Mołdawia 0-1 Włochy

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 11:36

No Alex strzelil bramke to super wiadomosc no i w dodatku zwycieska :D Mysle ze ta bramka pomoze mu w zdobyciu zaufania wsrod kibicow i ...dziennikarz ktorzy w koncu dadza mu spokoj :twisted: Cieszy bramka i wygrana!! FORZA ALEX :!:


Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 11:44

Myślałam że bardziej "rozjadą" tą Mołdawię. ..
Ale gola Alexa !!!!!!!!!!!!!!! to cieszy i to bardzo :D
Po pierwsze, że może przez jakiś czas nie będzie nikt na niego nażekał :D
po drugie, że to jedyny gol DAJĄCY ZWYCIĘSTWO !!!!
i po trzecie Forza Alex!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
No i trzy punkciki dla Włochów. Mam nadzieję że ten sezon pokaże znów, że liga Włoska jeszcze nie jest spisana na straty i Włoski futbol odrodzi się jak Feniks z popiołów :D :D
Włosi trzymamy kciuki


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 15:36

No spodziewałem sie wyższego wyniku :/ Bardzo cieszy bramka Alexa może chociaż na chwile dadzą mu spokój. Ej na Rai1 miał być mecz ale tylko czarne tło... Zakodowali??


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 15:38

Peja pisze: Ej na Rai1 miał być mecz ale tylko czarne tło... Zakodowali??
Tez mialem ten sam problem :cry: Napewno hamy zakodowali ten mecz :cry: :cry: Moze Canall 5 nie bedzie kodowac ligi mistrzow bo podobno maja tam byc trasmisje :-D


Obrazek
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 15:44

Coś cieniutko. Może to też dlatego że drużyna sie dopiero buduje i bedzie coraz lepiej. Ciesze sie że Alex strzelił brame.


Obrazek
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2004, 16:09

Komplet punktów na starcie, więc są powody do zadowolenia :P Alex pokazał swą przydatność dla kadry narodowej, co pozwala z optymizmem patrzeć na to, iż dalej będziemy go oglądać w niebieskiej koszulce, być może w wysokiej formie przez dłuuugi czas :twisted: Teraz pora pokazać Capello, że można na niego postawić bez wahania i nie będzie to tylko promowanie "wygasłej gwiazdy", "świętej krowy", ale reprezentowanie zespołu na najwyższym poziomie, tak, jak za dawnych lat. No to Forza Juve :!:


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 10:27

szkoda ze tylko 1-0 ale jak zawsze cieszy bramka strzelona przez naszego alexa :D, miejmy nadzieje ze squadra azzura tą passe dowiezie do konca eliminacji, a liderem zespołu bedzie alex del piero:P


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 11:19

1-0 napewno zostawia bardzo wiele do myslenia ale patrzac na gre Wlochow i sklad jakim grali to nawet dobry wynik!! Dobre spotkanie rozegrala obrona nie tracac bramki! Wydaje mi sie ze Wlosi mecz powini pewniej wygrac jakies 3-0 ale cos wazny jest komplet pkt. Oceniajac mecz w skali do 10 daje 5!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 17:22

To dopiero pierwsze mecze Włoch pod wodzą Lippiego dla tego cieszą przede wszystkim trzy punkty a nie styl czy rozmiar wygranej.Po meczach z Norwegią Lippi powiedział,że cały czas będzie szukał optymalnego składu i stylu drużyny.Cieszy także gol Del Piero,który był ostatnio krytykowany.Jak juz pisałem ciesze się z wygranych a ładny styl i wysokie wygrane przyjdą z czasem.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Frodziak89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 20
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 18:00

No zwycięstwo reprezentacji Włoch cieszy ... Co prawda nie było to zbytnio przekonujące i w nie za dobrym stylu, ale tu się liczą punkty a nie styl :D Zwycięska bramka Del Piero daje jakąś iskierkę nadziei, że w tym sezonie może się przaebudzić i powrócić do dawnej dyspozycji :]


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 18:14

Cieszy gol Alexa, ktory ostatnimi czasy jakos nie byl za bardzo ceniony i lubiany przez kibicow... byl takze ostro krytykowany.
Ten gol napewno pomoze mu w dalszych rozgrywkach i doda pewnosci siebie. Podobnie jak inny myslalem jednak, że z Mołdawią powinni wygrać wiecej. :?
No ale 3 punkty są :D a to cieszy. 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
ODPOWIEDZ