Austria 1-3 Polska (el.MS)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto wygra mecz?

Czas głosowania minął 09 października 2004, 23:26

Austria
8
17%
remis
5
11%
Polska
33
72%
 
Liczba głosów: 46
Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 11:14

Bravo Polska!!!Kolejny beznadziejny występ Rasiaka ale to co zrobil Radomski...lepiej nie komenowac :D Mam nadzieje ze po tym meczu Janas wystawi w pierszym skladzie Frankowskiego :-D a nie tego anemika Rasiaka :evil:


WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 11:38

Ładny mecz naszych orłów...
Dudek jest w tej chwili bezprzecznie numerem jeden na bramce (pokazał to wczoraj) i nie powinno być żadnej dyskusji czy ma grać on czy Boruc. Dudek musi grać i tyle. Nawet jak nie będzie grał w Liverpoolu przez pewien czas.
Jestem zaskoczony grą naszej obrony. Zawsze byłem przyzwyczjony do wielkiej nerwówki, od razu jak mieli piłkę w okolicy pola karnego to wywalali do przodu na oslep. A wczoraj normalnie szok. Nasi obrońcy w niektórych akcjach spokojnie rozgrywali sobie piłkę pod swoim polem karnym i do tego robili to dobrze :shock:
O szkrzydłach nie trza się wypowiadać Kosa i Krzynówek niech grają, podają, strzelają bramki. Oby tak dalej.
Ale nasz srodek to poprostu katastrofa. Czy ten Mila zapomniał jak się biega? Nie raz miał może i udane zagrania ale potem od razu go doganiali i zabierali mu piłkę. Boże daj nam jakiegos dobrego rozgrywającego!!!!
Atak:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Z Walią trzeba w ataku wyjść dwójką Wiślaków, Franek i Żuraw.
I wszystko jest jasne. Nie ma co się spierać.

Ps. Panie Janas ma pan dużo szczęscia...niech pan tego nie zmarnuje


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 12:10

Nio brawo POLSKA :!: w tym meczu napewno zawiódł Grzegorz Rasiak podobał mi sie za to Dudek,Krzynówek,Kosowki tez żle nie zagrał......Mila duzo walczył w środku chodz nie zawsze mu to wychodziło ale dobrze ze gra w pierwszym składzie niech sie chłopak uczy :!:Ładnie tez zagrał jak na powrót i sytuacje w klubie Kazłżny.....Te 3 punkty bardzo nam były potrzebne teraz czeka nas Walia i mysle ze skłąd powinien byc taki:


Dudek
Baszczyńki Hajto Bąk Rząsa

Kałużny

Kosowski Mila Krzynówek


Żurawski Frankowski


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 13:09

moim zdaniem Austriacy grali lepiej od nas wczoraj ale to my wygralismy-chyba pierwszy raz wygralismy mimo iz rywal byl lepszy od nas...aczkoliwek po golu Krzynówka wydaje mi sie ze opanowalismy sytuacje czego efektem byla trzecia bramka.no i mamy zwyciestwo, teraz trzeba pokonac Walie (oby zagral od 1 minuty FRANEK a nie Grzesiu Rasiak :wink:) i z Anglia walczymy o 1 miejsce :D


bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 16:00

bartusek pisze: ALe wierzę w zwycięstwo !!! 3-1
No i okazało się, że warto było wierzyć !!! Nawet wyniki siem sprawdzil... :D Polska zagrała dobry mecz, wykorzystała stałe fragmenty gry, takze gra naszych piłkarzy mogła siem podobać ( no moze El Drewniako nie błysnał ) Radek Kałużny udanie powrócił do kadry i chyba Lewandinho wypadnie ze składu :D Oby tak dalej !!! Teraz Walia !!!! Do boju POLSKO !!!


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 16:10

JA meczu nie ogladalem wiec wypowiadac sie nie bede. Widzialem bramki. Frankowski bedac klasowym napastnikiem powinien swoja trafic za pierwszym razem, ale brawa dla niego za dobitke. 1. klasa!!
Ma ktos moze brameczki na kompie?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 17:07

Martin pisze:Ma ktos moze brameczki na kompie?
Ja mam, a sciagnalem stad:
1-0 Kaluzny

1-1 Schopp

2-1 Krzynowek

3-1 Frankowski


juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 17:12

No cóż gra Polaków bardzo mi się podobała. Mecz był [do ostatniego kwadransu :D ] wyrównany.
I połowa -> bardzo wyrównana i ciekawa gra
II połowa -> nudne pół godziny po czym zgniecenie Austrii

Desperado---ALEX pisze:teraz czeka nas Walia i mysle ze skłąd powinien byc taki:


Dudek
Baszczyńki Hajto Bąk Rząsa

Kałużny

Kosowski Mila Krzynówek


Żurawski Frankowski
Nic dodać nic ująć - z ust wyjęte :D :D :D


wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 17:18

Trzymam mocno kciuki za naszych w Cardiff.Ciekawe co po wczorajszym meczu mowil Jan Tomaszewski, ktory ponoc "na pogrzeby nie jezdzi"? :P


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 17:57

Ten mecz udowodnił jedno: Frankowski musi grac od pierwszych minut. Może po jego wejściu gra sie duzo nie zmieniła, ale zaczelismy strzelac bramki. Wypracował druga i strzelił trzecia. Jeśli Frankowski miał piłke w okolicach 16 to było groźnie. Własnie takiego zawodnika nam potrzeba.
Jeśli chodzi o najlepszego zawodnika polskiej reprezentacjito chyba........ bramkarz Austrii 8) Nie ma sie co oszukiwac trzeba mu podziekowac za wszystkie 3 bramy.
Cieszy zwyciestwo, może styl troche mniej, ale ważne są 3 punkty.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
DHL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 80
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2004, 10:53

Cieszę się ze zwycięstwa ale uważam że nasza reprezentacja kompletnie nie wie jak ma grać! W żadnym ( !!! ) meczu Polski za kadencji Janasa nie widać było pomysłu na grę! To prawda wygraliśmy z Irlandią Płn i z Austrią ale w tych meczach wynik mógłby być równie 3:1 dla gospodarzy! Rozliczmy się z naszym składem z meczy za panowania Janasa:
DUDEK - solidny, ale bez jakichś większych rewelacji, ponadto czasami kompromitujące wpadki, mimo wszystko mocny punkt zespołu
RZĄSA - nijaki, niezłe mecze przeplata ze słabymi, ciężko coś więcej o nim powiedzieć
BASZCZYŃSKI - nienajgorszy, czasami zdarzają mu się wpadki ale ogólnie przydaje się reprezantacji, poza tym włącza się często do akcji ofensywnych
BĄK - nie jest jakiś rewelacyjny ale mimo wszystko to najlepszy polski stoper i z tego powodu niezbędny w reprezentacji
HAJTO - wg mnie powinien odejść 2 lata temu po Mundialu, dla mnie jest on po prostu słaby i nie powinien siedzieć nawet na ławce. Wiem że na pewno odezwą się liczni zwolennicy tego zawodnika ale dla mnie jest on jednym z pierwszych do odejścia
KRZYNÓWEK - obecnie najlepszy polski piłkarz, jeden z niewielu powodów do dumy dla naszej kadry
KOSOWSKI - jeśli nawet czasami jest bez formy to przynajmniej zawsze się stara i walczy, szkoda że nie ma miejsca w Bundeslidze
KAŁUŻNY - właściwie to mogę go ocenić tylko za ostatni mecz i mimo że strzelił bramkę to praktycznie nic nie pokazał, chociaż gra na pozycji na której ciężko błyszczeć dlatego go nie przekreślam
MILA - nie mogę zrozumieć co się stało z tym zawodnikiem. Jeden z najzdolniejszych polskich zawodników w reprezentacji nie potrafi nawet biegać!!! W tej chwili absolutnie nie powinien grać w kadrze! Może potrzeba mu trochę czasu? nie wiem. Szkoda byłoby zmarnować taki talent ale nie może on przecież ogrywać się w kadrze!
ŻURAWSKI - bardzo dobry napastnik, nawet jeżeli nie zawsze go widać odwala kawał dobrej roboty, uważam że dla dalszego rozwoju powinien jak najszybciej opuścić Wisłę ( chyba że chce przegrywać Dinamo Tbilisi)
RASIAK - naprawdę nie wiem dlaczego on jeszcze gra w reprezentacji? Brak mi słów na tego piłkarza. Kto się teraz dziwi ze nie chciał go Groclin a potem Siena?
poza tym:
GŁOWACKI - w meczu z Anglią - tragedia- ogólnie nienajgorzej - jest na pewno lepszy niż Hajto
KŁOS - moze równie dobrze grać jak i siedzieć na ławie - do wyboru- żadnych rewelacji
ŻEWŁAKOW - ani najsłabszy ani dobry, rzemieślnik w stylu Rząsy
LEWANDOWSKI - to samo co Rasiak, dlaczego on gra!? tragedia. szkoda słów
SZYMKOWIAK - poczynił zatrważający odwrót ten zawodnik przestał się rozwijać, szkoda bo byłby dobrym rozgrywającym
RADOMSKI - po co!? ogólnie solidny rzemieślnik bez rewelacji - z Austrią - po prostu głupota
WŁODARCZYK - słaby, uważam że skończy się szybko jak Saganowski
FRANKOWSKI - pokazał że warto na niego stawiać na razie w rewelacyjnej formie - co będzie później?

Tyle oceniania. Może ktoś uznać te oceny za bardzo surowe ( i na pewno wielu tak zrobi ) ale polska piłka jest dziś beznadziejna. Owszem czasem uda nam się pokonać europejskiego średniaka ale jak przyjdzie zagrać z kimś trochę lepszym ( solidna Anglia ) to widać stan faktyczny.
Ja naprawdę nie jestem antyfanem polskiej reprezentacji, zawsze jej kibicowałem i zawsze będę niezależnie od wszystkiego. Uważam po prostu że to co z nią zrobili ponowie Boniek i Janas to jest katastrofa. Nie byłem zwolennikiem powoływania na stanowiska selekcjonera Jerzego Engela ale zmieniłem zdanie gdy wprowadził nas do MŚ W Korei i Japonii. Teraz krytykuję Pawła Janasa. Zapewniam że pierwszy odszczekam te słowa gdy awansujemy do Mundialu w Niemczech. I bardzo chciałbym żeby tak się stało. Niestety z taką grą nie co o tym nawet marzyć i taka jest prawda którą powinii zobaczyć nawet zaślepieni przez fanatyzm dla polskiej kadry, niezdolni i nietolerujący najmniejszej krytyki. Na koniec do tych którzy na 100% rzucą się mi do gardła za te słowa: Nie obchodzą mnie wasze pretensje, proszę piszcie jaki to ze mnie antyfan kadry jaki jestem zły i głupi. Wiedzcie jednak że tylko że prawdziwy kibic potrafi dostrzec błędy i publicznie je wytknąć licząc na to że ktoś potrafi uczyć się na błędach. I tego właśnie chcę nic więcej. Wiem że ta krytyka nic nie da a historia zatoczy koło i za nieco ponad pól roku rozpocznie się w Polsce debata jak uzdrowić polski futbol ale przynajmniej będe miał świadomość że o tym ostrzegałem.
Obym się mylił.
Przepraszam admina że tak się rozpisałem ale to wina polskiej piłki. Ją za to ukarzcie.
Pozdro dla wszystkich tych prawdziwych!

_______________
POLSKA ZAWSZE!
JUVE ZAWSZE!

BĘDZIE LEPIEJ!


ODPOWIEDZ