11 wszechczasów

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 12:43

Jaka waszym zdaniem powinna być polska 11 wszechczasów. Moja propozycja.

Tomaszewski;Hajto-Gorgoń-Kasperczak-Wałdoch;Gadocha, Żewłakow, Kosowski;Żurawski-Deyna-Pol
Trener - Górski


Obrazek
juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 12:52

:?: :?: :?:, Hajto, Wałdoch, Kasperczak, Zieliński, Kosowski, Boniek, Bąk, Deyna, Żurawski, Lato,

naprawde nie mogłem sie zdecydować czy jako bramkarza wpisać Dudka czy Tomaszewskieco :?


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 13:12

Tomaszewski - Gorgoń, Szymanowski, Żmuda, Musiał Kasperczak, Deyna, Maszczyk - Lato, Szarmach, Lubanski

Wszytkie zurawskie,hajty,kosowskie do piet nie dorastaja tym pilkarzom ktorych dalem do 11 :D


mario1116

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 65
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 13:17

(1)Tomaszewski,(2)Hajto ,(3)Gorgoń , (4)Szymanowski , (5)Kasperczak , (6)Deyna , (7)Lato , (8)Szarmach , (9)Boniek , (10)Lubański ,(11) Domarski


Zygi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2004
Posty: 17
Rejestracja: 06 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 14:05

To ja sie troche wylamie ;)
Młynarczyk
Gorgon Zmuda Musial

Kosecki[ew.] Gadocha
DEYNA(c) Dziekanowski
Boniek
Wilimowski Lato

ciezko by bylo grac takim ustawieniem, bo sporo zawodnikow ofensywnych no ale co powiedziec skoro zabraklo miejsca dla Pola, Brychczego, Lubanskiego, Szarmacha... tak samo waznymi zawodnikami byli Smolarek, Majewski, Kasperczak czy J.Marx dlatego dla tych 'mlodszych' Hajtow Zielinskich Klakow Kowalczykow Nowakow etc. miejsca brakuje... natomiast zdziwily mnie niektore propozycje w wyzej wymieninych skladach np. Kosowski - juz nie o to chodzi ze nie jestem zwolenikiem jego (nie)umiejetnosci no ale porownujac do dawnych gwiazd... jasne ze mi niektorzy 'zarzuca' obecnosc Koseckiego, ale jednak byl to zawodnik ktory swoje potrafil, a przedewszystkim mial charyzme i potrafil trzymac druzyne , pociagnac kiedy trzeba i zachecic do gry..


Nemo Me Impune Lacessit ...
dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 15:20

Juve_faaan pisze::?: :?: :?:, Hajto, Wałdoch, Kasperczak, Zieliński, Kosowski, Boniek, Bąk, Deyna, Żurawski, Lato,

naprawde nie mogłem sie zdecydować czy jako bramkarza wpisać Dudka czy Tomaszewskieco :?
A ja nie wystawilbym ani jednego ani drugiego. Na bramce najlepszy był Młynarczyk. a dalej: Gorgoń, Gadocha, Kasperczak, Cieslik, Deyna, Szarmach, Lubański, Boniek, Wałdoch, Żmuda

Z tym że jest az 4 napastnikow wiec lubanski i boniek mogliby grac troche z tylu, no chociaz watpie ze sprawdziloby sie to??


Forza Juventus
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 15:01

Młynarczyk-Gorgoń,Majewski,Żmuda,Musiał-Deyna,Boniek,Kosecki-Lato,Lubański,Szarmach
Ciężko wybrac optymalną "11",w końcu futbol się zmienia,ale jeśli chodzi o naszą piłke,to ciężko wystawić kogoś z obecnych czasów z uwagi na to,iż grajkowie z czasów bliższych nam nie osiągneli praktycznie niczego.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 19:37

dawidpln pisze:
Juve_faaan pisze::?: :?: :?:, Hajto, Wałdoch, Kasperczak, Zieliński, Kosowski, Boniek, Bąk, Deyna, Żurawski, Lato,

naprawde nie mogłem sie zdecydować czy jako bramkarza wpisać Dudka czy Tomaszewskieco :?
A ja nie wystawilbym ani jednego ani drugiego. Na bramce najlepszy był Młynarczyk
Taka możliwość też istnieje - nie zastanowiłem sie :oops:


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 21:33

A co! Nie będe gorszy :D
-------Tomaszewski-----
-Gorgoń-Żmuda-Musiał-
Kasperczak-Deyna-Boniek-Gadocha
Szarmach-Lato(wilimowski)-Lubański(Domarski)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 21:57

Tomaszewski - Szymanowski, Gorgoń, Żmuda, Musiał - Kasperczak, Deyna(k), Maszczyk - Lato, Szarmach (Ćmikiewicz), Gadocha (Lubański)

Ta jedenasta rozpoczęła oczywiście poza Lubańskim) mecz 23.06.1974 roku w Stuttgarcie najlepszy według mnie mecz w historii polskiej piłki nożnej: Polska-Włochy 2:1. Takich piłkarzy nigdy wcześniej nie mieliśmy i nic nie zapowiada, żebyśmy mieli.


:roll:
ODPOWIEDZ