Pokaż swoją twarz

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Sfakoski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 21
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 12:35

darex pisze:Lata 80-te. Od tamtego czasu minęło już ponad 20 lat :-D

Obrazek
No to mamy kapłana i jego ołtarz! ;d


Hi my name is Sfakoski and I love Juventus.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 13:20

darex pisze:Lata 80-te. Od tamtego czasu minęło już ponad 20 lat :-D

Obrazek
jak to zrobiłeś, że w tle widać wycięte to samo zdjęcie z tobą w roli głównej? :D


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
darex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2004
Posty: 89
Rejestracja: 24 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2012, 17:42

Zeskanowane oby dwie fotki, a potem połączone w Paincie :-D Fajne hasło z tym kapłanem :-D To były fajne czasy, teraz już prawie 40 na karku i ciężko w to uwierzyć jak to wszystko szybko przeleciało.


Darek-WLKP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2012
Posty: 69
Rejestracja: 08 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 12:16

http://tinypic.com/r/1t60ko/5



moję zdjęcie gdy mialem 19 lat :P teraz troszkę czlowiek sie postarzał :doh:


negocjator

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 76
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 15:46

No dobra to jest morda moja troche krzywa, cenzury nie dałem rady zamieścić :lol: (a można by było )

http://tinypic.com/view.php?pic=nnn09z&s=5


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 20:02

Tak a propos zdj Darexa, tak sie zastanawiam. Wszyscy chwala sie jak to od malucha kibicowali ale nikt nie wrzucil do tej pory zdjecia <15 lat w koszulce Juve itp. Udowodnic, panowie (i Panie), udowodnic a nie tylko rzucac slowa na wiatr :) Ja moge ale czekam na innych.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 20:20

JuveLethal pisze:Tak a propos zdj Darexa, tak sie zastanawiam. Wszyscy chwala sie jak to od malucha kibicowali ale nikt nie wrzucil do tej pory zdjecia <15 lat w koszulce Juve itp. Udowodnic, panowie (i Panie), udowodnic a nie tylko rzucac slowa na wiatr :) Ja moge ale czekam na innych.
A jeśli ktoś nie pomyślał wtedy o tym, żeby sobie robić zdjęcia z jakimiś pamiątkami klubowymi, albo w koszulce itd.?
Ja jestem kibicem od 10-tego roku życia, ale jedynym dowodem(?) na to, może być tylko bardzo stary numer "Bravo Sportu", za sprawą którego Juventus zaczął mi się podobać. Mam jeszcze chyba 12 różnych plakatów Alessandro Del Piero z lat 1996-2005, a poza tym to nic.
Można powiedzieć, że wtedy byłem "tylko" kibicem lub sympatyzowałem z Juve. Fanem stałem się parę lat później. Mam nadzieję, że każdy rozumie różnicę miedzy oboma określeniami ;)


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Darek-WLKP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2012
Posty: 69
Rejestracja: 08 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 20:22

JuveLethal pisze:Tak a propos zdj Darexa, tak sie zastanawiam. Wszyscy chwala sie jak to od malucha kibicowali ale nikt nie wrzucil do tej pory zdjecia <15 lat w koszulce Juve itp. Udowodnic, panowie (i Panie), udowodnic a nie tylko rzucac slowa na wiatr :) Ja moge ale czekam na innych.

eheh :) Mogę dodać zdjęcie gdy kupiłem sobie 1 szalik Juve ! :P było to okolo 11 lat temu , lecz zdjęcie będzie aktualne (poprostu jak byłem młodszy klisze pękały i nie mam pamiątek) :dance: :(


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 20:24

Kibicujecie dla siebie czy dla szpanu? :doh:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 20:33

JuveLethal pisze:Tak a propos zdj Darexa, tak sie zastanawiam. Wszyscy chwala sie jak to od malucha kibicowali ale nikt nie wrzucil do tej pory zdjecia <15 lat w koszulce Juve itp. Udowodnic, panowie (i Panie), udowodnic a nie tylko rzucac slowa na wiatr :) Ja moge ale czekam na innych.
No coz. Lethalowi nie odmowie. Jak tak bardzo chcesz zobaczyc tharpa, kiedy byl maly, slodki, blond i do tego w okularkach, to prosze bardzo:

le click. Zdjecie z roku '98 albo '99, nie jestem w 100% pewien. Na plecach oczywiscie 10. Del Piero ;)


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 21:23

JuveLethal pisze:Udowodnic, panowie (i Panie), udowodnic a nie tylko rzucac slowa na wiatr :) Ja moge ale czekam na innych.
Maj, 1999 ;)
Obrazek
U mnie na plecach oczywiście także Il Capitano.
evilboy pisze:Kibicujecie dla siebie czy dla szpanu? :doh:
Absolutnie i wyłącznie dla siebie :) . Co Ci przeszkadza ?


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 22:22

Ciekawie lethal to podsumował :whistle: :ok:

Obrazek

Zdjęcie z 1998r. Za Juve od 1996r.,ale pierwsze gadżety pojawiły się z czasem :wink: Na plecach ,,dycha'', koszulka w nagrodę za 5 z klasówki z polskiego :happy:

A kto pozna tego żulika obok? :D
tabo89 pisze:
Brutalo pisze:
Dragon pisze:A kto pozna tego żulika obok? :D
STAN ?
:ok:
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2012, 22:28 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 22:24

Brutalo pisze:...
Prawie nic się nie zmieniłeś :P
Dragon pisze:A kto pozna tego żulika obok? :D
STAN ?

Edit. Nie zmieniacie się za bardzo chłopaki :ok:

Chyba muszę skoczyć do piwnicy przekopać zdjęcia jak już tak wrzucamy :D

Edit.2. Haha nie wiem, który rok ale na pewno zima:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2012, 22:34 przez tabo89, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 22:30

Brutalo pisze:
evilboy pisze:Kibicujecie dla siebie czy dla szpanu? :doh:
Absolutnie i wyłącznie dla siebie :) . Co Ci przeszkadza ?
Przeszkadza mi poddawanie w wątpliwość przez JuveLethala długości kibicowania innych użytkowników tego szacownego forum, spowodowane mniej lub bardziej uzasadnionymi podejrzeniami wobec prawdziwości tekstów "kibicuję od pierdyliona lat". Za tak samo głupie uważam niemające nic wspólnego z prawdą przechwałki odnośnie tego, jak długo się kibicuje, co próbę ich potwierdzania - kibicowanie to indywidualna sprawa każdego.

Zresztą - wiesz dobrze, że kibicowanie kibicowaniu nierówne. Ktoś może oglądać każdy mecz sezonu i przeżywać go całym sercem, codziennie odwiedzać JP czy SJ, żeby być ze wszystkim na bieżąco - ktoś inny obejrzy co ważniejsze spotkanie raz w miesiącu. Dla jednego może liczyć się tylko Juventus, inny sympatyzuje jeszcze z pięcioma dużymi klubami, a raz w tygodniu ubierze koszulkę Manchesteru City. ( :smile: ) Jedni uczą się włoskiego czy wyjeżdżają do Turynu, żeby zobaczyć Starą Damę na własne oczy, inni woleliby za tę kasę zwiedzić Paryż, Madryt czy Barcelonę. No i jest też masa użytkowników, którzy kibicują Juventusowi i swojemu lokalnemu klubowi... tylko sami nie wiedzą komu bardziej. ;) Wystarczył choćby mecz z Lechem, żeby w gronie "wielkich fanów Juventusu" znaleźli się tacy, którzy woleliby, żeby wygrał Kolejorz. Że o Warszawiakach, którzy są na forum tylko ze względu na zgodę Juventusu z Legią nie wspomnę...

Długość kibicowania nie jest więc żadnym wyznacznikiem i nie widzę powodów ani do przechwałek ani do spiny. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz mój punkt, Kubo. ;)


--------------------------------------
EDIT: Fajne dzieciaki... RUCH... :prochno: KIBICOWAŁBYM!


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2012, 22:49

evilboy pisze: Powyżej
+
"Długość kibicowania nie jest więc żadnym wyznacznikiem i nie widzę powodów ani do przechwałek ani do spiny. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz mój punkt, Kubo. ;)"
Oczywiście, ale co to ma wspólnego z tym tematem ? Lethal zarzucił pomysł wrzucenia zdjęć za młodu, może zbyt wyzywająco (?) dla niektórych (Pawle), ale żeby się zaraz unosić ? Można się udzielić w temacie, można się nie udzielić. Ja ostatnio rzadko się odzywam w tematach typu mercato 2012 czy Juventus-Roma , ale podjarałem się szukaniem najstarszego zdjęcia w barwach Juve :D


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
ODPOWIEDZ