistów. Pochwale się, że ten turniej wygrałem, a jako jedyny nie gralem drużyną 5-cio gwiazdkową(Juventus przed aktualizacją ma 4,5 gwiazdki) 8)


Forza Juve!
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2012, 17:20

To widzę, że godnie reprezentujesz Juventus :D
Mi w moim małym miasteczku również udało się wygrać turniej, który organizowany był w salonie gier :) Z tym, że była to FIFA 11 na PS3. Oczywiście drużyna, którą wybrałem wyróżniała się wśród nazw innych zespołów :P


Obrazek
losiuu6

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 08:04

Takie tam z Marchisio i Chiellinim w tle ;)

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9766_n.jpg


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 08:32

losiuu6 pisze:Takie tam z Marchisio i Chiellinim w tle ;)

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9766_n.jpg
No chłopie, masz świetną pamiątke... Musze przyznać, że zazdroszcze :)

Wogóle Marchisio sprawia dobre wrażenie jeśli chodzi o takie rzeczy. Raczej nie odmawia autografu czy zdjęcia a jak już ktoś robi zdjęcie to nie robi betonowej miny gwiazdora. To się ceni... Bo większość piłkarzy to gwiazdorzy, którzy nie potrafią z innej perspektywy spojrzeć na piłkę, niż z perspektywy pieniądza

A jak wogóle twoje wrażenie po kontakcie (podejrzewam krótkim :) ) z il principino i Chiellinim?


losiuu6

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 14:50

Bardzo dobre, Marchisio trzymalem najdłużej, powiedziałem mu "ForzaJuve" i zaczął się śmiać :) Dodatkowo mam autograf i przbitą piątke z każdym zawodnikiem Juve z kadry z wyjątkiem Buffona, który nie wyszedł do kibiców :) Najbardziej wyluzowani byli Marchisio, Chiellini strasznie ;p, Nocerino tez ucieszony chodził ;) Pirlo poker face, a Giovinco trochę sztywniak :D


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2012, 22:49

losiuu6 pisze:Takie tam z Marchisio i Chiellinim w tle ;)

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9766_n.jpg
gratuluje zdjęcia , zazdroszczę ;D


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 03:09

losiuu6 pisze:Takie tam z Marchisio i Chiellinim w tle ;)

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9766_n.jpg
a ja Ci wcale nie zazdroszczę nic a nic,ale gdybym miał tę typowo polską przywarę zazdroszczenia komuś czegokolwiek to pewnie i ja zazdrościłbym Tobie takiej słit foci :wink:

ale zdjęcie masz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i fajnie wszyscy wyglądacie, tylko mnie zastanawia co w chwili cykania robi Kielon?! Jak na moje oko to pokazuje,że jedna z płytek chodnikowych jest krzywo położona :lol: i mam nadzieję,że te chwile z Claudio i Giorgio zostaną Ci w głowie na długo lub i na zawsze jako jedne z najpiękniejszych chwil w życiu,co by oznaczało że nigdy nie wyzbędziesz się miłości do Bianconerich! :lol: No z okazji tego Euro w Polsce i pobytu Włochów w naszym kraju to co sprytniejsi kibice mieli naprawdę świetne szanse na takie fotki,super!

a i jeszcze co do usera Nevermind i jego wstawek tu...

jak wstawił wpierw fotkę z meczu Manchester City-Napoli w koszulce M.City to psy zaczęły tu natychmiast szczekać jeden po drugim a jak wstawił świetne zdjęcie z całym pokojem w biało-czarnych barwach i w koszulce Juve+widoczny jest tatuaż na przedramieniu z napisem bodajże "Juventus" to zamilkliście,ale tego niestety można się było spodziewać :whistle: Ode mnie masz ziomek respekt i to duży,a koszulka M.City to nic aż tak złego-taki los,np sam kiedyś jako dzieciak miałem koszulkę Milanu z Dejanem Savićevicem(może ktoś z raczej nieco starszych kibiców kojarzy dawnego jakby Vucinica ale mediolańskiego) na plecach i co z tego :) No i pokaż dziarę w całości! :)

a jak juz temat o fotkach to żeby nie był sam komentarz ode mnie(choć tak może byłoby lepiej :lol: ) to na koniec...

Tu był link.Był.
nie,nie to nie żadne Costa Del Sol ani inna plaża,to Woodstock! Zeszłoroczny,do dziś się zastanawiam i wyjaśnić nie mogę który ze znajomych akurat tę fotkę cyknął ani tego co w tamtej chwili i do kogo mówiłem,no i do dziś nie wiem w której dłoni trzymałem wtedy browara :lol:

Peace.
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2014, 22:18 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 10:59

Antek666 pisze:nie,nie to nie żadne Costa Del Sol ani inna plaża,to Woodstock! Zeszłoroczny,do dziś się zastanawiam i wyjaśnić nie mogę który ze znajomych akurat tę fotkę cyknął ani tego co w tamtej chwili i do kogo mówiłem,no i do dziś nie wiem w której dłoni trzymałem wtedy browara
Że tak wrednie zaspamuje- koszulka Alice in Chains czy mi sie tylko wydaje? :wink:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 11:04

Dante93 pisze:
Antek666 pisze:nie,nie to nie żadne Costa Del Sol ani inna plaża,to Woodstock! Zeszłoroczny,do dziś się zastanawiam i wyjaśnić nie mogę który ze znajomych akurat tę fotkę cyknął ani tego co w tamtej chwili i do kogo mówiłem,no i do dziś nie wiem w której dłoni trzymałem wtedy browara
Że tak wrednie zaspamuje- koszulka Alice in Chains czy mi sie tylko wydaje? :wink:
No masz, oczywiście! Album "Alice in Chains" z 1995 r., z psiakiem bez nogi ;)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ