"malo nas"

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 12:44

ewabe pisze:Widze, ze coraz nas tu wiecej! :-D Milo slyszec, ze emocje troche opadly. Moze dzieki temu konkursowi my dowiem sie czegos o pilce, wy o muzyce francuskiej... Obopolna korzysc, ze sie tak wyraze.

Hmmm... Mam ochote zagrac sobie w CM. Za Juve jeszcze nie gralam... :D
nie sądze, wiekszość napewno bardzo znienawidziła tego zachrypnietego śpiewaka. Zreszta ja też.

CO do taktyki to napewno mądra, ale tam jest mzoe kilkanascie osob takich co pozsotawily wszystki głosy w skrzynkach, ale to i tak by nie dało tylu glosów, wiec pomoc u innych klubów im ise przydała. Zastanawiam sie czy gdbyśmy zrobili podobną akcje, też nam sie udało wygrac tą rywalizajce. Cóż zaczekamy do nastepnego roku.


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 13:19

Martin pisze:Dlatego teraz składam dwie propozycje.
1. Wymiana buttonow :)
2. Ranga "Fan garnka"? "Fan Garou"??? No i jakie kolory znaczek nad rangą.
Właśnie chciałam zaproponować bo jakoś się tutaj tych Garusiowych namnożyło :D załóżmy im nową rangę :D Garnki :D :D (żart) :D :D
no ale faktem jest e trzeba pomyśleć nad tą rangą choć sama jakiegoś pomysłu nie mam :(


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 14:19

Tak mi się spodobał ten konkurs przez JuvePoland, że aż sam postanowiłem się do niego zgłosić. Nieoficjalna strona Astorii Bydgoszcz. Mogę liczyć na kilka głosów od Was?? Mój cel to finał, a tam chcę pokonać Garou :twisted: Mam nadziej, że mi pomożecie pokonać Garou. Oto link do glosowania:
Link w PODPISIE
lub SMS o treści RI 2289 pod numer 7037


Bemik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 5
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 14:26

Andrewtbg pisze: CO do taktyki to napewno mądra, ale tam jest mzoe kilkanascie osob takich co pozsotawily wszystki głosy w skrzynkach, ale to i tak by nie dało tylu glosów, wiec pomoc u innych klubów im ise przydała. Zastanawiam sie czy gdbyśmy zrobili podobną akcje, też nam sie udało wygrac tą rywalizajce. Cóż zaczekamy do nastepnego roku.
Zapewniam Was, ze zadna pomoc innych fanów pilki nie odegrala roli w koncowym wyniku. Zastanowcie sie, komu z waszych przeciwników (tak ich nazwijmy) chcialoby sie siedziec do pólnocy, zeby w ostatniej chwili potwierdzac dla nas glosy, to nonsens. Przeciez nawet sami zainteresowani konkursem na tym forum sie przyznaja, ze nie wytrwali przed kompem do konca. Nie demonizujmy wiec jakiejs zewnetrznej dla nas pomocy, bo ona nie odegrala wiekszej roli. zdecydowaly zachomikowane glosy, ale wlasne, zaznaczam. Jak nam sie je udalo zgromadzic az w takiej ilosci i jak to zorganizowalysmy, ze wszystko sie udalo to niestety tajemnica. Moze kiedys przy piwie po meczu......


Bemik
"Kto żyje bez szaleństw, jest mniej rozsądny niż mniema"
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 19:47

Bemik pisze:Jak nam sie je udalo zgromadzic az w takiej ilosci i jak to zorganizowalysmy, ze wszystko sie udalo to niestety tajemnica.Moze kiedys przy piwie po meczu......
My nie pijemy :-D Na zlocie fanów JUVE była tylko coca-cola! 8) Mamy dowody :-D

No rzeczywiscie atmosfera robi się powoli bardziej przyjazna. Ja jednak wciąz czuję gorycz porazki, bo to bardzo boli :( Niemniej jednak dostrzegam już pozytwne rozwiązania w całym tym zamieszaniu.
Cóż, mamy przykład jak dziewczy od spiewaka są zorganizowane. 2 dni i już nawiązują z nmai kontakt, na forum zarejestrowane, mają czas by coś popisać, nasze lenistwo nas zgubiło. Peweność siebie również, no i brak respeku dla rywala (poniżające wypowiedzi na ich temat), mamy nauczke. Ale nie ma co gdybać.

Koniecznie zachęcam do obejrzenia meczu JUVE z Bayernem 19. października 8) Zobaczycie choć trochę co znaczy JUVE :twisted:
8)

P.S. Martin, zmieniaj rangi i to szybko :D Niemogę patrzeć na to Juventino :)


Obrazek
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 19:50

Bemik pisze:
Andrewtbg pisze: CO do taktyki to napewno mądra, ale tam jest mzoe kilkanascie osob takich co pozsotawily wszystki głosy w skrzynkach, ale to i tak by nie dało tylu glosów, wiec pomoc u innych klubów im ise przydała. Zastanawiam sie czy gdbyśmy zrobili podobną akcje, też nam sie udało wygrac tą rywalizajce. Cóż zaczekamy do nastepnego roku.
Zapewniam Was, ze zadna pomoc innych fanów pilki nie odegrala roli w koncowym wyniku. Zastanowcie sie, komu z waszych przeciwników (tak ich nazwijmy) chcialoby sie siedziec do pólnocy, zeby w ostatniej chwili potwierdzac dla nas glosy, to nonsens. Przeciez nawet sami zainteresowani konkursem na tym forum sie przyznaja, ze nie wytrwali przed kompem do konca. Nie demonizujmy wiec jakiejs zewnetrznej dla nas pomocy, bo ona nie odegrala wiekszej roli. zdecydowaly zachomikowane glosy, ale wlasne, zaznaczam. Jak nam sie je udalo zgromadzic az w takiej ilosci i jak to zorganizowalysmy, ze wszystko sie udalo to niestety tajemnica. Moze kiedys przy piwie po meczu......
Wybacz ale fanow Romy byloby chyba na to stac :twisted: Stalo sie i trudno, moze rzeczywiscie macie jakis tajny trik zobaczymy jak to sie sprawdzina Realu i Barcie ale ja dalej wierze w wersje, ze kibice innych klubow( ci ktorzy nas naprawde nielubia) bardzo wam pomogli :twisted: Ale jeszcze raz gratuyluje zwyciestwa.


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 października 2004, 23:30

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:P.S. Martin, zmieniaj rangi i to szybko :D Niemogę patrzeć na to Juventino :)
Ja też niewiedziec czemu niemogę patrzeć :twisted: :twisted: :twisted: Więc apeluje się o szybkość;)


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
ilusia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 01:02

Martin pisze:No prosze prosze. Kto by przypuszczal ze to wszystko bedie miał taki pozytywny oddzwiek. Super panie i panowie. Takie cos po prostu uwielbiam, do wlasnie takiego czegos JP od tych 7 lat dąży. Szacunek do drugiej osoby bez względu jaką ma pasję. Bo przecież pasja to pasja! Czy to bedzie Juventus, czy Garnek :D czy moze znaczki pocztowe. Zawsze podziwialem i bede podziwiac ludzi ktorzy mają PASJĘ! Bo tak po prawdzie JP istnieje tyle lat, bo robią to ludzie właśnie z pełnym zaangażowaniem. To samo tyczy się garou.pl. Cieszę się, że fanki garnka zaistniały na naszym forum.
Dlatego teraz składam dwie propozycje.
1. Wymiana buttonow :)
2. Ranga "Fan garnka"? "Fan Garou"??? No i jakie kolory znaczek nad rangą.

Czekamy na Was dziewczyny w niedziele o 15:00 na naszym czacie!
bosz.... Martin, normalnie sie wzruszylam... :D jutro nie moge ale za tydzien w niedziele o 15 normalnie jestem :D no chyba, ze siedzicie do pozna :D bo ja zapewne kolo Waszej 17-stej bede :D

ps. a swoja droga to chore zamiast na swoje forum ja najpierw zajrzalam na Wasze.... :oops: ide do siebie :D


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 01:16

ilusia pisze: bosz.... Martin, normalnie sie wzruszylam... :D jutro nie moge ale za tydzien w niedziele o 15 normalnie jestem :D no chyba, ze siedzicie do pozna :D bo ja zapewne kolo Waszej 17-stej bede :D
mozesz spokojnie wchodzic.po meczu jeszcze siedzimy i rozmawiamy wiec zapraszamy.ale bedzie juz po meczu wiec nie zobaczysz co sie dzieje w trakcie spotkania :D ale zobaczysz komentarze.do zobaczenia na czacie :D FORZA JUVE!!!


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 07:37

Majkel pisze:
Bemik pisze:
Andrewtbg pisze: CO do taktyki to napewno mądra, ale tam jest mzoe kilkanascie osob takich co pozsotawily wszystki głosy w skrzynkach, ale to i tak by nie dało tylu glosów, wiec pomoc u innych klubów im ise przydała. Zastanawiam sie czy gdbyśmy zrobili podobną akcje, też nam sie udało wygrac tą rywalizajce. Cóż zaczekamy do nastepnego roku.
Zapewniam Was, ze zadna pomoc innych fanów pilki nie odegrala roli w koncowym wyniku. Zastanowcie sie, komu z waszych przeciwników (tak ich nazwijmy) chcialoby sie siedziec do pólnocy, zeby w ostatniej chwili potwierdzac dla nas glosy, to nonsens. Przeciez nawet sami zainteresowani konkursem na tym forum sie przyznaja, ze nie wytrwali przed kompem do konca. Nie demonizujmy wiec jakiejs zewnetrznej dla nas pomocy, bo ona nie odegrala wiekszej roli. zdecydowaly zachomikowane glosy, ale wlasne, zaznaczam. Jak nam sie je udalo zgromadzic az w takiej ilosci i jak to zorganizowalysmy, ze wszystko sie udalo to niestety tajemnica. Moze kiedys przy piwie po meczu......
Wybacz ale fanow Romy byloby chyba na to stac :twisted: Stalo sie i trudno, moze rzeczywiscie macie jakis tajny trik zobaczymy jak to sie sprawdzina Realu i Barcie ale ja dalej wierze w wersje, ze kibice innych klubow( ci ktorzy nas naprawde nielubia) bardzo wam pomogli :twisted: Ale jeszcze raz gratuyluje zwyciestwa.
a może głosy oddawali z innych e-mail'i ?? a z IP poszli sobie tylko wbić glos na kawiarence i to moglo by wszystko wyjaśniać.( hehe kljan neisamowita teza :lol: )
A co do atmosfery to fakt, że robi sie bardzo przyjazna, no to moze jakis czat z fanami Garou i JP???
pozdrawiam


gitek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 6
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 10:03

Kiedy mówicie jest mecz? i na jakim kanale? ja nawet składu Juve nie znam (ale poznam :D)
Ilu - to u Ciebie nie jest taka sama godzina jak u nas? czy wybyłaś go tego RPA w końcu? :P


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 10:27

gitek pisze:Kiedy mówicie jest mecz? i na jakim kanale? ja nawet składu Juve nie znam (ale poznam :D)
19 październik 2004 , w TVP 1 o 20.30 .
Juve - Bayern
Mecz na szczycie. :twisted:


ilusia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 11:18

Yari pisze: 19 październik 2004 , w TVP 1 o 20.30 .
Juve - Bayern
Mecz na szczycie. :twisted:

ooooo BAYERN powiadacie? :D:D ciekawe czy moj ulubieniec bedzie stal na bramce :D:D:D:D niech mnie ktos poinformuje, bo ja w londynie nie mam polskiej tiwi :( nad czym ubolewam...


marii

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2004
Posty: 5
Rejestracja: 01 października 2004

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 19:11

ilusia pisze: ps. a swoja droga to chore zamiast na swoje forum ja najpierw zajrzalam na Wasze.... :oops: ide do siebie :D
no ja normalnie też zgłupiałam przez te rekiny :) jak tylko włanczam kompa to wchodze od razu do nas i na juve :lol:

chyba mi juz tak na stałe zostanie :D :D


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 03 października 2004, 19:45

marii pisze:no ja normalnie też zgłupiałam przez te rekiny :) jak tylko włanczam kompa to wchodze od razu do nas i na juve :lol:

chyba mi juz tak na stałe zostanie :D :D
I pomyśleć, że tak łatwo zarazić się naszą stronką, forum i oczywiście Juventusem... :D To epidemia... Chyba całe FC Garou choruje :D:D:D U nas też troche zachorowało na "Garnka" :D.. Pozdrawiam i zapraszam częsciej ;)


ODPOWIEDZ