Top 24 na eurosport

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 19:56

Co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>! jeden wielki nie wypał jak mozna przyznawać punkty za mecze jak w kazdej lidze jest albo wiecej albo mniej wiadomo ze jak Juve i bayern beda ciagle wygrywali to i tak wyzej bedzie Juve dlaczego? bo w seriea jest wiecej o 4 kluby niz w bundeslidze lol!!!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 20:13

Ja osobiście lubiętego typu konkurence jak to tak można nazwać sam czasami robie takie rankingi ale ten TOP 24 będzie arcyciekawy jestem pewien jak Juventus wypadnie miejmy nadzieje że uplasujemy się gdzieś wysoko


black&white

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2004
Posty: 28
Rejestracja: 13 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 20:30

program sam... hmmm... w gruncie rzeczy nie jest zły... za każdym razem jak włączam Eurosport na niego trafiam, człowiek nie ma czasu albo jak ja chęci przefiltrować wyniki wszystkich lig Europy, a takie cos to pomaga w dokładnym obeznaniu w sytuacji... troche bramek sie oglądnie... no i chyba na tym się kończą plusy, bo sama formuła to taka trochę niedorobiona i niemiarodajna, nawet jeśli zastosowaćby jakiś przelicznik to też byłaby niedorobiona a ponad to niezrozumiała wiec już nie wiem co lepsze, sami wybierajcie...
Nawet jak Juve wygra nie będę się cieszył, bo ta klasyfikacja jest zła tak jak już koledzy i koleżanki wczesniej powiedzieli. Jak przegra to tym bardziej nie będę sie martwił, nikt nie musi przypominać mi jakie Juve jest dobre, jak gra, bo o tym samemu mozna sie przekonać. Wszyscy znamy wartośc Juve, kochamy ten klub, ja np. mam gdzieś co o nim mówią ludzie, gdzie w tej tabelce sie znajduje i jakie miejsce ostatecznie zajmie- to jest sprawa drugorzędna. Ważny jest przede wszystkim klub, tradycja, wspólnota, jednośc, wsparcie, miłość do niego...
Po to są rozgrywki międzykrajowe, jak Champions League, aby wyłonić najlepszą drużynę, mi do tego dodatkowa klasyfikacja jak ta Eurosportu nie jest potrzebna.


Small. A speck in the wide blue sea. 'Tis the last of all the land...
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2004, 21:27

W tym programie dziwi mnie jedno, albowiem kiedy pokazują kolejne drużyny, to zawsze pokazuje się skróty, czy wywiady z tymi samymi klubami (real, barca, manu, chelsea itd), a w 1 na 5 przypadków pokażą coś związanego z Juve :? Troche to żenujące, bo oprócz paru słów, że wygraliśmy kolejny mecz to nic nie pokazuką, no może bramke z ostatniej kolejki :evil:
Przykład chyba z przed 3 tygodni:
3 miejsce: ktoś tam bodajże Lyon (?) nie jestem pewien - pokazują obszerny skrócik meczu, wywiady z piłkarzami i którki materiał o klubie
2 miejsce: Juve - 2 slowa :roll:
1 miejsce: Chelsea Chelsea Chelsea obszerny materiał :x


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ODPOWIEDZ