Co dalej Grzesiek?!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 11:27

tego się obawiałem, że Rasiak strzeli gola w kadrze i ślepy Janas, uzna że Rasiak nadaje się to first teamu. Nie wiem czy zauważyliścię róznicę między Rasiakiem a Frankiem i Żurawiem, otóż dwaj ostatni panowie potrafią cofnąć się rozegrać, podać piłkę, a Rasiak- on niestety w meczu dotknie raz czy dwa łaciatą i to by było na tyle. Ja oczekuję od niego gry w stylu Kollera, który górną piłkę obrócz strzału na bramkę, potrafi zgrać klatą, główką do kolegi z drużyny u Rasiaka tego nie widziałem. Wszyscy się zachwycają tym, że Rasiak strzela gole w Championship (odp. naszej 2 ligi), zauważcie tylko, że ta liga to zaplecze angielskiej extraklasy, zaplecze do którego nie dotarła jeszcze reforma Premier League. Championship jest zacofana i statyczna, zespoły tam grające zazwyczaj mają określony schemat, którym starają się grać czasami aż do bulu. Tak gra np. Derby, które po przyjściu Grzesia gra głownie na wrzutki, a Grzegorzowi nie można odmówić umiejętności grania głową, więc te wrzutki zamienia na bramki. O ile w klubie się to sprawdza to w kadrze bez umięjętności cofania się rozegrania piłki nie ma co szukać, niech się nauczy grać a potem droga do kady jest dla niego OTWARTA.


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 16:05

mr.krzysiek pisze:wystarczyly 3 farciarskie bramki w dwoch meczach towarzystkich
I to jest jeden z argumentów, żeby powoływać Rasiaka do kadry. Każdy zawodnik musi mieć szczęście. Taki Zidane może biegać, dryblować, strzelać, ale bramki nie zdobyć, a Rasiak dwa razy dotknie piłkę, ani razu nie strzeli na bramkę i zdobędzie gola. Źle :roll: ? Daj Boże, żeby i na Old Trafford tak zagrał jak z Izraelem.
mr.krzysiek pisze:drybling jakby w zwolnionym tepie i to dosrodkowanie
On nie ma dryblować, on ma strzelać bramki. Jeśli chcesz oglądać ładne dryblingi, to popatrz na Denilsona. Tyle, że Brazylijczyka zdobywa tyle bramek w całym sezonie co Rasiak w pięciu meczach :roll: .
mr.krzysiek pisze:naszczescie farciarsko odbita pilka, a potem tylko dostawil deske i pyknal lekko... :angry:
To też trzeba umieć, to jest jedna z zalet dobrych napastników: umieją znaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i wystarczy, że dołożą nogę i jest bramka. Mówi Ci coś nazwisko Müller? Gerd Müller? Na pewno kojarzysz go jako świetnego, niemieckiego napastnika. I czy myślisz, że on zdobywał bramki po rajdach z połowy boiska :lol: ? Strzelał bramki jak Rasiak z Izraelem.
tomek89-15 pisze:Rasiak nic nie robi na boisku tylko czeka na dobra pile zeby strzelic gola ktore nawet dziecko by strzeliło :evil: :twisted: :twisted:
Nic nie robi, a strzela bramki :roll: . Nawet dziecko by potrafiło? Idź i tak strzel. Czekam.
mil015 pisze:ślepy Janas
Nie zauważyłem, żeby Janas nosi ciemne okulary i chodził z laską :roll: .
mil015 pisze:Nie wiem czy zauważyliścię róznicę między Rasiakiem a Frankiem i Żurawiem
Ja zauważyłem. Oto moje wnioski:
- Frankowski w ostatnich dwóch meczach przebywał na boisku 79 minut i zdobył 2 bramki (w tym jedną z karnego)
- Rasiak przebywał na boisku 88 minut i zdobył 3 bramki
- Żurawski przebywał na boisku 119 minut i nie strzelił bramki
Dziękuję.
mil015 pisze:Rasiak- on niestety w meczu dotknie raz czy dwa łaciatą i to by było na tyle.
No i strzeli bramkę :roll: .
mil015 pisze:Ja oczekuję od niego gry w stylu Kollera
A ja oczekuję od napastnika, że będzie strzelał bramki. Rasiak to robi.
mil015 pisze:Wszyscy się zachwycają tym, że Rasiak strzela gole w Championship (odp. naszej 2 ligi)
Owszem. A czym mamy się zachwycać? Wspaniałą grą Niedzielana w lidze holenderskiej czy strzeleckimi rekordami Żurawskiego w Szkocji :roll: ?
mil015 pisze:zauważcie tylko, że ta liga to zaplecze angielskiej extraklasy
Zauważ, że jego drużyna nie miałaby żadnych problemów, żeby wygrać z kilkunastoma polskimi drużynami :roll: .
mil015 pisze:O ile w klubie się to sprawdza to w kadrze bez umięjętności cofania się rozegrania piłki nie ma co szukać, niech się nauczy grać a potem droga do kady jest dla niego OTWARTA.
Lepiej, żeby się cofał i rozgrywał niż, żeby strzelał bramki :roll: ?

Gdy Rasiak był bez klubu, nigdzie nie grał i nie trenował, też się denerwowałem, gdy dostawał powołania od Janasa. Ale teraz sytuacja się diametralnie zmieniła. Rasiak znalazł klub, gra w nim regularnie i strzela dużo bramek. Czego chcieć więcej? Mila nic nie gra, Niedzielan nic nie gra, Żurawski nic nie strzela, Smolarek nic poza gole w debiucie nie pokazał, Dudek nie może wywalczyć pierwszego miejsce w bramce Liverpoolu. Tylko Rasiak daje sobie radę. Może nie jest geniuszem, wirtuozem piłki, ale strzela bramki, a to jest najważniejsze zadanie napastnika. Ale Wam nic nie pasuje :roll: . Strzela bramki - źle, nie strzela - też. To co on ma zrobić, żeby Was przekonać? Na szczęscie to nie Wy ustalacie skład, tylko Janas decyduje o tym, kto gra. Nie mówię, że Rasiak powinien grać w pierwszej jedenastce, uważam, że powinni grać Żurawski z Frankowskim, a Grzegorz powinien być ich pierwszym zmiennikiem.


:roll:
pees

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2005
Posty: 20
Rejestracja: 25 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2005, 16:59

w końcu ktoś dobrze ocenił Rasiaka (chodzi mi oczywiście o Diego). Zgodze sie, że po niudanym transferze do Sieny Rasiak byl kompletnie bez formy i powolywanie go do kadry było troche irytujące, ale jak zauważył Diego sytuacja sie diametralnie zmieniła. Rasiak strzela w Derby jak na zawołanie, przełamał sie także w kadrze. I chciałbym jeszcze coś sprostować.......Rasiak to nie jest zawodnik podobny do Kollera......już nie jest, bo był tego typu zawodnikiem za czasów gry w Groclinie. Od czasu transferu na wyspy jego gra sie zminiła, juz nie tylko czeka w polu karnym na górną piłke, potrafi wygrac pojedynek 1 na 1, ściągnijcie sobie jego pare bramek z meczów Derby County, lub chociażby popatrzcie na jego 1 bramke w meczu z Izraelem........najpierw przeszedł kolesia na prawej stronie dośrodkował i poszedł za piłką, dzięki temu padł gol......podsumowując - moim zdaniem Rasiak rozwinął się na wyspach, jest teraz dużo lepszym zawodnikiem niż był gdy odchodził z Groclinu, wkurzają mnie ludzie, którym ciągle coś w jego grze nie pasuje. Zobaczycie, strzeli gola Argentynie w finale mistrzostw świata :-D


JUVE il Campioni d'Italia
mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 21:03

czy wy naprawde nie widzicie tego ze z Rasiaka zanen napastnik nie jest. nagle wszyscy pisza ze od napastinka wymaga sie bramek, a Rasiak je strzela, no ale pamietajcie ile ich juz strzelil w reprezentacji... ma bilans chyba okolo 5 na 20 lub wiecej meczy? to jest skutecznosc godna napastnika reprezentacji? :rotfl:

i pamietajcie tez, ze zadnej z tych bramek nie strzelil jakos tak aby przekonala wszystkich do tego ze jest dobrym pilkarzem. i nie wystawiajcie juz Rasiaka do pierwszego skladu, bo ja takiej "drewnianej" reprezentacji nie chce! gdy widze Rasiaka przy pilce jak biegnie z nia to smiac mi sie chce i nie tylko mi, uwierzecie.

gra Rasiaka nie rokuje nadzieji na przyszlosc i sie nie oklamujmy :think:


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 21:19

mr.krzysiek pisze:czy wy naprawde nie widzicie tego ze z Rasiaka zanen napastnik nie jest.
Nie.
mr.krzysiek pisze:nagle wszyscy pisza ze od napastinka wymaga sie bramek, a Rasiak je strzela, no ale pamietajcie ile ich juz strzelil w reprezentacji...
Ja pamiętam.
mr.krzysiek pisze:ma bilans chyba okolo 5 na 20 lub wiecej meczy?
Rasiak strzelił 6 goli w 20 spotkaniach. Teraz przedstawię Ci skuteczność napastników powołanych na mecze z Austrią i Walią:
- Tomasz Frankowski (14A-9 goli) - 0,64 gola na mecz
- Emmanuel Olisadebe (25A-11 goli) - 0,44 gola na mecz
- Andrzej Niedzielan (16A-5 goli) - 0,31 gola na mecz
- Grzegorz Rasiak (20A - 6 goli) - 0,3 gola na mecz
- Maciej Żurawski (44A - 13 goli) - 0,29 gola na mecz
mr.krzysiek pisze:to jest skutecznosc godna napastnika reprezentacji? :rotfl:
Idąc Twoim tokiem rozumowania, Żurawski nie zasługuje na to, aby go powoływać do kadry :lol: .
mr.krzysiek pisze:i pamietajcie tez, ze zadnej z tych bramek nie strzelil jakos tak aby przekonala wszystkich do tego ze jest dobrym pilkarzem.
A Frankowski taką strzelił? Albo Niedzielan?
mr.krzysiek pisze:i nie wystawiajcie juz Rasiaka do pierwszego skladu, bo ja takiej "drewnianej" reprezentacji nie chce!
Chcieć to sobie możesz. Nie Ty ustalasz skład kadry narodowej.
mr.krzysiek pisze:gdy widze Rasiaka przy pilce jak biegnie z nia to smiac mi sie chce i nie tylko mi, uwierzecie.
To się śmiej.
mr.krzysiek pisze:gra Rasiaka nie rokuje nadzieji na przyszlosc i sie nie oklamujmy :think:
Oczywiście, że nie. Taki Rasiak za rok może grać w pierszoligowym angielskim zespole i pełnić w nim kluczową rolę. Lepiej nic nie grać w średnim holenderskim zespole albo kopać piłkę w Austrii :roll: .


:roll:
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 21:37

mr.krzysiek pisze:czy wy naprawde nie widzicie tego ze z Rasiaka zanen napastnik nie jest.
Bobo Kaczmarek widział w nim napastnika, Paweł Janas w nim widział, widział w nim też George Burley... Ciekawe, że taki boiskowy wyjadacz jak Ty nie widzi w nim napastnika
mr.krzysiek pisze:nagle wszyscy pisza ze od napastinka wymaga sie bramek, a Rasiak je strzela, no ale pamietajcie ile ich juz strzelil w reprezentacji... ma bilans chyba okolo 5 na 20 lub wiecej meczy? to jest skutecznosc godna napastnika reprezentacji? :rotfl:
Diego wyraźnie Ci przedstawił skuteczność naszych napastników (troche mnie ubiegł :wink: ). Tak więc widzisz, że jego średnia jest zbliżona do innych kadrowych napastników.
mr.krzysiek pisze:i pamietajcie tez, ze zadnej z tych bramek nie strzelil jakos tak aby przekonala wszystkich do tego ze jest dobrym pilkarzem.
Bramka to bramka. Napastnik nie musi strzelać bramki od poprzeczki, żeby pokazać swoją wartość. Poza tym idąc Twoim tropem, Trezeguet i Eto'o także nie są dobrymi piłkarzami ?
mr.krzysiek pisze: i nie wystawiajcie juz Rasiaka do pierwszego skladu, bo ja takiej "drewnianej" reprezentacji nie chce!
stwórz swoją własną reprezentację, wygraj z nią Mistrzostwa Świata i... wyłącz komputer.
mr.krzysiek pisze:gdy widze Rasiaka przy pilce jak biegnie z nia to smiac mi sie chce i nie tylko mi, uwierzecie.
wierzę.
mr.krzysiek pisze:gra Rasiaka nie rokuje nadzieji na przyszlosc i sie nie oklamujmy :think:


ostatnio strzelił 3 bramki w 2 meczach. Został wybranym najlepszym piłkarzem meczu finałowego Polska-Izrael. Naprawdę, jego gra nie rokuje na przyszłość...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2005, 22:17

NOTOWANIE LISTY PRZEBOJÓW GRZESIA:

1. "Nie liczę słoi i lat" - energiczny utwór traktujący o piłkarskiej długowieczności Grzesia

2. "Drwalu, czy ci nie żal ?" - nostalgiczna pieśń ukazująca rozterki rosłego drwala po wyjeździe Grzesia za granicę

3. "Nasz jest cały ten las" - ten kawałek można określić jako pochwałę życia w otoczeniu leśnego ptactwa i zwierzyny

4. "W moim magicznym lesie" - utwór ukazujący środowisko życia Grzesia

5. "Co może przynieść nowy mecz" - zapowiedź kolejnego popisu snajperskiego Grzesia

6. "Łatwopalni" - hardKOROWY kawałek o nietrwałej naturze drewna

7. "Niewiele ci mogę dać" - piosenka dedykowana selekcjonerowi kadry Polski, a prywatnie wujkowi Pawłowi

8. "I tak warto żyć" - utwór kierowany do wszystkich antagonistów Grzesia

9. "Każdy swoje dziesięć minut ma" - piosenka osadzona w realiach polskiej reprezentacji

10. "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś powołał" - opisuje reakcje Grzesia na kolejne powołania do kadry

11. "Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz" - stosowane są 2 wersje tego utworu - druga, popularna w podziemiu piłkarskim nosi tytuł "Dzisiaj mnie nienawidzisz, jutro mnie pokochasz"

12. "Jeszcze będzie przepięknie" - pełna nadziei pieśń o ambitnej postawie Grzesia w el. MŚ'2006

13. "U wujka na imieninach" - wybitnie imprezowy kawałek zarejestrowany na balandze w okolicach Wronek

14. "Raz na milion lat" - utwór podsumowujący zdobyte przez Grzesia trofea

15. "Jesienna deprecha" - wspomnienie jesiennych nieudanych występów Grzesia

16. "These woods" - utwór nagrany w Wielkiej Brytanii na fali euforii po fenomenalnych występach Grzesia

17. "Comfortably numb" - analiza stylu piłkarskiego Grzesia

18. "Ciągle pada" - odczucia Grzesia na temat brytyjskich warunków atmosferycznych

19. "Kornik na biegunach" - utrzymana w stylu parodii opowiastka o głównym wrogu Grzesia

20. "Smalltown boy" - w tym utworze Grzesiu zdecydowanie nie wypiera się swoich korzeni

Wypatrzone w necie, autorstwa niejakiego Kleofasa Kornika.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 09:29

Polska ma kolejnego reprezentanta w Premiership, po bramkarzach Jerzym Dudku i Tomaszu Kuszczaku do najwyższej angielskiej klasy rozgrywkowej trafił napastnik, Grzegorz Rasiak. Zawodnikdrugoligowego Derby będzie występował w drużynie Tottenhamu Hotspur.

26-letni Rasiak, który rozegrał 20 spotkań w reprezentacji Polski, podczas minionego sezonu zdobył 17 bramek dla Derby. W ostatnich tygodniach pojawiły się spekulacje mówiące o transferze Polaka do innego drugoligowego klubu, Wolves, jednak nie doszło do ostatecznego porozumienia między zawodnikiem a Wolverhampton.

Menadżer Spurs, Martin Jol powiedział dla klubowej strony internetowej: "Rasiak był jednym z naszych transferowych priorytetów, ciężko pracujący, świetny piłkarz z nosem napastnika.

"To regularny reprezentant Polski i wierzę, że będzie to dla nas spore wzmocnienie."

Rasiak kosztował Tottenham prawdopodobnie około 2,25mln funtów, gdyż wcześniej Derby zaakceptowały ofertę w podobnej wysokości podchodzącą z Wolves.

http://pilka.pl/?mid=1&show=39786

Normalnie szok :lol: Tyle kasy za Rasialdo? :D Nie no już sie nie smieje z niego, skoro zapłacili za niego tyle to widać ze jest chyba wart takiej ceny, więcej zapłacili za niego niż np. Celtic za Żurawskiego :D Rezerwowy napastnik reprezentacji Polski bedize grał w Premiership, a regularny napastnik pierwszej jedenastki Frankowski w hiszpanskiej 2lidze :rotfl: Sie dzieje ... :D


Notch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 107
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 09:45

Ogladalem mecze ukrainskiego turnieju. Zawsze bylem sceptyczny do Rasiaka. W lidze polskiej nie zachwycal jakos niesamowicie, w pucharze UEFA nic szczegolnego. W kadrze jeden dobry mecz z Wegrami i to wszystko. W Sienie go nie chcieli za darmo :wink: Teraz gra w Derby i podobno jest najlepszym pilkarzem tego klubu i jednym z najlepszych w lidze. A na turnieju zaprezentowal sie dobrze. Jego gra przypominala mi troche gre Vieriego.
1 Gol bardzo ladny i co najwazniejsze zamierzony.
2 Gol, nie wiem czy Rasialdo celowal z pilke czy w bramkarza, ale wpadlo.
3 Gol w zamieszaniu po stalym fragmecie gry. Rasiak byl w dobrym miejscu w dobrym czasie. Ale za to mu placa :smile:


stahoo pisze: To naprawdę mądra wypowiedź!
No baa
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 09:58

No i proszę nadeszła wiadomość że Grzesiu zmienia barwy klubowe.Podobno Derby doszło do porozumienia z Tottenhamem o czym mówi BBC a nawet oficjalnie stony internetowe tych klubów!!
Mamy Polaka w Premiership grającego w polu a nie na bramce!Kurde jak to wszystko się zmienia można powiedzieć od zera do bohatera.
No cóż gratulacje i powodzenia w nowym klubie :bravo:


wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 10:31

Jestem ciekaw jak sobie poradzi w Tottenham'ie, bo konkurencja wsrod napastnikow jest naprawde duza. Oprocz niego jest jeszcze 5 innych graczy: Lee Barnard, Robbie Keane, Hossam Ahmed Mido, Jermain Defoe i Mounir el Hamdaoui. Zobaczymy czy bedzie mial w ogole szanse sie wykazac i na ile ja wykorzysta. Zycze mu powodzenia, bo milo jest patrzec na naszych pilkarzy zdobywajacych bramki na wyspach.


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 14:59

paku pisze:Nie no już sie nie smieje z niego, skoro zapłacili za niego tyle to widać ze jest chyba wart takiej ceny, więcej zapłacili za niego niż np. Celtic za Żurawskiego
Rasiak dzięki temu transferowi stał się 4 najdroższym piłkarzem w Polsce, ale Zuraw jest od niego droższy 8)

Największe transfery w historii polskiego futbolu (w dolarach):

1. Jerzy Dudek w 2001 r z Feyenoordu do Liverpoolu - 7,2 mln
2. Jacek Bąk w 2002 r z Olympique Lyon do Lens - 5 mln
3. Maciej Żurawski w 2005 r z Wisły Kraków do Celtiku Glasgow - 3,7 mln
4. Grzegorz Rasiak w 2005 r z Derby County do Tottenham Hotspur - 3,57 mln
5. Tomasz Iwan w 1998 r z Feyenoordu do PSV Eindhoven - 3,2 mln
6. Emmanuel Olisadebe w 2001 r. z Polonii Warszawa do Panathinaikosu Ateny - 3 mln

http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,11 ... plina.html

Konkurencję w ataku ma sporą, zwłaszcza w osobie Jermaine Defoe i Robbie'go Keane - byłego piłkarza Interu. Mam nadzieję, że nie okaża się to dla niego za wysokie progi bo o miejsce w podtawowej jedenastce będzie musiał się bardzo postarać. ALe Grzesiek powodzenia, nasi piłkarze są coraz milej widziani na Wyspach :ok:
Co ciekawe Rasiak zagra w jednym zespole m.in. z Edgarem Davidsem :D Kto by pomyślał że może do czegoś takiego dojść :smile:


Obrazek
pees

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2005
Posty: 20
Rejestracja: 25 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 15:35

hmmm......i brawo, boje sie jedynie ze konkurencja w zespole moze go zepchnąć na łąwke, luba nawet dalej :/ w ataku bedzie chyba rywalizowal na razie z Mido, ponieważ wydaje mi sie ze trener bedzie gral 4-4-2 z jednym niższym szybkim zawodnikiem (defoe, keane) i jednym wysokim, umiejącym wygrać pojedynek główkowy i tu Rasiak może znaleśc swoje miejsce, choć rywalizacja z Mido łatwa nie bedzie.......ale cóż to w końcu jedna z najsilniejszych lig świata, więc skoro tam trafil to znaczy ze do takiej rywalizacji jest gotów.......czekam juz na jego pierwsza bramke dla Tottenhamu :)


JUVE il Campioni d'Italia
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 17:54

mil015 pisze:. Nie wiem czy zauważyliścię róznicę między Rasiakiem a Frankiem i Żurawiem, otóż dwaj ostatni panowie potrafią cofnąć się rozegrać, podać piłkę, a Rasiak- on niestety w meczu dotknie raz czy dwa łaciatą i to by było na tyle.
I w ten właśnie sposób został najlepszym strzelem turnieju im. Łobanowskiego(czy tez Łabanowskiego, nie pamiętam). Poza tym właśnie trafił do druzyny, która moze jeszcze namieszac a lidze. No i nie zapominajmy o tym, że będzie grał ze znanym skadinąd Edgarem Davidsem co powinno tylko cieszyć :D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2005, 21:11

kedzier pisze:
paku pisze:Nie no już sie nie smieje z niego, skoro zapłacili za niego tyle to widać ze jest chyba wart takiej ceny, więcej zapłacili za niego niż np. Celtic za Żurawskiego
Rasiak dzięki temu transferowi stał się 4 najdroższym piłkarzem w Polsce, ale Zuraw jest od niego droższy 8)

Największe transfery w historii polskiego futbolu (w dolarach):

1. Jerzy Dudek w 2001 r z Feyenoordu do Liverpoolu - 7,2 mln
2. Jacek Bąk w 2002 r z Olympique Lyon do Lens - 5 mln
3. Maciej Żurawski w 2005 r z Wisły Kraków do Celtiku Glasgow - 3,7 mln
4. Grzegorz Rasiak w 2005 r z Derby County do Tottenham Hotspur - 3,57 mln
5. Tomasz Iwan w 1998 r z Feyenoordu do PSV Eindhoven - 3,2 mln
6. Emmanuel Olisadebe w 2001 r. z Polonii Warszawa do Panathinaikosu Ateny - 3 mln

http://sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,11 ... plina.html

Konkurencję w ataku ma sporą, zwłaszcza w osobie Jermaine Defoe i Robbie'go Keane - byłego piłkarza Interu. Mam nadzieję, że nie okaża się to dla niego za wysokie progi bo o miejsce w podtawowej jedenastce będzie musiał się bardzo postarać. ALe Grzesiek powodzenia, nasi piłkarze są coraz milej widziani na Wyspach :ok:
Co ciekawe Rasiak zagra w jednym zespole m.in. z Edgarem Davidsem :D Kto by pomyślał że może do czegoś takiego dojść :smile:
Tak, pomylilem sie co do tego ze dali więcej niż za Żurawskiego. Przyznaje racje ;)

17bramek w Derby robi swoje, i czy ktos chce czy nie Rasiak strzela te bramki, nie ważne jak ale strzela ;] Zobaczymy jak sobie poradzi w Premiership, został zakupiony awaryjnie gdyż Deportivo nie zgodzilo sie sprzedać Tristana ;) Rasiak podpisał 9 minut przed zamknięciem okna transferowego ;> Powodzenia Grześ ! :D rozsławiaj Polske :happy:


ODPOWIEDZ